Отиди на
Форум "Наука"

Среща на форума


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Става!

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 320
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

Абе в общи линии ангажиментът към жената отпадна, така че ще се присъединя.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз ще дойда на Попа.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Без мене ше е тоя път.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Само да припомня...днес в 17 часа на "Попа" на паметника на площад Патриарх Евтимий...

Всеки е поканен! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

И то частично екипна. Извинявам се и аз, но бях в готовност по-скоро за петък.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е, кво стана накрая?

Аз гълтам тука антибиотици, пазя в тайна изненадата на Митака и чакам отзиви, а то... :glare:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

ми стана тя каквато стана. Но като го няма светския хроникьор Радо да запише казаното и сътвореното, историята също ще запази мълчание.



В общи линии разговорът се въртеше около алкохол /коя бира е по-по-най/, легални и нелегални наркотици, положението в Сирия и Турция, разни палавници, откриване на БГ филиал на науката в Бургас, компютърни игри от зората на човечеството /Старкрафт, Ейдж оф Емпайърс и пр./. После се напихме в една известна столична дискотека и така завърши и този почивен ден.

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... откриване на БГ филиал на науката в Бургас...

Е, значи освен за алкохол, жени и политика сте говорили и за сериозни неща! :grin:

ПП - и щом помните за какво сте си говорили, значи не сте се напили много.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И как премина срещата?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

идеално премина. В духа на добрите БГ научни традиции.

Между другото бях подел и кампания да те баннеме, ама за съжаление не получих всеобща подкрепа.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

е, ти още не беше дошъл. Аз директно на Попа заявих, че Историка требе да се банне, защото разваля революционната ни бдителност.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

ми стана тя каквато стана. Но като го няма светския хроникьор Радо да запише казаното и сътвореното, историята също ще запази мълчание.

В общи линии разговорът се въртеше около алкохол /коя бира е по-по-най/, легални и нелегални наркотици, положението в Сирия и Турция, разни палавници, откриване на БГ филиал на науката в Бургас, компютърни игри от зората на човечеството /Старкрафт, Ейдж оф Емпайърс и пр./. После се напихме в една известна столична дискотека и така завърши и този почивен ден.

Tц, тц, тц... хашлаци такива! :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Преди години доста постреснах модераторското войнство с появата си на някакви такива срещи. Добре че бяха братята админи да проявят комуникативност. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Е, кво стана накрая?

Аз гълтам тука антибиотици, пазя в тайна изненадата на Митака и чакам отзиви, а то... :glare:

За което благодаря ;). Ма тя изненадата не се получи, че закъснях със 17мин. и трябваше да въртя на Романа за да разбера в коя кръчма са се скрили (след като обиколих няколко в които се събираме ).

Преди години доста постреснах модераторското войнство с появата си на някакви такива срещи. Добре че бяха братята админи да проявят комуникативност. :grin:

Ееее сега нямаше да е така. В никакъв случай :).

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

И квооооо ???



По-миналата среща Warlord-a я протоколира, сега безотчетно сте я подкаралЕ..

Редактирано от Joro-01
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...