Отиди на
Форум "Наука"

Моля за решение !


Recommended Posts

  • Потребители
On 9.04.2019 г. at 0:52, Warlord said:

В миг на гениалност след десетата бира ми хрумна решение :) направете Душко ВИП и го пуснете да може да чете и пише само в модераторския раздел и клуб "Политика", а го баннете от цялата достъпна част на форума.
Също така еретичната ми теория за този турбочервенушко е че е реално от полза за активността във форума, както навремето беше феноменът Пламен Щърбов.
Да, приятели - това е тъжната реалност. Форумите западат и червените тролове се налага да се толерират в тях :)
В този ред на мисли къде го онзи Т-34-ката, че и за него ми домъчня резко?

То въпроса според мен въобще не опира до идейни и политически виждания , а до "стил" на участие и писане на съобщения...

Дали троленето и спаменето (или подбния стил) правят форумите интересни, е неясен въпрос..

Форумът (старият) abv.bg западна защото се профазинизира с трол и политиканстване (и не само с тях, разбире се),  и най-ерудираните  и/или интересни потребители си биха шута.. В новия abv.bg е "скръб", а старият беше много добър в апогея си..

И тук интересни и активни потребители (като ерудираният "Невски") си биха шута заради тролене върху написаното от тях... Последният път троленето беше от страна на модератор с други политически разбирания..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Най сетне и аз се разболях по сериозно и за известно време няма да ходя на едната работа , няма да лекувам други , освен себе си.😜 Ще пиша.

 Какво ги дъвчете русофили, русофоби.... Имани и друга група хора , от както революцията заля царска Русия, всички мои преки предци станаха Съветофили, не от <любов> към Русия, а заради възможност за Нов световен ред . Национални и всякакви други интереси по произход бяха на втори план . Сега Русия не излъчва нищо различно и интересно, за нас не е <мисия> да сме позитивни към сегашната им олигархия .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ексюз. Има разлика, когато хора, интересно има които от галактика на галактика се преследват, познават/?/ макар и да участват под различни имена, и независимо от темата водят дуели. Други като се захапят един-с друг в дадена тема се боричкат...И едното и другото разваля удоволствието на компанията която си "губи" времето да обсъди един въпрос, развие тема, иска помощ и тнт. 

Защо неможе да има такава настройка/незнам, може да има/ където ако някой има алергия към Душко като го впише, въобще да не излизат глупостите му. Да не си губи времето с прелистване на танто страници...На другите да.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История

Не е проблемът в политическите убеждения, а в културата на дискусиите. Ако се борите с мненията на опонента, а не с личността му, няма да има проблем. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, laplandetza said:

Най сетне и аз се разболях по сериозно и за известно време няма да ходя на едната работа , няма да лекувам други , освен себе си.😜 Ще пиша.

 Какво ги дъвчете русофили, русофоби.... Имани и друга група хора , от както революцията заля царска Русия, всички мои преки предци станаха Съветофили, не от <любов> към Русия, а заради възможност за Нов световен ред . Национални и всякакви други интереси по произход бяха на втори план . Сега Русия не излъчва нищо различно и интересно, за нас не е <мисия> да сме позитивни към сегашната им олигархия .

Подобряване....Дано Ти отклони вниманието от болеста....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ето една неофициална класация :)  за среден брой постове на ден от откриване на профила до сега :

nik1    -      2.75

Бобо  -  2.28

Du6ko  -   2

Warlord  - 1.87

Doris  - 1.73

Skubi - 1.67

...

Du6ko напоследък вдига производителност на 5-6 поста на ден. Да не му е уруки!  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 45 минути, Exhemus said:

Ето една неофициална класация :)  за среден брой постове на ден от откриване на профила до сега :

nik1    -      2.75

Бобо  -  2.28

Du6ko  -   2

Warlord  - 1.87

Doris  - 1.73

Skubi - 1.67

...

Du6ko напоследък вдига производителност на 5-6 поста на ден. Да не му е уруки!  :)

😉 Както казваше един приятел на майтап  - направо се издигнахме в очите на слепите ) И гледай каква точна цифра - цепи запетайката ! Сякаш съм я изчислявал специално ! Сега някой бдителен ще каже че са ми поставили камсамолско задание не по - малко от 2 поста на ден ) Преди пишех главно от компютъра , сега вече и от телефона стана доста удобно. Пътуването до работа и обратно е по 40 минути и обедната почивка приблизително толкова и хвьрлям по едно око на сайта )

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 59 минути, Exhemus said:

Ето една неофициална класация :)  за среден брой постове на ден от откриване на профила до сега :

nik1    -      2.75

Бобо  -  2.28

Du6ko  -   2

Warlord  - 1.87

Doris  - 1.73

Skubi - 1.67

...

Du6ko напоследък вдига производителност на 5-6 поста на ден. Да не му е уруки!  :)

Опс....аз малко се притесних!-Обикновено количеството не е право пропорциално на качеството...😉Ако съм досадил на някой-да ме извинява...И благодаря на всички участници .Въпреки,че според статиската  съм многословен- тук научих несъразмеримо повече,отколкото съм казал!🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Спомням си един случай на огромен един сайт ) Сайта беше за психология и изследване на състоянието на съня . Не гадание на сънища а научно популярно любителско изследване на състоянието на сън в което прекарваме до 1/3 от живота си ! Ако например преживея 100 години 33 от тях ще са в кревата сън ! Не е никак малко ! Понеже на сайте пишеха хора от Вакунвър до Владивосток, от Торонто да Тамбов и цял свят там имаше оргомно количество мнения и страници и теми. Обсъждат се въпроси, споделят се мнения, спори се. И изведнъж ... някакъв си новорегистриран изважда по 10 - 15 (!!!) теми на ден от преди 10 - 15 години ! Представете си 2002 година нещо писано на страница 465  и 2016 година някой изкарва тази тема на 1 - во място ! При това той не пише нищо по темата а просто слага знаци 

+  /   -    /    или     *  и нищо друго ? 

Всички сме учудени и в шок ? На кого новорегистриран му е притрябвала тема от 2002 - 2005 година през 2016 година ? При това по 10 теми на ден. Накрая го попитахме .

- Човече , какво правиш ? Защо чукаш +  / -   или  *  на теми от преди 10 - 15 години ? Поне да беше нещо написал а не да слагаш + - *  ?

Човека отговори 

- Извиянвам се. Сайта ми хареса и реших да го чета. Понеже постоянно пишете на сайта тръгнах отзад напред от страница 465 ! За да не се връщам всеки път назад нас траница 460 ... реших да сложа + - или * и да я изкарам темата напред. Така ми е по - лесно да я чета. Извинявайте за неудобството )

Редактирано от Du6ko
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...