Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022-2023 година. (2)


Recommended Posts

  • Потребител

Нападение срещу Кремъл не би имал такъв ефект като моста.

Както казахте Кремъл е символ на Русия и сигурно ще озлоби още повече руснаците към Украйна. Би оправдало главната опорка че запада иска да унищожи Русия.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

От вчера упорито се върти новината (потвърдена и от ГУР) за унищожени руски ПВО:

ГУР удари позициите на руската ПВО на територията на Белгородска област

В резултат на поражения от пожар са били извадени от строя два руски зенитно-ракетно оръдейни комплекса "Панцир С1".

Цената на един такъв ЗРКГ е приблизително 10-15 милиона долара.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 1 час, scaner said:

От вчера упорито се върти новината (потвърдена и от ГУР) за унищожени руски ПВО:

ГУР удари позициите на руската ПВО на територията на Белгородска област

В резултат на поражения от пожар са били извадени от строя два руски зенитно-ракетно оръдейни комплекса "Панцир С1".

Цената на един такъв ЗРКГ е приблизително 10-15 милиона долара.

Новината е потвърдена. 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 часа, vandu said:

Нападение срещу Кремъл не би имал такъв ефект като моста.

Както казахте Кремъл е символ на Русия и сигурно ще озлоби още повече руснаците към Украйна. Би оправдало главната опорка че запада иска да унищожи Русия.

Кремъл да, но някой главен път или летище в Москва, или националната телевизия би било друго.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Днес за пръв път във ФБ попаднах на русоробска публикация, че България трябвало да стане част от Руската Федерация. Какви ли не русоробски драсканици съм виждал във ФБ, но тази надминава всякакъв праг на предателско безродие.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 24 минути, skorpion1980 said:

Днес за пръв път във ФБ попаднах на русоробска публикация, че България трябвало да стане част от Руската Федерация. Какви ли не русоробски драсканици съм виждал във ФБ, но тази надминава всякакъв праг на предателско безродие.

Не го ли прати при Капутин за доброволец да се бие за РФ....

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Сръбете са се наиграли - братушките на фронта ги гаврят и ги гърбят, а ако се върнат в Сърбия ги чака 10 г. затвор за наемничество 😊

https://www.segabg.com/hot/category-the-war/srubskite-naemnici-ruskata-armiya-se-razbuntuvaha

  • Харесва ми! 6
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 часа, Warlord said:

Сръбете са се наиграли - братушките на фронта ги гаврят и ги гърбят, а ако се върнат в Сърбия ги чака 10 г. затвор за наемничество 😊

https://www.segabg.com/hot/category-the-war/srubskite-naemnici-ruskata-armiya-se-razbuntuvaha

Това определено ще има доста неприятни отзиви в Сърбия.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, skorpion1980 said:

Това определено ще има доста неприятни отзиви в Сърбия.

И още как! Една от причините Тито да се обърне срещу Сталин е,че когато Червената армия минава през Югославия извършва ужасни масови зверства...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, deaf said:

И още как! Една от причините Тито да се обърне срещу Сталин е,че когато Червената армия минава през Югославия извършва ужасни масови зверства...

Тове и най-малко ги вълнува титовските партизани...И те си правят своити зверства и погроми между населението...Важното е, че руснаците искат да превземат властта и да сложат на тях верни сърби в правителството...Прочети само книгата на Милован Дйилас Преговори със Сталин...или нещо подобно беше заглавието....

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Преди 5 часа, skorpion1980 said:

Това определено ще има доста неприятни отзиви в Сърбия.

Дано. Там някой още не могат да се ориентират на къде да гледат.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...