Отиди на
Форум "Наука"

Адам Георгиев: Христос е бил гей


Recommended Posts

  • Модератор Военно дело

Ето докъде я докарахме. Кратко представяне на новата книга на Адам Георгиев.

http://www.blitz.bg/news/article/112795

Адам Георгиев: Христос е бил гей, а дванадесетте апостоли са му били любовници коментари/6

7 юли 2011, 19:21

София, България

изпрати на приятел

Разпечатай

Активните хомосексуалисти са най-добри в литературата, убеден е авторът

„Христос е бил гей, а дванадесетте апостоли са му били любовници. В старите църкви всички са знаели тази истина, която впоследствие е била изопачена", заяви най-продаваният чешки гей-автор Адам Георгиев по време на представянето на романа си „Хомоголгота" в книжарница „Хеликон" в Пловдив, цитиран от "Марица".

„Само хомосексуалист може да притежава чувствителността на Исус Христос", продължи да отстоява позицията си писателят, провокиран от въпроса на 70-годишен пловдивчанин: „Що за извращение е сексът между мъже и не е ли това погазване на божиите закони?".

„Иска ли друго Господ, освен две души да се обичат? Какво значение имат полът и телата?", контрира стареца Георгиев, а две баби възмутени хукнаха към изхода.

Чули за безплатното културно събитие в книжарницата, десетина нетърпеливи пенсионери бяха заели челни позиции половин час преди представянето.

Едва трима от тях обаче, се осмелиха да останат до края на премиерата.

„На 31 години съм. Баща ми е българин, а майка ми чехкиня. Това, което трябва да знаете за мен е, че съм поет и естествено гей", представи се на перфектен български Адам Георгиев, при което първата баба подскочи на стола: „Че кое му е естественото да сте гей? Свършиха ли жените, та да е нормално да мърсуваш с мъж?".

Противно на очакванията, писателят пропусна покрай ушите си злъчната забележка на старицата, отвръщайки й с широка усмивка.

Обявен за най-продавания гей-автор в Чехия и Полша, оприличен от критиците на Франческо Петрарка, а романа му на дантевата „Божествена комедия", Георгиев разказа за приятелството си с президента на Чешката литературна академия Ева Кантуркова. Макар и на 80-годишна възраст, писателката била категорична, че активните хомосексуалисти са най-добри в литературата.

„Гейовете се радват на сензитивност, неприсъща на хетеросексуалните. Тук обаче не става въпрос за мода или любопитство, а за реална човешка природа", обясни авторът, осъзнал различието си едва осемгодишен./БЛИЦ

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

ми човекът си е гей и се стреми да изкара всичко наоколо гейско. Какво се чудиш толкова. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ето докъде я докарахме. Кратко представяне на новата книга на Адам Георгиев.

http://www.blitz.bg/.../article/112795

Адам Георгиев: Христос е бил гей, а дванадесетте апостоли са му били любовници коментари/6

7 юли 2011, 19:21

София, България

изпрати на приятел

Разпечатай

Активните хомосексуалисти са най-добри в литературата, убеден е авторът

„Христос е бил гей, а дванадесетте апостоли са му били любовници. В старите църкви всички са знаели тази истина, която впоследствие е била изопачена", заяви най-продаваният чешки гей-автор Адам Георгиев по време на представянето на романа си „Хомоголгота" в книжарница „Хеликон" в Пловдив, цитиран от "Марица".

„Само хомосексуалист може да притежава чувствителността на Исус Христос", продължи да отстоява позицията си писателят, провокиран от въпроса на 70-годишен пловдивчанин: „Що за извращение е сексът между мъже и не е ли това погазване на божиите закони?".

„Иска ли друго Господ, освен две души да се обичат? Какво значение имат полът и телата?", контрира стареца Георгиев, а две баби възмутени хукнаха към изхода.

Чули за безплатното културно събитие в книжарницата, десетина нетърпеливи пенсионери бяха заели челни позиции половин час преди представянето.

Едва трима от тях обаче, се осмелиха да останат до края на премиерата.

„На 31 години съм. Баща ми е българин, а майка ми чехкиня. Това, което трябва да знаете за мен е, че съм поет и естествено гей", представи се на перфектен български Адам Георгиев, при което първата баба подскочи на стола: „Че кое му е естественото да сте гей? Свършиха ли жените, та да е нормално да мърсуваш с мъж?".

Противно на очакванията, писателят пропусна покрай ушите си злъчната забележка на старицата, отвръщайки й с широка усмивка.

Обявен за най-продавания гей-автор в Чехия и Полша, оприличен от критиците на Франческо Петрарка, а романа му на дантевата „Божествена комедия", Георгиев разказа за приятелството си с президента на Чешката литературна академия Ева Кантуркова. Макар и на 80-годишна възраст, писателката била категорична, че активните хомосексуалисти са най-добри в литературата.

„Гейовете се радват на сензитивност, неприсъща на хетеросексуалните. Тук обаче не става въпрос за мода или любопитство, а за реална човешка природа", обясни авторът, осъзнал различието си едва осемгодишен./БЛИЦ

Da, да а тайната вечеря пък една садо-мазо оргия.....

Божичко.

Че има калпави простаци да пишат такива, ОК. Има лекари ще ги пооправят. Ама издателства, които прахосват за такъв боклук хартия....па и други болни хора пък пари да дават.....:crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ми то никой не знае кво всъщност е ставало така че всичко това няма значение освен за тия дето я го приемат за богохулство или пък са хомофоби или просто им идва в повече ...

иначе и гей да е бил и гей дружинка да си е имал това кво значение има след толкова време ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Преди време си разглеждам "Арената" и ми се мярва реклама, че в някаква медия имало статия, че 50 или 75% от мъжете били хомосексуалисти, ама не си го признавали. Естествено първото нещо, което ми иде на ум, е че става дума з апрослувутите 5%, ама медията се е объркала и е сложила една нула или седмица (не си спомням кое от двете беше). И пак естаствено второто нещо, което ми иде на ум е да се замисля къде да изтипъсам въпросната медия - ако е телевизия в "Господарите на ефира", пък ако е вестник става по-сложно ... Та докато едното полукълбо на мозъка ми пресмята къде точно да се пусне, за новината, другото вече списва атрактивното съобщение.

Но линкът се отваря и се оказва, че светът е несправедлив. Статията е "Според Елза Парини ....". Дааа, как бързо саква творческия ентусиазъм. Всичко се оказа само една жълта боза. :(

Всъщност християнството наследява от юдизма враждебността към хомосексуализма, макар и не в същия аспект. Християнството критикува въобще отдаването на телесни наслади и сексът се разглежда основно като средство за правене на деца. Затова за християнството е греховен не само хомосексуалният секс, но и хетеросексуалния, когато с оперецаията не се цели създаването на бебе. Всички се сещата за доста дискусионните въпроси при католиците за презервативите и абортите.

В Чехия може и да е приета добре, защото там от една страна са доста отзивчиви към хомосексуализма. От друга е доста популярно схващането, че мъжете-чехите доста попийвали и тъй като от това ставали нефункционални в някои отношения, съпругите им в такива моменти си намирали заместник, а при това си падали по някои по-нестандъртни изпълнения. Та като гледам, че на тоя майка му е чехкиня, въобще не се изненадвам за насоките, в които се е развило въображението му.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Отначало помислих, че словосъчетанието гей-автор е някаква приумица на Блиц, но за съжаление не е така. Какъв ловък рекламен трик: "Най продаваният чешки гей-автор", правиш си някаква територийка и хоп -ето те по-по-най. :whistling: Що не вземе този гей-автор да се представи просто като автор, тогава сигурно изобщо няма да се забележи в класацията.

Има велики хора в изкуството, които са хомосексуалисти, но това не е същественото при тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ето докъде я докарахме. Кратко представяне на новата книга на Адам Георгиев.

http://www.blitz.bg/.../article/112795

Адам Георгиев: Христос е бил гей, а дванадесетте апостоли са му били любовници коментари/6

Занапред никакви гей паради през юни. Само на коледа. Ама ще им измръзнат орехчетата на нежните души, ако се случи сняг и вятър. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ама ще им измръзнат орехчетата на нежните души, ако се случи сняг и вятър.

Е, те на орехчетата не би трябвало толкова много да държат. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Занапред никакви гей паради през юни. Само на коледа. Ама ще им измръзнат орехчетата на нежните души, ако се случи сняг и вятър. biggrin.gif

Много свежа идея. Да се надяваме, че прогресивното и чувствително гейско общество у нас ще я приложи на практика. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Чули за безплатното културно събитие в книжарницата, десетина нетърпеливи пенсионери бяха заели челни позиции половин час преди представянето.

Всичко останала е ясно - добре свършена работа от издателя по промотиране на ,,събитието" - но горното просто кърти :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Е, затова обичам конспиративните теории. Изключват се една друга. Няма как Христос едновременно да е бил гей и да е бил женен за св. Мария Магдалина (и съответно родоначалник на Меровингите).

Ей, човек да не остане ерген, значи. Веднага плъзват разни слухове за него biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не си е струвало да се занимавате с боклуци. Модерната "литература" разчита на тоталното и натуралистично омаскаряване на различните теми и персонажи в културата. Своего рода варварство, с което се търси привлекателност. Каква дегенративна трагикомедия.

Презрете ги.

ПП

Тоз дързък герой на нашето време дали ще напише същото за Мохамед или за Йехова?

Колкото по-бързо изхвърлите подобни на бокулука, толкова по-добре.

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Е, затова обичам конспиративните теории. Изключват се една друга. Няма как Христос едновременно да е бил гей и да е бил женен за св. Мария Магдалина (и съответно родоначалник на Меровингите).

Ей, човек да не остане ерген, значи. Веднага плъзват разни слухове за него biggrin.gif

Не сте плав г-н Глишев , не сте прав - лошото е че сам давате идея за нова суперконспиративна теория - бил е гей , но се е оженил , имал е деца дали линията на Меровингите и т.н само за да скрие , че е гей :tooth:

Иначе не мога да не се съглася с КГ , че подобни ,,красавци" , някак не смеят да се шегуват с някои други религии - защо ли?

Редактирано от ДеДо Либен
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Защото, смея да кажа, християните за съжаление сме станали малко прекалено учтиви, търпими и прочие. От поне двеста години вече не бесим, не пребиваме с камъни, не качваме на клади и не разпъваме никого на диба, а засега още не сме почнали и да взривяваме посолства и търговски центрове. Уви, уви, никога не сме обрязвали жени и не сме прерязвали гърла пред камерите. Затова всякакви псевдоправозащитни постномодерни малокултурници си позволяват да вадят на християнското куче нож, мислейки си, че то е мъртво. Само дето кучето все още не е мъртво и някой ден на християните просто ще ни писне да търпим нахалство. В крайна сметка, по-лесно е да се покаеш за извършен под афект грях, отколкото да се въздържиш от такъв.

Отделно от това лесно се забравя цялата огромна културна роля на християнството. Включително и за нашата си нация. И не, не се отнасям с търпимост към простотии по този въпрос.

Та така. КГ и Дедо Либене, прави сте. Триста пъти предпочитам нормалния нашенски "православен атеист", който уважава червените яйца по Великден, пред псевдодуховните жалки хипароинтелигенти, които си въобразяват, че някой е длъжен да търпи глупостта им.

Откривам, че напоследък ми е по-приятно да се държа така, както ми иде естествено, вместо да се правя на много изискан и търпим. Както хубаво е казано във великия роман "Дюн", най-важната повеля на Оранжевата Католическа Библия е: "Не си криви душата" biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Чули за безплатното културно събитие в книжарницата, десетина нетърпеливи пенсионери бяха заели челни позиции половин час преди представянето.

Да, само като си помисля на какво са готови нашите пенсионери като чуят вълшебните думи "безплатно" и "промоция" - направо започват да преливат от готовност за саможертва в името на това хем да икономисат нещо от мизерните български пенсийки, хем да получат някаква духовна или материална храна, пък ако ще и да е менте.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... Има велики хора в изкуството, които са хомосексуалисти, но това не е същественото при тях.

Като чета какви ги е ръсил, този не е просто хомосексуалист, а чист педал.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ПП

Тоз дързък герой на нашето време дали ще напише същото за Мохамед или за Йехова?

Ако беше написал нещо подобно за Мохамед, може би щяха да се сбъднат най-съкровените му фантазии! :tooth: Мохамеданите просто не си поплюват.

Евреите имат по-префинени методи, макар и водещи до подобен резултат. ;)

П.П. За Христос е лесно да пишеш...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако беше написал нещо подобно за Мохамед, може би щяха да се сбъднат най-съкровените му фантазии! :tooth: Мохамеданите просто не си поплюват.

Евреите имат по-префинени методи, макар и водещи до подобен резултат. ;)

П.П. За Христос е лесно да пишеш...

Писаха:

Сатанинские стихи

:book: :book: :book:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Писаха:

Сатанинские стихи

:book: :book: :book:

Прав си Скуби , писаха , но между Ружди и тоя българо-чешки...,,творец" има доста нива разлика.

Пък и Ружди май още е в нелегалност.

Иначе съм съгласен с Глишев , че трябва да се прави разлика между политическа коректност(таз пък простотия кой я измисли?)и будаллък :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Даааа, въпросния гей е яко деградирал, за да си гради имидж като оплюва Христос. Колкото до най съкровенните му фантазии, като го гледам как изглежда-ясно защо е станал гей, а и с тая мръсна уста съвсем е нямал шансове горкия да се задоми.

Глишев, абсолютно си прав, крайно време е християните да станем по агресивни в отношенията си към подобни отрепки които се гаврят с религията ни.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Абе за аглесията не знам, но на простака трябва да се казва, че е простак.

Между другото, скоро някакви в Норвегия си позволили да се налазят в някаква черквица там. Аз пред нашите не си награбвам гаджето, а тия - в черква. Ако видя такова нещо, не християнин, не цивилизован, не човек, ами изрод ставам. Има си място за всичко. И, не, не ме интересува дали мнението ми е некултурно според некултурните.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Обявен за най-продавания гей-автор

Това ми напомня на един виц за правдивия в-к "Правда".

Брежнев и Рейгън играли на шах. И уви, др. Брежнев изгубил. На другия ден в-к "Правда" правдиво отразила събитието:

Вчера др. Брежнев игра шах с Рейгън. Другаря Брежнев се класира на 2-ро място, а Рейгън - на предпоследно.

Та и с този автор ми се струва, че нещата стоят така. Той не е просто писател с хомосексуални наклонности, а автор-гей, което вече си е друго. Ще рече, че ако някой си купи 1 негова книга, ще стане и най-продавания автор-гей в България. Тъй че който иска да зарадва др. Станишев с поредния удар срещу "опиума за народите", това ще е най-подходящия подарък. :tooth:

Редактирано от Galahad
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Тоя не е автор гей, а си е чист педераст. Сигурен съм, че и в България и в Чехия има много по талантливи и по четени писатели хомосексуалисти, които обаче не тикат в носа на обществото сексуалните си предпочитания. Затова най правилно е да се каже най продавания гей активист. В тоя смисъл ако аз издам книга и продам 1 бройка ще съм най продавания активист на АТАКА, просто защото още не се е появил друг).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Тоя не е автор гей, а си е чист педераст. Сигурен съм, че и в България и в Чехия има много по талантливи и по четени писатели хомосексуалисти, които обаче не тикат в носа на обществото сексуалните си предпочитания. Затова най правилно е да се каже най продавания гей активист. В тоя смисъл ако аз издам книга и продам 1 бройка ще съм най продавания активист на АТАКА, просто защото още не се е появил друг).

Я дай бойкот на адреса на издателя. Накъсай и запали няколко издания пред офиса на и ще видиш....

Също и книжарниците които смеят да продават този боклук. Сложи им списъка на интернет и ще видим на колко ще им се счупи "случайно" витрината....

:sneaky2: :sneaky2: :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Я дай бойкот на адреса на издателя. Накъсай и запали няколко издания пред офиса на и ще видиш....

Също и книжарниците които смеят да продават този боклук. Сложи им списъка на интернет и ще видим на колко ще им се счупи "случайно" витрината....

:sneaky2: :sneaky2: :sneaky2:

Тая работа няма ли да я свърши автора? Защото безплатното свърши и ако няма още интрига около книгата съвсев скоро всички ще забравят за "най-четения гей-автор", а книжарите дето са заредили с нея ще са се набутали. Та защо някой трябва да се бъхти да върши черната работа на автора, издателя, разпространителите и книжарите? :tooth:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...