Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022-2023 година.


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 4 минути, Veritas Sit Amet said:

В тоя ред на мисли, понеже активно следя темата за войната и във форумът на ЕЪР ГРУП 2000, там такова нещо и такава злоба и простотия не съм видял, въпреки че  темата е над 1300 страници. Всеки се изказва сводобно и никой не напада някой  за мнението му и гледната му точка!

Я бягай с тия, кажеш ли нещо против Русия, дори да си го написал уважително без подигравка - БАН. Гестапото там  не спи банва всичко с различно мнение.. Те за тва си пиша 3ма човека там всичко живо избяга.

Редактирано от Absurde
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 14k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • scaner

    2628

  • Пандора

    1252

  • sir

    1237

  • resavsky

    968

  • Потребител
Преди 47 минути, Absurde said:

Я бягай с тия, кажеш ли нещо против Русия, дори да си го написал уважително без подигравка - БАН. Гестапото там  не спи банва всичко с различно мнение.. Те за тва си пиша 3ма човека там всичко живо избяга.

Е мен що не са ме баннали, изказвал съм се негативно и за двете страни в конфликта, мале  пък  когато украинците им попиляха колоната към Киев , а колко  резки изказвания съм правил  относно руското командване, не е истина просто!

 

Редактирано от Veritas Sit Amet
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Втори след княза said:

Ами ха- де.

Но да не разводняваме темата. Аз ще си мисля по този начин за тази персона, но въпросът за морала в ТАЗИ война е важен за днешното и бъдещето.

Като имахме теми по  международна сигурност, нашите  преподаватели често засягаха  материята около "Ефектът Дънинг-Крюгер" и  една книга  на Гюстав Льо Бон😉

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 минути, Veritas Sit Amet said:

В тоя ред на мисли, понеже активно следя темата за войната и във форумът на ЕЪР ГРУП 2000, там такова нещо и такава злоба и простотия не съм видял ...

Ами стой си там бе, Мунчо. Като си дошъл тук, евентуално ще си намериш майстора.

  • Харесва ми! 1
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 19 минути, Absurde said:

Я бягай с тия, кажеш ли нещо против Русия, дори да си го написал уважително без подигравка - БАН. Гестапото там  не спи банва всичко с различно мнение.. Те за тва си пиша 3ма човека там всичко живо избяга.

Точно така. Иди на русофилски форум щом тук не ти харесва.

  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, gmladenov said:

Ами стой си там бе, Мунчо. Като си дошъл тук, евентуално ще си намериш майстора.

Изпердашляк,  ефекта на Дънинг -Крюгер е развит в тоята жалка личност в цялата си  палитра от краски!

И като не съм се обърнал към теб, не ми пиши....ясно ли е!

Редактирано от Veritas Sit Amet
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Някои оправдават фантасмагориите на Арестович с това че и руснаците лъжели.

И двете страни лъжат. Намери мой постинг, в който казвам, че украинците не лъжат.
Война е и всеки прави каквото може, за да победи.

Важното е как принципно стоят нещата ... и ти си абсолютно сляп за това.

Имаме страна агресор, управлявана вече 20+ години еднолично от фараон с комплекси,
който държи цялото население за заложник. Той почна тази война ... пак еднолично, по
някакви си лични причи ... в пълен ущърб както на Украйна, така и на собствената си
страна.

Ти си абсолютно сляп за тези неща ... а си захванал за някакви евтини пропаганди за азовци
и нацисти. Затова и още обиди ще има по твой адрес.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Veritas Sit Amet said:

И като не съм се обърнал към теб, не ми пиши....ясно ли е!

Що бе, Мунчо? Обиждаш ли се? Ти явно си много нежна и деликатна душа. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 26 минути, gmladenov said:

Що бе, Мунчо? Обиждаш ли се? Ти явно си много нежна и деликатна душа. :rofl:

Ти си с нежната и наранена душа, проявяваш типичните дефекти за  мъж с женствено  поведение!

Точно поради тази причина се опитваш да го натрапваш на други, защото си огорчен от това как изглеждаш в очите на другите, това е асоциативен комплекс и е  засяган често в психологията, макар че, ти по-скоро си за психиатър!

Не случайно  споменах мухоморките , явно са ти свършили хапчетата😉

Редактирано от Veritas Sit Amet
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, Втори след княза said:

Фактът е, че Путин издигна Русия, разбутана от Горбачов и унижена от Елцин. Изборът му е мажоритарен и никой не го оспорва. 

Причина за военните действия е молба на ЛДНР за действия в защита от непрекъснатите бомбени нападения над градовете. Русия предложи мирни договори, които Зеленски отхвърли. Ако ги беше приел, нацитата щяха да го ликвидират.

За съжаление безнадеждно промит мозък.

Жижеем в европейска, про-западна страна и някои хора сигурно си мислят, че възгледите
им ще бъдат посрещнати съз западна толерантност. Да внимават все пак.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Така че никой не пита колко от българите са на страната на Русия и са напълно възможни политически репресии. 

Ами що не се преселеш в Русия бе, майна. Само така ще докажеш любовта си.
Иначе ти само на думи я обичаш ... докато живееш в западна страна.

Любов на думи не е любов, а празно лицемерие. 🙄

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, Absurde said:

Ужасни хора, славяните разделят...

200.gif

Ние па кви славяни сме? И къде са славяните когато е имало древни  български държави , тоя пан-славизъм натрапен от Иричек, е карал наще историци преди комунизма, да се хващат за главата от писанията му!

Редактирано от Veritas Sit Amet
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Втори след княза said:

Това е толкова смислен въпрос, колкото аз да те питам "Защо не се заселиш в Лвов?"

Аз не емигрирах преди 1989 г. Не емигрирах след 1989 г. Защото съм българин и тук се чувствам добре. Може би по- добре щях да се чувствам, ако не бяхме важни за НАТО и ни оставеха неприсъединени.

А НАТО как ти пречи на тебе?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

 Нали осъзнавате, че този спор не води до нищо смислено. Нито едната страна ще убеди другата, нито ще се бесите или биете. 

 Ето ви по две гърмящи купчини желязо.

 

 

 

 

 

 

Редактирано от Konche
  • Благодаря! 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Втори след княза said:

Аз не емигрирах преди 1989 г. Не емигрирах след 1989 г. Защото съм българин и тук се чувствам добре. Може би по- добре щях да се чувствам, ако не бяхме важни за НАТО и ни оставеха неприсъединени.

Виж сега, не сме толкова силни за да съществуваме самостоятелно, ако не сме в НАТО, отдавна да са ни сготвили.

Редактирано от Veritas Sit Amet
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Konche said:

 Нали осъзнавате, че този спор не води до нищо смислено. Нито едната страна ще убеди другата, нито ще те бесите или биете.

Абсолютно си прав ... но какъв по-добър отдушник от това да се сбиеш (виртуално) с противника.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, Втори след княза said:

Защото съм българин и тук се чувствам добре.

Да де, но с тази твоя безпределна любов към Русия ще си намериш врагове у нас.

Между другото, твоята любов към Русия така ме трогна, че почти се разплаках ... от жал.

Ти си като невеста, влюбена в мъж, който я лъже. Русия днес не е това, което е била по
време на нашето Освобождение. А ти от любов си заслепен и още си мислиш, че тя е
същата Русия.

Нали занеш, че Путин ще бъде застрелян като куче ... от собствените си хора. Това е
съдбата на фараона.

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Втори след княза said:

За да не сме съюзник на Русия ни унищожиха оръжието. Дори и платени самолети не ни дават, за да сме голи. Като ни държат така, се ангажират неканени да ни пазят, колкото кучетата овцете- да ги дои само стопанина, който им дава паничката. Сега ще ни увеличат отчисленията за военен бюджет за да "купим" ново въоръжение. Купим е в кавички, защото взимат парите и не дават стоката, а и не позволяват да купиш от друг. Рекет един вид.

A да Ердоган лично го нареди🤣 Никой нищо не ни унищожи, ние си го унищожихме. Ние си избрахме дебили който да подписват дебилни договори. Нито руснаците, нито американците са виновни за всичките проблеми на България. ;) 

Редактирано от Absurde
  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Absurde said:

Нито руснаците, нито американците са виновни за всичките проблеми на България. ;) 

Те ни натискат, но в крайна сметка от нас си зависи. Унгария също я натискат.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Втори след княза said:

За да не сме съюзник на Русия ни унищожиха оръжието. Дори и платени самолети не ни дават, за да сме голи. Като ни държат така, се ангажират неканени да ни пазят, колкото кучетата овцете- да ги дои само стопанина, който им дава паничката. Сега ще ни увеличат отчисленията за военен бюджет за да "купим" ново въоръжение. Купим е в кавички, защото взимат парите и не дават стоката, а и не позволяват да купиш от друг. Рекет един вид.

Ти бил ли си в Русия или Украйна, щото аз съм бил и 2 -те държави  през 90-те години? Значи нашия демократичен  мурто-преход  сравнен с техния, щеше да ти се види като детска приказка.

Редактирано от Veritas Sit Amet
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, gmladenov said:

Те ни натискат, но в крайна сметка от нас си зависи. Унгария също я натискат.

 

Само за Унгария не пиши, че ше дойде Скуби ударил няколко Палинки 🤣
 

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Втори след княза said:

Сготвянето не е отменено. Съблякоха ни.

Не си виждал война, и не знаеш кво е!  По добре е да живем в мир, макар и леко разсъблечени.

Редактирано от Veritas Sit Amet
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Не съм бил там, но от техния мутро- преход се роди настоящето наци- чудовище....

А нашият преход не беше ли мутренски? Забравил ли си за борците? За СИК?
И къде са нашите нацисти тогава?

Не мога да повярвам, че се връзваш на тази евтина пропаганда. Руснаците се отказаха
от "денацификация", а ти не още си. 🙄

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Veritas Sit Amet said:

Не си виждал война, и не знаеш кво е!  По добре е да живем в мир, макар и леко разсъблечени.

Ще ти дам за пример Сърбия, в окупираните райони имаше постоянни грабежи , насилие  от всякакъв характер и  трепане наред. Освен това няма ток, вода, горива  и  храна, жените си  лягаха с мъже  за една консерва, за да могат да нахранят децата си.  Не случайно изпратиха сините каски там и куп хуманитарни организации!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...