Отиди на
Форум "Наука"

СЛАВИ ТРИФОНОВ ПРАВИ ПАРТИЯ НАЕСЕН


Recommended Posts

  • Потребител

Слави Трифонов планира да създаде собствена партия и да измести Бойко Борисов.

Сценаристите на Трифонов вече са започнали разработването на плана за действие.

d28b4_slavi.jpg

Идеята е да се следва принципът на създаването на ГЕРБ: две-три известни имена, влючване на авери на Дългия и оттам-нататък всеки, който реши да се запише.

Трифонов се надява да събере гласовете на огорчени от правителството бивши симпатизанти на ГЕРБ.

Шоуменът вече мина успешно през първия етап на проекта си – да се скара с Бойко Борисов.

Още не е ясно дали Слави ще оглави сам партията си или ще сложи подставено лице – Иво Сиромахов или Татяна Дончева.

Проектът ще бъде обявен официално през есента.

Слави вече премина успешно през първия етап от осъществяването на политическите си планове, довериха запознати с намеренията на Дългия.

Шоуменът успя да се скара публично с доскорошния си приятел Бойко Борисов и така да покаже, че е алтернатива на лидера на ГЕРБ и на неговото присъствие в политиката.

Трифонов все още не е решил дали да излезе с името и лицето си начело на бъдещата политическа формация или да сложи подставено лице, което да я оглави.

Възможно е Слави да направи партиен лидер сценариста си Иво Сиромахов.

Така той ще копира предшествениците си в политиката Симеон Сакскобургготски и Бойко Борисов, които сложиха други хора начело на партиите си, вместо сами да се ангажират с проектите си.

По тази схема царят се довери на Пламен Панайотов, а Бойко – на Цветан Цветанов.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Щом терминаторът Арни успя да стане губернатор - невъзможни неща няма. Всички почитатели на Слави ще гласуват за него. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Тези шепа хорица, т. нар. сценаристи аз веднъж не видях да излязат и да кажат нещо хубаво, нещо позитивно. Винаги, когато има предаване с тях се започва едно оплюване, едно отричане, очерняне...Добре, като си там вече нависоко направи нещо позитивно, нещо за което хората ще си кажат: "Да той иска да направи нещо добро".

Проблемът на Трифонов е, че той много си повярва. Повярва, че може да командва парада...поне на 50% заедно с Борисов, но лошо го отрязаха. Сега си вярва, че народа го обича и ако обяви такъв проект всички ще се юрнат по улиците с цветя и плакати, на които ще пише "Слави- нашият спасител"!

Ефектът обаче ми се струва, ще бъде точно обратния на това, което очаква.

За политиката се изискват малко по- други качества, не само да умееш вицове да разказваш. Просто съм убеден, че дори и да има много почитатели като шоумен, то като политик не ще може да се похвали и с една десета от тях, като потенциални избиратели.

Редактирано от fixxxsers
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Тези шепа хорица, т. нар. сценаристи аз веднъж не видях да излязат и да кажат нещо хубаво, нещо позитивно. Винаги, когато има предаване с тях се започва едно оплюване, едно отричане, очерняне...Добре, като си там вече нависоко направи нещо позитивно, нещо за което хората ще си кажат: "Да той иска да направи нещо добро".

Проблемът на Трифонов е, че той много си повярва. Повярва, че може да командва парада...поне на 50% заедно с Борисов, но лошо го отрязаха. Сега си вярва, че народа го обича и ако обяви такъв проект всички ще се юрнат по улиците с цветя и плакати, на които ще пише "Слави- нашият спасител"!

Ефектът обаче ми се струва, ще бъде точно обратния на това, което очаква.

Ти да видиш как го "обичат" Слави във форума на "Дневник" :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Ти да видиш как го "обичат" Слави във форума на "Дневник"

Хи хи, аз видях как го

обичат в неговия собствен форум

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Хехе, дай някой линк. Към Трифонов и към Бареков имам истинска алергия, като изключим разни "приятелски" мнения по техен адрес във форумите :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Щом терминаторът Арни успя да стане губернатор - невъзможни неща няма. Всички почитатели на Слави ще гласуват за него. :biggrin:

Славейко изпусна момента (ейй и слава богу, че можеше да е на мястото на хгБББ (ма кое е по-лошото не зная :()). Сега (ако това е вярно), разчита пак на негативен вот. Ма на гласоподавателя ще му писне, хей така да гласува за новия "месия". Пък и са други времената, а и гласоподавателите "израстват". В селата няма шанс, в малките градове минимален, в областните също се съмнявам, а в големите ще се наложи да играе на "мускули" (разбирай пари, след като няма никакъв опит, поне кат пожарникар ;)). А ако се свърже с ТД, каузата в големите е загубена предварително. Ако версията е да се дръпне "килимчето" от БСП (той Славито винаги си е розовеел ;)), тук съм пас, процесите които протичат там не са ми ясни (и никога няма да (ми) бъдат и не желая да си ги изясня ;)).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Хехе, дай някой линк. Към Трифонов и към Бареков имам истинска алергия, като изключим разни "приятелски" мнения по техен адрес във форумите :bigwink:

Страшен родолюбец е.

Той беше първият, който открито проговори за българските медици в Либия.

До тогава случаят се пазеше в тайна от управляващите.

Той направи първият официален и открит протест срещу тяхното задържане.

bscap122.jpg

bscap123.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Като е родолюбец, да не разпространява системно простотията в България. "Веднага й казах/ще ти скъсам..." Това кой го пя?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
  • Потребител

ОК. Само че има една неточност във линка на уикито който си дал - Слави Трифонов не страда от ретробулбарен неврит на лявото око, а от мултиплена склероза.

Още преди 15 г. Слави посещаваше доц. д-р Стоян Божинов -доцент по неврология към ” ВМИ – Плевен"за контрол и наблюдение във връзка със терапията на МС чрез препарата Авонекс, това могат да го потвърдят десетки медицински работници, работели там в периода 1994/1998г.

Инсцениранопо падане в банята е само оправдание за влошената му несигурна походка вследствие на усложненията от Мултиплената склероза.

Също така и проблема с очите е следствие на пораженията от МС, доказани със Евокирани зрителни потенциали.

Но чест прави на Слави, че не е паднал духом и продължава напред.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Хехе, дай някой линк. Към Трифонов и към Бареков имам истинска алергия, като изключим разни "приятелски" мнения по техен адрес във форумите

Тук например.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това е партенка. Не зная защо Митака се пита кое е по-голямо зло. ББ на кого пречи, освен на крадците?

Сега разнасят партенки. Ето още една, нечувано лицемерна

"Кунева отказа €17 114, идва си у нас, в политиката" http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=387556

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Слави е прав. Ако го няма Доган, турците ще пипат по-твърдо, и процесите ще са много по-ускорени.

Единственият политик, който се осмели да каже истината. Дали това е изиграло роля да активизира една голяма част от българите, които са негативно настроени към това, че той е турчин, а не към това, че той е интелигентен - може би е изиграло такава функция. Не ми харесва освен това цялата тази терминология, че еди кой си е турчин. И Бойко Борисов я прие. Той е турчин и затова е лош. Хе-хе.

Аз може би съм лош, защото съм висок. Или защото съм без коса. Не ми харесва това!Иначе, аз пак казвам, Доган е различен политик, той си има неговите добри и лоши страни, аз обаче не мисля, че той е нещо лошо за България. Или пък поне не е по-лошо от това, което представляват останалите. Не го защитавам. Но по принцип ми е симпатичен. Наистина. Защото съм говорил с него. Всичко, което ви казвам, е на базата на лични контакти. Аз не мога да преодолея личното.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аз кат същи Бай Ганьо ще кажа: маскари. ББ си се оказа тъп и много вреден заедно с целия си екип Дянковчета, Желенки и пр. (да ме прощават привържениците му), а СТ ще се окаже същото, ако наистина новината за партията му не е партенка.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ма как не, разбира се, че е прав! Какво щяхме да правим бех хората от ДС като Доган! И си заслужи ордена Стара Планина, които му даде агент Гоце.

Това чие дело е /няма да питам за паметника в Славяново; за тютюневите протести веднага след като стана ясно, че лапачката под форма на държавни субсидии приключва; и т.н./:

Нова партия се появи на хоризонта у нас – ПОМАК http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/12/22/p...ura-pomak.82988

ББ си се оказа тъп и много вреден

Това не го разбирам. Струва ми се, че не си в час с политиката ... или си прекалено в час. В началото имах точно същото мнение, но ГЕРБ надминаха очакванията ми.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

По-скоро не съм :)

Но откак ББ дойде на власт, прогресивно олевявам за свой собствен ужас. Дразнят ме изцепките на Божо Димитров (онова с ветото беше невероятна простотия -иначе иаз не искам Турция в ЕС, ама чак пък така гьотференски не се говорят тия работи), дразни ме политиката спрямо театрите, българските културни институти в чужбина, болниците и БАН (не съм фен на Центъра по тракология, но това наистина беше безобразие), отвращава ме Вежди Рашидов, а Румяна Желева е позор за страната. Дянков излезе адски некомпетентен и незаинтересован от това, че България е държава, а не корпорация (не е първият,но действа с особен размах). Неподготвеността на самия ББ пред Путин като ставаше дума за газа ме шашна. За малко щях да се подлъжа и да гласувам за ГЕРБ, но сега се радвам, че не го направих.

Глупавият опит да се прави PR около новините на турски беше адски тромав и вреден. Такива гадости наливат вода във воденицата на Доган.

Това, дето на България й орязват субсидии, далеч не е по вина само на сегашното правителство, но дето я и глобяват... хм, никак не ми харесва. Априказките наДянков за орязване на държавните ангажименти към фирмите с договори от обществени поръчки направо унищожава всякаква репутация на българската държава, да не говорим, че е опасно за много компании.

А дебелашкият стил на поведение също е много дразнещ. ББ за мен е същото като Станишев, само че противно ръбат, докато оня беше противно мазен.

Изобщо за кратко време новият кабинет натвори невероятни чудеса. Ако вървят така, ще надминат дори Станишевците, които бяха триумф на неволята...

Изобщо подборът на кадри на ББ е невероятен.

Не разбрах само дали Желева наистина ще стане посланик в Брюксел. Това ако е вярно, по-добре да хващам самолета за Белгия и да ходя да я стрелям. Резил за нацията.

А около винетките и СиБанк работата си е напълно нередна. Това ако не е конфликт на интереси, не знам кое е.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Глишев, аз пък ще посегна точно на тая бюлетина следващия път ;)

Едно е ясно - Няма идеални хора!

Ще започна защитата :P с въпроса: как може да се оцени пускането на всички еврофондове за България? Тези същите, които бяха спрени по време на "управлението" на мишока. Ми ти не разбираш ли, че всичките кофти определения, които даде, подхождат точно на него, но трябва да се умножат!

Относно другите работи ... как да кажа ... нищо - или почти нищо - не е такова, каквото изглежда. Не ми се иска да се разфантазирам, но това за турските обезщетения е много на място! И Турция няма да влезе в ЕС, докато не се промени категорично към по-добро ... което според мен означава - никога.

Какво още ... много хора, които споменахме, са ченгета - но добри, за разлика от други, които споменахме :P Нещата с ветото против Турция стоят така според мен: това бе партенка /иха!/, която имаше за цел да провери реакциите. И Турция сбърка! Щели да бъдат търсени някакви компенсации за турците, които са напуснали България от 1912 година насам, и ред други гьонсуратлъци. Еми така няма да стане! А за последното предупреждение към Божидар, ехехе :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Ще започна защитата tongue.gif с въпроса: как може да се оцени пускането на всички еврофондове за България? Тези същите, които бяха спрени по време на "управлението" на мишока.

Чакай малко. Още не си видял брашно в тепсията, и палиш печката.

Пари от еврофондове пак няма да има.

Това е залъгалка докато трае процеса на затваряне на болници (прилага се трика на тоягата и моркова).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Доган е различен политик, той си има неговите добри и лоши страни, аз обаче не мисля, че той е нещо лошо за България. Или пък поне не е по-лошо от това, което представляват останалите. Не го защитавам. Но по принцип ми е симпатичен. Наистина. Защото съм говорил с него. Всичко, което ви казвам, е на базата на лични контакти. Аз не мога да преодолея личното.

Няма нужда от повече обсъждане по отношение на бъдещите му политически господари.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Подобно изказване свидетелства за политически инфантилизъм.

Лично за мен е от значение какво мисли един политик (ако приемем Слави за такъв) за бъдещето на българското здавеопазване или за размера на пенсиите и заплатите.

А не да ми обяснява кой му бил симпатичен, щот бил говорил, ял и пил с него. Кво ми дреме за това?!

Жалкото в случая е, че Слави далеч не е изключение. По правило всички правят като него..................... И никой не им задава правилните въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...