Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Потребител

Е ако народа не ги избере-хубаво,но не е ли редно да се гледат други неща при изборите,а не на човек,каква му е сексуалната ориентация или от какъв етнос е?

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Модератор Военно дело

Нали това е демокрация? Всеки да има право на свое мнение и свобода да го изразява? Тоест, аз мога да кажа на всеослушание, че всички левскари са ... (да ги засипя с обиди), без да давам разумна причина за омразата си. Може причината да мразя еди коя си група да е безумна, но имам право на свое мнение и свободно изразяване.

Да говориш разбира се така е признак на лош тон, но това си е личен избор.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Имаш право разбира се,но това си е някаква фобия.Хомофобия или левскарофобия-има ли значение?

Но е разочароващо човек като Лех Валенса да се изказва,че хомосексуалистите едва ли не нямат място в парламента.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ами нямат. И аз така мисля, активисти хомосексуалисти нямат. Виж нормални хора с хомосексуална ориентация може. Разликата в случая е като между Азис и Васко Маратонката. Васил Найденов също е гей, но никога и никъде не е парадирал с това, а си живее живота както му е кеф, без да се натрапва, катато и не допуска да му се месят в личните дела.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Никой не говори за активистите хомосексуалисти.Но изказвания като "трябва да бъдем в парламента,само защото сме хомосексуалисти" и "в парламента не трябва да има изобщо хомосексуалисти,само защото имат различна сексуална ориентация" са две страни на една и съща монета.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Валенса е католик, баща на 8 деца и си има принципи. Ако повечето хора днес бяха такива, Европа нямаше да е на този хал :groupwave2:

Редактирано от Lanos
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не. Това не е демокрация. По твоята логика и аз мога да взема да стрелям по хората, и като дойде полиция да се вайкам, че ми нарушават свободното право да нанасям щети.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алвата и Глостър да си уточнят понятията. Единият твърди, че да не харесваш хомо е вече хомофобия, другият твърди, че това не е хомофобия, а тя налице ако безпричинно ги обиждаш. Нали разбирате, че разликата е от небето до земята? :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Валенса е католик, баща на 8 деца и си има принципи. Ако повечето хора днес бяха такива, Европа нямаше да е на този хал :groupwave2:

по осем деца нали знаеш къде имат?

Алвата и Глостър да си уточнят понятията. Единият твърди, че да не харесваш хомо е вече хомофобия, другият твърди, че това не е хомофобия, а тя налице ако безпричинно ги обиждаш. Нали разбирате, че разликата е от небето до земята? :grin:

хомофобия е насаждане на омраза чрез публични актове и действия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алвата и Глостър да си уточнят понятията. Единият твърди, че да не харесваш хомо е вече хомофобия, другият твърди, че това не е хомофобия, а тя налице ако безпричинно ги обиждаш. Нали разбирате, че разликата е от небето до земята? :grin:

Според мен хомофобията е не да не харесваш хомосексуализма като цяло,а да не харесваш някой,само заради това,че е хомосексуалист.Разликата между двете,също е значителна.Например сприятелявам се с някого,но като разбирам,че е хомосексуалист,изведнъж се сещам,че имам някаква важна работа и след това гледам да не се засичаме по улиците с него.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алва, уж си привърженик доколкото съм разбрал на католическите ценности на латинския свят, пък заставаш най-общо казано на страната на тия, които замеряха папата с презервативи.

Редактирано от kramer
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

и какво ще стане?

Така едни народи изчезват, и идват други.

Скоро ми казаха за някакъв филм, който е толкова екологичен, че пропагандирал, че животът е зло. Във Вселената земният бил единствен и планета удря земята. Всичко живо загива без шанс и по този начин злото от вселената било изкоренено.....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ще се направя, че ти вярвам, че не знаеш :)

Демографската тежест на Европа отслабва, което означава, че Бангладеш ще продължи да се изсипва в Италия, а хората с чалмите в Англия и Германия, колкото и да не ви харесва ще стават все повече и повече, с всички произтичащи политически и културни последици от това. От едно прогресивно застаряващо население какво можеш да очакваш ? Демографският вакуум винаги се запълва.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Така едни народи изчезват, и идват други.

Скоро ми казаха за някакъв филм, който е толкова екологичен, че пропагандирал, че животът е зло. Във Вселената земният бил единствен и планета удря земята. Всичко живо загива без шанс и по този начин злото от вселената било изкоренено.....

Сериозно?! До там ли е стигнала олигофренията на толерастията и леберастията? Абе, тия хора що не ги прибират за лечение?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Та те се опитват да морализаторства и да законодателстват!

И на какво отгоре като отричат самия живот? Бати психарите...

вероятно правен от болни хора с болни мозъци.

Не "вероятно", ами със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Така едни народи изчезват, и идват други.

Скоро ми казаха за някакъв филм, който е толкова екологичен, че пропагандирал, че животът е зло. Във Вселената земният бил единствен и планета удря земята. Всичко живо загива без шанс и по този начин злото от вселената било изкоренено.....

Това че едни цивилизации "изчезват" и идват други се е случвало в цялата човешка история,доста често."Големия проблем" е,че има някакъв минимален шанс да се случи и в Европа за първи път от доста време.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Оставям настрани няколкото подхвърлени кокала от рубриките куриозно и фантастика, които бидоха разярено оглозгани за нула време, за да се спра за малко на случая Валенса и Уаткат.
За първия, надявам се тези, които се основават отчасти аргументитет си на многодетието му, са направили поне по 2 деца и работят за следващато (щото демо срива не чака, ей). В такъв случай – шапка! Само така.
За втория, не знам дали някой си е направил да поразчопка случая, та се види от различните му страни, без да забравяме, че действието се развива в Канада, което от културна гл. точка си е цяла тема (това не би се случило в САЩ например). Па тогава да дебатира (защото най-малкото въпросът е спорен), иначе пак всичко започва и завършва с политическа злост и слюнкопръски.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

На това му се вика - гладна кокошка просо сънува:

Феминистки искат Айфеловата кула да се махне


Била "фалически символ, олицетворяващ патриархалното минало"


Френски феминистки поискаха да бъде премахната Айфеловата кула, понеже била "фалически символ, олицетворяващ патриархалното минало".

Достатъчно дълго живяхме в сянката на това патриархално чудовище. Жените в този град всеки ден са принуждавани да гледат този гигантски метален фалос, устремен към небето, казва Мариана Кастор, лидер на обединение на няколко феминистки групи.

"Айфеловата кула може и да е чудесна за привличане на туристи, но докато тя стърчи там, във Франция никога няма да има равенство. Защото от 1889 г. досега кулата символизира мачизъм, колониално високомерие и сексуално неравенство.

"Тъкмо такива фалически обекти като Айфеловата кула формират поведението на хора като Доминик Строс-Кан", смята Кастор.

Бившия директор на МВФ стана известен с многобройните си похождения. Срещу него имаше и обвинение в изнасилване на камериерка в нюйоркски хотел, което по-късно бе свалено.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5653831

Редактирано от Last roman
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...