Отиди на
Форум "Наука"

Много повече ли са били някога психопатите и социопатите?


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 13 часа, makebulgar said:

По-горе обсъждах не толкова това, че хомосексуализма е болест, а че има съпътстващи Без да съм подробно запознат предположих, че и психиката им е по-различна, тъй като живеят в група или общност, която се различава от тази на останалите хора. 

Прекалено често правиш подобни предположения, когато ти липсва елементарния минимум от знания по дадена тема. Преди да правиш подобни предположения отдели няколко часа, запознай се с въпроса, който се каниш да обсъждаш и едва тогава прави Обосновани предположения на базата на поне някаква информация. 

В момента по всички теми, в които ти си участвал с изключение на историческите си абсолютен лаик, хвърляш някакви предположения от въздуха и после на тяхна база започваш да градиш "теория" и да изказваш някакви други предположения. 

Постоянно се хвалиш, че си учен, че си написал книга, а в повечето теми се държиш отвратително и си адски неподготвен. Преди да правиш подобни предположения - чети. 

А още по-добре - когато има в дадена тема/раздел далеч по-подготвени от теб хора вместо да правиш предположения задавай въпроси. И едва когато получиш достатъчно на брой отговори отвори няколко специализирани сайта или дори уикито и пак чети. Чак после почвай да предполагаш какво може би можело или какво може би било. 

Редактирано от Димитър Йорданов
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 649
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Преди 34 минути, ramus said:

това, което представяте за мен е ново и изключително интересно. Породи ми различен поглед над ставащото - някои въпроси дойдоха, някои други намериха варианти за отговори... При всички положения - много полезно.

:)

Има езотерични форуми, където обяснението, че нещата се появяват ей така от нищото, би било напълно задоволително. В научен форум, такива шарлатаний не би трябвало, да са допустими, но изглежда потребителите тук сте само баячки, врачки и такива които имате нужда от тях..

След всичкото това излияние и възприятие, кой ще е този който ще пише сериозно в подобна зомбираща тема, пък и като цяло в такъв форум?:)

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, cucumerario said:

В научен форум..

...вие се явявате поредния народен популист. Особено се смях на "бетонната стена", с която всеки комплексар жадува да се преживява

Права е ДОРА че цялата работа е поредната лиготийка, но аз за разлика от нея не бих си губил времето с глупостите на тоя или оня. Дори тия, дето само ще "прочетат" биха разбрали защо... Особено ако са от хората "към върха на кривата" от горната графика. Вие сте просто сивото-равно... и именно заради това ако модерацията беше повече строга, отдавна да сте някъде в БАНско...

Link to comment
Share on other sites

Преди 20 минути, ramus said:

...вие се явявате поредния народен популист. Особено се смях на "бетонната стена", с която всеки комплексар жадува да се преживява

Права е ДОРА че цялата работа е поредната лиготийка, но аз за разлика от нея не бих си губил времето с глупостите на тоя или оня. Дори тия, дето само ще "прочетат" биха разбрали защо... Особено ако са от хората "към върха на кривата" от горната графика. Вие сте просто сивото-равно... и именно заради това ако модерацията беше повече строга, отдавна да сте някъде в БАНско...

Прав сте, гледал съм дъуолкингдед и съм виждал как зомбитата се справят с бетонна стена.. И вие сигурно също няма да имате особен проблем с това... А в резидентивъл си спомням една анимацийка, дето показваше простотата в устройството на нервната ви система... Може пък наистина да се окажете бъдещето на хората...

 

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, cucumerario said:

Прав сте, гледал съм дъуолкингдед и съм виждал как зомбитата се справят с бетонна стена.. И вие сигурно също няма да имате особен проблем с това... А в резидетнивъл си спомням една анимацийка, дето показваше простотата в устройството на нервната ви система

 

Колега, човекът е с истински функционален пси-проблем. Има го по хамериканската система:D, известен е и в други  звездни форумни системи...............те са навсякъде!🌐😷

Редактирано от tekotaka
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 40 минути, tekotaka said:

те са навсякъде

:) имаш предвид себе си ли - с поредния си измислен ник тук, след като те банваха няколко пъти временно, а накрая тотално. Гледам ти поредната подигравка в описанието на ника ти... и е като подигравка към автора си (лапландеца).

Като един истински "нормалник" защо не разкажеш и сред научната общност на форума за вселенската си мисия като потомък на вселенските ти божествени деди, които иначе били с ролята на революционни демони, за да поддържали развитието на вселената и човешката цивилизация? :)

Разкажи си - не боли. Ако толкова те е срам - да разкрием подробностите от "другите форуми"... Разтвори сърцето си - и без това тук се изживяваше и на "физик" и разбираш от всякакви загадки и секретни информации, папагалени от фантазьорските сайтове на въздухарските конспирации... Но пък нали си вселенски революционер и още като войник са те вербували за "мисията" и цял живот си отдаден на нея... 

Включително и сред форумите тече и тази твоя мисия - да спомагаш за пренареждането на световния ред и да разкриваш сред фантазиите си игрите на самозабравилите се елити, щото спъвали "развитието". И без това виртуала ти е форма на придружаваща терапия... докато се маскираш на "учен"...

Та... ето така сте "навсякъде".... с интригите, с подмолните игри - с които фантазията и въображението ви се хранят... :)

Край на офтопика

Редактирано от ramus
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Тъй като сексуалните отношения при хомосексуалистите представляват нещо по природа неестествено, и ако хомосексуалистите осъзнават това, дали чувстват вина и срам всеки път? Ако чувстват вина и срам то е логично с времето психиката им да се увреди и да прибягват до самоубийства. Ако не чувстват вина и срам правейки нещо по природа неестествено, означава ли тогава, че са психопати, тъй като определението за психопатите е именно свързано с несъобразяване с мнението на останалите по отношение на това кое е естествено и неестествено, кое е правилно и кое неправилно?

Редактирано от makebulgar
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 11 часа, tekotaka said:

Колега, човекът е с истински функционален пси-проблем. Има го по хамериканската система:D, известен е и в други  звездни форумни системи...............те са навсякъде!🌐😷

Такива проблеми съществуват и са се решавали, още от самото началото на човечеството, по един или друг начин, което ги е правило малък проблем, т.е в "сивото-равно" на графиката, както се изразява по-горе Раму-Раму Друже Мой ...

Това което се случва сега е, че тези хора с проблеми, са си намерили някакъв месия, който им обяснява, че ако стане така, че всички хора получат техния проблем и стане общ, то ще дойде второто пришествие и техните проблеми ще се решат.. Т.е. те трябва да станат "върха на кривата", както се изразява Раму-Раму Друже Мой, за да си решат проблемите...

Само че тази философия-религия (ерес) в действителност, от всички хора с някакъв проблем (и не само), пък бил той и минимален, произвежда масово психопати и социопати..

...и резултата скоро ще е виден, както казва Раму-Раму Друже Мой...

Редактирано от cucumerario
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Изглежда че ви доставя удоволствие да демонстрирате невежеството си. :) Даже и в нещо като корелация от типа "колкото повече, толкова повече"...

Така и не разбрахте нищо относно т.н. "графика", но ... циркът трябва да си върви и да се чукат някакви клавиши, когато друго не може и няма как... Елементарни са ви и опитите за провокация, да не говорим за някакво усещане за хумор. Но то с некомпетентността и дефицитите е така и остава само да се проявява.

Спамете си, надъхвайте се ... Изглежда че много му трябва на някой народните популистки клюкарници като ФБ и няколко ника упорито си напират да са си както там.

Като се "налигондрите" ще ви омръзне и така или иначе ще стихне този напън... Със всички деца е така... дори и когато са преклонна възраст според слънчевите цикли.

=============

За мен, лично, най-интересната част на темата е наблюдението за изключително ниската обща култура относно всички аспекти на сексуалността и проявлението й сред ежедневието и живота на всеки човек. Инерцията от социалните табута в отминалото време, продължава да си работи сред "Отминаващите", зависими от нея субекти.

Не че и сред "младите" е голяма и важна тема... но поне за тях вече не е табу и са откъснати от "отминаващите инерции".

Редактирано от ramus
Link to comment
Share on other sites

Преди 9 минути, ramus said:

Изглежда че ви доставя удоволствие да демонстрирате невежеството си. :)

:)

Според вашите разбирания, невежеството е мой проблем и имам право да го демонстрирам! Какъв сте вие да го забранявате? Да не смятате че с наличието на вашия проблем, сте нещо повече от мен?

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, cucumerario said:

Какъв сте вие да го забранявате?

не знам - намирате ли някъде в думите ми че ВИ забранявам нещо? Защото такива думи не съм писал, а само съм коментирал въпросното невежество.

Това е и част от казуса и пример колко големи и съществени разлики има между ЧЕТЕНЕ и ПРОЧИТАНЕ... И си карате именно по инерцията на второто. И между другото - именно интерпретацията при четене, наречена ПРОЧИТ издава най-много какво се случва в "главата" защото тя е сборно проявление на множество от особености и характеристики на психичния свят.

Заради това всяко написано представлява един личен психичен автограф... по който се съставя условен когнитивен профил. Има такива типове анализи по писано слово, които ползвам широко, просто защото интереса ми минава през това и ми е доста полезно.

Така става че при някои автори на никове е съвсем елементарен профила... защото сами си го списват така. :) Те не знаят, няма и как да го схванат...

Имаше една иронична аналогия - Умрелия може би не знае че е умрял... Така го виждат само "живите". С "Глупавия" е същото...

Редактирано от ramus
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 4 минути, ramus said:

не знам - намирате ли някъде в думите ми че ВИ забранявам нещо? Защото такива думи не съм писал, а само съм коментирал въпросното невежество.

Това е и част от казуса и пример колко големи и съществени разлики има между ЧЕТЕНЕ и ПРОЧИТАНЕ... И си карате именно по инерцията на второто. И между другото - именно интерпретацията при четене, наречена ПРОЧИТ издава най-много какво се случва в "главата" защото тя е сборно проявление на множество от особености и характеристики на психичния свят.

Заради това всяко написано представлява един личен психичен автограф... по който се съставя условен когнитивен профил. А при някои автори на никове е съвсем елементарен профила... защото сами си го списват така. Те не знаят, няма и как да го схванат...

Имаше една иронична аналогия - умрелия може би не знае че е умрял... Така го виждат само "живите". С "Глупавия" е същото...

Ами апелите и воплите си, може да ги видите сам по горе.. Но ако започнем, да се дискриминираме и по видове проблеми, и почнеме да спорим чий проблем е по висш и добър, ще усложним още повече обстановката...:)

Редактирано от cucumerario
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 3 минути, ramus said:

Това е и част от казуса и пример колко големи и съществени разлики има между ЧЕТЕНЕ и ПРОЧИТАНЕ... И си карате именно по инерцията на второто. И между другото - именно интерпретацията при четене, наречена ПРОЧИТ издава най-много какво се случва в "главата" защото тя е сборно проявление на множество от особености и характеристики на психичния свят.

Ти пък - четене и прочитане... Кой ще се затормозява с толкова много букви?

Важното е да се пише, колкото повече, толкова по-добре. Сред потока на бълвани глупости винаги има ненулева вероятност да просветне и свежа мисъл. Е, че е нищожна тая вероятност, това не спира нашите спамери да въртят латерната си :) 

Прав си, и мен ме поразява ниската обща култура за сексуалноста у повечето участници... Като че ли е разкопана някъде от 16-ти век и е мумифицирана на онова равнище...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

:) някъде сред вашият си свят ... от интерпретации и прочити - вероятно там нещо си "виждате", започвате, някакви вопли или апели...

Добре, но вътрешния ви свят не е от значение за никого тук, защото темата, както и форума не са със психиатрична насоченост, нито са заради  личната терапия на един или друг.

Темата, както и форумът не са и място за чесане на психични сърбежи и заместител на пиянски благи моабети сред хоримага. Разбира се - това не ви пречи, просто се списвате сам доколко и докъде ви е черупчицата и как сте се окопали в нея. Което не е проблем за никого...

Това ви трябва, толкова можете, това и правите. Ок - да живее свободата. Просто мен не ме интересуват "свободи" като вашата. Така, че бях дотук и ми минавате в списъка за игнор, защото от глупости, иронии и комплексарщини, вече ми е омръзнало, докато животът предлага други възможности

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, makebulgar said:

Тъй като сексуалните отношения при хомосексуалистите представляват нещо по природа неестествено, и ако хомосексуалистите осъзнават това, дали чувстват вина и срам всеки път? Ако чувстват вина и срам то е логично с времето психиката им да се увреди и да прибягват до самоубийства. Ако не чувстват вина и срам правейки нещо по природа неестествено, означава ли тогава, че са психопати, тъй като определението за психопатите е именно свързано с несъобразяване с мнението на останалите по отношение на това кое е естествено и неестествено, кое е правилно и кое неправилно?

Предполагам огромния процент осъзнават , че не са нормални. Но къде отиваш ти!? Кое и Кой ти позволява да вменяваш вина на болен или нека да не използваме болен, на ненормален човек да вменяваш вина!?Според мен усилията на обществото и Мнозинството както и Нормата трябва така да зсе променят, че тези хора да не изпитват срам, и никаква вина.Като нормата запазва тяхната Ненормалност и в системите се изграждат реакционни механизми за предпазване на деца от психофашизоидозеленорозовата пропаганда.

 Това да заровиш дълбоко комплекси и страдания не означава , чеси психопат и подобен, напротив , и точно това е главна причина за последвашо психично увреждане на тези хора. 

Според мен със закон трябва да се забрани пропагандирането на ЛБГТИ тезите и тяхната назадничава <идеология> , а систематично да има лекции и часове със забавления  и показване на децата кое е Нормата и кое е патология и Ненормалност, като се застъпва пропагандиране за грижа и приемане в обществото на болните и ненормалните без никаква свръхреакция, без дискриминация и пр. Най-важното всички да знаят Нормалното е мъж да има влечение ктм жена и жена да има влечение към мъж. Има само 2 пола биологични, психични и социални, има многообразии от <роли> в живота , но тези извън пловоопределените просто са Ненормални.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 1 час, makebulgar said:

Тъй като сексуалните отношения при хомосексуалистите представляват нещо по природа неестествено, и ако хомосексуалистите осъзнават това, дали чувстват вина и срам всеки път? Ако чувстват вина и срам то е логично с времето психиката им да се увреди и да прибягват до самоубийства. Ако не чувстват вина и срам правейки нещо по природа неестествено, означава ли тогава, че са психопати, тъй като определението за психопатите е именно свързано с несъобразяване с мнението на останалите по отношение на това кое е естествено и неестествено, кое е правилно и кое неправилно?

Маке, дефинирай "нещо по природа неестествено", и после се опитвай да гадаеш.

Какво му е неестественото на хомосексуализма, след като е разпространен и сред животните, тоест е напълно естествен за живите същества, в природата? Ако ти имаш някакви ограничения да свеждаш сексуалните отношения между хората само с една единтсвена цел - раждане на поколение, това си е твой проблем, над който трябва да се замислиш и поработиш. Но в обществото сексуалните отношения са много повече от целта само да се зачеват деца. И именно в този контекст трябва да поставяш въпроса за някаква естественост или неестественост. И тогава ще видиш, че няма нищо неестествено. И изчезват всякакви необосновани предположения за увреждания на психиката, срам и подобни.

Натискът върху психиката тук идва от отношението на останалото общество, което си е наумило хомосексуалното поведение за неестествено, опитва се да вменява вина и оказва всякакъв натиск и тормоз на тази група. Естествено е при това положение да развиеш психопатии всякакви. Това е както да си слабак в училище и останалите да те маргинализират, само че като подход от обществото, в по-голям мащаб. Проблемът не произхожда от самите хомосексуалисти, а от исторически насаденото в обществото отношение към тях. Нещо сходно както отношението към евреите в Европа в исторически план. Просто обществото мисли с темпа на тълпата, и в това отношение е все още в средновековието.

  • Харесва ми! 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, scaner said:

Маке, дефинирай "нещо по природа неестествено", и после се опитвай да гадаеш.

Какво му е неестественото на хомосексуализма, след като е разпространен и сред животните, тоест е напълно естествен за живите същества, в природата? Ако ти имаш някакви ограничения да свеждаш сексуалните отношения между хората само с една единтсвена цел - раждане на поколение, това си е твой проблем, над който трябва да се замислиш и поработиш. Но в обществото сексуалните отношения са много повече от целта само да се зачеват деца. И именно в този контекст трябва да поставяш въпроса за някаква естественост или неестественост. И тогава ще видиш, че няма нищо неестествено. И изчезват всякакви необосновани предположения за увреждания на психиката, срам и подобни.

Натискът върху психиката тук идва от отношението на останалото общество, което си е наумило хомосексуалното поведение за неестествено, опитва се да вменява вина и оказва всякакъв натиск и тормоз на тази група. Естествено е при това положение да развиеш психопатии всякакви. Това е както да си слабак в училище и останалите да те маргинализират, само че като подход от обществото, в по-голям мащаб. Проблемът не произхожда от самите хомосексуалисти, а от исторически насаденото в обществото отношение към тях. Нещо сходно както отношението към евреите в Европа в исторически план. Просто обществото мисли с темпа на тълпата, и в това отношение е все още в средновековието.

С неохота трябва да се съглася с теб. Не е неестественно , но е извън Нормата, т.е Ненормално, отделно повечето лекари смятаме , че е болест.Колегите се притесняват и страхуват да го произнасят пред хора.

От моя страна е проблема в използването, въвличането на тези хора в плановете на разни психопати преяждащи с власт-властопсихотици и в мании , както и със садомазосиндром-фетиш към власт. Моята цел е ликвидация на тези изроди и замяната им със <синтетичен човек> . 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, scaner said:

Маке, дефинирай "нещо по природа неестествено", и после се опитвай да гадаеш.

Какво му е неестественото на хомосексуализма, след като е разпространен и сред животните, тоест е напълно естествен за живите същества, в природата?

Половите органи при човека са съзадени от природата с определени функции, както и отворите на храносмилателната система. Природно естественото е половите органи да се събират с полови органи, а отворите на храносмилателната система да се използват за приемане на храна и за изхвърляне на отпадъците от преработка на храната. Тоест, това е естественото и всичко останало е неестествено. Така сексуалния акт между хора от един пол е неестествен тъй като половите им органи не могат да се събират както става между тези на мъж и жена. 

Това, че има в природата някакви животни, които проявяват хомосексуализъм, не означава, че хомосексуализма е естествен в природата. Означава, единствено, че и сред останалите животни има изключения, които са извън естественото.

Хормоналните отклонения при ембриони, деца или възрастни, които могат да доведат до психически или физически отклонения, които да накарат някой да харесва същия пол, са именно отклонения, а не са нещо нормално. Природата е решила да изгради система, която да води до размножаване на вида, която е нормалното и естественото, и всичко останало е отклонение от нормалното и не е естествено.  

Редактирано от makebulgar
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Вероятно забелязахте, че в опитите си да защитя ЛБГТИ , хомосексуалистите , аз дискриминирах психопати и социопати изибщо този вид тежки характеропатии и заболявания. Проблема е подобен на този с педофилите, само че не е оформен юридически. Психосоцопат- дори в леки форми и такъв страдащ от синдрома на властта в някакъв степен, тези е екзистенциално необходимо за нашата цивилизация да се отстраняват от властови-върхови, елитарни позиции, т.е. необходима е добре организирана глобална Чистка- селективна елиминация на пропития от увредени хора глобален Елит.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, makebulgar said:

Половите органи при човека са съзадени от природата с определени функции, както и отворите на храносмилателната система. Природно естественото е половите органи да се събират с полови органи, а отворите на храносмилателната система да се използват за приемане на храна и за изхвърляне на отпадъците от преработка на храната. Тоест, това е естественото и всичко останало е неестествено. Така сексуалния акт между хора от един пол е неестествен тъй като половите им органи не могат да се събират както става между тези на мъж и жена. 

Това, че има в природата някакви животни, които проявяват хомосексуализъм, не означава, че хомосексуализма е естествен в природата. Означава, единствено, че и сред останалите животни има изключения, които са извън естественото.

Хормоналните отклонения при ембриони, деца или възрастни, които могат да доведат до психически или физически отклонения, които да накарат някой да харесва същия пол, са именно отклонения, а не са нещо нормално. Природата е решила да изгради система, която да води до размножаване на вида, която е нормалното и естественото, и всичко останало е отклонение от нормалното и не е естествено.  

Tоест единствено нормалният полов контакт е полов орган с полов орган. Съответно милиони хетеро хора осъществяващи го не по този начин и използващи входове и изходи на храносмилателната система, докосващи вход на храносмилателната система до полов орган и дори използващи други части от тялото за задоволяване,  практикуват неестествен секс. А за фетишите, които също са масово явление,  да не говорим

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 минути, makebulgar said:

Половите органи при човека са съзадени от природата с определени функции, както и отворите на храносмилателната система. Природно естественото е половите органи да се събират с полови органи, а отворите на храносмилателната система да се използват за приемане на храна и за изхвърляне на отпадъците от преработка на храната. Тоест, това е естественото и всичко останало е неестествено. Така сексуалния акт между хора от един пол е неестествен тъй като половите им органи не могат да се събират както става между тези на мъж и жена. 

Това, че има в природата някакви животни, които проявяват хомосексуализъм, не означава, че хомосексуализма е естествен в природата. Означава, единствено, че и сред останалите животни има изключения, които са извън естественото.

Хормоналните отклонения при ембриони, деца или възрастни, които могат да доведат до психически или физически отклонения, които да накарат някой да харесва същия пол, са именно отклонения, а не са нещо нормално. Природата е решила да изгради система, която да води до размножаване на вида, която е нормалното и естественото, и всичко останало е отклонение от нормалното и не е естествено.  

Правилно , ти засегна много парлив проблем за въздействията върху ембрионалното развитие. Аз ще се въздържа , нямам доказателства, но ............. помниш ли за прасетата, телетата и фуража, както и биг-фарма във ветеринарната медицина, както и .............. спирам. Търсете сами, но в някои държави все оюе не е забранено инжинерно маниполирани фуражни култури да произвеждат биоактивни макромолекулни компоненти , които не се елиминират в храносмилателния тракт на стопанските жиеотни.Отделно и третирането ..

 Самия човек по твоята логика е вече неестествен. Вероятно ние не сме естествени, но в случая твоето се отнася до Нормата, ами просто я променете, изритайте всички религиозноконсервативноимпотентни глупаци и умувайте на къде и с колко да променим Нормата. Бавно , без пришпорване, за няколко години ще стане.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, др-бр said:

Tоест единствено нормалният полов контакт е полов орган с полов орган. Съответно милиони хетеро хора осъществяващи го не по този начин и използващи входове и изходи на храносмилателната система, докосващи вход на храносмилателната система до полов орган и дори използващи други части от тялото за задоволяване,  практикуват неестествен секс. А за фетишите, които също са масово явление,  да не говорим

Тъй, просто трябва да дискутираме- в ЕС и развития свят да променим Нормата , но като отстраним от дебата крайностите, всички лнгти и агресивни подобни пропагандисти, както и религиозните малоумници и разните популисти - консерватори или радикали.- за пример подобни на копейкин, вмро и пр.

Link to comment
Share on other sites

Преди 48 минути, ramus said:

:) някъде сред вашият си свят ... от интерпретации и прочити - вероятно там нещо си "виждате", започвате, някакви вопли или апели...

Добре, но вътрешния ви свят не е от значение за никого тук, защото темата, както и форума не са със психиатрична насоченост, нито са заради  личната терапия на един или друг.

Темата, както и форумът не са и място за чесане на психични сърбежи и заместител на пиянски благи моабети сред хоримага. Разбира се - това не ви пречи, просто се списвате сам доколко и докъде ви е черупчицата и как сте се окопали в нея. Което не е проблем за никого...

Това ви трябва, толкова можете, това и правите. Ок - да живее свободата. Просто мен не ме интересуват "свободи" като вашата. Така, че бях дотук и ми минавате в списъка за игнор, защото от глупости, иронии и комплексарщини, вече ми е омръзнало, докато животът предлага други възможности

Моят свят е и ваш т.е. наш!:)

И ако сте решили, че вместо, да си решавате проблемите, с традиционните методи, ще промените нашия свят, като му налагате проблемите си, това няма как да стане, без съпротива! Свободни хора сме все още и не желаем проблемите ви! В случая "кой колко може" е без значение, ако всеки има съзнанието, да си решава сам проблемите, без да ги пропагандира и налага на другите! До там с проблемите!:)

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 4 минути, makebulgar said:

Половите органи при човека са съзадени от природата с определени функции, както и отворите на храносмилателната система. Природно естественото е половите органи да се събират с полови органи, а отворите на храносмилателната система да се използват за приемане на храна и за изхвърляне на отпадъците от преработка на храната. Тоест, това е естественото и всичко останало е неестествено. Така сексуалния акт между хора от един пол е неестествен тъй като половите им органи не могат да се събират както става между тези на мъж и жена. 

Функцията на половите органи е да отделят съответните секрети и семенна течност. От там нататък как тя ще достигне до реализацията си, природата не е определила. Да, най-удобният път се определя от геометрията им, но не е задължителен - затова и напоследък се развива изкуственото оплождане. Естествено е изтичането на съответните секрети, това е ролята на мъжките полови органи например. Природата не ограничава къде то може да се случва. Тя предлага само варианти, кой какъвто си избере. Всички варианти са естествени. Ето, мастурбацията не изисква наличие на втори полов орган. Не ми казвай, че тя е неестветвена :)

Преди 8 минути, makebulgar said:

Това, че има в природата някакви животни, които проявяват хомосексуализъм, не означава, че хомосексуализма е естествен в природата. Означава, единствено, че и сред останалите животни има изключения, които са извън естественото.

След като природата е разрешила някакво действие, то е естествено. Всичко в природата е естествено, тя не може да създава изкуствени (съответно неестествени) неща. Единствено човек в своята фантазия може да хиперболизира нещо и да го нарочва за неестествено, нещо извън неговият тесен хоризонт на възприемане на реалността. И вече самото това действие е неестествено :)

Преди 13 минути, makebulgar said:

Хормоналните отклонения при ембриони, деца или възрастни, които могат да доведат до психически или физически отклонения, които да накарат някой да харесва същия пол, са именно отклонения, а не са нещо нормално.

За природата това е нормално. За човешката популация това е неизгодно. Човешкото "нормално" понякога е различно от природното, именно защото се пречупва и през изгодата за обществото.

Но в случая говорим именно какво е нормално за природата, не за променливите  човешки норми, създавани изкуствено. Човешките норми се променят, и както виждаш, хомосексуалността по съвременните виждания е нещо нормално. Да, по остарелите е нещо друго, но те за това са остаряли. Съвременните норми са по-близо до природните, до естествените.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, cucumerario said:

Моят свят е и ваш т.е. наш!:)

И ако сте решили, че вместо, да си решавате проблемите, с традиционните методи, ще промените нашия свят, като му налагате проблемите си, това няма как да стане, без съпротива! Свободни хора сме все още и не желаем проблемите ви! В случая "кой колко може" е без значение, ако всеки има съзнанието, да си решава сам проблемите, без да ги пропагандира и налага на другите! До тан с проблемите!

Колега, ние не можем и не трябва да се крием от проблема хомосексуализъм. както казах , като заболяване , както всички други трябва да го приемем като естествен. Просто не е Нормален и трябва да остане ненормален, но пък  сексуалните и социално правни отношения между представители на един и същ биологичен пол не бива да бъдат отхвърляни като застрашяващи , опасни, просто единственното което на практика трябва да се случи е дебат, промяна на Нормалност за да няма страдание , при което старото остава, традицията в основите си е запазена, но се ускорява и усилва  обработката на населението-нова пропаганда за приемане на тези хора без да им се вменява вина и да не изпитват срам или други страдания.Забранява се сегашната ЛБГТИ пропагандна вълна и се говори постоянно, честно и открито. Разрешават се бракове и осиновяване на ддеца и статут на ЛБГТИ , но под постоянен контрол и удобрение от комисии психиатри и други специалисти . Прости неща, но не за прости хора.

 Забелязваш ли как същите типове, които са изтипосали отпред либерастията ,се крият зад нея и насаждат напрежение, генерират гняв.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...