Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Потребител
Бях чел някъде един коментар относно Утито..."какво толкова зготви, че го сложиха там"

Този клип е от доста отдавна...и на всичкото отгоре кампанията е изцяло на БНТ.

И на всичкото отгоре във форума им се оплакаха, че не са платили на статистите...Ей това е българина!

Дам абсолютно прав си :good:

Аз се надявам великия българин да не се окаже :

Трифанов

Ути

Доган

Станишев

Димитров

Луканов

Живков

Ако е някой от тях отивам в друга държава ще ме е доста срам.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 50
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

Как така са забравили да боцнат там и Азис, Митьо Пищова, Юлян Вучков, Евгени Минчев... :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Как така са забравили да боцнат там и Азис, Митьо Пищова, Юлян Вучков, Евгени Минчев... :tooth:

Но за жалост нищо не пречи на хората да гласуват за тях и както един се изрази в тяхния форум "...аз ще гласувам за Анелия и много хора ще поткрепят..." (за името не съм сигорен), но за жалост това е факт, че повече хора ще гласуват за малоумните чалгари от колкото за някой който заслужава. И във един вестник имаше статия, че "Чалгата бие знанието" повече хора знаят кой пее дадена песен от колкото кой е написал "На прощаване"...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
повече хора знаят кой пее дадена песен от колкото кой е написал "На прощаване"...

Ами за съжаление тва е положението... :doh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Ами за съжаление тва е положението... :doh:

Да факт е че народа простее . И най-накрая за най-велик българин ще се окаже или Преслава или Анелия или Азис , защото ако направим едно съотношение , простаците в българия са някъде към 70% от обществото ни и всички те биха с радост подкрепили Азис или Преслава . Аз се надявам да покажат само кой е спечелил първо място , защото поне той да е някой поет или учен , а да не показват на долу класацията защото ще бъде грозна гледка :(

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Незнам защо толкова се впрягате от някаква смотана класация, организирана от тъпаци и за която ще гласуват тъпаци??? Това пък е последното нещо, което ще определи кой е най-великият българин!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Много подобни неща вече са влезли в него, че даже и по-трагични. Ясно е, че всичко се нуждае от революционна промяна!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Много подобни неща вече са влезли в него, че даже и по-трагични. Ясно е, че всичко се нуждае от революционна промяна!

Ами то една "революционна" промяна ни доведе до това .

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ето защо никога повече не трябва да повтаряме тази грешка и при новия опит да се абстрахираме от нея ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Получих лично съобщение във форума за Великите българи.

Оказа се предложение - за създаване на подписка против провеждането на тази кампания - заради това, че тя ще бъде политизирана, че личностите, които се предлагат, са важни - всяка за своята епоха и делата им не подлежат на сравнение, че в списъка има неподходящи предложения...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Естествено, че няма да гласувам!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Аз искам да попитам ако ще гласувате за кой бихте гласували , за кои хора .

O, не бих участвал в такова нещо. Да оставим безобранзото смесване на имена, дори да бяха само истински големите - Как да избера между Стефан Стамболов и цар Калоян, между Ботев и Левски?!

Изобщо, такива кампании нищо не струват. ОСОБЕНО ПЪК И КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД НЕСКОПОСАНИЯ НАЧИН, ПО КОЙТО Е НАПРАВЕНА ТАЗИ. Поредната реклама започва с една дама, която се движи по улицата и няколко идиотски портрета на включени в списъка я следят :hmmm::mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Изобщо, такива кампании нищо не струват. ОСОБЕНО ПЪК И КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД НЕСКОПОСАНИЯ НАЧИН, ПО КОЙТО Е НАПРАВЕНА ТАЗИ. Поредната реклама започва с една дама, която се движи по улицата и няколко идиотски портрета на включени в списъка я следят :hmmm:  :mad:

Ами онази с бебетата , в родилния дом някви бебета и на главите им Царе поети и политици :punk::punk: Просто нямам думи ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Мисля, че тази тема се изчерпа с последното мнение на KG125.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз пък няма да гласувам, защото вече гласувах в самото начало на кампанията, преди рекламите. Преди малко само влезнах да дам гласа си и за Тервелчо, че са взели и са го сложили! Но малко "храна за размисъл": Защо няма да гласувате? Казвате, "Не мога да избера само един" - тогава избирате няколко. Аз например гласувах за почти всичките ми любими владетели. Не е забранено. Казвате, "Кощунствено е" - аз пък казвам, че зависи от гледната точка. Но ето още нещо - вие няма да гласувате, а гореспоменатите чалгаджии ще гласуват. И в крайна сметка може наистина за най-велик българин да изберат някой наш съвременник (а мен хич не ме интересува Бойко Борисов ли ще е или Азис - не искам съвременници никакви). Чия ще е вината тогава? На чалгаджиите? Да. Но и на тези, които не са гласували, за тези които смятат (и са) за по-достойни! Ако вие не гласувате - един глас по-малко за княз Борис в сравнение с гласовете за Анелия, да кажем. То май дори избива леко на елитарност - "Аз съм по-интелигентен от онези чалгари, тази класация е под достойнството ми и не ме интересува дали ще изберат Климент Охридски или Преслава." Лично за мен, това е възможност да покажа кои личности от българската история най-много ми допадат и на които най-много се възхищавам. Аз не гласувах за "Най-велик българин", а за "Най-великите за мен българи". Това е...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Лично за мен, това е възможност да покажа...

Пред кого? Пред организаторите, които също са "чалгаджии"? Ако смяташ, че ще има ефект - добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

@Nike

Защото и да гласувам и да не гласувам отлично знам как БНТ ще ги нареди

1. Левски

2. Джон Атанасов

3. Ботев

4. Симеон I

5. Тодор Живков

6. Александър Стамболийски

7. Георги Димитров

Все пак директорите на БНТ са старите БКП-ари или агенти на ДС те точно така ще ги наредят. Мога да ти кажа и точно защо всеки ще е на всяка позиция :)

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

И аз няма да гласувам.

Това е жестока гавра с великите ни имена.ПРЕДСТАВЕТЕ СИ В АНКЕТАТА Е И ДОГАН.

Това ако не е гавра с нашия народ и възрожденци,какво е?Сравняват се несравними неща.КАК ТАКА ЩЕ СЛАГАШ АЗИС И ЛЕВСКИ НАЕДНО.

Поне да бяха само покойници иди-доди ма така.Ич ни съм съгласен.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...