Отиди на
Форум "Наука"

Президентските избори


Recommended Posts

  • Потребител

Атака - в смисъл, че е създадена за да обере гласовете на патриотично настроените, та да не идат по предназначение ;)

А червените решават бъдещето на България по една проста причина - останалите или спят, или търсят идеалния образ в свръхреалния днешен свят, или умуват, че всички са маскари.

Не зависи от бабите, от всички зависи.

"И да не се интересуваш от политика, политиката се интересува от теб!"

Ами да и проблема във всичко това е във това че всички са една Гилдия , не може да хвърлиш кал върху единия без да оцапаш и себе си ! Всички са една Гилдия и като кажат : Агент на ДС е този , народа обявява всички от Гилдията за агенти на ДС , какви ли не се появиха - Стоянов стана агент Виктор ( ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ) Беронов стана агент Николай (ОТНОВО ГЛУПОСТИ) , но те сами се изцапаха със ДС агенти и сега всички ги обявиха за такивиа ! И колкото и да се защитават във простия човечец остава ПОЛИТИЦИ - АГЕНТИ НА ДС , а не остава Първанов - Агент Гоце !

Когато си от една гилдия винаги трябва да се пипа внимателно така да оцапаш противника но да не оцапаш себе си !

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 65
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

Точно. Само че те нарочно не пипат внимателно и така се създава една атмосфера на прекалено отвращение от политиката и това, дето му викат "политически процес" се извращава. Което е и целта на занятието.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Той е човека водил гладната стачка през 1989 , той е акционер , от борда на ПФК Левски-София .
Стачката си я спомням - един ден бутнаха палатките на стачкуващите и се оказа, че вътре има луканки и портокали (по това време изключително дефицитна стока). Протестиращите бяха много възмутение от нападението и от това, че всички видяха как точно гласуват. Пък за хората акционери и в бордове ... репутацията им в България не е много добра. Дали пък не се дължи на личното замогване на членовете на тези бордове и фалирането на управляваните от тях дружества?

но се замисли Беронов поне според мен е единственият който наистина иска да свали Левицата която направо си пусна корени ! Тези корени трябва да се изкоренят и аз вярвам че Беронов поне това ще направи !
И Волен така казва. Колкото и да съм го критикувал, трябва да призная, че той все пак има някаква ясна програма. При това ясно е посочил как точно смята да изпълни обещанато. Туй дето е надрънкал дядо Недю в пристъпите на старческо слабоумие не ми се вижда като някакво "сваляне на левицата". Тъй както я кара едва ли ще може да свали дори Мозер или Екатерина Михайлова ... дори и царската депутка Злата Бобева, дето публично заяви, че на никой не е отказала. :P Костов явно не е много наясно, че "свалянето на левицата" отдавна не е хит за българските избиратели. Не е важно дали ще управлява левица или десница, важно е как ще управлява. Пък то и Костовата "десница" е досущ като Сталинска левица.

Стоянов стана агент Виктор ( ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ) Беронов стана агент Николай (ОТНОВО ГЛУПОСТИ) , но те сами се изцапаха със ДС агенти и сега всички ги обявиха за такивиа ! И колкото и да се защитават във простия човечец остава ПОЛИТИЦИ - АГЕНТИ НА ДС , а не остава Първанов - Агент Гоце !
И на каква база се определя, че това за агент Виктор и агент Николай са пълни глупости, а за агент Гоце е чиста истина? Макар че агентоманията си е син автогол. Всеки син кандидат може да бъе обявен за агент и това да му навреди много. Но за един червен депутат си е плюс. Звучи доста романтично и пленява сърцата на червените бабички. :P
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

тази теза с разните агенти си е направо глупост и срам,че се занимава правителството с такава дейност.При положение,че има толкова други въпроси...Убеден съм,че на тези избори Първанов ще победи отново.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
И на каква база се определя, че това за агент Виктор и агент Николай са пълни глупости, а за агент Гоце е чиста истина? Макар че агентоманията си е син автогол. Всеки син кандидат може да бъе обявен за агент и това да му навреди много. Но за един червен депутат си е плюс. Звучи доста романтично и пленява сърцата на червените бабички. :P

Гоце сам си призна за това че е агент , да червените баби не виждат лошо , но поне загуби няколко гласа за себе си , и във Офанзива директно обявиха Беронов и Стоянов за агенти ! От ясно е пределно ясно каква е тактиката им !

Онова за гладната стачка за пръв път го чувам , но тогава още не съм бил роден и не мога да твърдя , че не е истина , нека някой друг каже !

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Естествено, че не е истина за портокалите в гладната стачка. Сума ти познати имах там. Друг е въпросът, че протестът чрез гладна стачка е пълна глупост и беше една от дивотиите на онова време. "Няма да ям, докато не падне правителството". Ми че недей, много му пука на правителството за тебе. Това е крайна форма на протест и тя се прави в затвори и т.н., където индивидите са безпомощни.

Комунягите обаче пускаха такива дезинформации, че били ядяли и т.н., за да дискредитират и без това безсмисленото начинание. По-добре да бяха яли, но да окупират трайно площадите и т.н.

Туй дето е надрънкал дядо Недю в пристъпите на старческо слабоумие не ми се вижда като някакво "сваляне на левицата".

Тъй, тъй, кажи си да разберем :punk: Туй, което наричаш старческо слабоумие всъщнпст са много разумни, умерени и премерени приказки и идеи. И аз, като му гледах възрастта мислех, че ще приказва глупости но останах приятно изненадат от умереността му.

Заслушайте се и ще разберете.

Та, значи, Волен има ясна програма, за Първанов нищо още не си казал, но виж за дяда си Недя акцентираш срещу. :P

Пък и какво сега "дядо, та дядо".

"Аз няма да правя проблем от младостта на противника ми", каза навремето 70 годишният Роналд Рейгън, който тогава за пръв път стана президент. /Опонента му беше на 52 ..../

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Естествено, че не е истина за портокалите в гладната стачка. Сума ти познати имах там. Друг е въпросът, че протестът чрез гладна стачка е пълна глупост и беше една от дивотиите на онова време. "Няма да ям, докато не падне правителството". Ми че недей, много му пука на правителството за тебе. Това е крайна форма на протест и тя се прави в затвори и т.н., където индивидите са безпомощни.

Комунягите обаче пускаха такива дезинформации, че били ядяли и т.н., за да дискредитират и без това безсмисленото начинание. По-добре да бяха яли, но да окупират трайно площадите и т.н.

Тъй, тъй, кажи си да разберем :punk: Туй, което наричаш старческо слабоумие всъщнпст са много разумни, умерени и премерени приказки и идеи. И аз, като му гледах възрастта мислех, че ще приказва глупости но останах приятно изненадат от умереността му.

Заслушайте се и ще разберете.

Та, значи, Волен има ясна програма, за Първанов нищо още не си казал, но виж за дяда си Недя акцентираш срещу. :P

Пък и какво сега "дядо, та дядо".

"Аз няма да правя проблем от младостта на противника ми", каза навремето 70 годишният Роналд Рейгън, който тогава за пръв път стана президент. /Опонента му беше на 52 ..../

Какво като е възрастен не мога да разбера ?!? Еми това може да му е само бонус ! Говори ЯСНО , Интелигентно . И не носи прическа по Пернишката мода каквато носи Първанов (която просто е невероятна , на черно и бяло рае ) . Ако сте гледали във неделя НА 4 ОЧИ с Цветанка Ризова , там имаше Дебат м/у Беронов и Първанов , и чесно казано Беронов направо си доминираше над Първанов .

Първанов използваше някакви стари приказки как е защитавал за Козлудуй , как президента на САЩ му е казал че България е центъра на Балканите и други неща за да се защити ! А Беронов отговаряше и задаваше въпроси от реалното бъдеще на България !

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Какво като е възрастен не мога да разбера ?!? Еми това може да му е само бонус ! Говори ЯСНО , Интелигентно . .....

Първанов използваше някакви стари приказки как е защитавал за Козлудуй , как президента на САЩ му е казал че България е центъра на Балканите и други неща за да се защити ! А Беронов отговаряше и задаваше въпроси от реалното бъдеще на България !

Точно така, колкото повече хора са го разбрали, толкоз по-добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Точно така, колкото повече хора са го разбрали, толкоз по-добре.

Да но за съжеление , реалните шансове на Беронов поне за сега са около 25% а на Първанов са по големи ! Ако обаче се стигне до Балутаж тогава Беронов има голям шанс да спечели !

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ей сега гледах тв европа,даже и те признават че Волен е пред Беронов.

Само ще ви кажа че ако оня мръсник Първанов си запази поста,лошо и се пише на България,тя ще се превърне окончателно в анадолска провинция.Затова нека всички истински българи се обединим около Волен и победим един път завинаги тоя мръсен комунуид.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да но за съжеление , реалните шансове на Беронов поне за сега са около 25% а на Първанов са по големи ! Ако обаче се стигне до Балутаж тогава Беронов има голям шанс да спечели !

А, и аз не съм голям оптимист за друго развитие. Шахмата е така нареден, че Първанов почти сигурно печели. Твърдите комунисти и част от другите, поради личната му умереност и скромност ще гласуват за него. За Атака, Марков и Берон ще гласуват искащите промяна в по-голяма степен, отколкто тя е възможна. България не е Австрия, че леко да преживее изборът на Йорг Хайдер. За Беронов остават умерените десни, а те никога не са достатъчно у нас.

Ей сега гледах тв европа,даже и те признават че Волен е пред Беронов.

Социологическите агенции у нас са част от предизборната агитация и доста кинти смъкват оттам. Не, че оспорвам кой е по-напред, но просто не може да им се вярва.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Затова нека всички истински българи се обединим около Волен
Волен първо да си махне онази точка от програмата, после да се слага за алтернатива на Първанов. Допи и един Фердинанд е много на България. Стига ни, че не останаха българи в Одринска Тракия и Егейска Македония.

Комунягите обаче пускаха такива дезинформации, че били ядяли и т.н., за да дискредитират и без това безсмисленото начинание.
Ами те самите гладуващи се желваха по телевизията, че им бутнали палатките и се видяло, че има папкате вътре. Че те не гладуваха - ясно, но поне доста хора отрезняха като видяха какво има в палатките на "гладуващите". Най-болезненото беше вида на храната - луканка и портокали. Това бяха доста дефицитни стоки към момента. Пък масовия българин, който не си беше лягал гладен, нямаше проблеми за плащане на ток, вода, парно, не знаеше какво е безработица, всяка година ходеше на почивка... схващаше демокрацията като край на дефицита и "стоките под щанда". Възмущението беше голямо - не толкова, че похавали, а какво точно - "стоки из под щанда". :w00t:

Друг е въпросът, че протестът чрез гладна стачка е пълна глупост и беше една от дивотиите на онова време.
С това вече съм съгласен. Най-оригиналното беше, че двама депутати от БСП направиха контрастачка, като решиха да преяждат всеки ден пред палатките на гладуващите. :doh: Неволите на ранната демокрация.

Първанов използваше някакви стари приказки как е защитавал за Козлудуй , как президента на САЩ му е казал че България е центъра на Балканите и други неща за да се защити ! А Беронов отговаряше и задаваше въпроси от реалното бъдеще на България !
Ами и мен на мястото на деденцето щеше да ме е срам да говоря за миналото и настоящето. Какво да кажа за миналото? Как се подчинявал само на закона и телефонните нареждания от райкома (според популярната от миналото формула за правосъдие)? За агентурното си минало? Или как не отиде да си изпълни задълженията на председател на Конституционния съд, защото ремонтираната по комунистически конституция по-допадаше на секретарката на Партията Ленчето? За циганските пазарлъци на Костов с Бойко? Или пък за другата цигания на Костов с Хари Потър дето се пазарили за царските имоти? Ами за бъдещето ще говори я - там още не е успял да се омаскари - ама що е време пред него и това ще стане. :laugh: Пък Първанов има хубаво клипче - помага на бедстващите, среща с Путин, Буш и Блеър, на бойното поле сред войниците... Може и да се оспорва ролята му за създаването на сегашното правителство - обаче не се скри като деденцето в миша дупка и пое отговорност ... и ни приеха в ЕС. Но дали щеше да стане ако се беше стигнало до продължителна политическа криза, съпроводена с поредица от цигански пазарлъци на Костов? Тъй че да поздравим Първанов с заслужената победа! :)):
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Фружине гледал ли си една реклама дават я много често как един Белокос човечец кара колело с пистолет в ръка и до него е наредена армия ! Помисли си кой виждаш на мястото на този човек ! Аз ично виждам Содеров , предвиждам гражданска война м/у Българи , Турци и Цигани , не може на такъв човек да поверим Президентският Пост ПРОСТО НЕ МОЖЕ ! Играчка, Плачка Сидеров единствено може да направи Гражданска Война !

Галахаде ми какво да ти кажа , какво виждаш толкова във Първанов ! Аз виждам поредният нещастник , който иска още 5 години да ни управлява , за да се нагуши със пари ! Това аз не искам да го позволявам , но за съжеление нямам право на глас ! Но ви моля и всички които притежават това право да се замислят на следното :

Притежавате 1/6000000-на от съдбата на България , използвайте това както трябва не гласувайте за някакъв психопат който със действията си ще постигне Гражданска Война ! И не гласувайте за комунист който за 5 години нищо не направи за България ! Какво е направил Първанов , някой задал ли си е този въпрос ! НИЩО ! Освен че позволи върху децата да се експериментират лекарства !!! Ако мислите ,че това е похвално си развявайте червените байряци и си ходете на 9-ти Септември на паметника и си слушайте песните на Веселин Маринов и компания ! ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТАЗИ 1/6000000 ПРАВИЛНО !

Аз бих я вложил във Беронов , ВИЕ САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ , НАИСТИНА ЛИ ИСКАТЕ ГРАЖДАНСКА ВОЙНА , или ИСКАТЕ КОМУНИСТ !

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Какво да кажа за миналото? Как се подчинявал само на закона и телефонните нареждания от райкома (според популярната от миналото формула за правосъдие)? За агентурното си минало? .....

Но това са лъжи, Галахаде! Някой та й излъгал:))))))

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Но това са лъжи, Галахаде! Някой та й излъгал
Кое точно е лъжи?

Ако е за агентурното минало на деденцето ... не съм го виждал да пише доноси, ама видях, че ходи да иска нещо, за което много добре знаеше, че няма да го получи. Ситуацията напомня на "Крадеца вика : Дръжте крадеца!"

А ако е че формулата "Съдията се подчинява само на закона", беше по-популярна като "Съдията се подчинява само на закона и райкома на Партията" - така си беше. :hmmm: Но може да си прав и да не е било така . .. а присъдите издадени от съдиите от Народния съд или пак на опозиционерите като Г.М. Димитров да са честни и справедливи. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Всичко не е вярно.

Разликата межд тез празни па и вече банални квалификации и истината е колкото между едно решение на Държавния арбитраж и присъда на Народния съд.

Преведено на исторически език - колкото между лекция по византийска история и история на БКП през 1986 година, например.

Понял? :P

От днес вечерта са забранени коментари, агитации и пр.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...