Отиди на
Форум "Наука"

Във връзка с "ментите"


mitaca

Recommended Posts

  • Потребител

Та тъй като този "съществен" въпрос почва да се задава все повече и повече и то от елитни потребители бих искал да попитам аудиторията - този дет има най-много менти най-голям ментърджия ли е :tooth: :tooth: :tooth: ?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Въпрос на гледна точка и на спекулации с терминологията.

Bette question - telle réponse.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Дека са ми минусите, бре? Оти ги нема? Оти ги манате? Сакам па да ги турите! :tooth:

Редактирано от Стоедин
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Вête question... mais pas du tout :biggrin:

Минусчетата наистина бяха весела опция. Според мен трябва или да изчезнат и плюсовете, или да се върнат минусите. Ама тогава да са ни много ограничени бройките за даването им. По две-три плюсчета и/или минусчета на ден, не повече.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Та тъй като този "съществен" въпрос почва да се задава все повече и повече и то от елитни потребители бих искал да попитам аудиторията - този дет има най-много менти най-голям ментърджия ли е :tooth: :tooth: :tooth: ?

Сакън, че и аз имам доста.

Ами дават хората, сега какво - да ги връщам ли? :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Та тъй като този "съществен" въпрос почва да се задава все повече и повече и то от елитни потребители бих искал да попитам аудиторията - този дет има най-много менти най-голям ментърджия ли е :tooth: :tooth: :tooth: ?

Какво е "елитни потребители"? Аз, като човек възпитан по времето на социализма, леко недолюбвам елитите.

Колкото до точките - напомнят ми за детската градина и за това ми харесват. Детската градина, разбираемо, беше един от най-щастливите ми периоди. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Форумът е резултат от дейността на всичките му потребители, включително - на модераторите и администраторите му (те също са му потребители).

В този смисъл, всички, които пишат във форума, го правят това, което той е.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Какво е "елитни потребители"? Аз, като човек възпитан по времето на социализма, леко недолюбвам елитите.

Колкото до точките - напомнят ми за детската градина и за това ми харесват. Детската градина, разбираемо, беше един от най-щастливите ми периоди. :rolleyes:

Как какво е? Тези дет' знаят всичко и искат непременно да са на върха! По постове за деня примерно, или по брой закрити теми? Може и по менти да искат? Де да знам ;).

Колкото до точките, май са полезни, ама и минуси да има. Не че съм давал минуси де, а и за ментите не съм дашен.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Колкото до точките - напомнят ми за детската градина и за това ми харесват. Детската градина, разбираемо, беше един от най-щастливите ми периоди. :rolleyes:

За мен не. :laugh: Нито градината /забачката т.е.,/, нито училището ме кефеха. Добре че беше студентство. В градината все гледах как други деца обират червените точки, аз - ничего. А, даже веднъж получих черна точка :laugh: Баба ми беше дълбоко възмутена - дори не се впечатли защо са ми я присъдили, направо ми я свали от престилката с ругатни по адрес на госпожата. /Не казвам, че е била несправедливо дадена, ама си беше голям дисгрейс :laugh: /.

По въпроса с ментите и вишновките - все още нямам мнение дали е по-удачно само с менти. Ама май по-скоро мисля, че е по-гот без наказателни точки.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Направило ми е впечатление и у нас и в чужбина /по други форуми/ голям интерес към въпросните точки,звездички и прочее други подобни стимулиращи начинания.Което впряга една част от участниците във форуми в постоянна надпревара за набирането им и привличането на внимание с всякакви средства - дори и търсенето на скандала /не тук/ на принципа - няма лоша реклама :biggrin: Явно детството не ни напуща никога :) което не е лошо.Така че, щом радват някого - да си ги броим,нямам нищо против doh002.gif

Редактирано от Пандора
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Според мен няма особен смисъл от плюсове и минуси, за всеки интелигентен посетител на форума след малко четене става ясно кой колко струва. Другото е детска радост. :) Ако има плюсове, би трябвало да има и минуси, но и едните, и другите, да са в малки допустими количества, примерно три на ден. Така поставячите на плюсове ще имат възможност да оценяват наистина добрите и полезни мнения, а не да ги раздават наляво и надясно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Плюсчетата са лесен начин да изразиш съгласие с нещо, вместо да пускаш цяло мнение, за да го кажеш. Мен затова ми харесват.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Според мен няма особен смисъл от плюсове и минуси, за всеки интелигентен посетител на форума след малко четене става ясно кой колко струва. Другото е детска радост. :) Ако има плюсове, би трябвало да има и минуси, но и едните, и другите, да са в малки допустими количества, примерно три на ден. Така поставячите на плюсове ще имат възможност да оценяват наистина добрите и полезни мнения, а не да ги раздават наляво и надясно.

Абсолютно подкрепям горното мнение!

Плюсовете наистина стават залъгалка за някои инфантилни потребители! :tooth:

Затова май трябват и минуси.

Освен това, хората понякога имат странни критерии - мои добри и аргументирани мнения са оставали без вот, а някои моментни подхвърлени фрази, дето може би наистина радват повече на първо четене, но не са нищо особено - имат по два!

Но така или иначе, благодаря на всички, не мога да се сърдя - някой видял нещо, дето му харесва, гласувал. :)

Плюсчетата са лесен начин да изразиш съгласие с нещо, вместо да пускаш цяло мнение, за да го кажеш. Мен затова ми харесват.

И това го има.

Май може и без реформи - и сегашната система не е лоша.

Отрицателния вот също може да е много тенденциозен.

Абе, оправия няма! :tooth:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...