Отиди на
Форум "Наука"

Допитване относно темата "Буковски..."


Gravity

Recommended Posts

  • Потребител

Нищо против с допитването за тази тема. Специално на мене ми е все тая, щото отдавна я прескачам, вече се ориентирах в сексуалните наклонности на доста хора :grin: Ако се допусне прецедент за гласуване дали дадена тема да се затваря или не, това трябва да продължи и занапред. и за други теми.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 71
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

:) Да, това беше другото което исках да проверя. Дали при изрично изискване за постове само с "да" или "не" ще се получи, или пак ще се стигне до дълги дискусии. Поне да бяха за наука.

Не е безсмислено. Както съм написал в пост към Митака. Модератора прави това което смята за добре и не е нужно да се съобразява с мнението на потребителите. Но те от своя страна могат да изказват мнения и да искат от модератора действие, независимо дали той ще го направи.

именно. Благодарности, че искаш позволението ми. :)

За мен има смисъл да се разбере мнението на потребителите за "безценната" ти тема. Благодаря на Гравити, че реши да разнищи този въпрос :) . Виждам, че не само аз съм против нея, което ме радва. :harhar:

Не знам кое й е "безценното" на темата ми /тема като тема/, но щом от две година кипи дискусия в нея, значи хората се интересуват живо от въпроса. Това че ти поради разни свои лични предразсъдъци беше от самото начало против нея и доста допринесе за оспамването й, си е лично твой проблем. Така че дишай спокойно, след десетина дни собственоръчно ще я затворя, за да не би наличието й на първа страница да смущава виртуалния ти покой ;)

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не случайно римляните се кланят на двуликия Янус, вместо да бъде затворена темата стана важна.

Нищо чудно тогава, че всяко мнение различно от нацизъм, расизъм и подобни се счита за спам.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Н.

Нищо чудно тогава, че всяко мнение различно от нацизъм, расизъм и подобни се счита за спам.

Няма такова нещо и не е имало.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Много лоши неща се радват на интерес, тъй че това определено не е аргумент за да се пускат подобни теми.

Тъй като гласуването няма особено значение, то не можах да разбера защо да се отговаря само с да и не?!? Което ще рече, че май трябва да се помисли и тази тема дали да остане.

По принцип не е желателно да има теми, в които да може да се дискутира еднопосочно. Пък някои нещо са си забранени независимо дали харесва на модераторите или не.

Не виждам и какво толкова ни информира темата - за словоизлиянията на някой, който е напълно неизвестен за повечето хора по света, на които изобщо не им пука какво е изръсил по който и да е въпрос. А и не виждам какво общо има темата с науката?!? Това си е чисто политическа тема - сиреч посветена е на това кой може и трябва да е във властта.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Темата е епична и следователно затварянето и се превръща в малка трилогия от типа на Властелина:) Анкети, допитвания, модераторски намеси(ще затворя, затварям, затворих)...Темата от самото начало е провокативна и води не към дискусия, а към злобни подмятания. Буковски е велик автор(Галахад тичай към библиотеката за среща с Чонкин веднага), но е изтърсил голяма глупост и това се превръща във форумна пандемия.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Темата е епична и следователно затварянето и се превръща в малка трилогия от типа на Властелина :) Анкети, допитвания, модераторски намеси(ще затворя, затварям, затворих)...Темата от самото начало е провокативна и води не към дискусия, а към злобни подмятания. Буковски е велик автор(Галахад тичай към библиотеката за среща с Чонкин веднага), но е изтърсил голяма глупост и това се превръща във форумна пандемия.

Поразителна точност! :goodpost:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Тъй като св.Петър е ударил катанеца на "първоизточната" тема ще пиша тук, по-скоро ще цитирам по памет нещо, докато не е закатанчена и тази

Та: Девет от десет момчета харесват момичета с големи гърди, а едно на десет момчета харесва...останалите девет момчета. Всички страни, където са разрешени гей-сватбите изявиха готовност да нападнат Сирия. Педерастка работа, ще речеш или поредната световна сватба.

Редактирано от JImBeam
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Глобален Модератор

Коя тема да се отвори?

Аз отивам сега да преподавам карате, така че ще модерирам каквото и да било след тренировката!

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

тая тема докато не се реанимира и извади на светло, няма да мирясам.



Коя тема да се отвори?

Аз отивам сега да преподавам карате, така че ще модерирам каквото и да било след тренировката!

за Буковски. имам нови разработки по темата.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Сега - какво?

Нова тема ли ще отвориш или да отключваме старата?!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Отключих я, но не знам колко дълго ще бъде отключена. Побързай да прехърлиш материалите си там!

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...