Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Потребител

Аз не съм като теб ;). Не седя в една тема, а имам доста (мои) и доста други в които участвам! И тук не правим наука, а прокламираме такава. Аааа така трябваше да бъде, обаче с тази тема няма как да се получи ;). Няколко пъти те питах кои са ВИНОВНИЦИТЕ! И ЗАЩО!? Отговор (конкретен) нямаше, няма и да има!? Лошото обаче е, че освен, че даваш неконвенционални изтучници, понякога откровенно лъжеш (няма как да се нарече по друг начин!). Т.е. поволяваш си мнения и препратки, които не са нито миродавни, а даже не са верни (по смисъа на нАуката).

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Модератор Военно дело

Темата за чуждите задници винаги е най актуалната!

Апропо Адаш, с твойте камъни по твойта глава, дай пример за обявен за незаконен референдум за даване на права.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Щатите мили ми Фружине ;)!


И не за даване, а за отнемане.

Хаха не знаеш колко си прав! За себе си разбира се ;). Яко се грижиш за дупето на Азис, и там на другите ....кат' него. В основата на либерализма е:

Грижи се за себе си!

Не гледай в канчето на другия!

Спазвай законите!

Какво лошо има в това?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз не съм като теб ;). Не седя в една тема, а имам доста (мои) и доста други в които участвам! И тук не правим наука, а прокламираме такава. Аааа така трябваше да бъде, обаче с тази тема няма как да се получи ;). Няколко пъти те питах кои са ВИНОВНИЦИТЕ! И ЗАЩО!? Отговор (конкретен) нямаше, няма и да има!? Лошото обаче е, че освен, че даваш неконвенционални изтучници, понякога откровенно лъжеш (няма как да се нарече по друг начин!). Т.е. поволяваш си мнения и препратки, които не са нито миродавни, а даже не са верни (по смисъа на нАуката).

направо ми разби сърцето...

толкова много те уважавам...

толкова много да държа на мнението ти...

просто не знам как ще продължа да участвам в този Форум след това твое мнение...

чувствам се опустошен...

:grin::grin: животът непрекъснато ме сблъсква с хора, които ми говорят от името на Свободата, от името на Истината, от името на Науката...

и ми предават какво имат Те да ми кажат...

наистина е вдъхновяващо...

ако имам въпроси към Науката и Истината ще се обърна към теб да им предадеш щом са те назначили за говорител....

а инак на няколко пъти аз ти отговорих на въпросите...

но ти или отказваш да ги приемеш или от много Наука и Истина не си надарен с даровете на Мнемозина...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Брях не съм разбрал. би ли ми отговорил пак?

не, защото пак няма да го запомниш...

БТВ, нЕкога да сим ти отговарял? Не бре мога ама.. на конкретни въпроси.

ти си жив класик с отговора на простия въпрос - "Митак, ти Душа имаш ли?!"

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Помня неща дето имат смисъл, сори пич в теб няма смисъл ;). нЯма и да има!


не, защото пак няма да го запомниш...


ти си жив класик с отговора на простия въпрос - "Митак, ти Душа имаш ли?!"

Уаауу. Хмм ти............... имш ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Помня неща дето имат смисъл, сори пич в теб няма смисъл ;). нЯма и да има!

Уаауу. Хмм ти............... имш ли?

:grin: разбрах ме се...

( без да се обиждаш, но ник е по-забавен, ти си просто скучен... :huh: )

естествено че имам... ти да не мислиш, че всички останали са хомункулуси

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Романе веднъж ще ти го кажа. Не ти прави чест да се държиш така с една жена.

Инак на големи мъже се правите. Възмутен съм.

Редактирано от alvassareiro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алва, мерси за подкрепата, но лично на мен мизигинията не ми пречи. Жалко само за форума, в който именно поради този проблем почти липсват представителки на по-хубавата част от човечеството.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Лошото обаче е, че освен, че даваш неконвенционални изтучници, понякога откровенно лъжеш (няма как да се нарече по друг начин!). Т.е. поволяваш си мнения и препратки, които не са нито миродавни, а даже не са верни (по смисъа на нАуката).

Хехе, Митак, последният линк на Симпъла е към информация от Ройтерс. И Ройтерс ли вече не е мЕродавна агенция, ако не е изгодно? :harhar:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Симпъла прави микс от истина и фантасмагории, иди че отделяй едното от другото. Сам Симпъла каза, че не проверява кой е качил безбройните клипчета, които пуска.

Редактирано от Doris
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ех, Дорис, Симпълът поне пуска линкове, видеа и т.н. Пък нашият Митак само хленчи и говори ангро.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хленча ;)! Така да е, няма да видиш да пусна клипчета и линкове за да покажа, че черното не е бяло, или хайде че морето е солено или, че небето синьо.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Симпъла ако обича вместо да пуска тия бъркочи съмнителни видеа и препратки към чудновати сайтове, да си систематизира информацията и да я преведа в няколко абзаца. Така се прави тук.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

алва, нещо на революционер го раздаваш, май. Само дето ако направиш майданче, номерът няма да мине. :harhar:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Симпъла прави микс от истина и фантасмагории, иди че отделяй едното от другото. Сам Симпъла каза, че не проверява кой е качил безбройните клипчета, които пуска.

госпожа, има една невидима линия между сериозно и виц ( кога е премината се познава когато почнеш да се смееш...)

вие отдавна я преминахте, и с много добро настроение ме дарихте

сега обаче се опитвате да минете отвъд някаква друга линия, в някаква нова територия чието съществуване не съм подозирал...

каквито и "клипчета" да съм пускал, в тях има факти и мнения...

пускал съм с оглед на мненията и ФАКТИТЕ...

и не ме интересувало кой ги качва клиповете - щото качващи всякакви - но това не отменя ФАКТА, който е показан...

какво значение има кой го е качил клипа - след като ФАКТА е ФАКТ?!

и вие намерихте книгжката... ( за което ви благодаря... оня с развалените зъби не си я е нарисувал сам...)

книжката била на 40 години...

в Англия - тази седмица избухна скандал ( пуснах тук линк - никакъв коментар )

значи преди 40 години

Кон-Бендит е защитавал педофилията - ( в темата има клипове от непроверени качващи с ФАКТА на неговите педофилски откровения) сега е евродепутат от френските Зелените

http://www.lifesitenews.com/news/european-parliament-member-promotes-pedophilia-as-part-of-the-sexual-revolu

Юрген Третин бивш министър и шеф на германските зелени ( за немските зелени и тяхното положително отношение към педофилията пуснах линк - никакъв коментар )

http://www.spiegel.de/international/germany/green-party-leader-trittin-admits-to-approving-document-on-pedophilia-a-922442.html

сега във Великобритания - излезнаха документи как днешни лидери на лейбъристката партия през 70-те са защитавали декриминализирането на педофилията ( и за това пуснах линк и пак никакъв коментар)

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2569570/Patricia-Hewitt-breaks-silence-groups-links-National-Council-Civil-Liberties-boss.html

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/10663580/Patricia-Hewitts-civil-rights-campaign-offered-legal-advice-to-adults-who-have-sex-with-14-year-olds.html

сега това са двете гласувания по Докладите Естрела и Луначек в Европарламента

http://www.votewatch.eu/en/sexual-and-reproductive-health-and-rights-motion-for-resolution-alternative-motion-for-a-resolution-.html

http://www.votewatch.eu/en/homophobia-and-discrimination-on-grounds-of-sexual-orientation-and-gender-identity-motion-for-resolu-2.html

може да се провери как са гласували френските и немски зелени, и английските лейбъристи...

всичките те, преди 40 години са представители на една вълна ( част от която е книжката качена от човека който се интересува от развалени зъби - което само вашият неутомим изследователски дух успя да открие )

сега чрез доклади на ЕП се опитват да въведат подобни книжки като задължителни образователни материали в училища и детски градини, и го показвам с примери, а вие се възмущавате, че ги давам, все едно, че ако не го правя - те спират да са ФАКТ (книжките, секс-кутиите за детските градини), и няма да съществуват...

а това, госпожа, са думи на евродепутата и морален стожер Кон-Бендит

My flirtations with all children soon acquired a definitely erotic character. I could sense how young girls aged five had already learned how to get off with me…

It happened several times that some children opened my codpiece and started caressing me. According to the circumstances of each case, I reacted differently, but the children’s wishes posed problems for me… when they insisted, I caressed them in return. I was accused of being a pervert, and there were letters to the City Council, asking whether I was paid for by public funds. Fortunately I had concluded my contract directly with the parents’ board, otherwise I would have been sacked…

In Germany, the anti-authoritarian movement has had its strongest impact in the field of education…(Wilhelm) Reich and Marx were the pillars of this new movement. Freud was less important, because he had done objective research on sexuality, whereas Reich represented the fight for sexuality, in particular for the sexuality of younger people.

Кон-Бендит сам посочва корените на "движението", и то е Вилхелм Райх и Маркс

( туй си е точно Cultural Marxism http://en.wikipedia.org/wiki/Cultural_Marxism за който пускам "филмчета")

щото по-напред в темата писах доста за "Ерос и Цивилизация" на Маркузе и вие пак нещо кусур намирахте, споко, ще има и още, де е време все е отпреде...

инак вие продължавайте все така да се възмущавате и да опонирате, действате ми много стимулиращо и мотивиращо, а и ми давате повод да пускам нови филмчета...

съгласете се, че не върви сам в тема... скучно е...

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Как няма да ти е скучно, като тази тема отдавна е изчерпана...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Как няма да ти е скучно, като тази тема отдавна е изчерпана...

тъй като очевидно не ми е скучно ( което и съм казал, щото Дорис продължава да участва в темата), следва че темата не е изчерпана... :grin:

освен това, темата е и далеч от изчерпване, едно щото очевидно няма съгласие по нея, друго щото всеки ден излизат новини по нея...

искам да отбележа - че темата е в раздел "Съвремие, политика и геополитика"

например, вчера пуснах изказването на държавния секретар на Сащ Джон Кери за приравняващ анти-гей-законите в Уганда с анти-семитизма и апартейда - и то е

"съвременно"...

"политическо"...

"геополитическо"...

хубаво е да има тема, където да бъдат обсъждани и коментирани такива актуални новини, поставени в един по-широк контескт, което и тази тема прави...

разбира се, модераторите винаги могат да я затворят когато преценят, но ще бъде жалко...

ако пък я оставят даже няма да се разбере кога ще умре от скука и изчерпаност, щото никой няма да влезе да разбере...

тъй че нека не я осъждаме прибързано - сама ще си покаже

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Кон-Бендит е защитавал педофилията - ( в темата има клипове от непроверени качващи с ФАКТА на неговите педофилски откровения) сега е евродепутат от френските Зелените

http://www.lifesitenews.com/news/european-parliament-member-promotes-pedophilia-as-part-of-the-sexual-revolu

Юрген Третин бивш министър и шеф на германските зелени ( за немските зелени и тяхното положително отношение към педофилията пуснах линк - никакъв коментар )

http://www.spiegel.de/international/germany/green-party-leader-trittin-admits-to-approving-document-on-pedophilia-a-922442.html

сега във Великобритания - излезнаха документи как днешни лидери на лейбъристката партия през 70-те са защитавали декриминализирането на педофилията ( и за това пуснах линк и пак никакъв коментар)

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2569570/Patricia-Hewitt-breaks-silence-groups-links-National-Council-Civil-Liberties-boss.html

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/10663580/Patricia-Hewitts-civil-rights-campaign-offered-legal-advice-to-adults-who-have-sex-with-14-year-olds.html

Господин simple_stupid, струва ми се, че прекалено много наблягате на "педофилските откровения". Но какво общо има между педофилите и "педерастите" и "феминистките", визирани в заглавието на тази темичка? Или може би слагате някакъв знак за "равенство" между педофилите и либералите?

Извинявайте, ако вече сте дали научно обяснение на въпросите ми. Признавам, трудно ми е да проследя полета на мисълта Ви... :crazy_pilot:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Драги симпъл

"Историята" ти е "скапана" отвсякъде..

мили приятелю,

чудесно мнение... ( плюса е от мен )

напълно съм съгласен с теб, че всеки живее с "историята си"...

ти с твоята, аз с моята

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Господин simple_stupid, струва ми се, че прекалено много наблягате на "педофилските откровения". Но какво общо има между педофилите и "педерастите" и "феминистките", визирани в заглавието на тази темичка? Или може би слагате някакъв знак за "равенство" между педофилите и либералите?

Извинявайте, ако вече сте дали научно обяснение на въпросите ми. Признавам, трудно ми е да проследя полета на мисълта Ви... :crazy_pilot:

Уважаема Шпага,

и на мен ми се струва че напоследък твърде много се говори за педофилията, но то не е от "наблягане", а от наличието на новини; ако следите живота на острова ( като пример) откакто гръмна скандала около ББС и Джими Савил, излизат все повече ... "наблягания"...

(за "връзката" ако бяхте прочели линковете, които съм пуснал, щяхте да разберете че педофилите през 60-те и 70-те са били "асоцииирани" към организациите за гейовете и лезбийките...

но вие си питайте - аз обичам да обяснявам)

и въпреки това, Вие, очевидно сте прочели 176 страници "полети на мисълта" в тази "темичка" и пак се чудите какво е "общото" и "равното"...

бих Ви пратил да ги прочетете отново, но ще ви го повторя пак... ( просто щото и моя приятел алвата помоли...)

това е описанието на едно "техне" Overton window

http://en.wikipedia.org/wiki/Overton_window

това "технето" на хомосексуалното движение - http://www.sva.bg/17/post/2013/03/5.html

това са принципите на B4U-ACT (2008)

http://b4uact.org/principles.htm

това резюме на една тяхна конференция (2011)

http://www.b4uact.org/news/20110817.htm

през май 2013 Американската Психиатрична Асоциация определи педофилията като "сексуална ориентация"

http://en.wikipedia.org/wiki/DSM-5

през септември 2013 г. италианския сенат - "криминализира" "педофобията" и още 12 фобии, при използване на "език на омраза" и "престъпления от омраза"

това за което се говори в тази тема, е което показва Буковски - налагането на онова "преобръщане на нормите" проповядвано от Маркузе през 60-те - цялата патология трябва да бъде определена за норма, а цялата норма – за патология. „Едва тогава – пише Маркузе – най-после ще разрушим буржоазното общество“.

това е "адженадата", която защитават и Кон-Бендит, и Третин, и английските лейбъристи през 70-те...

това е приказка без край - "културна война",

"перманентна революция" - по Троцки

Instead of heralding marriage as the ultimate step in equality or the fundamental emblem of a healthy and valuable relationship, we need to shift the discourse. We cannot continue to privilege marriage to the detriment of other relationships, just as we cannot continue a narrow focus on marriage equality as the final step in LGBT rights. We should use marriage equality as a springboard to unite around other equally important issues in the LGBT community. Lives are at risk, and marriage equality alone will not end homophobia or transphobia.

So while we hold our breath and hope that the Supreme Court overturns the Defense of Marriage Act and Proposition 8, it’s important to remember that no matter what the Supreme Court decides, marriage equality is not the end. In fact, it is only the beginning.
всяка една "победа" - води единствено до нова "граница", която трябва да бъде премината...
всеки с "историята" си и с битката...
аз, уважаема Шпага, съм просто момче от село, с наука не се занимавам, но обичам да се отърквам около учени хора, споделям и защитавам едни традиционни християнски ценности и домодерни норми и разбирания, сега докато още ми позволят тук да си общувам със знаещи хора като Вас, ще пиша в този форум и ще споделям удивлението си от "прогреса" на запада и неговото падение...
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...