Отиди на
Форум "Наука"

Допитване относно темата "Буковски..."


Gravity

Recommended Posts

  • Мнения 71
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Много неща незнаем. И с течение на времето, може технически да се развиваме, но това не ни помагат да разберем повечето загадки.

Направими впечатление липсващият език на единият труп. Изрязан или изхапан? Не ми стана ясно.

Има суеверие, че ако притежаваш езикът на починал, можеш със спокойство да преминаваш и в най-опасните планински проходи лошите духове ще бягат от теб....

Има и други ритуали свързани с езикът например при гърците пара слагали под езикът на умрелия, но засега това ми дойде на ум.

Подобен регион има до Новгород казва се Мясной бор.

Казват тук само групово и денем може да се влиза. Иначе този който влезе изчезва....

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%91%D0%BE%D1%80

:goodpost::goodpost::goodpost:

Редактирано от Skubi
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Може да е объркал темата. Понякога се случва.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Може да е объркал темата. Понякога се случва.

Сори.

ПС-то ме майтапи....

Преместих си умуването там където му е мястото.

А тук може да се изтрие или игнорира.

:grin::grin::grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И аз не разбрах какво има предвид Скуби, но може би нещо във връзка с отношението към мъртвите като обичаи, традиции и т.н. Като това по-долу, за отношението към мъртъвците в Тибет. Лично аз останах крайно изненадан. Но, предупреждавам, че има силно натуралистични снимки, които може да не понесат на всеки стомах и сърце, така че ги гледате на ваша отговорност!!!

http://photoshtab.ru/2011/08/tibet/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 месеца по късно...
  • Потребител

Темата за Буковски премина всякакви граници. Няма ли кой да я изтрие и да предупреди част от хората пишещи там!!!

Лично аз смятам, че тази тема е ущърб на форума. Да не говорим, че в нея са нарушават почти всички правила на форума.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

никакви грижи - затваряме неудобната тема за Буковски, за да не се политизира и негативизира излишно. Но също така по тази логика ще бъдат затворени и украинските теми и тям подобни.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

никакви грижи - затваряме неудобната тема за Буковски,

Буковски нека си остане, ама разкарайте педалите :guitar2:

Редактирано от JImBeam
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Така е! И то отдавна, ама к'о да пра'иш. Не само модерска тема, ами на глобален модер даже!

Да остане. Само Симпъла, Фружин, Дендро и Романа да им се запрещи достъпа до нея.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

никакви грижи - затваряме неудобната тема за Буковски, за да не се политизира и негативизира излишно. Но също така по тази логика ще бъдат затворени и украинските теми и тям подобни.

Да, всички подобни теми.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

гледай си работата, псевдоисторически праволинеен провокатор такъв!:)


хубаво, пичове, гласувайте по същество и съвест, и като се върна след празниците - ще я затворя тази и подобните й теми.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • Потребител

Я, тая тема била още ON.

Растат млади пед... пардон, поколение

Абе тука дали има някой с две папи :happy:

хм то било странно ама нормално

Редактирано от JImBeam
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да остане. Само Симпъла, Фружин, Дендро и Романа да им се запрещи достъпа до нея.

А, така... Чак сега видях горепосоченият нестроевак какви фашизирани уклони на мисълта проявява спрямо свободното и интелигентно слово.

Я, тая тема била още ON.

Растат млади пед... пардон, поколение

Абе тука дали има някой с две папи :happy:

хм то било странно ама нормално

Градски,

не си политкоректен нещо, а? Даже, имам гадното подозрение, че дори не си падаш по онова нещо (щото ми е трудно да го определя полово), дето спечели Евровизия... :cardY::grin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...