Отиди на
Форум "Наука"

Първата книга от издателство "Българска Наука"!


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Много благодаря за добрите думи!

Понеже много хора са ме питали какво печеля от тази книга (като финансово изражение ) ще кажа, че печалба просто няма. Добре, че човека, който ми помогна с финансирането разбра, че от това начинание не само не ще може да си върне вложените пари, но ще е и на загуба. Добре, че е малко луд за връзване - в добрия смисъл.

Та идеята ми е, че и преди да я напиша съм нямал идея да спечеля пари от нея. Най- голямото ми удовлетворение е, когато някой ми каже, че нещо му е харесало в книгата.

Все пак трябва да кажа, че хартията на книгата (понеже "лудия за връзване" искаше като си дава парите да е за най- доброто) е най- скъпата и съответно малко по твърда и дебела и съответно лепилото и идва малко нежно и има вероятност страниците да се отлепят, затова явно трябва по- внимателно да се разлиства. Мъка ми е това, но няма какво да се направи.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Видях и разгледах книгата в деня в който бях поканен да се присъединя към екипа на БГ Наука.

Тогава, разбирайки че авторът е сред нас, аз се почуствах поласкан от запознанството ни.

С най-искрени пожелания за успехи . . . поздрави Б.Б.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Видях и разгледах книгата в деня в който бях поканен да се присъединя към екипа на БГ Наука.

Тогава, разбирайки че авторът е сред нас, аз се почуствах поласкан от запознанството ни.

С най-искрени пожелания за успехи . . . поздрави Б.Б.

Г-н Богданов, Вие сте по-мазен и по-галантен от 30 арменци, евреи и френски графове, събрани на едно. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

каквото и да говорим - Богданов си заслужи черпнята. Требе и аз да си я поръчам тая книга, ама по-натам.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Книгата е уникална, за човек като мен, неизкушен в биологията е направо чудесна! Точна, подробна, свръхинтересна и достъпна информация! Тая книга има голям потенциал. От нея може и цял документален филм да се направи един ден! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Г-н Богданов, Вие сте по-мазен и по-галантен от 30 арменци, евреи и френски графове, събрани на едно. :biggrin:

Приемам го като комплимент... :biggrin:

Но да се върнем към темата...

Извинете ме, че леко я отклоних.

Поздрави Б.

Редактирано от Б.Богданов
Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...

Прочетох не малкачаст от книгата, поне 3/4, и задълбочетните ми впечатления са че книгата е страхотна. Само го раздавайше по-нежно с разлистването на страничките. аз разлиствах нежно, и нямах отлепили се страници.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 месеца по късно...
  • Глобален Модератор

Както споменах вече имаше дефект при лепенето, явно некачествено лепило. Всички налични бройки, които имах сме ги върнали на печатницата и вчера ме информираха, че са поправили грешката- корицата е правена наново и книгата освен, че е наново лепена ( с качествено лепило ) е и шита. Още не съм я видял, но се надявам вече всичко да е наред. Понеже има книги, които са със старото лепило попаднали в читатели нека ми пишат на лични ще намеря начин да им ги заменя с нови.

Извинявам се за неудобството.

Поздрави.

Редактирано от fixxxsers
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Уважаеми д-ре Черников, първо, поздравления за новата книга, много добре изглежда, да бъде част от една дълга поредица книги с Вашето име.

Но, наред с това, смятам сериозно да Ви критикувам, защото както знаете аз активно участвам във подфорум биология и редовно познавам животните. Прегледах съдържанието, и останах разочарован. Само животни...е аман от тия животни бре, питам аз къде е политиката, къде е комунизма, капитализма, къде е цивилизацията и антропологията, къде са теориите за произхода на българите? тия животни са много удобен повод да се измъкнете от сериозните и отговорни позиции, заради които ние се изтрепваме тук. Вместо това - хоп, жабки, бубки и тем подобни. Много удобно и лесно. надявам се в следващите Ви книги да засегнете и тези важни въпроси, щото само със жаби няма да я караме...

със здраве.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Уважаеми д-ре Черников, първо, поздравления за новата книга, много добре изглежда, да бъде част от една дълга поредица книги с Вашето име.

Но, наред с това, смятам сериозно да Ви критикувам, защото както знаете аз активно участвам във подфорум биология и редовно познавам животните. Прегледах съдържанието, и останах разочарован. Само животни...е аман от тия животни бре, питам аз къде е политиката, къде е комунизма, капитализма, къде е цивилизацията и антропологията, къде са теориите за произхода на българите? тия животни са много удобен повод да се измъкнете от сериозните и отговорни позиции, заради които ние се изтрепваме тук. Вместо това - хоп, жабки, бубки и тем подобни. Много удобно и лесно. надявам се в следващите Ви книги да засегнете и тези важни въпроси, щото само със жаби няма да я караме...

със здраве.

аз викам занапред книги с подобно съдържание да бъдат забранени. :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...