Отиди на
Форум "Наука"

Среща на форума


Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...
  • Мнения 320
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Модератор Биология

Алооо,

к'ва бургаска явка, к'ви пет пари?

Аз ще съм си в БъргасЪ едва в началото на Декември!

Да се обсъжда този период!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

в началото на декември е студентският празник. Демек явка - йок:)))

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ти от 1-ви до 15-и декември ли го празнуваш тоя студентски празник? :) Бях останал с впечатлението, че отдавна не си студент, както и повечето от активните във форума.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз съм вечен студент!

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ти от 1-ви до 15-и декември ли го празнуваш тоя студентски празник? :) Бях останал с впечатлението, че отдавна не си студент, както и повечето от активните във форума.

Аз празнувам 8-ми декември от 10-ти клас ;). Лафа тогава беше, че това е празник на всички настоящи студенти, както и на бивши и бъдещи ;). Всъщност възпитаниците на СУ имат празник и на 25-ти 11-ти, т.е. като се започне от тогаз може да се финшира някъде след йордановден ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Биология

Ми, то аз не съм студент от бая години, ама ...

доста студентки искат да им уважа празника ...

Все пак ще се постарая да сместя графика, а и форумните дела са с предимство!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Като си толко ербап - въвеждаме ново правило - на следващата среща да носиш и студентки (минимум целия поток по Биология), иначе бан! :)

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Биология

Като си толко ербап - въвеждаме ново правило - на следващата среща да носиш и студентки (минимум целия поток по Биология), иначе бан! :)

Миии, ... добре!

Ще се постарая.

Само се надявам, че ще издържите на ... "потока"

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Колега, не така колега! "Ще" не е отговор, това е просто празнословна (като изречена от политик) дума за далечното, мъгляво бъдеще.

Прави се така: предложение, да не казвам заповед - утре (петък) от 18:00 във Варщайнера до театъра

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Еми един трябва да дава политическата линия, друг - да я претворява в живота :)) Нещо като Политбюро и съответно изпълнителната власт. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Т.е. ще има ли среща? Ама казвайте бързо щото вече получавам страшно много оферти за вечерта, включително и вила извън София.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ок, КГ е сигурен, така че среща ще има. Отмених вилата, явно ше допивам след срещата някъде ;) надявам се оценявате каква велика жертва правя в името на БГ Наука :guitar:

18:00 пред Народния театър, щото е петък вечер все пак и може и да няма места. Който ще дойде по-късно направо във Варщайнера или да звънка ако не сме там.

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Всеки който дойде на срещата получи тази книга с автограф лично от автора й ;)

aebeb8cca13b101f09b3e4bfc68e4436.jpg

А за които пропуснаха - да си опичат акъла следващия път :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

При това каква книга! Който иска да разбере не само какво е станало в Ирак, но и какво значи военна служба днес, трябва да я прочете.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 месеца по късно...
  • Глобален Модератор

Тъй като не сме се сбирали отдавна, мисля ще одобрите процедурното ми предложение този път симпозиумът на БГ Наука да се проведе наоткрито, при това на територията на Боянската църква тази събота, където на всичкото отгоре колегите от Модус вивенди и Чиготи организират Средновековен панаир. Разбира се ще се радваме и на немодераторско присъствие.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Църквата е свято място, бива ли такива неща да правите там :happy:

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...