Отиди на
Форум "Наука"

Много повече ли са били някога психопатите и социопатите?


Recommended Posts

  • Потребител

И трите тъипа пробни  Образци:D  имат нарушение на Функцията, много сериозно психично разстройство -психична функция и нервнофизиологично - импотенти при нормалните сексуални отношения.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 649
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Преди 5 часа, tekotaka said:

Доказано е голям процент от педофилити обичащи момченца са започнали като <хомосексуалисти> , казвам започнали , очевидно не са <нормални, истински> хомосексуалисти. Има връзка, но тя не е толкова силна.  

 При педофилите има сериозни разнообразия, различни групи. Има т.н. класически педофили харесващи предимно момченца, има и такива искащи предимно момиченца и много-млади жени 15-18 г. Тези не са способни на нормален секс. контакт със зрял човек. Трета група са неистински педофили- или педофили-содомити- тези обикновенно имат и садо-мазо синдром . Има и други.

По скоро тези харесващи момиченца  преди пубертета  са педофили ,тези харесващи млади жени(15-18 както сте се изразил) ,не са точно педофили.Да не говорим ,че повечето от обектите им на сексуален интерес ,на 15 отдавна не  са девствени вече .А и е доказано ,че момичетата навлизат в пубертета много по рано от момчетата и ,поради това,че връстниците им момчета изглеждат доста невръстни в този момент техният сексуален интерес се насочва към батковци или чичовци.И да добавя в България няма проблем от законодателна гледна точка  ,ако имаш доброволен сексуален контакт , с лице навършило 14 години.Друг е въпроса ,че има категория склоняване към проституция ,на непълнолетни лица и тези ,които правят секс с момичета от 14 до 16 биха ,могли да бъдат съдени по тази категория.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 минути, todorg said:

По скоро тези харесващи момиченца  преди пубертета  са педофили ,тези харесващи млади жени(15-18 както сте се изразил) ,не са точно педофили.Да не говорим ,че повечето от обектите им на сексуален интерес ,на 15 отдавна не  са девствени вече .А и е доказано ,че момичетата навлизат в пубертета много по рано от момчетата и ,поради това,че връстниците им момчета изглеждат доста невръстни в този момент техният сексуален интерес се насочва към батковци или чичовци.И да добавя в България няма проблем от законодателна гледна точка  ,ако имаш доброволен сексуален контакт , с лице навършило 14 години.Друг е въпроса ,че има категория склоняване към проституция ,на непълнолетни лица и тези ,които правят секс с момичета от 14 до 16 биха ,могли да бъдат съдени по тази категория.

Вероятно са в различни <групи> педофили. Има съдени , които се възбуждат и от такива над 14 годишни. Не съм правил справка с някакви източници и нета. И двете <разновидности> са болни хора.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, tekotaka said:

Пак питам за Зоофила- той Болен човек ли е или не е?

Oтивате на сайта на Американската психиатрична асоциация, който пуснах още с един от първите си постинги в тази тема, сваляте си DSM стандарта за психиатричните болести и си отговате на всички въпроси. Още в първите си постинги съм описала какво е в последното издание на DSM и какво не е. Ако не разбирате какво четете, не мога да ви помогна. Всичко, за което ме питате хиляда пъти, за да се намирате на приказка, с идеята, че това е супер оригинално, вече се намира в мой по-ранен постинг.

Или ОК, ето, улеснявам ви, последното издание на DSM се намира тук: https://www.psychiatry.org/psychiatrists/practice/dsm

Редактирано от dora
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, dora said:

Oтивате на сайта на Американската психиатрична асоциация, който пуснах още с един от първите си постинги в тази тема, сваляте си DSM стандарта за психиатричните болести и си отговате на всички въпроси. Още в първите си постинги съм описала какво е в последното издание на DSM и какво не е. Ако не разбирате какво четете, не мога да ви помогна. Всичко, за което ме питате хиляда пъти, за да се намирате на приказка, с идеята, че това е супер оригинално, вече се намира в мой по-ранен постинг.

Или ОК, ето, улеснявам ви, последното издание на DSM се намира тук: https://www.psychiatry.org/psychiatrists/practice/dsm

Задавам ти ясен, конкретен лесен въпрос. Нали уж си експерт в медицинскоправната психология - трябва да знаеш по-добре от мен  Описания Зоофил Болен човек ли е?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 19 минути, tekotaka said:

Задавам ти ясен, конкретен лесен въпрос. Нали уж си експерт в медицинскоправната психология - трябва да знаеш по-добре от мен  Описания Зоофил Болен човек ли е?

На въпроса вече е отговорено. Ако не искате да проверите, преди да ме питате, то може на още двеста страници да ме питате за нещо, на което вече е отговорено другаде. Но не е добра идея.

Ако ще си играете на инат с мен, пак добре, обаче ползата е никаква. Нито за вас, нито за четящите. Затова оставям този стринг така.

Редактирано от dora
  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, dora said:

На въпроса вече е отговорено. Ако не искате да проверите, преди да ме питате, то може на още двеста страници да ме питате за нещо, на което вече е отговорено другаде. Но не е добра идея.

В България е прието за Болест.

 

 Друг пример, началните стадии на неврозите булемия и анорексия - Тези Болест ли са?

При тях в начален стадий няма структ., анатомични отклонения , имаме само Функционални-психични и функционални -храносмилат. система- породени от волеви въздействия- поне в първите месеци. 

 Друг пример, леките форми на клептомания, които са много често срещани. Разбира се са Болест. С нищо не се различават от хомосексуализъм по дефиниция за здраве и болест. Имаме само Функционално нарушение при леките крадлйовци.При хомосексуалистите  функционалните разстройства са много несравнимо по-тежки от колкото селския клептоман заел позиция общински секретар, а едно време беше партиен секретар:D

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, dora said:

На въпроса вече е отговорено. Ако не искате да проверите, преди да ме питате, то може на още двеста страници да ме питате за нещо, на което вече е отговорено другаде. Но не е добра идея.

Ако ще си играете на инат с мен, пак добре, обаче ползата е никаква. Нито за вас, нито за четящите. Затова оставям този стринг така.

Както желаете, но не е възможно да замълчим срещу налаганите Нови Псевдоистини и либералфашизоидна пропаганда. Нещата са такива каквито са. какъв е проблема хомосексуализъм да си остане класифицирано като болест - каквато фактически доказано е. Болест като лека клептомания, като анорексия, булемия, като воайорство, болест като педофилия , болест като някои видове сексуален фетишизъм и т.н.т.Разбира се леките форми на Нимфомания и някои от Садо-мазо синдром.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, tekotaka said:

каквато фактически доказано е

Невярно. Фактически е констатирано, че за вашето твърдение няма никакви доказателства. Което е кодирано в документацията и на Световната здравна организация (която е глобална), и в стандарта, който се прилага и в България. Написах ви и кой е той.

Сега, ако ще продължаваме до безкрай, може, но тогава никой няма да ви прочете. Защото тази тема ще е станала толкова огромна, че ще бъде невъзможна за четене.

Затова до нужда да се намеся по нещо, по което си заслужава писането, прекратявам стринга.

Редактирано от dora
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, tekotaka said:

Щом имаме мълчание , означава че този Зоофил е Болен човек.

Болестта е временно състояние на организма, при което неговите нормални фунцкии са нарушени.
Например, кашлицата и високата температура не са нормално състояние на организма. Затова
когато ги имаме, се броим за болни.

По тази логика зоофилията не е болест, защото това не е временно състояние на организма.
Същото за хомосексуализмът и педофилията.

Работата е там, че педофилията е опасна за обществото, така че няма как тя да е нормална.
Зоофилията, ако наистина има такова нещо, не изглежда опасна за обществото - но пък излиза
извън всякакви норми за човешко поведение, така че тя също няма как да е нормална.

Значи от една страна това са нормални състояния на организма - но в същото време те няма как
да се приемат за нормални в обществото.

Хомосексулаизмът е по-различен, защото той нито е опасен за обществото, нито пък е недопустим
като човешко поведение. Именно затова гейовете се борят той да се нормализира.

Истината е, че освен предразсъдъци, няма друга причина хомосексуализмът да не се нормализира.
Да се смята хомосексулаизмът за болест си е чист предразсъдък; нищо друго.

Борбата за нормализиране е дефакто борба за човешки права. Ако гейовете не правят нищо лошо,
защо те трябва да бъдат третирани като престъпшници или пък болни? До това се свежда.

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 45 минути, dora said:

Невярно. Фактически е констатирано, че за вашето твърдение няма никакви доказателства. Което е кодирано в документацията и на Световната здравна организация (която е глобална), и в стандарта, който се прилага и в България. Написах ви и кой е той.

Сега, ако ще продължаваме до безкрай, може, но тогава никой няма да ви прочете. Защото тази тема ще е станала толкова огромна, че ще бъде невъзможна за четене.

Затова до нужда да се намеся по нещо, по което си заслужава писането, прекратявам стринга.

Вярно. Фактиески е определено за болест, и по късно под натиск - за правата и свободите на човека  и неговите лобита в конгреса и разните парламенти:D, е декласивициран като болест. Както кристално ясно доказах - увреждането е много-по тежко от някои форми на клептомания - които са Болест. Сега още едно , което ми е коз в ръкава- патологиен онанизъм, мастурбация. За по-лесно при мъжете. Състояние  корто е доказана Болест на импотентност в следсъвие на психично разстройство-онанизъм. Среща се и в днешни дни и се лекува............. зашото е сравнително лесно лечимо при достатъчно време за терапия и подход.

 Предложих ви хомосексуализъм да го класифицираме като Сериозно психино отклонение-СПО:D- компромисно , не желаете, по тая причина за нас лекарите си остава Болест.

 

  Младенов......... не си наясно с нашата работа и основите на медицина. Ще те оставя без внимание🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, др-бр said:

Не, че нещо-ама, Лапландец-последно какъв медик си?Нали беше зъболекар. Сега пък изправяш гейове.

Предпочитам старото и то е за мен Стоматолог, орална хирургия и зъболекар. 

Все пак съм учил медицина , налага се да знам много, много неща.Отделно съм се ровил някъде, където ми е трябвало по времената когато бях млад и наивен и се занимавах с едни програми за тестване, изпитания на разни неща в нашата практика. Американска фирма- сега е световна , която плащаше за нас добре, за нея жълти стотинки:D Беше лето 1997-2001

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, tekotaka said:

Предпочитам старото и то е за мен Стоматолог, орална хирургия и зъболекар. 

Все пак съм учил медицина , налага се да знам много, много неща.Отделно съм се ровил някъде, където ми е трябвало по времената когато бях млад и наивен и се занимавах с едни програми за тестване, изпитания на разни неща в нашата практика. Американска фирма- сега е световна , която плащаше за нас добре, за нея жълти стотинки:D Беше лето 1997-2001

Не си учил "медицина" като специалност. Имаш общи предмети със специалност медицина. Общо поле с няколко медицински специалности като УНГ и до там. Не сме в 17 в., когато лекарят е бил специалист по всичко, а зъболекарите дори не са и били медици. От тогава е минало много време и много неща са развити и научени. И както няма да отида при стоматолог за лицев тремор, нищо че имаш идея от лицеви нерви и работиш върху главата на човека. По същия начин, няма да отида при УНГ да ми направи пломба, нищо че те работят точно там, където и ти, дори вадят зъби. Та за психични състояния/патологии бих отдал по-голям кредит на доверие на специалист учил 6 г. медицина и още 5 г. психиатрия или евентуално неврология. Не, че не можеш да изказваш мнение-напълно свободен си да го правиш. Просто не претендирай за някакъв авторитет и експертиза на база дипломата си по стоматология.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, др-бр said:

Не си учил "медицина" като специалност. Имаш общи предмети със специалност медицина. Общо поле с няколко медицински специалности като УНГ и до там. Не сме в 17 в., когато лекарят е бил специалист по всичко, а зъболекарите дори не са и били медици. От тогава е минало много време и много неща са развити и научени. И както няма да отида при стоматолог за лицев тремор, нищо че имаш идея от лицеви нерви и работиш върху главата на човека. По същия начин, няма да отида при УНГ да ми направи пломба, нищо че те работят точно там, където и ти, дори вадят зъби. Та за психични състояния/патологии бих отдал по-голям кредит на доверие на специалист учил 6 г. медицина и още 5 г. психиатрия или евентуално неврология. Не, че не можеш да изказваш мнение-напълно свободен си да го правиш. Просто не претендирай за някакъв авторитет и експертиза на база дипломата си по стоматология.

Същото казах няколко пъти и аз. 

Не си в час с нашата работа, аз съм лекар , специалист . Така ме водят когато завърших. Новите неща са дошли след мен, аз съм по комунистичекста система🙂 . Би трябвало да мога  да направя разлика между здрав и болен човек, е и аз направих.  Подробностите за са специалисти, като такива , моят баща беше психиатър, познавам и негови колеги, както и мой съкурсник медик-добър приятел, както и сега мой племенник специализира психиатрия. Тяхното мнение е че, цитирам дословно -Педерастията си е жива болест:D, така разговарят колеги, когато не са притиснати, пак казвам -Да за тях хомосексуалните са болни хора. Сега какво да направя аз..........на каво да Вервам на Хартията или на Живия Доктор-Специалист😷

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, tekotaka said:

Същото казах няколко пъти и аз. 

Не си в час с нашата работа, аз съм лекар , специалист . Така ме водят когато завърших. Новите неща са дошли след мен, аз съм по комунистичекста система🙂 . Би трябвало да мога  да направя разлика между здрав и болен човек, е и аз направих.  Подробностите за са специалисти, като такива , моят баща беше психиатър, познавам и негови колеги, както и мой съкурсник медик-добър приятел, както и сега мой племенник специализира психиатрия. Тяхното мнение е че, цитирам дословно -Педерастията си е жива болест:D, така разговарят колеги, когато не са притиснати, пак казвам -Да за тях хомосексуалните са болни хора. Сега какво да направя аз..........на каво да Вервам на Хартията или на Живия Доктор-Специалист😷

Можеш да различиш болен от здрав, сериозно ли? Тоест можеш да премериш температура. Пак казвам, не сме в 17 в., за да дойде лекаря да пипне челото, види езика, чуе гърдите и да каже дали някой е болен. След цяла седмица ще излезе резултатът от пробата от мозъчната  тъкан на бащата на една позната е злокачествена. Но подозирам, че ти само като го погледнеш ще знаеш дали е болен. С подобни изказвания олекваш здраво, дори в това, което уж разбираш. 

А позовавай се на приятел-незнайния психиатър. Може и на чичо си да се позовеш. Все тая. Както казах и ти можеш имаш и свое мнение, но не се опирай като опора на дипломата си

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, др-бр said:

След цяла седмица ще излезе резултатът от пробата от мозъчната  тъкан на бащата на една позната е злокачествена

Kъсмет на човека и семейството му. Дано всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, др-бр said:

Можеш да различиш болен от здрав, сериозно ли? Тоест можеш да премериш температура. Пак казвам, не сме в 17 в., за да дойде лекаря да пипне челото, види езика, чуе гърдите и да каже дали някой е болен. След цяла седмица ще излезе резултатът от пробата от мозъчната  тъкан на бащата на една позната е злокачествена. Но подозирам, че ти само като го погледнеш ще знаеш дали е болен. С подобни изказвания олекваш здраво, дори в това, което уж разбираш. 

А позовавай се на приятел-незнайния психиатър. Може и на чичо си да се позовеш. Все тая. Както казах и ти можеш имаш и свое мнение, но не се опирай като опора на дипломата си

 

Баш на дипломата си ще се опирам. Това ми е работата. Имам много опит и вече само с поглед мога да разпозная болен човек.Не разбираш от нашата работа и нашата наука , не си компетентн да задава направления какво мога и какво не.

 Казх какво мисля и предавам мнението на лекари-психиатри, това е положението. Тук не сме клуб по харесване или сбирка на неолибералкултуристи фанатици.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, gmladenov said:

Зоофилията, ако наистина има такова нещо, не изглежда опасна за обществото - но пък излиза...

Оооо, ти не си виждал какво остава от човек, който се е подлагал на бик, затова ги говориш тия неща...

 

Преди 38 минути, др-бр said:

Не си учил "медицина" като специалност. Имаш общи предмети със специалност медицина. Общо поле с няколко медицински специалности като УНГ и до там. Не сме в 17 в., когато лекарят е бил специалист по всичко, а зъболекарите дори не са и били медици. От тогава е минало много време и много неща са развити и научени. И както няма да отида при стоматолог за лицев тремор, нищо че имаш идея от лицеви нерви и работиш върху главата на човека. По същия начин, няма да отида при УНГ да ми направи пломба, нищо че те работят точно там, където и ти, дори вадят зъби. Та за психични състояния/патологии бих отдал по-голям кредит на доверие на специалист учил 6 г. медицина и още 5 г. психиатрия или евентуално неврология. Не, че не можеш да изказваш мнение-напълно свободен си да го правиш. Просто не претендирай за някакъв авторитет и експертиза на база дипломата си по стоматология.

Това ясно, но ако нещо ти възникне спонтанно, както например ни бе обяснено, че възникне хомосексуализма от нищото и нито може да бъде вродено, нито придобито, какво правиш?

Между другото тази идея, може да се приложи, за научното доказване на "непорочното зачатие" и така най-сетне Бог ще бъде признат от науката...

Познайте кой ще получи нобеловата награда тогава!

Редактирано от cucumerario
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, tekotaka said:

Баш на дипломата си ще се опирам. Това ми е работата. Имам много опит и вече само с поглед мога да разпозная болен човек.Не разбираш от нашата работа и нашата наука , не си компетентн да задава направления какво мога и какво не.

 Казх какво мисля и предавам мнението на лекари-психиатри, това е положението. Тук не сме клуб по харесване или сбирка на неолибералкултуристи фанатици.

За да предаваш мнението на хипотетични психиатри не ти трябва диплома. И аз познавам психиатър(няма да ти кажа кой), който не мисли така. А за това как с поглед определяш ....това са думи на някой "екстрасенс" или циганка на площада, която всичко познава.  След такива приказки, дълбоко се съмнявам да имаш каквото и да е гравитиращо около медицината или изобщо науките образование. Пък ти си се опирай на хипотетичната диплома, което е и логическа грешка. И на никой тук не му пука за какъв се представяш. Между другото, при теб доста самоличности и призвания могат да се намерят. Кои от тях са реални, никой не го интересува.

Толкоз от мен със спама. Пък ти продължавай да избиваш комплекси и митоманстваш.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 часа, dora said:

Не ме четете внимателно или не разбирате какво ви пиша.

няколкото ника се забавляват да си грачат глупостите си. Разбира се, че не ви четат внимателно, а и принципно въобще не четат, още повече - да ви прочитат внимателно.

Изглежда вашите лимити още не са достигнати - те си плямпат без всякаква нужда от друго, освен за чесане на личните си сърбежи. Просто всеки гледа да си достави нужната подкрепа на заблудите си. Така изписаното е всичко друго, но не и интелигентен обмен. Те припознават темата като грачилото си сред ФБ

Редактирано от ramus
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 24 минути, ramus said:

няколкото ника се забавляват да си грачат глупостите си. Разбира се, че не ви четат внимателно, а и принципно въобще не четат, още повече - да ви прочитат внимателно.

Изглежда вашите лимити още не са достигнати - те си плямпат без всякаква нужда от друго, освен за чесане на личните си сърбежи. Просто всеки гледа да си достави нужната подкрепа на заблудите си. Така изписаното е всичко друго, но не и интелигентен обмен. Те припознават темата като грачилото си сред ФБ

Знам, но това не ме притеснява. Ще се полигондрят-полигондрят и ще спрат.

В горен постинг се споменаваше гаусовото разпределение.

Ето картинка за гаусовото разпределение и интелигентността. Хората, които се занимават с наука или имат способността да разбират научните принципи, не са толкова много. Тоест, докато правото на достъп до форума е сравнително свободно, само малка част от писанията тук ще имат смисъл, който отговаря на профила на форума. Тогава въпросът е има ли смисъл да се пише изобщо, и според мен има, доколкото тук четат повече хора, отколкото пишат, привлечени точно от името "Форум наука".

Вижте примерно появата на нови потребители - те обикновено идват, за да попитат нещо. Това значи, че отсяват важното от маловажното, и чв важното остава. Вижте и броя прегледи на тази тема за толкова ограничен период от време. Значи всичко е наред.

Normalverteilung_der_Intelligenz_ENGL-2-small.jpeg.63c6eec3bb1df299b9251407aa2de2f5.jpeg

Редактирано от dora
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, dora said:

Значи всичко е наред.

това, което представяте за мен е ново и изключително интересно. Породи ми различен поглед над ставащото - някои въпроси дойдоха, някои други намериха варианти за отговори... При всички положения - много полезно.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...