Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Модератор Военно дело

Значи Невски, ти говориш колко нещастни са жените в Саудитска Арабия, и колко лош пример са. А дали самите саудитски жени мислят така? Ами жените в Иран през 1979 сами и доброволно надянаха бурката. В Турция днес, сега и в момента жените масово надяват съвсем доброволно бурките и влизат в патриархата. Да, има и недоволни от ислямизацията, но да не зачекваме и тая тема. С много малки изключения мюсюлманските жени в западна европа продължават да спазват традициите, при това дотам, че и в западна европа продължават наистина варварската традиция с обрязването на момичета (идеята е, жените да не изпитват удоволствие при секс, за да не изневеряват докато мъжа го няма). Иди в България по мюсюлманските села, масово ще срещнеш забулени жени в шалвари. Те си стоят вкъщи при децата и дори да работят приемат напълно доброволно възрожденския тип патриархат. Нещо повече, те не искат да се еманципират, още нещо, те се считат за по висши от българките жени. Няма да повярвате, но мюсюлманските жени (с които съм говорил поне) считат състоянието на патриархат за нормално, напълно щастливи са и се гордеят с положението си, презирайки с чисто сърце феминистките.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Значи Невски, ти говориш колко нещастни са жените в Саудитска Арабия, и колко лош пример са. А дали самите саудитски жени мислят така? Ами жените в Иран през 1979 сами и доброволно надянаха бурката. В Турция днес, сега и в момента жените масово надяват съвсем доброволно бурките и влизат в патриархата. Да, има и недоволни от ислямизацията, но да не зачекваме и тая тема. С много малки изключения мюсюлманските жени в западна европа продължават да спазват традициите, при това дотам, че и в западна европа продължават наистина варварската традиция с обрязването на момичета (идеята е, жените да не изпитват удоволствие при секс, за да не изневеряват докато мъжа го няма). Иди в България по мюсюлманските села, масово ще срещнеш забулени жени в шалвари. Те си стоят вкъщи при децата и дори да работят приемат напълно доброволно възрожденския тип патриархат. Нещо повече, те не искат да се еманципират, още нещо, те се считат за по висши от българките жени. Няма да повярвате, но мюсюлманските жени (с които съм говорил поне) считат състоянието на патриархат за нормално, напълно щастливи са и се гордеят с положението си, презирайки с чисто сърце феминистките.

Не знам дали се различаваме с теб, но в момента и представа си нямаш, колко си прав

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Може и да съм бил женен, но вече няма да правя тази грешка

всичко е ясно

Значи Невски, ти говориш колко нещастни са жените в Саудитска Арабия, и колко лош пример са. А дали самите саудитски жени мислят така? Ами жените в Иран през 1979 сами и доброволно надянаха бурката. В Турция днес, сега и в момента жените масово надяват съвсем доброволно бурките и влизат в патриархата. Да, има и недоволни от ислямизацията, но да не зачекваме и тая тема. С много малки изключения мюсюлманските жени в западна европа продължават да спазват традициите, при това дотам, че и в западна европа продължават наистина варварската традиция с обрязването на момичета (идеята е, жените да не изпитват удоволствие при секс, за да не изневеряват докато мъжа го няма). Иди в България по мюсюлманските села, масово ще срещнеш забулени жени в шалвари. Те си стоят вкъщи при децата и дори да работят приемат напълно доброволно възрожденския тип патриархат. Нещо повече, те не искат да се еманципират, още нещо, те се считат за по висши от българките жени. Няма да повярвате, но мюсюлманските жени (с които съм говорил поне) считат състоянието на патриархат за нормално, напълно щастливи са и се гордеят с положението си, презирайки с чисто сърце феминистките.

никъде не съм споделял никакво мнение колко са нещастни жените в саудитска арабия

написах, че ако отидеш с жена си, която най-вероятно е българка, няма да бъдете много щастливи двамата там

ако не ми вярваш опитай

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Не бъди уверен Невски. При нас в малките градчета които още не са напълно покварени се счита за добре жената да "слуша" мъжът си. Проблемът на жена ми в Саудитска Арабия ще е битов, на нея ще и е скучно да виси по цял ден вкъщи, а не че ще и забранят това или онова. Това в градът, ама като ходим на село, от работа даже не успява да си гледа сериала.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

аз съм живял в малки градчета и много добре си спомням какво ставаше като жената не иска да слуша мъжа си - примерно си е намерила друг или иска да се разделя с него - одумване обществен натиск и т.н.

БГ в това отношение е много изостанала държава - съдбата на разведена жена в провинцията е мрачна

фактите са че не винаги е възможно да намериш идеалната връзка или половинка от първия път

няма да споделям колко жени ги бият редовно в провинцията и колко мъжже алкохолици има там дето се крепят само на работещите жени

да не говорим колко жени от същата тая провинция са заминали на гурбет, а половинките им даже не ги искат обратно щото няма да има кой да праща кинти за пиячка

не ми пробутвай тая идеалистична картинка, поне не на мен моля те

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Фружин писа: Значи Невски, ти говориш колко нещастни са жените в Саудитска Арабия, и колко лош пример са. А дали самите саудитски жени мислят така? В Турция днес, сега и в момента жените масово надяват съвсем доброволно бурките и влизат в патриархата. Да, има и недоволни от ислямизацията, но да не зачекваме и тая тема. С много малки изключения мюсюлманските жени в западна европа продължават да спазват традициите, при това дотам, че и в западна европа продължават наистина варварската традиция с обрязването на момичета (идеята е, жените да не изпитват удоволствие при секс, за да не изневеряват докато мъжа го няма). Иди в България по мюсюлманските села, масово ще срещнеш забулени жени в шалвари. Те си стоят вкъщи при децата и дори да работят приемат напълно доброволно възрожденския тип патриархат. Нещо повече, те не искат да се еманципират, още нещо, те се считат за по висши от българките жени. Няма да повярвате, но мюсюлманските жени (с които съм говорил поне) считат състоянието на патриархат за нормално, напълно щастливи са и се гордеят с положението си, презирайки с чисто сърце феминистките.
Адаш това просто не е вярно (болднатото), след падането на шаха една от първите демонстрации в Техеран е на жените, които не желаят да забулват лицата си. Те е брутално разстреляна от силите на Хомейни. Няколко пъти споменавам Алжир, където берберките макар и мюсюлманки не са забулени, а образованите арабки и през ум не им минаваше да се забулват. Забулването в ислямския свят се крепи на мъжете, съпрузи, бащи братя, това е истината повярвай ми!
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

аз съм живял в малки градчета и много добре си спомням какво ставаше като жената не иска да слуша мъжа си - примерно си е намерила друг или иска да се разделя с него - одумване обществен натиск и т.н.

БГ в това отношение е много изостанала държава - съдбата на разведена жена в провинцията е мрачна

фактите са че не винаги е възможно да намериш идеалната връзка или половинка от първия път

няма да споделям колко жени ги бият редовно в провинцията и колко мъжже алкохолици има там дето се крепят само на работещите жени

да не говорим колко жени от същата тая провинция са заминали на гурбет, а половинките им даже не ги искат обратно щото няма да има кой да праща кинти за пиячка

не ми пробутвай тая идеалистична картинка, поне не на мен моля те

Хей Невски, тези (битите жени) дето си видял в провинциятя не се ли запитваш защо са яли бой? Да не би да са сгрешили нещо, като бабата на Ник. А пияните мъже защо са стигнали до това положение?

Правилно си разбрал, какво става с жената , когато не иска да слуша мъжа си, но по-лошото е,че тя иска да наложи винаги своето мнение. С кой граждански закон ще промениш това положение, като 75% процента от жените заявяват, че са бити от мъжете си. 2 000 000 мъже ли ще вкараш в затвора?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Невски, запомни едно! При хуманитаристиката няма и не може да има линеен прогрес! Това не ти е самолетостроене, където новия модел лети по бързо и по нависоко. Или и ти си марксист и защитаваш линейното развитие на историята? Тоест имаме родовообщинен строй, робовладелство, феодализъм, капитализъм, империализъм, социализъм и накрая комунизъм като най висш стадий?

Разберете го най сетне, тук няма линейно развитие. Имаме стари (във времеви смисъл) обичаи и модерни (отново във времеви смисъл) обществени модели. Това не са автомобили, при които новия има климатроник, по мощен двигател и прочее. Имаме един модел на обществото, който преминава във втори, после в трети, но нито един от тях не е прогресивен, по добър, по справедлив, развиващ по голяма скорост или по летящ по високо. Той просто е по различен.

Невски, хайде сега да ми обясниш, кой одумва разведената жена в малките градчета? Правилно, същите жени като нея, от същия социален статус, същата съдба. Точно поради липсата на това одумване има такова разложение в големите градове. Какво става в големия град? Ето как мисли съвременния градски човек. Ама детето било болно, гладно, не ходи на училище. Какво ми пука! Аз съм майка му, кой си ти че ще ми държиш сметка, ще правя каквото си искам! Ама била съм вечно пияна или дрогирана. Кой си ти бе, че ще ми казваш какво да правя, като искам ще пия, като искам ще се дрогирам. Ама била съм се занимавала с проституция и кражби да намеря пари за алкохол и дрога. Моя си работа! Резултата е виден и явен, всеки прави каквото си иска, морала е по ниско от 0. Неслучайно в малките градчета и на село престъпността е много по малка, хората са по дружелюбни, с по голям морал и по човечни.

Да има мъже които бият жените си, такива които изпиват парите на съпругите си работещи в чужбина. Двамца такива са ми комший. Бай ти Ристю бодигарда, дърт алкохолик, който гони 70 те (щото е 50 кг с мокри дрехи) и синът му Делян (на моите години), та Делян значи работеше в мебелна фабрика в Гърция, беше женен и има дете, това че е курварин отделен въпрос. Загуби си работата покрай кризата и остана без пари, но продължи да ходи по жени. Съпругата му не го изтърпя, взе си детето и го заряза. Знаеш ли, какво е мнението на хората за тях? Крайно отрицателно, одумват ги здраво, всички ги възприемат като пропаднали типове, и никой не ще да си има сериозни отношения с тях. Само здравей здрасти. А те са вечно пияни и се носят като клошари, мръсни и некъпани. Евентуално могат да си пият пиенето с Краси техника, който е битер тях, стар алкохолик, бивш телевизионен техник, който сега работи гробар. Или дядо ти Вълко, който даже алкохолиците го отбягват, защото е муфтаджия. Хора с които никой не ще да седне ей тъй да поговори, хеле пък да им свърши услуга.

Сещам се и за бай ти Емил вермахта. Истински нацсист, който крещеше по улиците Хайл Хитлер и биеше циганите като му се отдаде случай. Това съчетано с безработица, работа тук таме по строежите, и разбира се солидни количества алкохол. Чак като стана на 35+ вермахта си седна на задника, намери си работа в горското, престана да пие, ожени се, родиха му се деца, вчовечи се и вече е част от обществото.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Дендро, сексистите, било мъжки (мачовци), било женски (феминистки) са двете лица на една и съща монета. Това са неуверени и комплексирани хора, за които най-лесно е да намират отдушник в терзанията си чрез принизяването на другия пол, както и омаловажаването му. Мъжете сексисти, обикновено са или прецакани от някоя жена, или без пари и социална реализация, или със силно патриархално възпитание, или всичко накуп. Жените сексисти обикновено са с много посредствени физически данни, или са прецакани от някой мъж, или и двете.

Съвременните тенденции водят към едно - върви промиване на мозъците към унифицирано полово-ролево поведение. До какво ще доведе това? Вероятно до сериозни проблеми, защото различията в поведението не са просто социално обусловени, а са хормонално обусловени. Съответно новото полово-ролево поведение ще потиска нормалното за пола, т.е. посяга се на нормалната полова идентификация на човек. Сигурно ще останат и хора с класическо поведение, но на тях ще се гледа като на реликти. А нормалното семейство няма да съществува.

Херкулес, викаш, при възникване на спор в едно семейство и няма доминиращ в ситуацията, какъв ще бъде резултатът? Ами, ако са нормални хора могат да се разберат и без да има доминиращ в този смисъл, за който говориш ти. Невинаги е необходимо да има доминация. Разумните, подчертавам, разумните хора се разбират и с компромиси и диалог. Защото разумният човек разбира и от аргументи, както и от известен баланс. Това, че ти не можеш да си представиш такъв модел, говори само за едно - че никога не си бил способен да общуваш диалогично, стремиш се да се налагаш, но запомни едно - подобно инфантилно поведение ще ти носи повече негативи, отколкото позитиви.

За Дубай, Невски ти е отговорил вече, неслучайно не споменах Дубай.

Невски, представата ти за малките градчета вероятно е архаична. Имам наблюдения върху живота в малките градове (под 50 хил.) и мога да ти кажа, че там отдавна не е това, което всички си представят. Първо, всички спят един с друг като зайци. Вероятно от скука, може би. Младите момичета масово са с фриволно поведение и отчаяно се мъчат да избягат в големия глад с цената на всичко. Не ги бърка да станат любовници на женени мъже примерно. Тук говоря не само за българки, а и за туркини. Дори при тях има тотална либерализация. Второ, пълно е с непълни семейства по ред причини - гурбет, разводи, фактически раздели и на никого не му пука. Пълно е, разбира се и с това, за което ти говориш - мъжете пият, жените пращат пари от чужбина. Общо-взето, одумват се хората, но както казах - на никого не му пука. Всеки си прави, каквото си иска без проблеми. И освен това е пълно с двойки, които не живеят с брак, а като семейно съжителстващи, като подобни двойки са често и нетрайни, следват раздели, децата се чудят какво да ги правят, щото за мъжа стават бреме, за жената също, че не може да си намери друг и накрая ги гледат баби и дядовци. И т.н. и т.н.

Фружине, не те знам откъде си, но това, което описваш аз лично не съм го виждал от детските ми години, а те бяха отдавна. Твърдя доста отговорно, на основа на немалкия ми емпиричен опит, че това, което описваш е по-скоро изключение от масовото правило.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Фружине

мненията ни се разминават много да не кажа диаметрално

ако някой е опора на семейството в БГ провинцията, това е жената

голяма част от мъжете само се правят на големи мъжаги ама или са се пропили, или са загубили хубавата си работа по комунизма или са се пенсионирали (да не забравяме демографията) или са курвари както ти сам спомена

ако някой здраво е стъпил на земята в БГ провинцията, това са точно жените

няма да ти вадя статистики, защото няма смисъл, но повярвай ми, процентът на жените алкохолички или на жените ходещи безхаберно по мъже или процентът на жените, които не си гледат децата като хората е в пъти по-нисък от мъжете със съответните негативни качества ... поне в БГ провинцията това е абсолютно така ...

в този аспект в много случаи да се 'слуша мъжа' е смешно и неподходящо ...

за престъпността може много да се спори ... БГ провинцията в много случаи е обезлюдена и оциганена ... в тази и аспект си има престъпност колкото искаш (мангали обират възрастни хора или празни къщи) ... моралът в провинцията е двоен морал ... не искам да влизам в подробности щото ще стане гадно ... това е особено изразено в по-големите провинциални градове като Пловдив и Варна където всеки успял мъж си има поне една любовница, а жена му си трае ...

айде поздрави, живей си в провинцията, ама не ни представяй иделаизирани картинки, аз поне съм бил навсякъде и съм се нагледал ...


сексистите, било мъжки (мачовци), било женски (феминистки) са двете лица на една и съща монета. Това са неуверени и комплексирани хора, за които най-лесно е да намират отдушник в терзанията си чрез принизяването на другия пол, както и омаловажаването му. Мъжете сексисти, обикновено са или прецакани от някоя жена, или без пари и социална реализация, или със силно патриархално възпитание, или всичко накуп. Жените сексисти обикновено са с много посредствени физически данни, или са прецакани от някой мъж, или и двете.

абсолютно, тук сега ще се провежда сбирка на екстремни феминстки, радикални до толкова, че смятат, че мъже не им трябват, ако ги видите и си полафите с тях ще разберете защо е така, екстремните мачовци са същите

Невски, представата ти за малките градчета вероятно е архаична. Имам наблюдения върху живота в малките градове (под 50 хил.) и мога да ти кажа, че там отдавна не е това, което всички си представят. Първо, всички спят един с друг като зайци. Вероятно от скука, може би. Младите момичета масово са с фриволно поведение и отчаяно се мъчат да избягат в големия глад с цената на всичко. Не ги бърка да станат любовници на женени мъже примерно. Тук говоря не само за българки, а и за туркини. Дори при тях има тотална либерализация. Второ, пълно е с непълни семейства по ред причини - гурбет, разводи, фактически раздели и на никого не му пука. Пълно е, разбира се и с това, за което ти говориш - мъжете пият, жените пращат пари от чужбина. Общо-взето, одумват се хората, но както казах - на никого не му пука. Всеки си прави, каквото си иска без проблеми. И освен това е пълно с двойки, които не живеят с брак, а като семейно съжителстващи, като подобни двойки са често и нетрайни, следват раздели, децата се чудят какво да ги правят, щото за мъжа стават бреме, за жената също, че не може да си намери друг и накрая ги гледат баби и дядовци. И т.н. и т.н.

представата ми абсолютно се покрива с твоята, с малката разлика, че аз твърдя, че жените, които искат да се отделят от половинките си официално са или бити или подложени на обществено одумване ...

представата ми няма как да е архаична, аз ходя често в провинцията и ги виждам какво правят

да чукат се, да има непълни семейства и кво от това, въпреки това са още много далеч от модела при който жените си правят каквото си преценят без да се притесняват, много малоумници им правят живота ад и никой не може да ги спре



Точно поради липсата на това одумване има такова разложение в големите градове.

голямата част от хората вголемите градове нито имат време, нито имат сили да се занимават с това да друсат наркотици или пък да ходят да изневеряват на половинките си ... за разлика от разни места, в които животът върви на забаен каданс - например Пловдив, който ужким е голям град, но животът в него върви в пъти по-бавно от София

животът в големия град е много по-напрегант и времето за това да си поркаш, да друсаш и да пецкаш е много по-малко

а тия дето друсат се събират в големия град, защото могат да бъдат по-анонимни, а не защото повечето хора в големия град друсат

Редактирано от Alexander_Nevski
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

представата ми абсолютно се покрива с твоята, с малката разлика, че аз твърдя, че жените, които искат да се отделят от половинките си официално са или бити или подложени на обществено одумване ...

представата ми няма как да е архаична, аз ходя често в провинцията и ги виждам какво правят

да чукат се, да има непълни семейства и кво от това, въпреки това са още много далеч от модела при който жените си правят каквото си преценят без да се притесняват, много малоумници им правят живота ад и никой не може да ги спре

Да, съгласен съм с теб.

Има наистина много случаи, в които, ако мъжът не иска да се разделят, стъжнява живота на половинката си. Апропо, подобни случаи има и от страна на някои жени. И тогава стават големи панаири. Примитивни хора, силни страсти...

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Михов, какво точно ти се е видяло от моя разказ като изключение? Съседите които се одумват едни други? Или това, че пропадналите алкохолици никой не ги счита за хора?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Идеалистично представяш малките градчета, като пазители на "морала", а всъщност в морално отношение там цари пълна деградация! Според твоите писания, едва ли не там е съхранен традиционния морал, поне аз го разбрах така, а това далеч не е вярно.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ами нормално, живея в малък град и ми харесва. Вярно е, че и тук обществото си има трески за дялане, но те са по различни от тези в големия град. Не случайно жителите на големия град наричат тези от малкия с презрителното "селяндури". Всеки на когото му харесва обществения модел където живее възприема критично другите места. Западняците гледаме отвисоко на саудитците, и ги смятаме за изостанали, жестоки, примитивни, и прочее. Те пък от своя страна се отнасят неодобрително към нас.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами харесвай си малкият град, никой не ти пречи. Аз също харесвам много малки градове. Обаче трябва да сме аналитични и обективни...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами нормално, живея в малък град и ми харесва. Вярно е, че и тук обществото си има трески за дялане, но те са по различни от тези в големия град. Не случайно жителите на големия град наричат тези от малкия с презрителното "селяндури". Всеки на когото му харесва обществения модел където живее възприема критично другите места. Западняците гледаме отвисоко на саудитците, и ги смятаме за изостанали, жестоки, примитивни, и прочее. Те пък от своя страна се отнасят неодобрително към нас.

отнасяйте се към, който и както искате, това е нормално - малкият град е известен с предрасъдъците си

а жителите на големия град наричат всички примитивни изроди 'селяндури', няма значение дали са от село, от малък град или от голям град

аз нямам проблем живял съм и в твоя край, голям морал няма що, спомням си че оправих поне 3 мадами в работата (тогава бях млад ерген) през първите 1-2 месеца, които бяха приятелки и съученички отгоре на всичко

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

естествено, че няма лошо, също така е въпрос на гледна точка кой кого

но аз продължавам да застъпвам мнението, че в големия град, поне в моя социален кръг няма време за каквито и да било глупости, било то и 'аморални'

в големия град време имат само студентите, учениците и безработните

тия дето искат да живеят добре, просто го правят, но това им изтисква по-голямат част от времето

Редактирано от Alexander_Nevski
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител


Българката трябва



да се дееманципира






Д-р Георги КойЧев,

психиатър






Има няколко начина, чрез които един народ може да бъде ликвидиран.
Първо се избиват лидерите. След това се блокира активността на мъжете
чрез стимулиране на жените към социална дейност и поощряването им да
вземат участие във властта. Такъв е изпробваният принцип на всички
тоталитарни общества - всички те залагат на еманципацията. Другите
начини са - ликвидация на традициите и на религията. Когато се блокират
мъжете и божествата, народът спира да се развива, настъпва идеологическо
разложение. Обществата, които живеят в матриархат, задължително спират
развитието си. Но в същото време еманципацията е съпътстващо
цивилизацията условие. Така че всичко е въпрос на доза.

Жените са много по-лесно манипулируеми. те са тези, които са създали
атмосферата на екстаз около Христос и Хитлер. Те са много внушаеми,
лесно се екзалтират. Затова и политическата сцена не е най-доброто място
за тях.

Големият проблем у нас сега е да се изясни ролята на жената в
обществото. У нас много отдавна не е стоял на дневен ред въпросът за
еманципацията. Даже напротив, жените бяха изкарани от домовете и вкарани
в мъжки роли. Повечето от жените с висше образование просто са
раздирани от вътрешни противоречия - нито идентификацията им с мъжката
роля е пълна, нито с чисто женската. Това рефлектира върху децата.
Последиците от идентификацията с погрешна роля съвсем не са безобидни.
Ако един човек има някакви темпераментни дадености и влезе в социална
роля, която му е чужда, изпада във вътрешен конфликт, който води или до
невроза, или - ако е хроничен - може да се стигне до болест на телесните
органи като язва, хипертония и дори психично обусловено безплодие при
жените.

Според мен на дневен ред трябва да бъде поставен въпросът за
дееманципацията на българката. Трябва, при това чрез целенасочено водена
кампания, да се стимулира ролята на жената като домакиня и майка. Сега
жените у нас се стимулират да подражават на манекенки и модели, на
бизнесменки, но не и на майки, отгледали няколко прекрасни деца. Образът
на жената майка трябва да стане мода. Както правят американците, които
всяка година организират конкурс за най-добра домакиня.




От многото модерни изказвания ето едно тук горе по-простичко. Е, човекът не е кой знае с каква голяма титла, но казаното от него е разбираемо. Сигурно и Шопенхауер, Ницше, Ото Вайнингер, Аристотел, всички философи от дълбока древност до днес са на по-ниско интелектуално ниво от вашето, както и аз естествено, защото не приемам съвременния мъж да е по-мъженствен в сегашния си вид, а жената да се прави на МАЧО, както вие посочвате мен.

Никога не съм харесвал исляма като религия, но и това че западните "демокрации" се бъркат в традициите на другите народи няма как да бъде харесвано от такива като мен, освен от другите, вие си знаете кои......

По добре помислете върху това:- Защо в съвременната демократична "християнска застаряваща Европа", където жените са равноправни с мъжете населението застрашително намалява, а в целия ислямски свят, където жената е по-нисше същество, многократно и застрашително се увеличава. Както ние в случая (вие) виждаме техните уж недостатъци, така и те с присмех за наз виждат нашите. Имат си и девиз:- Не ни трябват огън и меч, с оная си работа ще ви победим! И няма нужда да споменавам Дубай- било изключение. Само, че и там не доумяват, как жена може да врещи като коза на мъж при нас, че и шамар да му удари и то на публично място и да остане ненаказана, а за това да бъде виновен мъжа.

Ето ви и още една БЪЛГАРСКА поговорка:

ПАЗИ БОЖЕ КОКОШКА ДА ПРОПЕЕ!!!

И бъдете спокойни, няма повече да пиша във форума. Вие и без друго не коментирате по темата.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

естествено, че няма лошо, също така е въпрос на гледна точка кой кого

но аз продължавам да застъпвам мнението, че в големия град, поне в моя социален кръг няма време за каквито и да било глупости, било то и 'аморални'

в големия град време имат само студентите, учениците и безработните

тия дето искат да живеят добре, просто го правят, но това им изтисква по-голямат част от времето

Tук съм съгласен с теб, донякъде. В 'големия град' анонимността от една страна е голяма, което ти развързва ръцете да си правиш каквото искаш. Създаването на контакти обаче е много по-трудно, именно поради факта, че си непознат. Разбира се, ако търсиш секс за една нощ винаги ще намериш желаещ на твоя хал. Има си съответни заведения, има си и сайтове за запознанства...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Херкулес писа:
Българката трябва да се дееманципира
Д-р Георги КойЧев,
И бъдете спокойни, няма повече да пиша във форума. Вие и без друго не коментирате по темата.


Това да беше проблема на БГ обществото! И как молА ви се трябва да стане това? Да се забрани висшето образование? Да се ограничи и забрани достъпа до висши ръководни постове, както в държавната администрация, така и в ръководните бордове на големите фирми? Да се оставят само секретарки и чистачки? В крайна сметка да се ограничи правото на труд, като се забрани жените да практикуват разни 'мъжки' професии? Освен чистачки и секретарки, нека да работят в кухните (но не като готвачи), в общественото хранене, като сервитьорки, в перални и шивашки фабрики, но не по-високо от зам. сменен майстор. Хмм, ама те могат да гласуват и надали ще желаят това. Лесно, да не би в началото на миналия век да са могли! Махаме го това! Това ли е пътя? Да се ислямизира един вид обществото . Таман като вържем жената за печката и децата ще се освободят бол работни места ;).

Като прочетох, че спираш да пишеш реших да си разплета чорапите :(! Не зная каква е според теб темата? Аки си мислиш, че темата е да се попречи на еманципацията, да се направи така, че да се 'вържат' феминистките и педераСите си се леко пообъркАл. Както писах, аз съвсем не смятам, че те са взели власта. Власт се взима, тя не се дава (Народните демокрации са изключение, но не съвсем, те бяха на власт докато бяха марионетки в ръцете на Москва), не виждам в обществото насилствено да се налагат нови норми и нов морал, до степен да коренно да се изменят старите, това няма как да стане и примерно една от плоските причини е, че ХС не се възпроизвеждат. Ако сега ревнете, че получат ли достъп до осиновяване (и да получат няма да е широк) ще почнат, аз ще каже, че за сега хетеросексуалните семейства и двойки 'създават' хомофили и то 100% или много близко до стоте.
Относно правото на мнение във форума и по принцип във форумите. Някои са останали с впечатление, че всеки може да си пльоска мнението щом е форум. Не, не е така. Форума си има правила, държавите си имат закони. След като и от правилата и от законите е забранено публикуването на расистли, ксенофобски и сексистки мнения, те ще бъдат скривани, а авторите им наказвани.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Митак, бях решил да не пиша, но ме предизвикваш с твоите обяснения.

Никой не ти говори за забрана и още по-малко ислямизация. По-скоро твоето виждане е с ограничителен характер.

Колко ограничителни закона още ви трябват за да наложите женско присъствие навсякъде.

Сигурно и европейските квоти за назначаване 40% жени на отговорни постове във фирми и ред други възлови отрасли не е ограничение . Повтарям:- НАЗНАЧАВАНЕ, а не избиране. Не до скоро бяха предложили и да отпаднат обръщенията, "Господин, "Госпожа", та дано тогава да ги приемат при кандидатсване за работа, като никой не знае какъв е полът. Ако си изчел Буковски, там ясно ти е посочил при експеримента с 20те момчета и момичета, че жената мъж не става. Момчетата грабва танковете и камионите, а момичетата куклите и парцалите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Какво ограничително виждаш в моето виждане? Ако си ме чел внимателно трябва да знаеш, че моите позиции са либерални, което включва минимални намеси, освен при спазването на закона, защита и равни права на малцинствата, но в РАВНИ, не по-големи. Ами по принцип в държавната администрация се назначава не се избира. Не зная да има закон за квотен принцив в частните фирми, Невски тук да помага. Аз по-принцип съм против квотния принцип (т.е. който е кадърен да бъде назначаван, без значение пола), но бих приел някакви квоти в държавната администрация, в армията, полицията и въобще в сферите на пълното държавно участие. Но не заради самата квота например, а да се спазва принципа, ако не ставаш вън въпреки квотата.

Никой не твърди, че от жената става мъж, освен отчаюните фемин иски, които както отбеляза моя приятел Михов са другата страна на медала на мачовщината. Но мачовщина е имало и сега както виждам има и ще има, нормално е да има 'ответна' реакция, нали? А все пак крайния феминизъм не е взел такива размери, колкото мачовизма. Въпроса е, че в все по-механизирани свят жените вече имат място и до струга и зад маската на заварчика. Ако желаят! И разбира се ако стават. Не че някой ще ги кара на сила, само ако могат и желаят. А нефизическите или малко физическите сфери, защо да не могат? Защо да не могат да заемат и ръководни длъжности? Светът се променя, колкото и на накои да не му харесва. Ако преди години една жена много трудно можеше да стане летец или полицейски инспектор, сега има не малко. Аз прекалено много уважавам жените, за да си мисля, че те ще решат самоцелно да пробиват някъде само и само да доказват на всяка цена своя пол, а не своите умения на първо място. Разбира се има и изключения. Ако мъжете ги е страх от конкуренция, това е друг въпрос! Надявам се, че ти не си от гтези мъже?



И пропуснах да ти кажа още нещо Митак, при сегашните обстоятелства властта се назначава от Брюксел.


Ами ти не знаеш ли, че Бруксел е нашата столица ;). Нали сме в ЕС. До колкото зная, властта се избира в съвременна България. БГ направи своя избор и той не е баш по вкуса на Брюксел. Тук в Чехия пък чехите си избраха президен бивш комунист, пак не беше по вкуса на Брюксел. На следващите избори се очаква, комунистите (тук така си се казват) да спечелят ако не най-голям процент то достатъчен за да влязат в правителството. Толкоз по въпроса за световната, в частност брюкселската кон спирация!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз прекалено много уважавам жените, за да си мисля, че те ще решат самоцелно да пробиват някъде само и само да доказват на всяка цена своя пол, а не своите умения на първо място. Разбира се има и изключения. Ако мъжете ги е страх от конкуренция, това е друг въпрос! Надявам се, че ти не си от гтези мъже?

Ех Митак , сега вече ме разсмя. Жените -конкуренция. До сега мисля, че съм ти показъл,че не ме е страх от жени. Какво биха ми направили. Аз нямам какво да губя. Колкото до жените - пилоти, шефове в полицията и на ред други, то все със заслуги са ставали такива. Я, някой татко от висшия ешалон помогнал, я някой вуйчо или чичо. Когато си с вуйчо владика лесно ставаш поп.

15% вече в армията ни са жени и както виждаш, останахме без армия .

Бях забравил:-Брюксел ще ни пази от враговете. Само, че идин ден, кой ще ни опази от Брюксел?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...