Отиди на
Форум "Наука"

Кой смартфон искате да притежавате?


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

ползвам iPhone 5

Тилифончето е супер!

Куп романи прочетох на него.. . тази му възможност най-много ме кефи...и музиката също

Редактирано от Б.Богданов
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ползвам iPhone 5

Тилифончето е супер!

Куп романи прочетох на него.. . тази му възможност най-много ме кефи...и музиката също

И аз така с моя(друга марка де)...пускат се страхотни апове за книги,музика,новини даже ако щеш...камерите са хубави,в смисъл аматьорски снимки и видео по всяко време,на една ръка разтояние,не виждам защо да се отказвам от тези благинки на новата техника.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

точно така разсъждавам и аз.

.. .

смартфоните имат един съществен недостатък - много бързо им "пада" батерията.

Редактирано от Б.Богданов
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе, хората професионалисти ми казаха преди време: щом нещо е с мултипредназначение не очаквай да е стабилно и добро. В общи линии е само квази... за сега.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз съм свикнал да използвам нормален джиесем. Имам си часовник, будилник, фотоапарат, калкулатор, календар и радио. Е, имам и крачкомер, и шахматна игра. Няма смисъл от други глезотии.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

да, именно смартфоните доказаха калпавоста си /бързопадаща батерия/, когато нацитата се пробваха да подкарат Götterdämmerung на Луната. :grin:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз се радвам на тамагочитата, щото имат интернет. Но иначе един таблет за 200 лв върши пооовече работа. Поне се вижда какво гледаш : )

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз се радвам на тамагочитата, щото имат интернет. Но иначе един таблет за 200 лв върши пооовече работа. Поне се вижда какво гледаш : )

Aма трудно се побира в задния джоб :grin: според мен таблета ще изземва все повече функциите на лаптопа.

п.с.вече смартфона масово се ползва и като навигациона система,спестява демек пари и за още едно джаджа.

Редактирано от plamenoid
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Aма трудно се побира в задния джоб :grin: според мен таблета ще изземва все повече функциите на лаптопа.

п.с.вече смартфона масово се ползва и като навигациона система,спестява демек пари и за още едно джаджа.

Да, имам колеги дето активно ползват таци опция...

А един даже има приложение дето прави оббраза огледален, срага си смартфона на поднохящо място и образът се "прожектира" на предното стъкло. Дисплеят му е достатъчно ярък за да се ползва така и през деня /не съм го питал при ярка слънчева светлина как е/ Чешалки ама кефят.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Какво значение има кой какъв смартфон харесва или - не?

Хората нямат пари за хляб и за лекарства и не могат да си плащат сметките за тока и парното, сметките за телефона и за джиесема...

Ние сме тръгнали да бистрим смартфоните.

Само да нампомня на автора на темата, че правилата за писане във форума забраняват пускането на теми с явен комерсиален/рекламен характер. Има си начини за допускане на платема реклама във форума, в сайта и в списанието. В този случай се пише писмо до администрторите на сайта и форума и се водят преговори с тях. А после съответното рекламно място и време, които ще бъдат отпуснати, (най-вероятно) ще трябва да се заплатят.



Нито един.....

Само за протокола... И аз - така.

Редактирано от ISTORIK
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...