Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Точно обратното: Сега избиват около 20 000 жени на година в арабския свят, било то с камъни или с нещо друго

и прогнозата е, че броят им ще нараства. Не само талибаните ги избиват. Просто мъжете упражняват природното си право. Ако жените там, нямаха такива претенции, окуражавани от нашите демокрации, това нямаше да им се случва.

Аз останах шокиран от този пост, понеже ти си първият (тук) който заявява, че мъжете имат природно право да прилагат насилие срещу жени. Това ти твърдение освен, че е безумно, сексистко и като цяло шокиращо свирепо е и някак тъжно.

Аз се надявам да прогледнеш един ден и да измиеш омразата от себе си която изпитваш срещу нежния пол, защото жената е равна на мъжа в повечето отношения освен физическото и е едно от най-прекрасните неща които са били създадени на тоя свят, пък вероятно и на следващия.

Редактирано от Mr.Shades
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Мисля, че за никого не остана тайна сексуалната ориентация на тези тримата занимаващи се с чалга.

Дори те, които са ... признават, че за да успееш в най успешния жанр в България трябва да се харесаш на масовата публика.

Какво мисли масовата публика за жените не е тайна-масово младите момчета считат, че за да успешни, трябва да са мачовци, и че жените са просто играчки в техните ръце, скъпо платени играчки. Интересно защо, младите момичета не се възмущават и феминизират, а се опитват да се продадат по скъпо.

Щом дори тия тримата поддържат тази гледна точка... сами си правете изводи.

Дебютната песен на Генко, щом и той смята, че това отношение към жените се харесва на множеството млади хора...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Отгоре-отгоре го изгледах за около минута, но през цялото време ми се гадеше.

и от кое по-точно ти се гади? от сдържанието на разговора, от дрехите, от кое?

и изобщо какво общо има това видео с темата?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Алва, ти не разбираш ли, дори хомосексуалните признават, че мнозинството МЛАДИ ХОРА са патрархално настроени и правят песни които биха им се харесали.

Link to comment
Share on other sites

и от кое по-точно ти се гади? от сдържанието на разговора, от дрехите, от кое?

От начина на поведение на тези "мъже".

Иначе тая песен е голям боклук, за разлика от много от днешните поп-фолк песни.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Важното Алва е, че малцинства не се борят с мнозинството, а се опитват доколкото могат да се нагодят към него.

Въпросният Генко Леомани е млад човек, очевидно гей, но той не се противопоставя на мнозинството, напротив прави сексистка песен която би се харесала на огромното множество мачовци. И всички те са млади хора, неговия пр, водещия, самия изпълнител, хората за които е предназначена. Всички те са млади хора и поддържат патриархалния модел при който жената е празноглава красавица, а мъжът мачо, който се грижи за партньорката си. И мнозинството от млади хора, включително гейовете приемат този модел, само войнстващите либерали като вас не.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хаха в патриархалния модел жената не е празноглава тиква, изобщо не си на ясно. Това разбиране не е патриархално, а мутренско.

ами аз мисля, че е най-нормалното нещо на света човек, който работи за пазара, да се ориентира към широката публика, ти намираш ли го за странно?

тука въпросът е не какво мисли малцинството, или мнозинството, а да има равни права за всички, пък тяхна си работа дали ги упражняват, или не. с абсолютно всичко друго е така.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

човек може да разбере колко са важни правата на малцинството смао когато се окаже малцинство

аз съм малцинство по много показатели

1) мъж съм а жените са повече

2) намирам се в горните 5% по доходи и платени данъци - 95% от хората изкарват по-малко пари от мен и плащат по-малко данъци от мен

3) живея в държава, в която съм емигрант, а не коренен жител, а повечето хора в тази държава, не са такива

точка 1 не ми пречи много, жени има достатъчно, а на мен през повечето време ми стига една

2) с точка 2 не мога да се оправя - не приемам, че аз имам един и същи избирателни права в БГ с пенсионери, малоимотни и необразовани ... в същото време съм реалист и знам, че ако бях малоимотен и необразован щях да бъда на друго мнение ... не съм съгласен и с това, че в УК мога да гласувам само на местни избори, но такъв е законът - в крайна сметка нямам поданство

3) точка 3 е ключова - ако държавата не ме защитаваше от дискриминация в работата ми, която е в доста чувствителна сфера и един куп хора пряко зависят от мен и моите решения, на мен щеше да ми се разгони фамилията

затова аз смятам, че трябва да има някакъв минимум законодателство, което да защитава хората от дискриминация по етнически, религиозен и т.н. принцип

имам крайна непоносимост към всякакви хрантутници

конкретно в случая с УК, понеже съм много навътре в нещата, мога смело да твърдя че местните хрантутници са повече от новодошлите тарамбуки, това не променя отношението ми към нинджите живеещи на помощи - не мога да ги трая, но това не е толкова защото са нинджи, а защото са нинджи хрнатутници

надявам се да съм ясен и да рабирате на къде бия

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Разберете най важното. Малцинстват не желаят равноправие, а да бъдат част от мнозинството. Но в ред случаи случаи това няма как да стане. Гея не може да стане хетеросексуален, инвалида не може да оздравее, жената не може да стане мъж. Отнасяйте се към тези малцинствени групи не като към равни, а като към достойни хора! Говоря ви го като част от такова малцинство. Аз самия знам какво е да си малцинство, и да те дискриминират, много добре знам! Но, ника не съм желал да ме считат за равнопоставен, защото не съм, а за по различен, но част от мнозинството.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да набуташ жените в непривични за жената професии и служби не означава да си им дал равни права, а означава, че си им потъпкал правата.

хаха и кои са непривичните професии за жена? щото през комунизма жените бяха шофьори, ватманки, войници, фабрични работници, тракториски и тн и тн и нямаха абсолютно никакъв проблем с това.

Разберете най важното. Малцинстват не желаят равноправие, а да бъдат част от мнозинството. Но в ред случаи случаи това няма как да стане. Гея не може да стане хетеросексуален, инвалида не може да оздравее, жената не може да стане мъж. Отнасяйте се към тези малцинствени групи не като към равни, а като към достойни хора! Говоря ви го като част от такова малцинство. Аз самия знам какво е да си малцинство, и да те дискриминират, много добре знам! Но, ника не съм желал да ме считат за равнопоставен, защото не съм, а за по различен, но част от мнозинството.

кой какво иска няма абсолютно никакво значение. Има значение обаче да има равноправие, пък който ще да се възползва от него.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Разберете най важното. Малцинстват не желаят равноправие, а да бъдат част от мнозинството. Но в ред случаи случаи това няма как да стане. Гея не може да стане хетеросексуален, инвалида не може да оздравее, жената не може да стане мъж. Отнасяйте се към тези малцинствени групи не като към равни, а като към достойни хора! Говоря ви го като част от такова малцинство. Аз самия знам какво е да си малцинство, и да те дискриминират, много добре знам! Но, ника не съм желал да ме считат за равнопоставен, защото не съм, а за по различен, но част от мнозинството.

ами сега представи се че законът задължи навсякъде - във всеки автобус, публична сграда, подлез и т.н. или офис да има достъп за инвалиди ... представи, че това се превърне в реалност

представи се че законът задължи общините да осигуряват инвалидни колички и други пособия на всички нуждаещи се

представи си че законът задължи работодателите да помагат на инвалидите и болните стига това да е лесно - например страдаш от проблем с пикочния мехур, работдателят те настанвява в най-близкият офис до кенеф, не виждаш добре работодателят ти осигурява по-голям монитор

ясно е, че инвалидите ще си останат такива, но поне малко ще се приближат в мобилността до възможностите на нормалните хора

какво чак толкова лошо има в това, особено ако го сравним с отношението от преди 1-2-3 век когато сакатия ако не е богат да има някой да го носи на рамене просто ще го оставят да умре

това е просто пример каква е идеята и дух на антидискриминационната политика към инвалидите

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Специално за инвалидите.

Хубаво ще е работодателя да направи жест към инвалидите, но той никога няма да го направи. Защото такива мерки биха му стрували главоболия и пари. Ще го направи, ако има полза от това. Тоест, ако плаща по малко на работещия инвалид. Това е истината.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Специално за инвалидите.

Хубаво ще е работодателя да направи жест към инвалидите, но той никога няма да го направи. Защото такива мерки биха му стрували главоболия и пари. Ще го направи, ако има полза от това. Тоест, ако плаща по малко на работещия инвалид. Това е истината.

в УК това е абсолютно задължително по закон а не е жест

казва се reasonable adjustments

друг е въпросът, че той винаги може да те уволни без да споменава, че го е направил защото си болен, но това пак е нещо, а нещо е по-малко от нищо

големите компании и минстерства имат квоти за инвалиди и огромни отдели по трудова медицина

виждал съм хора на които работата им е променена, бюрото им е сменено, столът им е сменен, часовете са им променени само и само да останат на работа, да пътуват по-малко и да им е удобно, наистина това не е възможно в малките и средни фирми, но е реалност в големите и големите държавни и общински институции

това е към което се стреми западна европа, а не феминстките и педерасите да завземат властта

ма не знам колко стотин страници ще ви трябват да го проумеете

Редактирано от Alexander_Nevski
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ми, какво да ти кажа, ти сам каза, задължение, не избор. Това демократично ли е, да задължаваш работодателите?

Да, работодателя по задължение ще назначи инвалид, жена, хомосексуален, но ще го намрази и при първи удобен случай ще го уволни. Ако обаче жената, инвалида, хомосексуалиста бъдат взети на работа при условията на работодателя по взаимно съгласие, няма да го уволни веднага щом може. И работодателя и малцинството ще работят много по комфортно и ще са доволни.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ми, какво да ти кажа, ти сам каза, задължение, не избор. Това демократично ли е, да задължаваш работодателите?

Да, работодателя по задължение ще назначи инвалид, жена, хомосексуален, но ще го намрази и при първи удобен случай ще го уволни. Ако обаче жената, инвалида, хомосексуалиста бъдат взети на работа при условията на работодателя по взаимно съгласие, няма да го уволни веднага щом може. И работодателя и малцинството ще работят много по комфортно и ще са доволни.

ами фружине то има много задължения например да не си смазваш децата от бой и да спираш като ти махне полицая с палката

не знам това колко е демократично, ама дискусиите с теб започват да стават малко забавни

ясно е, че работодателят в крайна сметка може да си прави каквото иска, няма нужда да го обясняваш, въпросът е, че преди да го направи ще се замисли, освен това думичката reasonable е ключова, защото много от adjustments, почти не струват пари или струват минимално - например да намалиш работните часове или да смениш работната стая с такава близка до кенефа не струва нищо

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Невски, не те разбрах, честно.

Има случаи, когато държавата следва да си влезе в ролята, и случаи когато не бива да издребнява.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...