Отиди на
Форум "Наука"

Докога Гърция ще паразитира на гърба на ЕС?!


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Мда. Само че Леля Меги ликвидира из основи тая работа през 1980 г., въпреки бурните миньорски стачки, а в Гърция това нямаше кой да го направи.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 462
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Модератор антропология

Изгонването на Гърция е ключово за доброто здраве на евросъюза.За съжаление, няма никакъв шанс да се случи. Евросъюзът е политичска формация и Гърция не присъства там по икономически причини, поради което и състоянието на икономиката й не е ключов фактор за членство. Същото, повече от очевидно, може да се каже и за България. Та отговорът на въпроса "докога" Гърция ще паразитира е очевиден. Докато го има Евросъюза, Гърция винаги ще паразитира в/у него, което всъщност е нещо естествено. Или докато се изравнят нивата на икономиките на Гърция и Германия, което, в общи линии, може да се каже, е част от европейския проект.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Гърция, мисля, стес паразитуватс до второс присествияс. Първос казахас "Неа Демократиа" билас спецелилас, послес казаха, тезис, левиас, СИРИЗАС, на кантарос. :crazy_pilot:

:tooth:

Интересно, за позарис билис арестувалис подпалвацос.

Редактирано от kramer
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Егати историята - десните от Нова Демокрация до момента водят с 29%, доста неочаквано поне за мен. Само че единствения им реален шанс засега да сформират правителство е коалиция с левичарите от ПАСОК, много ми е интересно как ше се спогаждат, а цирка стана пълен като се разбра че и неонацистките шашафци от Златна зора ще влезнат в парламента със 7%.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор антропология

Отрезнели са малко.

И дума не може да става за излизане от еврозоната. Като излязат от Европа и влизат в Африка. и пак си дойдохме на думата за социопатията на левите (патологична склонност към лъжи) -популистка демагогия на сиризас и реализъм на неа демократия. Сиризас щели да извеждат Гърция от еврозоната - и къде ще я вкарат, в Африка? Куче с кремвирши плашат.

Тия от златна зора едва ли са фашисти, да не някаква ксенофобска организация.

Тва на сиризас е следното: Някакъв яде обилно и и пие в ресторанта, хвърля гюбеци и лепи петолевки, абе кеф, голяма работа; идва келнера с ливреята и таблата и представя сметката; а веселяка гледа като като първия човек и казва; "абе я ми се махай от главата, никакво плащане; ако продължиш да ми досаждаш с тая сметка, така ще се обидя, че ставам и излизам от ресторанта. :biggrin: "

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

съдбата на еврото и еврозоната отдавна е решена ...

НД ще направи коалиция с ПАСОК ...

проблемите ще бъдат отложени, но гърция пак ще трябва да дифолтне до 1-2-3г. ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ето една статийка, която идва да покаже, че Гърция ще продължава да "паразитира"

Тя е просто брънка във веригата как едни пари да се завъртят , да станат "пари прим" и да отидат накрая там където трябва

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4898771

У нас се прилага подобна схема с други европейски пари - ето ви кинти за еди-какво си, ама трябва да ви консултират правилните консултанти :bigwink:

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

естествено, че тройката плаща сама на себе си ...

от самото начало на гръцката криза, многократно беше обяснено, че на никой не му пука за гърция ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не мисля. Криза е когато няма алтернатива. Когато едно ново заменя нещо старо няма криза.

Алва,

все си мисля, че едно нещо не е достатъчно да е просто ново, а да е по-добро от старото. Ако то е само ново и недъгаво и прочие, не криза, ами кризище се заформя.

Та, кое е това "новото", което заменя старото и ние трябва да сме спокойни?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

гърция ще е с очакваното правителство ...

на мен такива правителства малко ми изглеждат като подигравка, ама айде ...

все едно в БГ да има колаиционно правителство на ДСБ, СДС и БСП ...

сега пак ще молят за пари ...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

гърция ще е с очакваното правителство ...

на мен такива правителства малко ми изглеждат като подигравка, ама айде ...

все едно в БГ да има колаиционно правителство на ДСБ, СДС и БСП ...

сега пак ще молят за пари ...

много ясно. И така трябва. Да живеят гърците. :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...