Отиди на
Форум "Наука"

Списание Космос


Recommended Posts

  • Потребител

Всъщност това не е тема за списание Космос, реших да направя едно добро дело за форумистите интересуващи се от космология и астрономия, които са от по новото поколение и не са чели списанието от времето на бай Тошо :) а пък и за онези които са чели някои броеве на списанието, а то вече отдавна не се издава. И така пускам файл който трябва да се разархивира с програмата Win rar но за да се отвори и чете трябва да има инсталирана програма Djvu Reader . Във файла са всичките броеве на списанието от 1962г до 1977г.

 http://tranzit.dir.bg/load.php?id=H0SrdTYAF9oilWyb2588661

Редактирано от Гагов
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Списание КОСМОС , НТ - наука и техника и вестник Орбита ми бяха любими. Още - БТА Паралели, БТА - наука и техника, вестник Антени.  От руските - Наука и религия , Юный Техник . От западните - Спиасние ПИФ !

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 часа, Du6ko said:

Списание КОСМОС , НТ - наука и техника и вестник Орбита ми бяха любими. Още - БТА Паралели, БТА - наука и техника, вестник Антени.  От руските - Наука и религия , Юный Техник . От западните - Спиасние ПИФ !

Файла за броевете на списание космос сваля ли се? ти свали ли си го ?. Опасявам се данеби да не може да се сваля. Със транзита трябва да се сваля. Тук не могат да се качват файлове по големи от 19 мегабайта.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, Joro-01 said:

А, Гагов, твое дело ли е? Ми има го, що си пилееш силите..

В сандъците така е сканирано, че все едно нищо не е направено.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 часа, Joro-01 said:

А, Гагов, твое дело ли е? Ми има го, що си пилееш силите..

От този сайт си свалих списанията, що да си пилея силите, реших да улесня аудиторията , само дето от сайта не се свалят последните броеве на списанието. А какво стана с мойта тема за Ем Драйв, къде я затри ?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Има такава тема, казах ти. Може да мога да пренеса там съдържанието ако държиш, но то не носи информация.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Joro-01 said:

Има такава тема, казах ти. Може да мога да пренеса там съдържанието ако държиш, но то не носи информация.

Защо скриваш моята тема за коментари от аудиторията ?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Такава тема има. Може да се окачестви като спам и тогава влиза в противоречие с правило 2.

Не ми отговори на въпроса - да преместя ли съдържанието? Ако искаш да пуснем твоята, поне заглавието трябва да се промени. "Prior tempore potior jure" - пръв по време, пръв по право. Още римляните са го казали.

Писаното там ще го има отново, ти решаваш как.

 

Редактирано от Joro-01
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 минути, Joro-01 said:

Такава тема има. Може да се окачестви като спам и тогава влиза в противоречие с правило 2.

 

Такава тема не виждам, отново те питам къде е тя и защо я скри ? и защо да се окачествява като спам такава тема, не проумявам ?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Заповядай. СЪжалявам, че съм я  пуснал аз, но тема с такова заглавие има.

Попитах те да слея ли темите (писаното по твоята да е вътре) или да видя дали се сменя заглавието. Не ми отговори Пак те питам - кое да бъде? Питем те коя опция избираш и чакам мнението ти с което да се съобразя.

В момента спамим друга твоя тема.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 26 минути, Гагов said:

Такава тема не виждам, отново те питам къде е тя и защо я скри?

Никой нищо не е крил.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, Joro-01 said:

Заповядай. СЪжалявам, че съм я  пуснал аз, но тема с такова заглавие има.

Попитах те да слея ли темите (писаното по твоята да е вътре) или да видя дали се сменя заглавието. Не ми отговори Пак те питам - кое да бъде? Питем те коя опция избираш и чакам мнението ти с което да се съобразя.

В момента спамим друга твоя тема.

по това " Попитах те да слея ли темите (писаното по твоята да е вътре) или да видя дали се сменя заглавието. Не ми отговори "  добре така да бъде, но пусни темата, а не да я криеш. Къде е темата ? дай линк защото ровейки се не я намирам .

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...