Отиди на
Форум "Наука"

Президентските избори


Recommended Posts

  • Мнения 65
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

До такъв извод се стига, ако имаш априори склонност към по-екстремното. Вярно, че атаката по се откроява от останалите, но това е поради точно крайните изявления и невъзможните обещания. Това е все едно някой да каже: "абе вие ме турете за кмет, аз и река, и ж.п. линия и космодрум ще ви направя". Оригинално, но ....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

До такъв извод се стига, ако имаш априори склонност към по-екстремното. Вярно, че атаката по се откроява от останалите, но това е поради точно крайните изявления и невъзможните обещания. Това е все едно някой да каже: "абе вие ме турете за кмет, аз и река, и ж.п. линия и космодрум ще ви направя". Оригинално, но ....

Някой ден Атака ще се докопа до властта - дали президент, кмет или правителствена коалиция. И тогава с тях ще се случи същото като с царя - нищо нямат да оправят и ще настане пълен хаос. И тогава Атака ще умре като НДСВ.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Статуквото ме изморява вече и затова ще търся промяна, пък да става каквото ще :)

Правото е твое. Според мен другият сеиозен опонент на не е "статукво", или по-точно по подходяща бии била промяната, пък вече не знам.

Някой ден Атака ще се докопа до властта - дали президент, кмет или правителствена коалиция. И тогава с тях ще се случи същото като с царя - нищо нямат да оправят и ще настане пълен хаос. И тогава Атака ще умре като НДСВ.

Точно. Но за разлика от НДСВ, Атака може и да навреди. Така е то, като няма здрава десница.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ставаще дума за това РЕШИНИЕ №8. Багодарение на това, че председателя на съда Неделчо Беронов не участва се получи следното:

При произнасянето дали разпоредбата е противоконституционна не се получи необходимото мнозинство, поради което искането трябва да се отхвърли. Липсата на мнозинство за една от двете тези възпрепятства съда да изготви общи мотиви, поради което становищата на двете групи се излагат поотделно.

Беронов се мотивира, че не участвал в 2 заседания, защото щял да бъде упрекнат от БСП, че гласуването му е щяло да бъде политическо. Пита се защо БСП го е упреквала в аванс - ами защото е ясно как би трябвало да гласува човек по съвест, още повече ако е демократ - а именно да се премахнат поразиите, които направи БСП.

Но монетата си има и друга страна. Авторитарния лидер на залязвата партийка ДСБ живее с фикс-идеята, че след като не говори на бълг. народ няколко месеца, електората се е "осъзнал" и ще хукне да гласува за него. И той като Костов се надява, че пак ще е премиер се надява да се възползва от частичната реставрация на социализма. Иначе казано, тъй като мургавия лидер е "клиент на съдебната система" (както го определи Филчев), той се надява да се възползва от възможността, която му дава комунистическата промяна в Конституцията да се вмесва в дейността на правосъдието. Та затова неговото протеже не отиде да си изпълни задължанията на конституционен съдия.

Та от тук може да се види колко ще струва и като президент - заради дребнавите мераци на Костов ще е готов да жертва интересите на България.

Иначе с Волен се надпреварват кой повече глупости ще надрънка. Между другото Конституционния съд може да бъде сезиран не само от президента, но и от 1/5 от депутатите, т.е. 48 - тъй че не пречеше Волен и като депутат да спретне една подписка ... или поне да опита. Ама те и в това си приличат с дядо Недю - много говорят, ама като могат да свършат нещо порезно - беж да ги няма в мишата дупка. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Моите политически обеждения също са десни, но в случая не виждам по-добър кандидат от досегашния президент Георги Първанов. Освен това на тези избори не се избира партия, а личност . Ако се избираше партия те щяха да са парламентарни.

Що се отнася до Болен пази Боже България болни мозъци да я управляват. Ще е по-добре за него, ако влезе в някаква клиника и да ни отърве от неговите крайни разсики изказвания и глупости :frusty2::help::hmmm::lac::thmbdn: .

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ставаще дума за това РЕШИНИЕ №8. Багодарение на това, че председателя на съда Неделчо Беронов не участва се получи следното:

......

Но монетата си има и друга страна. Авторитарния лидер на залязвата партийка ДСБ живее с фикс-идеята, че след като не говори на бълг. народ няколко месеца, електората се е "осъзнал" и ще хукне да гласува за него. И той като Костов се надява, че пак ще е премиер се надява да се възползва от частичната реставрация на социализма. Иначе казано, тъй като мургавия лидер е "клиент на съдебната система" (както го определи Филчев), той се надява да се възползва от възможността, която му дава комунистическата промяна в Конституцията да се вмесва в дейността на правосъдието. Та затова неговото протеже не отиде да си изпълни задължанията на конституционен съдия.

Та от тук може да се види колко ще струва и като президент - заради дребнавите мераци на Костов ще е готов да жертва интересите на България.

.....

Хайде-е-е-е, "нерде Ямбол, нерде Стамбул". Това решение е в тоя вид не защото един не е гласувал, а защото има разногласие между гласуващите. Няма как предварително да се знае кой как ще да гласува, нали? Затова по-горе казах, че един съдия си взима решенията сам, това е смисълът на съда.

"Мераците на Костов", "интеесите на България" /кои интереси по-точно?/ - произволни изводи. Може пък изведнъж да е в интерес на България някой да има контрол над комунистическите елементи в съдебната система, особено във прокуратурата и въобще - сложна работа ........ Пък и за каква намеса става дума в тази разпоредба, която се атакува с това решение? Дали да може, или да не може министъра на правосъдието да предлага /то и други могат/ повишения на Висшия съдебен съвет. Не да решава, а да предлага.

От друга страна, да извличаш "мераци на Костов" от изявления на Филчев - ...... не върви някак си.

Волен декларира неизпълними неща. Какви такива сочи "дядо ти Недю" /който впрочем е висококвалифициран съдия от сума ти години/?

Моите политически обеждения също са десни, но в случая не виждам по-добър кандидат от досегашния президент Георги Първанов. Освен това на тези избори не се избира партия, а личност . Ако се избираше партия те щяха да са парламентарни.

Персонално Първанов се държи добре, така е, да не кажа безупречно. Но от друга пък страна, така или иначе действа в интерес на политическата си сила /справка съставянето на правителството/.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Покажете ми едно расистко изказване.. Или просто ми повтаряте реплики от разни вестници.. и предаване на Славчо Трифонов /името Болен дойде от там и личната неприязън на Росен Петров - който за мен е един крайно неприятен тип /

Толкова много сте свикнали да ви е**т , че просто не ви се вярва да е възможна някаква промяна.

"Не ми харесва , но какво мога да променя аз" - типично, безлично, примиренчески...

Та тез горе все пак харчат моите пари. Всеки ден ден като си купувам цигари аз плащам милиминка от заплатата на всеки надувалник горе, чрез тъпия акциз. :) Не е ли редно да искам повече >>>

Политиката е обърната - десни и леви - смях в залата :) :)

Голтаците - ще провеждат дясна политика, а тез дето стискат парите /сиреч левите/ - ще правят лява политика - социални помощи ще раздават. /бурни аплодисмети.. Отделни викове "Ура"/

Не ви ли писна бе хора ?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Толкова много сте свикнали да ви е**т , че просто не ви се вярва да е възможна някаква промяна.

"Не ми харесва , но какво мога да променя аз" - типично, безлично, примиренчески...

Та тез горе все пак харчат моите пари. Всеки ден ден като си купувам цигари аз плащам милиминка от заплатата на всеки надувалник горе, чрез тъпия акциз. :) Не е ли редно да искам повече >>>

Редно е и си прав, но промяната не е там, където го търсиш. Защото тия, за които говориш така могат да го "в...рат" на населението, че ......

Политиката е обърната - десни и леви - смях в залата :) :)Голтаците - ще провеждат дясна политика, а тез дето стискат парите /сиреч левите/ - ще правят лява политика - социални помощи ще раздават. /бурни аплодисмети.. Отделни викове "Ура"/

Дясна политика не се прави от хората с парите, дясната политика е в интерес на средната класа, а у нас това са хората без парите. "Голтаци" не е думата. Тези с парите са олигархия, и те никакви помощи няма да раздават, а ще акумулират повече средства в държавата, за да ги откраднат, защото точно това е смисъла на лявото и нищо друго.

Това е вредата от него, затова и въпреки, че Първанов лично е ОК, политически - ...

Напоследък в света се наблюдава объркване на нещата - леви партии правят дясна политика. Това го има малко и у нас, но точно защото е малко, няма добър ефект. Продикъувано е от необходимостта да се запази системата, защото твърде много "ляво" значи провал /1996 год е добър пример/.

Не ви ли писна бе хора ?

Писна ни, но разрешението е надясно, а не екстремистко. А коя е единствената възможна, макар и малкаи куцукаща стъпка в дясно на настоящите избори?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Може пък изведнъж да е в интерес на България някой да има контрол над комунистическите елементи в съдебната система
И този накой да е съпругът на секретарката на Партията. :!!!: Чрез един "комунистически елемент" в съдебната система, какъвто е дядо Недю. Защото както се казваше, когато дядо Недю се е висококвалифицирал като съдия и арбитър - "Съдията е независим - той се подчинява само на закона и разпорежданията на райкома на Партията". Райкомите на БКП ги няма, но в лицето на Ленчето на дядо Недю е осигурена партийна секретарка, която да го напътства в повелите на Партията и напорода, та човека да си работи както се е висококвалифицирал в годините на народна власт. :P

Но да оставим дядо Недю - той я дочака изборите, я изстине преди това. Пък и най-вероятно няма да стигне до балотаж. Тъй че няма дмисъл да се вади нож на умряло куче, още повече като има доста сериозен проблем с Болен:

3. Привличането и настаняването на около 2 милиона българи зад граница у нас - чрез правомощията на президента да дава гражданство.

В сложената тук програма на Болен виждам нещо доста тревожно. Той иска да обезбългари Таврия, Банат, Бесарабия, Македония и Западните покрайнини. Границите са нещо динамично и по стечение на обстоятелствата някога сме изгубили тези земи. Но докато има българи в тях един ден пак може да бъдем едно цяло. И за това не са необходими войни, защото с влизането в ЕС ще отпаднат политическите граници. Но погледнете какно стана със Северна Добруджа, Беломорска Тракия и Егейска Македония. В Цариград дето са живели 100 000 българи, днес я има, я няма за един автобус хора. Но Беломорска Тракия и Егейска Македония бяха обезбългарени след национална катастрофа. Северна Добруджя беше обезбългарена, но вместо това поне ни беше върната Южна Добруджа. Когато държавата загуби управлението на Македония, българската църква се отказа от тамошните епархии, но в замяна на това беше вдигната схизмата и беше въстановена бълг. патриаршия. Но сега за какво изоставяме Таврия, Банат, Бесарабия, Македония и Западните покрайнини? А Болен наистина може да го направи. Защото наистина президента моге да дава гражданство - а България като влезе в ЕС ще бъде доста превлекателна. Така завинаги ще изгубим изконни бълг. земи.

Ако Болен толкова иска да нарастне броя на българите в България да спре да прави опити да заплоди Владо Кузов :wub: и да направи 5-6 бебета на Капка. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ех, Галахаде, ето докъде не трябва да ни води политиката. Не подобава на ерудиран човек да се спуща до нивото на вестник Труд, че и по-долу. Ще каже човек, че не Живков, Луканов и прочие са ръководили БКП, а на Костов жена му, от таен кабинет на партийна секретарка на бригада в Слаботоковия завод :laugh:

Също ще рече човек, че ние падаме от Марс и не сме живяли в предния строй, но виж, Костов и Беронов, те са вкарали Червената армия в България. Дай сега, като единия бил съдия в Държавния арбитраж /това е "търговски съд" за соцзаводите, който не знае, там уреждаха разправиите помежду си само соцпредприятия/, да изберем Първанов, който, очевидно, не е бил съдия.

Само н.с. в Института по история на БКП, т.е. в един от центровете за лъжи и измами, дето цяла тема откриха хората в съседен тук раздел.

И който, очевидно не е оглавил компартията вече в демократични условия и т.н. и т.н. и т.н.

Те видиш ли ся докъде води такава аргументация. Затова да я оставим настрани.

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=122299&srcpos=1

да обезбългари Таврия, Банат, Бесарабия, Македония и Западните покрайнини.

Бе то тя самата България е обезбългарена, ти Молвавия търсиш :whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Pisha ot Yaponiya, zatowa - na latinica..

Zapomnete kitayskata mudrost, che ne e wajno, koy e wladetelyat, ne e wajno, koy e na wlast.

Wajno e koi sa sawetnicite mu. I - kakwo go sawetwat!!!

Tuk, w Yaponiya e 22 i 44, a pri was e s 6 chasa po-nazad, da znaete...

S drugi dumi, az se sabujdam sas 6 chasa po-rano ot was i taka wi izprewarwam...

Da si dowarsha misalta...

Darjavna sigurnost, mafiyata i komunistite (wkl. - tezi pod prikritie) imat mnogo lica...

Oshte w Bibliyata e kazano:

Pazete se ot horata na lujata!...

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Ще каже човек, че не Живков, Луканов и прочие са ръководили БКП, а на Костов жена му, от таен кабинет на партийна секретарка на бригада в Слаботоковия завод
Комуниста си мени името и боята, ама не и нрава си. БСП направи крачка към връщане към стария ред - когато всесилната Партия "прочистваше" една или друга система от вредни елементи - това бяха като се почне фашисти, мине през кулаци и се стигне до "врагът с партиен билет". Неделчо Беронов имаше шанса да защити една демократична конституция от реставрационни посегателства. Но Костов и Беронов не просто са живели при стария ред - те вярно са му служили и той е станал част от тяхната същност.

Това решение е в тоя вид не защото един не е гласувал, а защото има разногласие между гласуващите. Няма как предварително да се знае кой как ще да гласува, нали? Затова по-горе казах, че един съдия си взима решенията сам, това е смисълът на съда.
Напротив - решение се взима с 50%+1, точно един глас не е достигнал. Ако председзателя участва дори да се стигне до 1:1, неговия глас се брои за 2. Предварително може да не се знае как трябва да се гласува. Но се знае какво пише в конституцията и как човек със съвест трябва да гласува. Знае се и как един демократ трябва да гласува. Това е очевидно и Костов и Беронов го знаеха много добре. Но правилното решетие не беше е по вкуса на Командир с авторитарни възгледи. И тъй трябваше да гласува да се махне комунистическата поразия, за да угоди на Костов деденцето се покри. Пък интересно как съдията може да взима решенията сам, като има някой дето на "прочиства съдебната система" от разни елементи?

Пък и за каква намеса става дума в тази разпоредба, която се атакува с това решение? Дали да може, или да не може министъра на правосъдието да предлага /то и други могат/ повишения на Висшия съдебен съвет. Не да решава, а да предлага.
По тази логика проблем ли е ако напр. главния прокурор не назначава, а само предлага кой да е президента, кои да са депутатите, кой да е министър председатели и министрите. Народа и парламента избират, главния прокурор само предлага! Тъй ще се реши проблема с 40-50 кандидат-президента, 200 партии... Ще има 1 кандидат-президент предложет от гл. прокурор - народа или го одобрява или не. Ако не го одобри главния прокурор предлага следващия. Няма да има и драми като с кабинета Станишев - тоя да е премиер, оня да е премиер - който предложи главния прокурор.... Социализъм в действие. :P
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Mинистърът на правосъдието е член на ВСС, така че ако пртедлага, наред с останалите членове назначения, това даже не е намеса. Неслучайно КС е разделен в мненията си. Така че, упреците ти са неоснователни и нямат почва.

ОК, приемаме, че имат. Кажи нещо за Първанов? Защото, Беронов комунист, Волен не знам какъв, остава значи Първанов.

Явно предпочитанията ти са към него?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
ОК, приемаме, че имат. Кажи нещо за Първанов? Защото, Беронов комунист, Волен не знам какъв, остава значи Първанов.

Явно предпочитанията ти са към него?

Струва ми се че го казах още на първа страница - че костовия Неделчо и Беронов само асистират на Първанов пъ пътя към пълната му изборна победа. :)):

Mинистърът на правосъдието е член на ВСС, така че ако пртедлага, наред с останалите членове назначения, това даже не е намеса. Неслучайно КС е разделен в мненията си. Така че, упреците ти са неоснователни и нямат почва.

Министърът на правосъдието дори е председател на ВСС - но само с право на мнение. Право на глас няма. Както и ВСС няма право да му предлага кой да стане нотариус или съдия-изпълнител.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Т.е. да гласуваме за Беронов, все пак? Или за кого?

/Пътят на Първанов е застлан от тоталната апатия, доста подхранвана и от позиции като твоята ;)/

Едното становище за министъра е това, другото е на останалите съдии от КС. Сега кое е конституцинносъобразно - не се знай. Да не забравяме, че не само министъра предлага според този оспорван текст. Иначе кво праи във ВСС с някакъв си глас?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Т.е. да гласуваме за Беронов, все пак? Или за кого?

/Пътят на Първанов е застлан от тоталната апатия, доста подхранвана и от позиции като твоята ;)/

Беронов няма да стигне до балотажа, Болен ще изгуби на балотажа. Единственото, което може да се направи е да се спести пилеенето на парите на данъкоплатците за балотаж! :lightbulb:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Оффтопик : Тези дни бях много зает със училище и съжелявам че не посещавах форума , смятам да наваксам на бързо :) Офф/

Онтопик :

По поринцип със мойте 16 години аз нямам право да гласувам ! Но все пак както знаете прояввявам голям интерес към Политиката , затова ето какво смятам за главните кандидати :

Волен Сидеров - Никога не бих гласувал за него , просто целта ни не трябва да е да оплюваме всички , а да се чудим как всички да са добре и все пак Българите да са със равни права както и циганите защото във момента така се оказва че циганите имат повече права от нас !

Първанов - Него смятам да го оставя без коментар ,просто агенти на ДС най-малко ни трябват на държавата !

Кандидат Номер 3 (забравих му името ) : Кандидат на Българската Комунистическа Партия ?!? Да , добре прочетохте - БКП още си съществува (аз лично не знаех това ! ) човека обещава : Спиране на всичките ни връзки със Европейският Съюз , и създаване на нов Съветски Съюз !

Тези комунистически другарчета до гуша ми дойдоха !!!

Пламен Марков - Интелигентен човек , акционер , богат , участвал във "Синята Революция" , нещо още повече ВОДЕЛ ГЛАДНАТА СТАЧКА ! Този човек на мен много ми харесва и ако имах правата да избирам бих се спрял или на него или на :

НЕДЕЛЧО БЕРОНОВ - за този човек БЪЛГАРИЯ трябва да гласува - Интелигентен , Конституционен Съдия , Обединител , на възраст ! Човекът който България ТРЯБВА да подкрепи ! Той е кандидат на Десницата , той изглежда на мъдър и интелигентен това от което се нуждае Република България

ИЗБИРАМ КАНДИДАТ - БЕРОНОВ

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Беронов няма да стигне до балотажа, Болен ще изгуби на балотажа. Единственото, което може да се направи е да се спести пилеенето на парите на данъкоплатците за балотаж! :lightbulb:

A, няма да се предаваш предварително. Изборите са, за да има промяна, или, който иска, да запазва статуквото.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
A, няма да се предаваш предварително. Изборите са, за да има промяна, или, който иска, да запазва статуквото.
Изборите са възможност на някой да направи подбор измежду няколко добри неща, най-доброто - избираш между Кока-Кола и Пепси, между Адидас и Пума, Между Пежо и Тойота...

При нас се казва да изберем най-добрия измежду предложените боклуци. Това не е по същество избор. Така е направено, че при номиниране на кандидатите, да могат да пробият само хора, зад които седи мафията и сивата икономика. За другите е почти невъзможно да се кандидатират за президент. Тъй че избор няма. При това, което е предложено, най-доброто за България са спестените разходи за балотаж.

Каква промяна - Беронов и пазарлъците на Костов с Бойко и НВ за царските имоти ли? Това си е гешефтарски кандидат. Основно в преизборните клипове се оправдава, че не е марионетка на съпругът на Партийната секретарка Ленчето - защо ли?

За Болен дето иска да обезбългари Западните покрайнини, Македония, Бесарабия, Таврия и Банат ли? Що за националисти са тези, дето ще гласуват за него?

За Бате Бончо и червената подводница Стела ли - дето са се овъргаляли в повечето партии ли?

Велев и Мутафчиев - Велев за първи път го виждам и не съм го чувал - а Мутафчиев - и тоза ако е опозиция на Първанов!?! Известен ми е основно като верен на Партията кадър.

Марков - не е направил нищо, с което да заслужи уважение. От това, което обещава - няма и да направи.

Та каква промяна може да докарат тези?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Изборите са възможност на някой да направи подбор измежду няколко добри неща, най-доброто - избираш между Кока-Кола и Пепси, между Адидас и Пума, Между Пежо и Тойота...

При нас се казва да изберем най-добрия измежду предложените боклуци. Това не е по същество избор. Така е направено, че при номиниране на кандидатите, да могат да пробият само хора, зад които седи мафията и сивата икономика. За другите е почти невъзможно да се кандидатират за президент. Тъй че избор няма. При това, което е предложено, най-доброто за България са спестените разходи за балотаж.

Каква промяна - Беронов и пазарлъците на Костов с Бойко и НВ за царските имоти ли? Това си е гешефтарски кандидат. Основно в преизборните клипове се оправдава, че не е марионетка на съпругът на Партийната секретарка Ленчето - защо ли?

За Болен дето иска да обезбългари Западните покрайнини, Македония, Бесарабия, Таврия и Банат ли? Що за националисти са тези, дето ще гласуват за него?

За Бате Бончо и червената подводница Стела ли - дето са се овъргаляли в повечето партии ли?

Велев и Мутафчиев - Велев за първи път го виждам и не съм го чувал - а Мутафчиев - и тоза ако е опозиция на Първанов!?! Известен ми е основно като верен на Партията кадър.

Марков - не е направил нищо, с което да заслужи уважение. От това, което обещава - няма и да направи.

Та каква промяна може да докарат тези?

Значи въпроса е по скоро ИСКАШ ЛИ ПЪРВАНОВ или НЕ ГО ИСКАШ

Марков - не е направил нищо, с което да заслужи уважение. От това, което обещава - няма и да направи.

Ами какво да ти кажа - Според мен Грешиш ! Той е човека водил гладната стачка през 1989 , той е акционер , от борда на ПФК Левски-София . Той иска да направи нещо за България , докато Първанов иска само да гушне още няколко милиона !

Беронов и пазарлъците на Костов с Бойко и НВ за царските имоти ли? Това си е гешефтарски кандидат. Основно в преизборните клипове се оправдава, че не е марионетка на съпругът на Партийната секретарка Ленчето - защо ли?

Тези пазърлъци наисттина са много противоречиви за това колко е стабилна Дясната опозиция , но се замисли Беронов поне според мен е единственият който наистина иска да свали Левицата която направо си пусна корени ! Тези корени трябва да се изкоренят и аз вярвам че Беронов поне това ще направи !

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Та каква промяна може да докарат тези?

Прав е Дачо по-долу - направо напиши, че си за Първанов, ще те разберем. :whistling:;)

Фактически позицията "всички са маскари" е изключително успешна пропагандна формула за докарване БСП до властта в последно време. Този постулат лежи върху естественот за нормалния гражданин отвращение от политическите игри и маскарлъци, които, вЕрвайте ми, ги има по цял свят а на Балканите особено.

Само че има едни, кокто никога няма да се отвратят и които ходят на избори организирано, с автобуси и червени байраци. Така че, при такава позиция на избирателите, бъдещият резултат е ясен. А за такива, които не щат комунисти, има Атака :whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Прав е Дачо по-долу - направо напиши, че си за Първанов, ще те разберем. :whistling:;)

Фактически позицията "всички са маскари" е изключително успешна пропагандна формула за докарване БСП до властта в последно време. Този постулат лежи върху естественот за нормалния гражданин отвращение от политическите игри и маскарлъци, които, вЕрвайте ми, ги има по цял свят а на Балканите особено.

Само че има едни, кокто никога няма да се отвратят и които ходят на избори организирано, с автобуси и червени байраци. Така че, при такава позиция на избирателите, бъдещият резултат е ясен. А за такива, които не щат комунисти, има Атака :whistling::whistling:

Да ама от Атака са............ хора които не ми харесват по ред причини !

Онези със червените бяйряци под кодовото име "Червените Баби" докато не отидат на "червеното" място дето е под земята (във митологията) няма да се оправиме , защото се оказва че дори нашето бъдеще , на младите зависи от това на онези баби дето хвалят БиеСиеПие-то понеже им увеличава пенсията със 0,0000001 % , обаче не виждат че парното също им го увеличава със 500% както и тока , както и всички други блаженства ! Те просто решават бъдещето на България и воабще не им пука как управляват , те просто си знаят "че БиеСиеПие-то е велико, а СДС-то са фашисти" и точка . Друго нито знаят нито искат да разберът защо ЗАЩОТО БСП им увеличава пенсийте !

Проста работа ! Докато те не ............ държавата нито ще се управи , нито ние ще се оправим . Да се надяваме че техните синчета и внучета са по свестно поколение . Но общо взето цялото старо поколение е такова че не може да му се каже нищо ! То знае най-добре и то винаги е право :Oo:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Атака - в смисъл, че е създадена за да обере гласовете на патриотично настроените, та да не идат по предназначение ;)

А червените решават бъдещето на България по една проста причина - останалите или спят, или търсят идеалния образ в свръхреалния днешен свят, или умуват, че всички са маскари.

Не зависи от бабите, от всички зависи.

"И да не се интересуваш от политика, политиката се интересува от теб!"

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...