Отиди на
Форум "Наука"

Предмет Религия в първи клас


Recommended Posts

  • Потребител

Аз си пиша за комунизма който според мен е религия та дрънка(все още в главите на някои хора).Преди моя ,постовете са пълни с имената и образите на Сталин и Хитлер.Досега се говори за тоталитарните им режими, а ти точно на мене правиш забележка.

Комунистите вече не управляват в България, те не са политическа сила,и не правят политика, От това излиза че аз не пиша за политика, а засягам историята.Ако продължаваш да твърдиш ,че поста ми е политически, значи ме преследваш по политически причини.Ти и в миналото си правил така, но трябва да знаеш,че вчера парламентът прие закон според който за политическите престъпления в България няма давност. http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/09/17/2611637_parlamentut_glasuva_da_niama_davnost_za/

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 178
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

откъде пък реши че точно на теб ти правя забележка? Да съм те споменал по име? Или гузен - негонен бяга? :haha:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Затова тук е мястото да си кажем каква е разликата между вероучение и история на религиите. Това, което КГ говори, е история на религиите. Вероучението са догми и недоказани учения, промиване на мозъци и налагане на догми.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...