Отиди на
Форум "Наука"

Иисус Христос-македонец


Recommended Posts

  • Модератор Военно дело

Агенти на македонските тайни служби са посегнали на мощите на Йоан Кръстител в Сливен. Целта била чрез ДНК тест да се докаже, че комшиите са преки наследници на Бог. Конспиративната теория разказа македонската телевизия "Алфа", цитирайки директора на Националния исторически музей в София Божидар Димитров.

Медията посочва, че мощите били изложени в сливенската църква „Св. Димитър”, откъдето е изчезнала една от костиците.

„Скопие претендира, че Исус Христос е македонец. Вследствие на това Йоан Кръстител, като негов братовчед, също би трябвало да е македонец. Идеята е да направят ДНК тест, за да докажат това”, заявил Димитров.

„Мощите, които Димитров „зрелищно откри на малък остров близо до черноморския град Созопол, според мнозина не са на Свети Йоан Кръстител. В това не вярват и водещи български археолози, които обвиниха Димитров, че си играе с чувствата на вярващите и неговата единствена цел е да бъде в центъра на вниманието”, коментира "Алфа".

От македонското МВР заявили, че става дума за „несериозно твърдение на човек, който не заслужава внимание”.

"Аз съм изложил не свое мнение, а мнение на македонски гражданин", каза Божидар Димитров. „Самият аз смятам, че действително това едва ли е много сериозно, макар че от Скопие всичко може да се очаква”, допълни той.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Македонските медии са по-луди и от тукашните. Но и Божо сам си е виновен за тия простотии; да не се беше прочувал като поредния лъжец, нямаше разни медийни идиоти да се "позовават" на него. В първия момент се вързах и аз, че става дума за реална тъпотия на Божо, защото той наистина е способен да каже всякаква глупост.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Македонските медии са по-луди и от тукашните. Но и Божо сам си е виновен за тия простотии; да не се беше прочувал като поредния лъжец, нямаше разни медийни идиоти да се "позовават" на него. В първия момент се вързах и аз, че става дума за реална тъпотия на Божо, защото той наистина е способен да каже всякаква глупост.

Божо изпълнява определени поръчки с ясни цели. Затова, няма какво да се чудим, кой е автора на поредната фалшива сензация и манипулация.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Агенти на македонските тайни служби са посегнали на мощите на Йоан Кръстител в Сливен. Целта била чрез ДНК тест да се докаже, че комшиите са преки наследници на Бог. Конспиративната теория разказа македонската телевизия "Алфа", цитирайки директора на Националния исторически музей в София Божидар Димитров.

Ами то от агент Тервел - или глупости, или нищо. Но поне и без ДНК се видя, че от двете страни на границата живее един и същ народ, единственият дето все още не е набил яко шута на доносниците си.

Тъй че насладете се на арията на агент Тервел и хора на Скопските доносници.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...