Отиди на
Форум "Наука"

Гавра с България


Recommended Posts

  • Администратор

http://www.youtube.com/watch?v=wUvA3gLsSC4 :evil:

Превод :

България - днес на 120 години и с това е единствената

държава, която е по-млада от повечето свои жители.

Географски погледнато България се намира някъде там долу.

Тази страхотна страна има ни повече, ни по-малко от 3

големи града - в средата позират столицата София, на юг -

Локомотив Пловдив и морския метрополис - Варна.

При този избор, там се предлага за всеки по нещо.

Затова много ... и немски туристи (не отиват) там на почивка.

Затова, и защото е трябвало да пътуват до там дълги години.

Много готини хора идват от България - Красимир Балъков,

Илия и Иван Рогов, Тодор Шивков, Дагамар Берков, Димитър

Кишишев и Бьог Щроганов.

До основаването на България се стигнало, защото няколко....

казвали:

"До сега бяхме една бедна, изостанала и забравена от бога

скапана държава. Така било приди, но от днес ще я наричаме

България."

Така изглежда една млада държава, която може да

привлече/задържи туристите само със секс - например

със своята световноизвестна изтласквачка на гюле - е, отидете!

взето от vestnikataka.com/forum/

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е, то това не е Европа. Изказали се там разни тиквеници, колкото им е акъла, толкова. По-интересно ми е това дето вестник "Сън" написал, че България и Румъния щели да докарат в Англия вълни от СПИН. :laugh: Не забравяйте обаче, че това не са мнения, определящи какво е Европа.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Да бе как може точно от България или Румъния да дойдат вълните...те от африканците идват...ама те сега се чудят какво ли още не са казали против нас, че да станем още по черни от колкото сме...ние ще станем нещо като пионки и каквото ни кажат ние ще го правим ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
:) Абе май това си е Европата (не че съм против присъединяването, ама...едно наум :) ). Една моя роднина работи в Италия - дом. помощничка - разправяше, че в Неапол ако някой знае италиански минава за много учен. Ами това дето го пишат за нас по англ. вестници, за СПИН - пред кой ще мине? Как само са си оценили читателите - щом пишат такива простотии!
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Невежество има по целия свят. И в Германия ако знаеш правилен немски минаваш за голяма работа. Аз дето съм в международна програма и като дойдох знаех само 10-20 думи на немски сега повечето неквалифицирани работници ми разправят, че съм знаел повече немски от тях :w00t: Те немогат сами дори един формуляр да попълнят дето им не майчиния език. Единственото, което могат сами е да зяпат картинката на първата страница на в. Билд (Билд е като Жълт Труд в България, а на първата страница винаги има гола мадама).

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Малоумници навсякъде и винаги ще има. И вестниците ще пишат шокиращи дивотии да си вдигнат тиража.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе айде да направим наистина едно колажче и сме готови,ще е забавно :)

Да кажем ще ги бъзикаме за турците :P муахаха

Редактирано от Syrian
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Струва ми се, че някой си е направил шега. То си е съвсем очевидно. И най-вероятно е нашенец. Може и германец да е чувал за Балъков, ама за Живков едва ли. Някой се е избъзикал с българския комплекс за малоценност. :head_hurts_kr:

Клипчето е направено забавно и можем спокойно да се посмеем. Държавата на 120 години и е по-млада от гражданите си :laugh: ; до нея се пътувало с години :laugh: ... , а и добре е илюстрирано :laugh: говори се за България, но показват картата на Румъния и стрелка надолу :doh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Прави сте. С техните камъни, по техните глави :frusty2::frusty2::frusty2: . Както те са се изгаврили с нас, така и ние с тях. Физиците във форума може и да се сетят за един закон от физиката, който може да се перефразира с нашата поговорка " каквото повикало, такова се обадило" .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Физиците във форума може и да се сетят за един закон от физиката, който може да се перефразира с нашата поговорка " каквото повикало, такова се обадило" .

:w00t::biggrin::clap::coolthumb::goodpost::good::laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Ако ще се гаврим с Германците , то най-добре на най-болната им тема .

Бях гледал мисля че в YouToob как един евреин плюеше геманския флаг и после си избърса г..а с него .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • Потребител

11 години живях извън България и се нагледах и наслушах на простаци и простотии. Миналата година бях в Дрезден. Посетих Цвингера, като най- напред разгледах изложените платна на "модернистите". Излязох от залата и попитах екскурзовода къде са старите майстори. Говедото ми каза, че не знае, защото той не се занимавал с тях, а само с модерната живопис!! Това е, представете си, потомък на Гьоте, Кант и Хегел!

Страшна простотия! Няма смисъл да се занимаваме с тая оскотяла измет!

Още по- трагични са нещата в САЩ! Направо не ми се говори за Америка, където отдавна не се водят сериозни дискусии на сериозни теми.

Зарежете ги! Винаги съм твърдял, че най- добре се живее в България. Стига да имаш пари. Това е ЕДИНСТВЕНИЯТ проблем на повечето съвременни българи. Разрешат ли го, те няма да имат НИКАКВИ проблеми!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...