Отиди на
Форум "Наука"

Истинската история на Македония


Recommended Posts

  • Потребители
Преди 1 минута, bulgaroid said:

Аз съм ходил на избори в комисия и ако всичко е както трябва няма измама, не ми разказвай, колко избори имаш зад гърба си? Дали са повече от мойте? 

Не ми ги разправяй тия. Зависи къде си ходил, и гледал

И като си ходил на машинно къде видя фалпификации? 

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,7k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 8 минути, bulgaroid said:

Ами защото пропуска повечето ни искания, отделно ЕС не гарантира нищо, я виж Словения с аранциите на ЕС го изяде в спора с Хърватия, същото с Герамания и Судетите, Чехия просто нищо не направи след като пое анггажимент и нищо, колко години вече.

Уф... и на теб ли да обяснявам всичко отначало. Чети бе човек. Четене с разбиране му викат.  Прочети, обмисли го добре и тогава пиши. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, nik1 said:

Не ми ги разправяй тия. Зависи къде си ходил, и гледал

И като си ходил на машинно къде видя фалпификации? 

Кой, бре да ти разправям? От какво зависи? Ти имаш ли предства като как се процедира с бюлетини, гласуване, броене, отчет как се прави,какво се случва после? Ако има застъпници, комисията нищо не може да скрие, като как си го представяш това, какво да зависи? От какво? Много обичам като се навъдят разбирачите ,хайде да те видя как ще смениш вота? Машинното се манипулира лесно, ако поне малко разбираш и имаш достъп до програмата си готов, в САЩ още намират "забравени" данни и флашки от миналите президентски избори, как така:ag:

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Atom said:

Уф... и на теб ли да обяснявам всичко отначало. Чети бе човек. Четене с разбиране му викат.  Прочети, обмисли го добре и тогава пиши. 

Не ,недей, аз чета достатъчно , ама ти не си чел явно я прочети пак, и какво четеш като не се знае каква е договоркта с македонците, никъде не пише какво са се разбрали с франсетата, ти като как разбра какво ще стане, беше на преговорите или какво?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 6 минути, bulgaroid said:

Гледам ,че се радваш ама я виж първо колко страни го забраниха. Или ще ми разкажеш,че ако някой пипа ко,пютрите не може да манипулира? Ами дай ми достъп и само гледай, не,че нещо ще видиш.

 

 Намаля   циганския и купения вот,  и значи всички са маскари. Недей така

Да де ама в САЩ (преобладаващо) и Сингапур си гласуватс машини, нали така?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 19 минути, nik1 said:

Ръчното с купния вот и надписванията ли имаш предвив за честно? И с празните бюлетини които се предават от ръка на ръка извън секциите?

То да са само надписванията. Най-голямата измама при хартиените бюлетини е с невалидните.  Много е просто. Вземаш един химикал и на всяка бюлетина с вот на противника драскаш и още едно квадратче. Не е важно за кой, важното е да са задраскани повече от едно квадратчета. Това прави моментално бюлетината невалидна.  Това е причината хора които са гласували, после да не могат да видят гласовете си в секционните протоколи.  

Не, че тази измама не може да се хване. Ако се направи допълнителен анализ на невалидните бюлетини веднага ще лъсне причината, но такъв анализ никога не е правен. Дори и да се поиска от някой ЦИК не дава. https://www.segabg.com/category-first-page/broyat-na-nevalidnite-glasove-schupi-novi-rekordi

Редактирано от Atom
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 4 минути, bulgaroid said:

Кой, бре да ти разправям? От какво зависи? Ти имаш ли предства като как се процедира с бюлетини, гласуване, броене, отчет как се прави,какво се случва после? Ако има застъпници, комисията нищо не може да скрие, като как си го представяш това, какво да зависи? От какво? Много обичам като се навъдят разбирачите ,хайде да те видя как ще смениш вота? Машинното се манипулира лесно, ако поне малко разбираш и имаш достъп до програмата си готов, в САЩ още намират "забравени" данни и флашки от миналите президентски избори, как така:ag:

Стига цирикай. Зависи къде си бил, В София е едно, в някой от бастионите на ДПС или в феодалнмо владение на ГЕРБ е друго..Застъпници, комисии всички са в играта 
 

Цитирай

 

Ти имаш ли предства като как се процедира с бюлетини, гласуване, броене, отчет как се прави,какво се случва после? Ако има застъпници, комисията нищо не може да скрие, като как си го представяш това, какво да зависи? 


 

Ей голяма си кафа си..Да знам, защото съм в комисия на четири избора

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, nik1 said:

 Намаля   циганския и купения вот,  и значи всички са маскари. Недей така

Да де ама в САЩ (преобладаващо) и Сингапур си гласуватс машини, нали така?

Ти как разбра? По какво се познава,че е намалял,някой ти каза или какво? На машинното си водят помощници да им показват който не знае ,снимат с телефоните, броят гласовете и ако няма достатъчно не им плащат на всичките, има хиляди начини, циганите просто не им платиха на последните избори, ГЕРБ не искаше властта а ПП си имаше машинен вот, затова намаляха. Затова Кире е сигурен,че пак ще управлява той държи цик с радко заедно, ще си разделят гласовете. В САЩ го забраниха в републиканските щати, или искат хартия за доказателство, машините се манипулират най-лесно, имам достатъчно опит с счетоводни програми та най лесно се манипулитат данните, и нищо не можеш да докажеш ако няма застраховка някаква, и даже няма да разбереш. Сингапур е диктатура какво ми я, показваш? 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 18 минути, bulgaroid said:

Аз съм ходил на избори в комисия и ако всичко е както трябва няма измама, не ми разказвай, колко избори имаш зад гърба си? Дали са повече от мойте? 

колко трява да имам 10 или 20? 

ти 100 да имаш, като не може да ти светне какво се слува в бастиониот6е на ДПс или във феодалните владения на ГЕРб, все тая!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 1 минута, bulgaroid said:

Ти как разбра? По какво се познава,че е намалял,някой ти каза или какво?

Има изследвания за това , не си ли чувал?? Възраст,пол, години,образованив, етниочесака принадлежност и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, nik1 said:

Стига цирикай. Зависи къде си бил, В София е едно, в някой от бастионите на ДПС или в феодалнмо владение на ГЕРБ е друго..Застъпници, комисии всички са в играта 
 

Аз не цирикам а ти обеснявам , невеж си затова. Няма разлика къде си , ако си има застъпницима трябва да има, нищо  не можеш да скриеш, без значение дали е ДПС или някой друг, като как ще стане? Кой да е в играта, като се наредят в някое село ДПС,БСП,ГЕРБ и няколко местни какво прайм? И се борят за всяко място защото има значение, а не е само кмет или депутат има сума ти длъжности който зависят от изборите, и всеки иска , и си гонят интереса, кво праиш?

 

Преди 4 минути, nik1 said:

Ей голяма си кафа си..Да знам, защото съм в комисия на четири избора

Ами като знаеш защо се правиш на луд? И говориш глупости?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, nik1 said:

колко трява да имам 10 или 20? 

ти 100 да имаш, като не може да ти светне какво се слува в бастиониот6е на ДПс или във феодалните владения на ГЕРб, все тая!

Ох тия бастиони,  ами като е бастион как ще пробиеш? Въпреки,че вече ги пробиват и то успешно, само някой селски тарикат да реши и ДПС заминава, има доста такива случай вече.

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, nik1 said:

Има изследвания за това , не си ли чувал?? Възраст,пол, години,образованив, етниочесака принадлежност и т.н.

Има грънци, вече ти обясних защо намаля.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, Atom said:

То да са само надписванията. Най-голямата измама при хартиените бюлетини е с невалидните.  Много е просто. Вземаш един химикал и на всяка бюлетина с вот на противника драскаш и още едно квадратче. Не е важно за кой, важното е да са задраскани повече от едно квадратчета. Това прави моментално бюлетината невалидна.  Това е причината хора които са гласували, после да не могат да видят гласовете си в секционните протоколи.  

Налазиха ни експертите, и как точно става това? Къде ще се скриеш да го правиш, а полицая какво го правиш, а застъпниците, и кога ще ги правиш ти я манипулации, като се отварят под час и всичко е на купчина? Поредните фантазии.

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 17 минути, bulgaroid said:

Кой да е в играта, като се наредят в някое село ДПС,БСП,ГЕРБ и няколко местни какво прайм? И се борят за всяко място защото има значение, а не е само кмет или депутат има сума ти длъжности който зависят от изборите, и всеки иска , и си гонят интереса, кво праиш?

Кандидати може да има, въпроса е че застъпниците и комисите са от секлсите бекове, които в голяма си част разчитат на пашата или на феодала! Той плаша, той плаши, той коли и беси (не винаги, но в много случаи е така)!

 

 

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 4 минути, bulgaroid said:

Ми чети мненията, кой ти пречи?

Аз чета, ама ти не искаш да четеш и да вденеш, ами си баяш каквото си знаеш

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, nik1 said:

Кандидати може да има, въпроса е че застъпниците и комисите са от секлсите бекове, които в голяма си част разчитат на пашата или на феодала! Той плаша, той плаши, той коли и беси (не винаги, но в много случаи е така)!

Ми иди ти, покажи как става. Точно в селата като има няколко мераклий за постове следят най-внимателно, какво ми разказваш за селата? В София не било така ама за другадде си чувал ,че не е:ag: Аз съм бил и на село, ходят по теб да не ги преебеш нещо  а бяха трима кандидати:ag:

 

Преди 1 час, nik1 said:

Аз това преди три поста ти го казах ама кой да чете? ГЕРБ не плаща, БСП също и никой друг, никой не искаше властта,затова Радев я взе и ни доведе Киро сега се отрича, ама кинтите от Лукойл си ги взима редовно. И делят милиардите, колко дълг ни набиха? Ама вие поскачайте и чакайте да ви спасят, догодина всички ще сте учудени откъде толкоз дълг, сега за това не мислите. Така ни върнаха назад , че ми се плаче, няма толкова прост народ.

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Интересно... В България всичките съпричастни към дойче ворсхау групово мълчат за за френското предложение, а във фиромската секция на германската държавна пропагандна агенция се води неприкрита кампания срещу него.

https://www.dw.com/mk/никола-димитров-францускиот-предлог-е-дебакл-за-македонската-дипломатија/a-62175516

https://www.dw.com/mk/француски-предлог-само-софија-може-да-го-спаси-скопје/a-62183935

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 13 минути, новорегистриран2 said:

а във фиромската секция на германската държавна пропагандна агенция се води неприкрита кампания срещу него.

 
 
Тоа значи дека е добро за Бугарија
 
 

 
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 3 часа, Atom said:

То да са само надписванията. Най-голямата измама при хартиените бюлетини е с невалидните.  Много е просто. Вземаш един химикал и на всяка бюлетина с вот на противника драскаш и още едно квадратче. Не е важно за кой, важното е да са задраскани повече от едно квадратчета. Това прави моментално бюлетината невалидна.  Това е причината хора които са гласували, после да не могат да видят гласовете си в секционните протоколи.  

Не, че тази измама не може да се хване. Ако се направи допълнителен анализ на невалидните бюлетини веднага ще лъсне причината, но такъв анализ никога не е правен. Дори и да се поиска от някой ЦИК не дава. https://www.segabg.com/category-first-page/broyat-na-nevalidnite-glasove-schupi-novi-rekordi

В "зависимите секции" има доста брутални практики,.
Човек от комисията  или най-често председателя (всички са в играта) дава на търговеца първия празен бюлетин, той го изнася извън секцията, попълва го и го предава на този, който си е продал гласа (на "продаващия се"),
"Продаващият" се влиза и се нарежда да гласува.. Идва му реда, взима празна бюлетина от човека от комисията. Влиза в кабинката, уж попълва празната бюлетина (всъщност си я слага в джоба), излиза от кабинската, и пуска в кутията  попъленита от търговеца предва,  а празната я изнася  и я предава на търговеца.. Търговецът плаща (сигурно е че пуснат попълненият предварително от него бюлетин), взима празния и го попълва....
( и продължава с търговията със следващите "прадаващи се", по същия начин.)

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 2 часа, новорегистриран2 said:

Интересно... В България всичките съпричастни към дойче ворсхау групово мълчат за за френското предложение, а във фиромската секция на германската държавна пропагандна агенция се води неприкрита кампания срещу него.

https://www.dw.com/mk/никола-димитров-францускиот-предлог-е-дебакл-за-македонската-дипломатија/a-62175516

https://www.dw.com/mk/француски-предлог-само-софија-може-да-го-спаси-скопје/a-62183935

 

Германия и Австрия са против двустранните споразумения да са част г от преговорния процес, защото смятат че го спъват, а Германия в прав текст настоява да премахне принципа на единодушието при  разширяването.   (то по нечия "логика" може да излезне че  левичарите от Германия си мрат да правят мръсно на левичарите от България, но както и да е това)

Въпросът  лично за мен е, че от тук нататък България няма голям  шанс да получи нещо по-добро като предполжение (то и това изобщо не е ясно дали ще се приеме от Македония и от другите членки на ЕС), 

Апшропо левичарския ДВ се смята официалния  орган на Германия, това на бълагски и на германски  значи - официалния изразител на германските интереси и бизнес, така че неговото пренебрегване от нашите политици не е голямо "геройство" според мен.

 

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...