Отиди на
Форум "Наука"

Как да се храним от Слънцето


Recommended Posts

  • Потребител

Кухулине, ти ме изненада, не знаех, че има чак такава обща, частна и специална теория на слънчевата вода :happy:

Теоретичната част е доста сложна и е свързана с вътрешната структура на водата - памет на кристалите, хомеопатия, бла бла. По тоя въпрос Последния римлянин може да ти говори много, убеден съм.

Чисто практически, всеки откачалник си има собствени вариации по темата. След няколкодневно общуване се свиква :biggrin:

Например водата, поставена за известно време под умален модел на Хеопсовата пирамида, става много приятна за пиене. Вътре в пирамидата, тя променя своята структура и свойствата си. Такава вода може да се използва като козметично средство – заменя кремовете за лице.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Кухулине, аз съм абсолютно втрещен от полученото ползотворно инфо. Отивам да пия слънчева бира и да си мисля за енергийния пауър, който ще ми да де тя /за да мога да святкам след това в дискотеката като разгонен фотон/. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Римлянина ако почне да ме занимава с паметта на водата, ще го гъбаркам злобно :biggrin: Ама той не е такъв човек, сериозен нАучен работник е. А това с Хеопсовата пирамида е безумие. Леле, в какви неща вярват хората...

---------

Да се придържаме към темата. Аз например силно вярвам в слънчевото хранене. Падам си по т. нар. "салата Слънце". Това е пуйка, пълнена с кюфтаци, около която като слънчеви лъчи са наредени кебапчета.

Редактирано от glishev
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

* * *

Събират слънчева енергия 7 дена. След това ги увиваш в металическо фолио, за да не бяга енергията.

* * *

:coolthumb:

Страхотно!

За кой тип енергия става дума?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

:coolthumb:

Страхотно!

За кой тип енергия става дума?

Богданов, не четеш внимателно. Става дума за слънчевата енергия, естествено. :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Вие се смейте, ама питате ли ме като един ден в южния парк видях група бабички по бански да стоят, прегрънали едни дървета.

Помислих, че съм откачил и проблемите ми са решени :))

Явно и такъв вид съм имал, защото един минувач ми каза: "Някой пуснал слух, че тука има позитивна енергия".

С дни не можах да се свестя :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Глобален Модератор

Романе, със "слънчева вода" се е къпало всяко дете, което е живяло лятото при дядо и баба на село. Това е като те топнат вечерта в градинския варел, дето цял ден се е грял на слънце. Понякога е приятно, а друг път може да се свариш.

Е, това беше чудесно преживяване. Киснал съм по половин час, тя не изстива, цял ден се топли и към 16.00 е готова :))

Не си спомням да не съм искал да цамбурна и да съм отказвал на тая оферта :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Вие се смейте, ама питате ли ме като един ден в южния парк видях група бабички по бански да стоят, прегрънали едни дървета.

Помислих, че съм откачил и проблемите ми са решени :))

Явно и такъв вид съм имал, защото един минувач ми каза: "Някой пуснал слух, че тука има позитивна енергия".

С дни не можах да се свестя :biggrin:

Според мен някой трябва да излъже и по-младите жени, че там има позитивна енергия, за да има в крайна сметка някаква полза от тая щуротия :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Добре бе, Лорде, ама на младите защо са им бански, само ги загрозяват.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И на енергията пречат...

Никога не стават тия неща, както ги иска човек, мда.... :post-70473-1124971712:

:biggrin:

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • 8 месеца по късно...
  • Потребител

Да гледаш слънцето или да пиеш слънчева вода,може да е полезно или пък вредно за хората.Може би е редно някой научен да обясни на прост език защо е полезно или защо е вредно.Ясно е че индиректно всички се зареждаме със слънчева енергия.Някой учен правил ли е изследване на вода, стояла на слънце цял ден да речем?Има ли разлика от обикновенната,макар и теоретично.Научените си знаят нещо и си го споделят помежду си а за останалите са само подигравките.Като лудне народа да се храни със слънце, може вярно да остане само последния римлянин в тая държава.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...