Отиди на
Форум "Наука"

За или против силикона


mitaca

Recommended Posts

  • Потребител

Гледах 5 мин. ББФемили. Засегна се въпроса за силикона. Какво мислите вие за това? Проблем, преимущество? Къде кога и как силикон? Цици (ясно), устни може би, но защо? Не пускам анкета, за да се изкажат мъжете и жените различно, а да имат равнозначно мнение.

Затова ще изразя моето мнение, силикона си личи от далеч ;). Силикона по никакъв начин не увеличава чувствеността (обема да ;)). Според мен силикона е вреден! Ама не и според повечето мъже и жени? Защо, щото съществува! Мога да увелича док-вата в смисъл вие пипал ли сте..... Спирам до тук! Нататък сте вие ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Хаха, ами общо взето и аз мисля като теб. Предпочитам хората да са си естествени, и наистина силикона личи отдалеч и дразни (особено по лицето), за циците е друга работата - веднага привлича вниманието като магнит :) но пак е неестествено някак си.

А бтв, как реши да пуснеш точно такава тема? Или айде така - Какво силиконово ти се случи да пипнеш наскоро? :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Как беше оня лаф - благодарение на природата и на усилията на д-р XYZ се чувствам красива и желана (някаква плеймейтка).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Противник съм на силикона не само в циците, а и навсякъде! Но може би ми е лесно, защото не съм цицоман! Просто гледам задникът да е хубав...

П.С. Наистина ме е срам от семейството от Русе! Но все пак това е целта на организаторите - да подберат най-големите идиоти!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Забелязъл съм, че повечето мъже се възхищават на големите "бомби", просто защото са големи, а не че играят някаква роля в секса, освен ако не я чукаш между "бомбите", макар че аз не виждам каква може да бъде разликата.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Хаха предполагах, че ще избие в тази насока темата :) аз пък четох че предпочитанията към големия бюст растяли по диагонала от северозапад на югоизток в Европа, холандците били на първо място по непретенциозност за голям бюст у жените, тук на балканите като цяло мъжете предпочитат средната и естествена големина (както и аз :) ) и вече турците и арабите - колкото повече толкова повече :)) и не само за бюста.

А бтв, как може да гледате ББ бе вие луди ли сте!??

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А бтв, как реши да пуснеш точно такава тема? Или айде така - Какво силиконово ти се случи да пипнеш наскоро? :)))

Абе гледах (виновен съм) 5 мин. Няма повече да се повтори! И направо ме съсипа простотията. А за пипане не съм, знам само че една позната има, ако се престраша да я помоля може и да пипна, ама жена ми ще ме убие и няма да мога да споделя впечатленията си :).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е може в интервала между "пипането" и пристигането на жена ти да се опиташ да напишеш прощално писмо адресирано до администрацията на форума с впечатленията си :) в името на науката разбира се :)))

Ок айде спирам с глупостите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Е, аз мога да се похваля, че съм пипал силикон. Но мнението ми не е много обективно, понеже съм предубеден.

А бтв, как може да гледате ББ бе вие луди ли сте!??

Нямам много време да го гледам, тъй като си намирам по-интересни забавления, но за мен в това шоу има и социално-психологически експеримент. И можеш да видиш достатъчно пълни идиоти.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...