Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Потребител

михов, не знам от какво име говориш и въз основа на какво.

не беше ли ти човекът, който твърдеше, че всяко отклонение от възпроизводителния секс е...парафилия.

което е нагла лъжа. смятам, че нямаш достатъчно познания по тази тема.

Алва, твърдя, че всеки полов акт, при който обекта на либидото е негоден за биологичната функция на секса, а именно репродуктивната е парафилия. Това е лично мое мнение.

Разбира се, това че един човек практикува подобни сексуални девиации не е основание само по себе си за преследване от страна на закона, защото нещата са доброволни и хората са пълнолетни.

Редактирано от Михов
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Модератор Военно дело

Важен въпрос. Както знаем, педофилията е инкриминирана. Поради тази причина повечето педофили не желаят да се афишират. Тези които се афишират вървят по острието на бръснача и си мерят приказките, за да не попаднат в затвора и да не са притискани от обществото.

И ти очакваш от такива наплашени, криещи се хора да дават честни отговори в анкети?

То е все едно в Белене да правиш анкета за курса на партията, като надзирател със сопа в ръка занича какви са отговорите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алва, твърдя, че всеки полов акт, при който обекта на либидото е негоден за биологичната функция на секса, а именно репродуктивната е парафилия. Това е лично мое мнение.

Разбира се, това че един човек практикува подобни сексуални девиации не е основание само по себе си за преследване от страна на закона, защото нещата са доброволни и хората са пълнолетни.

ами това е недостойна лъжа.

значи жена с репродуктивни проблеми е парафиличка, така ли?

или мъж, който си слага презерватив

хахаха

сексът както казах вече има две функции

рекреативна

и репродуктивна

и първата е огромна статистическа норма

включително и при теб уважаеми господин психиатре хаха

Важен въпрос. Както знаем, педофилията е инкриминирана. Поради тази причина повечето педофили не желаят да се афишират. Тези които се афишират вървят по острието на бръснача и си мерят приказките, за да не попаднат в затвора и да не са притискани от обществото.

И ти очакваш от такива наплашени, криещи се хора да дават честни отговори в анкети?

То е все едно в Белене да правиш анкета за курса на партията, като надзирател със сопа в ръка занича какви са отговорите.

това не се прави с анкети хахаха

а с изследвания и тестове, при които анкетираният няма и ни най-малка представа за какво го питат.

значи Михов всеки секс при който няма зачатие е парафилия?

така ли?

хахахахахахахахахахахахахаааа

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алва, не намесвай хората с репродуктивни проблеми. Това вече са заболявания на репродуктивната система, много фриволна аналогия.

Тя природата сама е решила кое да е норма и кое отклонение, разбира се, някои хора, водени от крастата да си начешат легално задн..., пардон крастата, водят от девет кладенеца вода. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ами при хората с репродуктивни проблеми обектът на либидото е негоден за биологичната функция на секса. Сега ще си изменяш ли критериите...

но айде да го оставим това.

значи мъж, който си слага презерватив, е болен от парафилия?

иначе да природата е решила хората да изпитват удоволствие от секса и затова да превърнат рекреативния секс в норма.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

първо, това не е вярно.

второ, изобщо не е задължително да има плод на любовта.

брей, голям специалист тоз Михов.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аре бе Михов, ти като си блъснеш една тъпанарка, това парафилия ли е? Стига издребнявал и се радвай на секса по-трансцедентално (по взаимно).

Редактирано от bravo
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... и понеже днес старият морал е напълно неадектавен, щото икономическите отношения са тотално изменени, трябва ревизия на този морал.

То е ясно, че моралът не е константна величина, а се променя с времето. На мен обаче, ми е безкрайно интересно на каква база и въз основа на какви ценности ще ревизираш морала? И конкретно ако може, без общи приказки и лозунги.

Ми щото плодът на тяхната любов ще са само хемороиди! :tooth: :tooth: :tooth:

Не само. И рак на дебелото черво като това го казвам сериозно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аре бе Михов, ти като си блъснеш една тъпанарка, това парафилия ли е? Стига издребнявал и се радвай на секса по-трансцедентално (по взаимно).

Тъпанарки вече блъскам рядко, не ми се налага, за щастие. Обаче, ако до мен има жена и предпочитам тъпанарките, не е нормално.

Не издребнявам. Имам си позиция, вярвам в нея, защитавам си я. Тука предъвкваме сто пъти едни и същи неща. То е ясно, че никой никого няма да убеди, но връщането на плочата от Алвата беше напълно безсмислено.

На мен друго ми е много интересно, колко от участниците във форума ще си признаят "нетрадиционната" ориентация? Май няма смелчаци. Е, разбира се, дискусията в темата лично на мен ми подсказа кой защитава лична позиция, кой принципна. Жалко, че не съм хомосексуален, да им покажа как се прави, не да се крият като мишки!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ами веднага ще кажа. С две думи, може и с една - понеже икономическите и технологичните отношения са все повече фрагментирани

и моралните ценности ще се фрагментират. Общите и общовалидни идеологии - политически, икономически, морални и тн. са в пълен упадък

хората все по-трудно се сплотяват, в криза са политическите партии, националните държави, традиционните религии.

идва ред на фрагментацията. а фрагментация значи малцинства.

това е следствие от фрагментацията на икономическите отношения. ясно и просто.




То е ясно, че моралът не е константна величина, а се променя с времето. На мен обаче, ми е безкрайно интересно на каква база и въз основа на какви ценности ще ревизираш морала? И конкретно ако може, без общи приказки и лозунги.




Не само. И рак на дебелото черво като това го казвам сериозно.

това не е вярно последното. един порфесор от виас беше разработил гъзобрък за чешене на простата, помагало било.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ами веднага ще кажа. С две думи, може и с една - понеже икономическите и технологичните отношения са все повече фрагментирани

и моралните ценности ще се фрагментират. Общите и общовалидни идеологии - политически, икономически, морални и тн. са в пълен упадък

хората все по-трудно се сплотяват, в криза са политическите партии, националните държави, традиционните религии.

идва ред на фрагментацията. а фрагментация значи малцинства.

това е следствие от фрагментацията на икономическите отношения. ясно и просто.

Дай сега и разбираемо и конкретно (освен просто и ясно) - тази фрагментация как конкретно се отразява на днешните морални ценности и как и с какво ще ги замени. Питам сериозно, въпросът е интересен. А кой харесва или не харесва сексуално различните е бял кахър, който се преекспонира по политически причини.

... това не е вярно последното. един порфесор от виас беше разработил гъзобрък за чешене на простата, помагало било.

Е, щом ти харесва - вярвай си, че е безвредно. А професорът едва ли е разбаротил "технологията на гъзобръка" с надървен полов орган на някой самарянин по няколко пъти на ден. Ама, хайде стига с глупостите, а?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

за да разберем за какво иде реч трябва да тръгнем по-отзад.

в продължение на хиляди години хората живеят разделени, с ниска концентрация, с епизодични или никакви връзки, с ниски нива на синхронизация и в резултат в средновековието са вярвали искрено, че в китай живеят хора със заешки уши.

индустриалната революция идва и разбива всичко на пух и прах. налага нагло, нахално и решително следните принципи

- унификация

- концентрация

- специализация

- синхронизация

- максимизация

- централизация

на икономическия

политическия

социалния

сексуалния живот.

хората започват да се обличат по един и същи начин, да спят по едно и също време, да работят по едно и също време, да почиват по едно и също време, да излизат от вкъщи и да се прибират в къщи по едно исъщо време, да живеят по общовалидни правила на социалния, политическия, икономическия живот, на правото, на мерните единица, на часовника.

хората стават стандартни.

с отмирането на индустриализма тези принципи се разбиват на пух и прах

днес имаме принципи на

- децентрализация.

- деконцентрация

- деунификация

- демаксимизация

и тн.....

с други думи конкретно за морала ако до преди под влияние на унификацията и стандартизацията е било норма да имаш нуклеарно семейство - родено под пряката нужда от фабрични работници

то днес под влияние на дестандартизацията семейството се фрагментира, както и всичко останало - вкусове, ритъм, разбирания

демек няма да има едно семейство норма, а множество типове семейства - над 50 вида, така както има множество ритми на работа вече, множество източници на енегрия, множество религиозни учения.

това се казва деунификация. която води до фрагментация. най-ясно това се усеща в медиите, които са лакмус.



макар е много трудно да се обясни, аз винаги го давам като пример - какво се случва с медиите и с музиката. някога е имало грандиозни легенди - един азнавур примерно. днес вече няма такива. дали защото днешното поколение е некадърно, или заради нещо друго?

просто тогава медиите са били унифицирани - излизаш, дава те националната телевизия, виждат те милиони, възпитава се един униформен вкус, и ставаш супер звезда.

днес медиите са фрагментирани. има телевизии да ретро музика, за хард рок, за поп фолк, за бг музика, за кънтри, за класика. ако азнавур започваше днес, изобщо нямаше да стане тази звезда, защото фрагменитраните медии създават фрагментиран образ и щеше да стигне само до група хора, не до всички.

тези процеси на фрагментация се развиват в пълна сила в модата, в кулинарията, в работата, в сексуалния живот, в семейството.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

принципът на фрагментацията, който описах горе в областта на медиите и на семейството, се наблюдава в същата степен и в политиката.

ако преди е имало примерно 2 партии с коренно различни разбирания по всичко

днес те се фрагментират - има примерно 100 партии които не се различават съществено една от друга, и се базират по-скоро на някакви лични контакти, георгафска близост отколкото на различни разбирания, и които се поддържат от твърди ядра.

същият принцип се наблюдава и в производството. ако преди компанията Х е произвеждала 100 000 абсолютно идентични артикула, после прави 50 000 еди какви си и 50 000 други някакви, след това 30 000 Х, 30 000 Y и 30 000 Z разновидности на продукта

днес прави примерно по 1000 разновидности на продукта, разпределени в ....1000 видове, за все по-фрагментиран пазар.

фрагментира се също и социалният живот. ако преди поради високите нива на координация хората живеят в пълен синхрон - излизат по едно и също време на работа, почиват на обяд по едно и също време, прибират се по едно и също време, ядат по едно и също време, спят по едно и също време и пърдят по едно и също време, и плющят жената по едно и също време

щото така изисква фабричният начин на производство

ами днес не е така. аз ако имам 20 приятели, ами всеки си има индивидуален график на работа. един работи от 18 до 2 през нощта, друг работи сряда, петък и събота, трети само нощна, четвърти само до 11, и не успяваме да се координираме да се видим.....

и вие продължавате да ми твърдите, че трябва да има общи разбирания за семейство морал политика икономика и тн...

е как да ги има тея общи разбирания, като животът става все по партикулярен?

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

специално за политиката това наистина е феномен и започва да става проблем в държавите привикнали на двупартийна система

така в УК имаме странно коалиционно правителство, нещо което е рядкост при тяхната избирателна система

на следващите избори обачи UKIP (националистите) ще вземат много гласове и според мен нито една от двете големи партии няма да може без тях да състави правителство или ще трябва да има правителство на малцинството

тази динамика може да се разглежда 2 два аспекта и двата вярни по-свой си начин

първо очевидно е, че системата става нестабилна, много по-трудно е да има правителство със сигурно мнозинство, което прави каквото трябва да се прави 1-2 мандата, после хората се уморяват от него и идва ново правителство на конкурентната партия

второ статуквото се променя, по-точно старото статукво изчезва

ако пак трябва да говорим за УК - за лейбърите и консерваторите вече не е достатъчно да се борят по между си те трябва да взаимодействат с трета или четвърта малка партия

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

в БГ не става нищо интересно

както писах още преди изборните резултати да бъдат оповестени - в БГ няма да има истинско работещо правителство, има правителство обречено да падне най-късно до зимата

въпросът не е дали ще падне, това е ясно, въпросът е какво ще дойде на негово място

защото голяма част от протестиращите не искат и мухобойко

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

е как не става нищо интересно?

именно у нас политическата фрагментация е по ясно застънена от рейно унидо

макар че там пък социалната и производствената са по ярко застъпени от при нас

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...