Отиди на
Форум "Наука"

Среща на форума


Recommended Posts

  • Потребител

НАучната част (точни науки) се състоеше от въпроси какво има между химическите енергии (при химическите реакции) и ядрените, но между мен и Богданов имаше един празен стол :) и това бе отговора на въпроса :).

Иначе да издам нещо и аз, може да се проведе форумна среща в Бургас така, че морски гответе се (и тези от близките региони ;))

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 320
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Модератор Инженерни науки

Ааааа, заех си, че съм изтървал :frusty2:

Здраве да е :drinks_cheers:

Редактирано от Joro-01
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Иначе да издам нещо и аз, може да се проведе форумна среща в Бургас така, че морски гответе се (и тези от близките региони ;))

Много добра идея, но се надявам, че няма да е в рамките на престоящия половин месец, че в този период може и да ме няма.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Преди години доста постреснах модераторското войнство с появата си на някакви такива срещи. Добре че бяха братята админи да проявят комуникативност. :grin:

Що така бе моме, да не се яви с премяната и аксесоарите от сегашния ти аватар :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Що така бе моме, да не се яви с премяната и аксесоарите от сегашния ти аватар :grin:

Що бре? Татуировка ли е това?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Що така бе моме, да не се яви с премяната и аксесоарите от сегашния ти аватар :grin:

Ти дори не си помисляй да направиш публична реализация на твоя аватар! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Що бре? Татуировка ли е това?

Вещица с котка на метла. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Жоро, я сподели :secret: , че на мене нещо май въображението ми куца - както и да я гледам все на едно и също ми прилича :)

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

:secret:Ми... от татуировка, до дантела... Ма само на тебе ха ушенце ти казвам



Сега и аз виждам вещица и котка вече, де

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

тъкмо това щях да кажа и аз. Има си лични съобщения за целта.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ето един непиянски повод за нещо като среща, на което по сводка на разузнаването ще присъстват и някои форумни членове, а при повече желание може и още да дойдат ;) на същото място вече имаше една сбирка - по повод бургаския номадски терариум. Този път ще е това:

Есенно изложение на скъпоценни и полускъпоценни камъни, минерали и фосили

София, Музей Земята и хората

11 октомври в 10:00 до 13 октомври в 18:00

През месец октомври ще се проведе XXIII Софийска международна изложба на минерали и скъпоценни камъни (11 - 13 октомври 2013 г.). Независимо, че фосилите не са включени в заглавието на изложбата, те ще бъдат достойно представени с повече от 200 образеца. След две пропуснати изложения, щанда на "Любителска палеонтология" ще ви изненада приятно с нови, уникални попълнения.

п.п А забравих да уточня, че аз ще мога да отида само на първия ден от изложбата и то докъм следобеда, след това е петък вечер, сами разбирате ;)

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Идеята не е лоша..

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Може да заформим някоя веселба и след това.

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Може и така да стане.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

НАучната част (точни науки) се състоеше от въпроси какво има между химическите енергии (при химическите реакции) и ядрените, но между мен и Богданов имаше един празен стол :) и това бе отговора на въпроса :).

Иначе да издам нещо и аз, може да се проведе форумна среща в Бургас така, че морски гответе се (и тези от близките региони ;))

Митак,

чакаме ви с отворени... щях да кажа както е приказката "обятия", ама по-правилно и по същество е да кажа - с отворени кръчми! :grin:

Редактирано от DendroaspisP
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Веднъж и аз да ви дойда на гости в София и вие вкупом към морето, но в южна посока.:) На 18, 19 и 20 октомври ще съм в София. Ще гостувам на роднини.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...