Отиди на
Форум "Наука"
Р. Теодосиев

Първата книга от издателство "Българска Наука"!

Recommended Posts

След много труд и доста неволи ние най-накрая успяхме да издадем нашата първа книга като издателство. Изключително поздравявам и благодаря на нашия колега д-р Чавдар Черников за огромния труд и търпение което вложи в осъществяването на една обща идея...

Очаквайте скоро на книжния пазар!

(Не)обикновените животни

Чавдар Черников

Издателство: Българска Наука

ISBN: 978-954-92613-1-8

http://www.knigabg.com/index.php?page=book&id=23022

post-1-052173000 1285771402_thumb.jpg

(Не)обикновените животни... Би било вярно да се каже, че животните и взаимоотношенията между тях описани в книгата са необикновени и уникални, но все пак мисля, че скобите са на място, защото всичко, което се случва в живата природа е просто част от живота на планетата Земя. Читателят ще се срещне със скорпиони, отровни жаби, охлюви и октоподи, дори отровни птици, ще се запознае с малко познатите страни на паразитизма, любовното поведение и канибализма в животинското царство.

как изглежда вътрешно

post-1-086581700 1285771406_thumb.jpg

Може би мислите, че знаем всичко за царството на животните? Донякъде е така, но донякъде. В тази книга ще намерите изложени с удивителна компетентност и лекота толкова непознати ви и невероятни факти от животинския свят, че духът на откривателя ще се събуди у всеки от вас, а възхищението ви пред великото чудо на живота ще набере непознати сили.

Честито, момчета!

Помните ли онази "Космическа колонизация"? Също много интересен проект.

Изобщо, популяризиране на ползу младаго рода му е майката. Още веднъж поздравления. Страхотни сте.

Много добре изглежда, а и насочеността е изключително любопитна - все едно я е писал сър Дейвид Атънбъроу :good:

Още по-хубава е!!! Отдавна не съм имал такова приятно усещане за любопитство и лекота, хем не съм кой знае колко интересуващ се от биология субект!

Чудесна, много привлекателна, популярно описваща изключително любопитни и неизвестни факти от света на животните; направо ни води в чудна разходка в природата, която е до нас и за която нищо не знаем.

Поздрави на автора! :v::good:

Пфуу най- накрая :) Костваше ми доста нерви и енергия, но когато всичко свършва добре в съзнанието на човек остават само хубавите неща.

Благодаря за хубавите думи!

Браво! Честито!

А може ли някой да напише и съдържанието на книгата?

Честито! Пожелавам ви успех!:good: И пишете веднага щом книгата се появи в книжарниците.

Впрочем, освен че са много интересни, увлекателни, този вид книги могат и да вдъхновят хората с по-оригинално мислене да направят някое изобретение. Защо не? Ето вижте например тук: http://news.expert.bg/n207238/ :)

Поздравления!

С пожелания за успехи ..

Поздрави Б.

Поздравления за рожбата!

С пожелания за още много издадени книги.

И да не забравите да дадете знак, когато книгата излезе по книжарниците, за да знам къде да търся :v:

Засега книгата може да се намери в книжарница "БЪЛГАРСКИ КНИЖАРНИЦИ" - адрес: София, ул. Аксаков 10

23022.jpg

http://www.knigabg.com/index.php?page=book&id=23022

А коя ще бъде следващата книга? Готвите ли за печат нещо друго или очаквате предложения от автори?

Guest Diabolik

обмислям да купя 3 броя от книгата, един за мен, един за ева, и един за приятелче, е няма да са наведнъж, освен тове се надявам, парите с които ще купя книгата по някакъв начен да подкрепят наука.бг

Поздравления! Изглежда апетитно списана и увлекателна, няма начин да не я купя:)

Дано е за кадем и да има още много, много други книги на издателство "Българска Наука"!

.:.

Guest Diabolik

ще ги получиш, щом получа книгата :-)

Между другото, я аз да разбуня духовете във форума, започвайки с твоя, господин Черников ;-)

Някой съгласен ли е за прочит и запис на книгата (Не)обикновениет животни, за проект "Почети ми!"

Техническото изълнение, микрофон, запис на четящият, обработка на записа от мен и моя компютър.

Нямам нищо против. Но за самия проект вече мисля са избрани всички материали. Ако намериш кой да я слуша и ако има интерес ще получиш съгласието ми.

Росен и Петър могат да дадат идеи как да бъде осъществено това и към каква аудитория можем да го насочим. Може и паралелно с "Почети ми" да стане.

Guest Diabolik

Говорейки за проекта, аз от вчера се намесих със страшна сила, и страшна мотивация в проекта "Почети ми!". Питай наш Росен да ти каже какъв голям процент от файловете съм му върнал готови и обработени, направо съм му обърнал всичките приоритети за диска с главата надолу, и то при положение че не бързам, и че ги работя на принципа качество а не количество.

Що се отнася до книгата на господин фиксерс "(Не)Обикновените животни", ще дам (не)обикновена оценка за книгата.

С чиста съвест, и голяма доза радост, да се похваля, че притежавам тази книга!

Смело и категорично й давам оценка отличен 6+.

В нея материалът е представен в лесно разбираем вид, книгата е увлекателна и интересна и занимателна, не затормозява с излишни подробности, изображенията са много добри, с много добро качество, дизайна на страниците и как са сложени изображенията, прави дизайна раздвижен и оригинален, качеството на печат на текста е много добро, както и избора на хартия също.

Като цяло е чудесна книга, която си заслужава цената от 15 лева, и е ценна придобивка за всяка библиотека, домашна, училищна, университетска......

Редактирано от ISTORIK

Аз ще подкрепя и повторя отзивите които диаболик е дал за книгата. Диаболик като я донесе вкъщи я разгледах и прочетох от нея, книгата е страхотна. Браво Фиксерс, свършил си прекрасна работа. Съгласна съм че книгата си струва парите, и че е ценна придобивка за всяка библиотека!

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

Вече 15 години "Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За контакти:

• Create New...