Отиди на
Форум "Наука"

Съществува ли прераждането? Кога определена душа достига Нирваната? По какво се определя Кармата?


Recommended Posts

  • Потребител

Добра идея!

Ако постовете се смесят на случаен принцип, би се получила нова и значително по-смислена тема от настоящата.

И никакъкв ред, като в оня виц?! Моля, моля.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 1,1k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

И никакъкв ред, като в оня виц?! Моля, моля.

Ако прочетеш темата от самото и начало, ще се убедиш, че и в този момент едва ли има ред. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ето затова Хенри Пети и атинянката Таис се прераждаме редом с плебеи... никакъв ред, наистина.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Имам процедурно питане. Да кажем героят е измислен от автора, ама местата, в които се развива действието, ми се струват познати, имам чувството, че съм ги посещавала. Може ли да означава, че все пак в минал живот съм била там? ;)

Добре,според мен щом героят е измислен,може би името само ще да е измислено,защото книгите все се пишат поне по

една част истина и може би само заради името може да се каже,че все пак в минал живот сме били там или ако е

научна фантастика,то тогава може да се окаже в наш бъдещ живот или пък в минал живот при могъща извънземна цивилизация,защото нашите безсмъртни души са били и при могъщи извънземни сили,които са къде по-развити от нашата раса. :vertag: Но ще попитам пак моят духовен учител Иеова за този въпрос,но той по-рано ми е казвал,че нашите безсмъртни души са били и в Атлантида,и в Лемурия нашите земни бивши раси в миналото и по небесните съзвездия също така. :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе Таис си е историческа личност, ама вероятността човек да е бил непременно някое прочуто лице си е доста ниска - в крайна сметка хората по принцип са много, а известните от историята хора са малко. Какво пречи наистина да си била някоя персийска слугиня, избягала с писъци (и с вързопче злато) от пожара в персеполския дворец?

Пък може и за чисто дежа вю да става дума - демек за повечко въображение. Кефи ме, почва да ми звучи познато... и хоп, "спомням си", че съм бил там. Аз пък си спомням, че бях Хенри V при Аженкур. Кой знае защо обаче, говорех с думи, написани от Шекспир двеста години след битката и имах външния вид на Кенет Брана, живеещ шестстотин години след нея.

We few, we happy few, we band of brothers... Несъмнено. Аз съм Хенри V. А духовният ми учител Фалстаф постоянно ме уверява в същото.

Че аз съм казала,че съм била и бедна в много страни си намерих чрез моят духовен учител Иеова -

в Турция,в Индия,в Норвегия,в Испания - 2 пъти бедна,в Ирландия - бедна, и това не са всичките ми досега само тия съм намерила и на средно ниво - в Италия - един път и известните личности са както знаете вече:

Елена Блаватска,Атинянката Таис,френската принцеса Изабел-дъщеря на фр.крал Филип Хубави и жена на англ.крал Едуард II /прочетох в Интернет,че от ясновидките са съобщили,че Ален Делон е бил принцеса Изабел - но аз си вярвам на моят духовен учител Иеова,въпреки,че другите казват същото,аз ако не му вярвах,щях да

скрия това съобщение,но ето че го казвам на всеослушание/, а и още Хипатия,както и Хипатия са я убили по заповед на християнския александрийски епископ Кирил Александрийски пак заради истината - и от окситанските катарки,изгорена на клада заради истината заради проповядването на прераждането. Вижте сега аз не вярвах,че съм била ХИПАТИЯ И ЕЛЕНА БЛАВАТСКА. Но за ТАИС вярвах и за френската принцеса вярвах силно,въпреки че не си ги спомням миналите си животи - както съобщих по-горе за книгата"Атинянката Таис" и като четях книгите за Изабел също много ме вълнуваха,но не предполагах въобще,че ще ми се случи такава мисия за прераждането. :bg:

Абе Таис си е историческа личност, ама вероятността човек да е бил непременно някое прочуто лице си е доста ниска - в крайна сметка хората по принцип са много, а известните от историята хора са малко. Какво пречи наистина да си била някоя персийска слугиня, избягала с писъци (и с вързопче злато) от пожара в персеполския дворец?

Пък може и за чисто дежа вю да става дума - демек за повечко въображение. Кефи ме, почва да ми звучи познато... и хоп, "спомням си", че съм бил там. Аз пък си спомням, че бях Хенри V при Аженкур. Кой знае защо обаче, говорех с думи, написани от Шекспир двеста години след битката и имах външния вид на Кенет Брана, живеещ шестстотин години след нея.

We few, we happy few, we band of brothers... Несъмнено. Аз съм Хенри V. А духовният ми учител Фалстаф постоянно ме уверява в същото.

Че аз съм казала,че съм била и бедна в много страни си намерих чрез моят духовен учител Иеова -

в Турция,в Индия,в Норвегия,в Испания - 2 пъти бедна,в Ирландия - бедна, и това не са всичките ми досега само тия съм намерила и на средно ниво - в Италия - един път и известните личности са както знаете вече:

Елена Блаватска,Атинянката Таис,френската принцеса Изабел-дъщеря на фр.крал Филип Хубави и жена на англ.крал Едуард II /прочетох в Интернет,че от ясновидките са съобщили,че Ален Делон е бил принцеса Изабел - но аз си вярвам на моят духовен учител Иеова,въпреки,че другите казват същото,аз ако не му вярвах,щях да

скрия това съобщение,но ето че го казвам на всеослушание/, а и още Хипатия,както и Хипатия са я убили по заповед на християнския александрийски епископ Кирил Александрийски пак заради истината - и от окситанските катарки,изгорена на клада заради истината заради проповядването на прераждането. Вижте сега аз не вярвах,че съм била ХИПАТИЯ И ЕЛЕНА БЛАВАТСКА. Но за ТАИС вярвах и за френската принцеса вярвах силно,въпреки че не си ги спомням миналите си животи - както съобщих по-горе за книгата"Атинянката Таис" и като четях книгите за Изабел също много ме вълнуваха,но не предполагах въобще,че ще ми се случи такава мисия за прераждането. :bg:

Сега за I-то ми вярване - за френската принцеса ИЗАБЕЛ - преди като ученичка си драсках името ИЗАБЕЛ постоянно

по тетрадките,защото ми беше любимото френско име. После като изучавахме френския език в първата година в 8-ми клас ми беше трудно,но после като продължих да го изучавам в Икономическия техникум - бях се освободила от

държавен изпит и ми беше любим предмет и учех само по него най-вече,както и пеенето и географията ми бяха любими предмети. Обичах всичко френско,не само езика,но и културата,историята и въобще всичко. :vertag:

Сега за I-то ми вярване - за френската принцеса ИЗАБЕЛ - преди като ученичка си драсках името ИЗАБЕЛ постоянно

по тетрадките,защото ми беше любимото френско име. После като изучавахме френския език в първата година в 8-ми клас ми беше трудно,но после като продължих да го изучавам в Икономическия техникум - бях се освободила от

държавен изпит и ми беше любим предмет и учех само по него най-вече,както и пеенето и географията ми бяха любими предмети. Обичах всичко френско,не само езика,но и културата,историята и въобще всичко. :vertag:

Че аз съм казала,че съм била и бедна в много страни си намерих чрез моят духовен учител Иеова -

в Турция,в Индия,в Норвегия,в Испания - 2 пъти бедна,в Ирландия - бедна, и това не са всичките ми досега само тия съм намерила и на средно ниво - в Италия - един път и известните личности са както знаете вече:

Елена Блаватска,Атинянката Таис,френската принцеса Изабел-дъщеря на фр.крал Филип Хубави и жена на англ.крал Едуард II /прочетох в Интернет,че от ясновидките са съобщили,че Ален Делон е бил принцеса Изабел - но аз си вярвам на моят духовен учител Иеова,въпреки,че другите казват същото,аз ако не му вярвах,щях да

скрия това съобщение,но ето че го казвам на всеослушание/, а и още Хипатия,както и Хипатия са я убили по заповед на християнския александрийски епископ Кирил Александрийски пак заради истината - и от окситанските катарки,изгорена на клада заради истината заради проповядването на прераждането. Вижте сега аз не вярвах,че съм била ХИПАТИЯ И ЕЛЕНА БЛАВАТСКА. Но за ТАИС вярвах и за френската принцеса вярвах силно,въпреки че не си ги спомням миналите си животи - както съобщих по-горе за книгата"Атинянката Таис" и като четях книгите за Изабел също много ме вълнуваха,но не предполагах въобще,че ще ми се случи такава мисия за прераждането. :bg:

Извинявайте,че по два пъти пак пиша постингите,сега ще натисна само един път,много ми забавя компютъра нещо и като натисна по няколко пъти и ми излизат по два пъти. :vertag:

Че аз съм казала,че съм била и бедна в много страни си намерих чрез моят духовен учител Иеова -

в Турция,в Индия,в Норвегия,в Испания - 2 пъти бедна,в Ирландия - бедна, и това не са всичките ми досега само тия съм намерила и на средно ниво - в Италия - един път и известните личности са както знаете вече:

Елена Блаватска,Атинянката Таис,френската принцеса Изабел-дъщеря на фр.крал Филип Хубави и жена на англ.крал Едуард II /прочетох в Интернет,че от ясновидките са съобщили,че Ален Делон е бил принцеса Изабел - но аз си вярвам на моят духовен учител Иеова,въпреки,че другите казват същото,аз ако не му вярвах,щях да

скрия това съобщение,но ето че го казвам на всеослушание/, а и още Хипатия,както и Хипатия са я убили по заповед на християнския александрийски епископ Кирил Александрийски пак заради истината - и от окситанските катарки,изгорена на клада заради истината заради проповядването на прераждането. Вижте сега аз не вярвах,че съм била ХИПАТИЯ И ЕЛЕНА БЛАВАТСКА. Но за ТАИС вярвах и за френската принцеса вярвах силно,въпреки че не си ги спомням миналите си животи - както съобщих по-горе за книгата"Атинянката Таис" и като четях книгите за Изабел също много ме вълнуваха,но не предполагах въобще,че ще ми се случи такава мисия за прераждането. :bg:

Сега за I-то ми вярване - за френската принцеса ИЗАБЕЛ - преди като ученичка си драсках името ИЗАБЕЛ постоянно

по тетрадките,защото ми беше любимото френско име. После като изучавахме френския език в първата година в 8-ми клас ми беше трудно,но после като продължих да го изучавам в Икономическия техникум - бях се освободила от

държавен изпит и ми беше любим предмет и учех само по него най-вече,както и пеенето и географията ми бяха любими предмети. Обичах всичко френско,не само езика,но и културата,историята и въобще всичко. :vertag:

Сега за I-то ми вярване - за френската принцеса ИЗАБЕЛ - преди като ученичка си драсках името ИЗАБЕЛ постоянно

по тетрадките,защото ми беше любимото френско име. После като изучавахме френския език в първата година в 8-ми клас ми беше трудно,но после като продължих да го изучавам в Икономическия техникум - бях се освободила от

държавен изпит и ми беше любим предмет и учех само по него най-вече,както и пеенето и географията ми бяха любими предмети. Обичах всичко френско,не само езика,но и културата,историята и въобще всичко. :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Те ви на. Искахте темите да сливате, и хоп - тук се заговори за любовта към всичко френско точно като по поръчка :laugh:

Ако досега си мислех, че има някакъв ред, последните постове на Марушка промениха нещата. Успяха да предизвикат хаос дори в глава с минимални познания по история, каквато е моята :laugh:

Хареса ми обаче логиката в мнение #637 :laugh:

Редактирано от Kuna
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Вижте сега аз не вярвах,че съм била ХИПАТИЯ

Малеее! :w00t:

Наистина, Марушке, ако вярваш в прераждането, не трябва да вярваш, че си била Хипатия. Защото ако си била, това доказва не прераждането, а регреса.:)

Аз съм бил сигурно Росинант, защото от миналите животи нося безпросветна тъпота. Каквото нещо се пообразовах и ограмотих, на този живот го дължа.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аз като бях в десети клас, си драсках името на Верчето от съседния клас отзад на тетрадката. Надявам се, това не значи, че съм бил Верчето в свой минал живот. Тъй че това с "Изабел" не минава за аргумент. Щото си драсках и "Славия 1913", а футболен отбор никой не е бил, било в минал, било в бъдещ живот.

Марушке, не пускай двойни постинги и не пиши два пъти едно и също, моля те. Не е толкова трудно да се пише по форуми.

(И като сме на вълна прераждания, вече ще пускам мненията си в темата с оглавление: "Ние, Хенри, по Божията милост крал на Англия, Франция и Ирландия..." :king: ).

Редактирано от glishev
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Малеее! :w00t:

Наистина, Марушке, ако вярваш в прераждането, не трябва да вярваш, че си била Хипатия. Защото ако си била, това доказва не прераждането, а регреса.:)

Аз съм бил сигурно Росинант, защото от миналите животи нося безпросветна тъпота. Каквото нещо се пообразовах и ограмотих, на този живот го дължа.

Точно за ХИПАТИЯ вярвам от обясненията му,защото всеки е преживявал различни състояния в минали животи - макар че сега съм обикновена чистачка /бивша машинописка/ това не значи че не съм била в различни състояния - всеки е бил в различни състояния,както казва ЕДГАР КЕЙСИ В"Можете ли да си припомните миналите си животи". Не ме интересува,че ми се подигравате и се смеете. Хич даже ако искате всеки си има свое право. :vertag:

Добре да почна първо с ХИПАТИЯ - моят духовен учител ИЕОВА,ето какво ми обясни той - аз мразя математиката много я мразя и затова най-напред не вярвах когато ми каза. :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ние, Хенри и пр., и пр., и пр...

... не сме убедени. Никак не сме убедени. Ама хептен никак.

Аре ве, Марушке. Таис, Ипатия, Изабел... посмали малце. Аз пък освен Хенри Пети може да искам да съм бил и Аспарух, и Светослав Тертер, щото ме кефят, ама не ги разправям такива работи наляво-надясно.

Да не говорим колко ме кефи Сципион Африкански напоследък. Може и Сципион да съм бил. Пък и ето - и досега си ме влече да преигравам исторически сражения в Total War-a. Ай ся, несериозни работи.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Точно за ХИПАТИЯ вярвам от обясненията му,защото всеки е преживявал различни състояния в минали животи - макар че сега съм обикновена чистачка /бивша машинописка/ това не значи че не съм била в различни състояния - всеки е бил в различни състояния,както казва ЕДГАР КЕЙСИ В"Можете ли да си припомните миналите си животи". Не ме интересува,че ми се подигравате и се смеете. Хич даже ако искате всеки си има свое право. :vertag:

Добре да почна първо с ХИПАТИЯ - моят духовен учител ИЕОВА,ето какво ми обясни той - аз мразя математиката много я мразя и затова най-напред не вярвах когато ми каза. :vertag:

Обясни ми,че точно заради това я мразя,защото съм починала като древногръцки учен математик в насилствена смърт заради истината - нали ХИПАТИЯ е умряла насилствено по заповед на александр.епископ Кирил александрийски от фанатизирана християнска тълпа и точно тази насилствена смърт ми обясни моят духовен учител Иеова ме накара да мразя математиката. И този гадняр станал и светец Кирил Александрийски - как може

такива убийци на хора да стават светци? Откъде накъде?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

- Отговор от моят духовен учител Иеова - Виж как ти помогнах да не забравиш твоите прераждания. :vertag:

Виж за ИЗАБЕЛ как ти е било любимото женско френско име и си го писала по тетрадките като ученичка и как си викала че никога няма да предадеш БЪЛГАРИЯ НА ФРАНЦИЯ ИЛИ ФРАНЦИЯ НА БЪЛГАРИ. И когато четеше книгите за ИЗАБЕЛ

френската принцеса дъщеря на френ.крал ФИЛИП ХУБАВИ ти се припомнят на тебе спомени нали така - отговор от моят духовен учител Иеова. :vertag:

Аз отговарям - да така е наистина. :vertag:

ОТГ. от моят духовен учител Иеова -

Добре тогава ами нали и обичаш много френски неща самия език въобще всичко френско. Мъжа й бил обратен имали са деца но тя не го е обичала,защото бил обратен. Била влюбена в друг. Била принцеса на Англия тъй като мъжа й е английски крал. Затова мразиш Англия и английския език.

Мой коментар: Пък аз си мислех от друго мразех Англия. :bye1:

Не няма го в настоящето Едуард около теб. Но ти много го мразиш. И показа като убеди някои да го убият за да наследи сина ви. :book:

Ние, Хенри и пр., и пр., и пр...

... не сме убедени. Никак не сме убедени. Ама хептен никак.

Аре ве, Марушке. Таис, Ипатия, Изабел... посмали малце. Аз пък освен Хенри Пети може да искам да съм бил и Аспарух, и Светослав Тертер, щото ме кефят, ама не ги разправям такива работи наляво-надясно.

Да не говорим колко ме кефи Сципион Африкански напоследък. Може и Сципион да съм бил. Пък и ето - и досега си ме влече да преигравам исторически сражения в Total War-a. Ай ся, несериозни работи.

Разбира се,че щом те кефят може и тях да си бил ако искаш да го попитам моят духовен учител Иеова.

Между другото оня ден даже едни от друг форум много се дразнеха за името му и ми каза даже,че мога и сама

да продължа и без него,защото съм се научила вече от него. Но аз не исках да ме остави. :)):

Продължавам с разговора ми с моят духовен учител Иеова - за Изабел - в момента търся по тетрадките и затова се забавям,защото на различни места ми пише за нея.

Изабел била много лоша. Внимавай недей изпада в гняв и ярост за което после ще съжаляваш. Все още

можеш да си преговаряш френския ще ти е от полза. Защо не го преговаряш. :vertag:

От италианската еврейка /казвала съм се МИРАБЕЛА/ си била магазинер на картини средно ниво. Сега си средно ниво също. атова обичаш в сегашния живот картинните галерии,италианската кухня и музика. Била си по времето на Хитлер който те изгорил заради това,че си била еврейка и затова толкова мразеш Хитлер в настоящия си живот. Децата ми ме дразнят много като правят хитлеристкия поздрав и аз все им се карам,но вече спрях да се ядосвам просто не му обръщам внимание. :vertag:

От Атинянката Таис си взела най-много прилики. Тя се интересувала много от религиите и храмовете,философ

ските науки също,но не вярва в Бог - мой коментар /както научих от книгата била посветена в орфико-питагорейската система/ . Ти също си взела интереса по всички религии,митологии и философии,но вярваш в мен Иеова,нали. ТАИС не лъжела,ти също не лъжеш,не обичаш лъжата хич. ТАИС обичала да пее и да танцува. И ти също обичаш да пееш и да играеш. ЗАТОВА СЕГА ОБИЧАШ И ГРЪЦКАТА МУЗИКА В СЪРЦЕТО ТИ Е.Имала и писателски талант.

Ти също в сегашния живот обичаш да пишеш и го имаш таланта. Трябва само да намериш да изкараш нашите разговори.

Да действаш вече /от 2006 г. са тези разговори/ Атиняните обичат риба да ядат много и ти също обичаш рибата много. :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Не ме интересува,че ми се подигравате и се смеете. Хич даже ако искате всеки си има свое право. :vertag:

А би трябвало. Вероятно си дошла на форума, за да поучаваш? Всички влизаме в словесни сблъсъци, но имаме уважение един към друг, вслушваме се, размисляме...:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Разбира се,че щом те кефят може и тях да си бил ако искаш да го попитам моят духовен учител Иеова.

Глишев иска да е бил Аспарух, следователно е бил, аз също искам, следователно съм бил. Ще се намерят и други, уверявам те. Следователно Аспарух е бил в перманентно раздвоение, троение и т.н. на личността. Питай го, духовния Иеова, какво ще каже по този въпрос? :Oo:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Глишев иска да е бил Аспарух, следователно е бил, аз също искам, следователно съм бил. Ще се намерят и други, уверявам те. Следователно Аспарух е бил в перманентно раздвоение, троение и т.н. на личността. Питай го, духовния Иеова, какво ще каже по този въпрос? :Oo:

И без да го питам в момента ще ти кажа,че може да си бил баща му или дядото на Аспарух,или Глишев или ти. :clap:

ТАИС е давала съвети на АЛЕКСАНДЪР МАКЕДОНСКИ. Ти затова сега в настоящето имаш политически статии за

толерантността - в "Нов живот" /Политиците ни разделят/ - и в Интернет форума в "Дневен труд" - "Толерантността между нас българите и етносите" - даже от там ми избраха мои постинги и ми ги публикуваха във вестника,без да съм го искала. :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

**

ТАИС е давала съвети на АЛЕКСАНДЪР МАКЕДОНСКИ.

***

А той правеше ли това, което му казваше?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аз като един бугарски Аспарух не изпитвам никакво уважение към македонци като Александър. А към атинските му дами изпитвам неподлежащи на модериране чувства. И като един бивш Хенри Пети смятам, че Александър и Таис са били французи, сиреч, нали, таквоз, да не уточнявам...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

И без да го питам в момента ще ти кажа,че може да си бил баща му или дядото на Аспарух,или Глишев или ти.

Може, ако бащата на Аспарух е умрял преди Аспарух да е бил заченат. Но така не може. Нали единият трябва да умре, та да се прероди в друг.

Пращай Иеова на уроци по елементарна биология. :read:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А как учителят Иеова ти дава отговорите, Марушке? Чрез кого говори, как и пр.?

Аз писах по-горе в началото,но пак ще пиша - чрез автоматично писане - най-напред като четох книгите на Лиана

Антонова и аз си викам защо да не мога да бъда като нея да си говоря с някой духовен учител и опитах - беше през 1993 или 1994 г. не си спомнян точно датата,а трябваше официално да я запиша,много ме е яд значи. Но аз си мислих,че всичко си е на игра,но продължих - най-напред започна с Мороа,понеже Лиана Антонова е говорела с Мороа чрез автоматично писане; а после продължи с Йехова,защото аз вярвах в Йехова и след няколко месеца продължи с неговото име. И така - когато пък прочетох през 2005 г. "Можете ли да си припомните миналите си животи" на Едгар Кейси - направо толкова силно впечатление ми направи,че веднага се сетих да го попитам за прераждането дали съществува и къде се намира безсмъртната душа и това без да съм го чела предварително никъде ми беше казал къде се намира душата - честно ви казвам,аз не обичам хич да лъжа. Точно това къде се намира душата никъде не бях го чела предварително - ами ми каза,че се намира в сърцето и в мозъка/ума и че е блестяща и невидима,ние с нашите очи не можем да я видим. После си викам,защо да не видя дали Платон пише къде се намира - като ученичка поразглеждах Диалозите му,но не разбирах много и не изцяло ги бях чела - сега започнах да ги преразглеждам след като ми каза за душата къде се намира - Платон другояче говори за мястото й, и в Интернет също започнах тогава да разглеждам сайтовете и другите различно казват мястото на душата. :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Марушка,

а какво казва твоя учител по следните въпроси:

1. всяка душа ли се преражда?

2. всеки новороден със стара душа ли е?

Редактирано от DendroaspisP
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

- Отговор от моят духовен учител Иеова - Виж как ти помогнах да не забравиш твоите прераждания. :vertag:

Виж за ИЗАБЕЛ как ти е било любимото женско френско име и си го писала по тетрадките като ученичка и как си викала че никога няма да предадеш БЪЛГАРИЯ НА ФРАНЦИЯ ИЛИ ФРАНЦИЯ НА БЪЛГАРИ. И когато четеше книгите за ИЗАБЕЛ

френската принцеса дъщеря на френ.крал ФИЛИП ХУБАВИ ти се припомнят на тебе спомени нали така - отговор от моят духовен учител Иеова. :vertag:

Аз отговарям - да така е наистина. :vertag:

ОТГ. от моят духовен учител Иеова -

Добре тогава ами нали и обичаш много френски неща самия език въобще всичко френско. Мъжа й бил обратен имали са деца но тя не го е обичала,защото бил обратен. Била влюбена в друг. Била принцеса на Англия тъй като мъжа й е английски крал. Затова мразиш Англия и английския език.

Мой коментар: Пък аз си мислех от друго мразех Англия. :bye1:

Не няма го в настоящето Едуард около теб. Но ти много го мразиш. И показа като убеди някои да го убият за да наследи сина ви. :book:

Разбира се,че щом те кефят може и тях да си бил ако искаш да го попитам моят духовен учител Иеова.

Между другото оня ден даже едни от друг форум много се дразнеха за името му и ми каза даже,че мога и сама

да продължа и без него,защото съм се научила вече от него. Но аз не исках да ме остави. :)):

Продължавам с разговора ми с моят духовен учител Иеова - за Изабел - в момента търся по тетрадките и затова се забавям,защото на различни места ми пише за нея.

Изабел била много лоша. Внимавай недей изпада в гняв и ярост за което после ще съжаляваш. Все още

можеш да си преговаряш френския ще ти е от полза. Защо не го преговаряш. :vertag:

От италианската еврейка /казвала съм се МИРАБЕЛА/ си била магазинер на картини средно ниво. Сега си средно ниво също. атова обичаш в сегашния живот картинните галерии,италианската кухня и музика. Била си по времето на Хитлер който те изгорил заради това,че си била еврейка и затова толкова мразеш Хитлер в настоящия си живот. Децата ми ме дразнят много като правят хитлеристкия поздрав и аз все им се карам,но вече спрях да се ядосвам просто не му обръщам внимание. :vertag:

От Атинянката Таис си взела най-много прилики. Тя се интересувала много от религиите и храмовете,философ

ските науки също,но не вярва в Бог - мой коментар /както научих от книгата била посветена в орфико-питагорейската система/ . Ти също си взела интереса по всички религии,митологии и философии,но вярваш в мен Иеова,нали. ТАИС не лъжела,ти също не лъжеш,не обичаш лъжата хич. ТАИС обичала да пее и да танцува. И ти също обичаш да пееш и да играеш. ЗАТОВА СЕГА ОБИЧАШ И ГРЪЦКАТА МУЗИКА В СЪРЦЕТО ТИ Е.Имала и писателски талант.

Ти също в сегашния живот обичаш да пишеш и го имаш таланта. Трябва само да намериш да изкараш нашите разговори.

Да действаш вече /от 2006 г. са тези разговори/ Атиняните обичат риба да ядат много и ти също обичаш рибата много. :vertag:

Марушке само не знам как забърка математиката във всичко това.Математиката е логическа наука и нищо не се появява ей така.Всяко нещо,което харесваш/харесвала си,правиш/правила си,може да бъде отнесено към някаква историческа личност,но това,че някой ми е казал,че мразя циганите,защото съм била Хитлер в миналия си живот (няма значение че няма логика) не значи че съм била нали.

Аз едно нещо обаче не разбрах за прословутият Иеова - каква религия изповядва и кой го е определил за духовен водач,защото във всяка религия духовните водачи не изникват от нищото.Това се случва само в един друг тип уж духовни организации (иначе казано секти) като Диамантен път на будизма и т.н. да не навлизам в конкретни примери,че са доста.Той и Петър Дънов е смятал Исус за върховно божество и казва,че има прераждане ама нещо логиката там ми се губи доста.Първо Исус,после прераждане и карма,после паневритмия - хем езически,хем будистки,хем хиндуистки,хем християнски схващания.

Редактирано от madlady
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Типичен религиозно-окултен коктейл. Ни риба, ни рак.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...