Отиди на
Форум "Наука"

Коя е любимата ви научна телевизия ?


d@40

Коя е любимата ви научна телевизия ?  

15 потребители са гласували

  1. 1. Коя е любимата ви научна телевизия ?

    • National Geographic
      7
    • Discovery : Chanel
      5
    • Discovery : Science
      0
    • Discovery : Civilisation
      3
    • Animal Planet
      2
    • History
      10
    • Explorer
      0
    • NASA TV
      2


Recommended Posts

  • Администратор

По принцип рядко гледам телевизия, но ако става въпрос за научен канал най често се спирам на National Geographic ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

До преди година най ми харесваше Didcovery, тъй като излъчваха научнопопулярни филми свързани с историята или археологията. С удоволствие гледах тези филми посветени на античната и средновековната история и археология. Гледах и някои поредици за ІІ св. война, но тези поредици бързо ми омръзнаха. Сега когато имам възможност гледам History и ме яд, защо нашата кабеларка не пуска. :crazy_pilot::dwarf::elf::duel::orc::orc::orc:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

По моята (безплатна) кабеларка пускат само некви тъпи телевизии + CNN и за това си гледам NASA TV по Интернет. Поне по NASA TV няма реклами :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител
Любимата ми научна телевизия е Viasat History ама тук нещо я няма :crying:

Виасат Хистори и Нейшънъл Джеографик. Всъщност от двете май втората е по-обективна.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Много глупости започнаха да дават по Дискавъри и Анимал планет. Нейшанал Джиографик и Хистори са по-добре. Не, че ги гледам де :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Много глупости започнаха да дават по Дискавъри и Анимал планет. Нейшанал Джиографик и Хистори са по-добре. Не, че ги гледам де :)

Съгласен съм. И аз вече все по-рядко гледам телевизия. Иначе гледам най-често Viasat History и Discovery.(моят кабелен оператор няма National G. :mad: )

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

History!

Military channel (Военен Тв канал)

National Geographic

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Military channel (Военен Тв канал)

Каква пък е тази телевизия! :head_hurts_kr: да не би да имаш предвид нашенската кабеларка ВТК дето е пълна мизерия.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Именно - нея. Понякога дават твърде интересни за мен неща.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Естествено Animal Planet и Discovery Chanel, чат пат и NGC, но често ме дразни. За съжаление все още не съм открил начин да да гледам the best - BBC 1,2.....100 000 :biggrin:, UKTV и DHDT.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Мене по Анимал планет ме дразни, че напоследък интересните предавания просто ги свалиха от ефир и ги замениха с абсолютни тъпанарщини от сорта на зоо-полиция, сто часа предавания за маркови псета и тн. глупости от сорта на "слончето в зоопарка в Ливърпул му станало лошо и Леле кво ше правиме сега!", въобще какво ме интересува, че пандата Пипи се била насрала или че еди кой си домашен любимец трябвало да го оперират задето нагълтал биберон!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

National Geographic е страхотна,защото има предавания от всички области на науката.Преди много гледах Discovery,но сега дават предавания за машини и ми е скучно.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

NGC си е най-добре! Дават за всекиго по нещо. И Animal Planet ми харесваше, но последно време най-интересното там е Най-смешните...!

NGC :groupwave2::notworthy::snack:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Вече започнаха за озвучават на български NGC. Засега са само някои предавания, но се надявам в скоро време да я озвучат така цялата. :)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...