Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Образованието НЕ Е човешко качество.

Примитивността също НЕ Е човешко качество.

Кръвосмешението НЕ Е човешко качество.

да бе на звездите и животните са тези качества

а средновековният селянин колко е смел всички знаем, особенно на царския площад

всеки ден е ходил да протестира

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Здрасти Адаш. Образованието е придобивка, не качество. Подобно на всяко друго умение което придобива човек. Това че можеш да четеш прави ли те по милосърден? Това че може да смяташ прави ли те по смел? Това че можеш да шофираш прави ли те по малко егоист?

Невски, това са въобще не са качества.

Кръвосмешението е обичай, който между впрочем е широкоразпространен и днес сред мюсюлманите. Би ли нарекъл заради това днешните мюсюлмани "примитивни"?

Образованието не е качество, а придобивка и умение.

Редактирано от Frujin Assen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

|Не си бил съгласен с такова отношение, а това какво е? Думичката репресия я ползваш като топла баничка.


Шейдс, не съм призовавал към избиване на хора, а към репресии към тези които не спазват законите.


Думите ти бяха цитирам:"Трябва да избесим циганите по шлеповете".

Да не би "другите" да са те накарали да напишеш тези две мнения?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Здрасти Адаш. Образованието е придобивка, не качество. Подобно на всяко друго умение което придобива човек. Това че можеш да четеш прави ли те по милосърден? Това че може да смяташ прави ли те по смел? Това че можеш да шофираш прави ли те по малко егоист?

Невски, това са въобще не са качества.

Кръвосмешението е обичай, който между впрочем е широкоразпространен и днес сред мюсюлманите. Би ли нарекъл заради това днешните мюсюлмани "примитивни"?

Образованието не е качество, а придобивка и умение.

Ахаа Адаш, но забравяш основния закон на диалектиката. Количествените натрупвания водят до качествени изменения ;). Образованието вече е качество. Да! Това, че мога да чета (не да знам буквите и връзвам изречения) ме прави по-милосърден. Това, че мога да смятам ме прави много по-смел (вероятности адаш ТВ е много нещо). И да шофирането те прави по ....толерантен ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Не Шейдес. Объркал си се. Отговорно заявявам, че никога и никъде в този форум не съм призовавал към масово насилие, към която и да е било група. Призовавам те, да не повдигаме отново тази тема.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ми Хитлер е можел а чете, да пише, да рисува! Можел е да шофира (а Мусолини да пилотира самолет), но това не ги е направило по добри хора май.

Василий ІІ ослепява 15 000 души, а Хитлер избива 6 милиона души в концлагери. А сега, кой е по милостив? Точно образования Рузвелт хвърля 2 атомни бомби. А какво да кажем за колонизаторите на Африка през 19 и 20 век? Те също са били образовани, ама крал Леополд реже ръце на поразия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Здрасти Адаш. Образованието е придобивка, не качество. Подобно на всяко друго умение което придобива човек. Това че можеш да четеш прави ли те по милосърден? Това че може да смяташ прави ли те по смел? Това че можеш да шофираш прави ли те по малко егоист?

Невски, това са въобще не са качества.

Кръвосмешението е обичай, който между впрочем е широкоразпространен и днес сред мюсюлманите. Би ли нарекъл заради това днешните мюсюлмани "примитивни"?

Образованието не е качество, а придобивка и умение.

Да разбира се. Най-малкото ще можеш прочетеш Платон, библията или Доукинс. И това несъмнено ще те направи по-добър.
Като смяташ, по-добре ще си пресмяташ риска и няма да се впускаш в безрасъдни начинания, което ако не те прави по-смел, те прави по-жив. А пък невежество и страх се родеят много повече.
Шофирането – да. Научаваш се, малко или много, да се съобразяваш с другите участници в движението.
Образованието може да е придобивка, но то променя качествено човека. В този смисъл значи, може да разглежда и като качество.
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ми Хитлер е можел а чете, да пише, да рисува! Можел е да шофира (а Мусолини да пилотира самолет), но това не ги е направило по добри хора май.

Василий ІІ ослепява 15 000 души, а Хитлер избива 6 милиона души в концлагери. А сега, кой е по милостив? Точно образования Рузвелт хвърля 2 атомни бомби. А какво да кажем за колонизаторите на Африка през 19 и 20 век? Те също са били образовани, ама крал Леополд реже ръце на поразия.

забравяш, че сегашна европа е точно плод на ВСВ

ако нямаше ВСВ сега европа щеше да е друга ако изобщо я има и най-вероятно нямаше да я водим тая дискусия

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Само дето не съм се объркал, защото моето мнение което беше след твоето бе изтрито заедно с него. И точно призоваваше към убийства на цигани.
П.С. Не ме трий повече, като не ти изнася. То е ясно, че не обичаш да ти опонират.

Link to comment
Share on other sites

Жестокото отношение към престъпниците ражда само рецидивисти.

Това не е вярно. Ако дойде едно правителство, което накаже сурово определен брой хора за да даде пример, че вече не трябва да има престъпност, то всеки ще си помисли много добре дали да тръгне да извърша нещо незаконно, ако го грози сурово наказание.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Прочети си ПМа и ще разбереш какво и защо. Някой неща не са за пред хора. Пак ще повторя, никой, никога в този форум не е призовавал за геноцид над когото и да било, това са твои измислици.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ми Хитлер е можел а чете, да пише, да рисува! Можел е да шофира (а Мусолини да пилотира самолет), но това не ги е направило по добри хора май.

Василий ІІ ослепява 15 000 души, а Хитлер избива 6 милиона души в концлагери. А сега, кой е по милостив? Точно образования Рузвелт хвърля 2 атомни бомби. А какво да кажем за колонизаторите на Африка през 19 и 20 век? Те също са били образовани, ама крал Леополд реже ръце на поразия.

Милиони не, а милиарди вече могат да четат, но не са нито Хитлер, нито Мусулини. Василий Втория ги ослепява по закон, защото законите за бунт са били такива тогаз. И не можеш да сравняваш Хитлер с Василий! Хахаха не си достатъчно образован! Руз(а)велт не е жив когато Труман заповядва не , а разрешава бомбардировката над Япония.

Образованието не е причината за рязането на ръце, а неговата липса!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Само дето от съобщението ти нищо не се разбира, просто е написано, че темата е много сложна и да не пускам такива неща.

Точно ти призоваваше към бесене, преди малко се опита да го извъртиш на репресия, а сега директно, че нищо не си казал. Ясно ни е, че опитваш да печелиш своите малки победи само дето трябва да го правиш навън, а не тук да лъжеш, че не си излагал какво наистина ти е в главата.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Пол Пот

През следващата 1947 г. Салот завършва гимназия и постъпва в техническото училище в Пном Пен. По това време той се запознава с Йенг Сари,който
е студент в лицея "Сисоват", където показва блестящи резултати в
областта на науката. Сари, освен това, е и водач на движението срещу
френското управление. В съответствие с очакванията и настроенията на
камбоджанския народ, Камбоджанската демократическа партия,
въпреки че не е левичарска, си поставя като основна цел освобождението
на страната от френската окупация. Поради това френското правителство
започва особено стриктно да следи всяка крачка на членовете на партията.
Докато се обучава в техническото училище, Салот се явява на изпит за
университет, но не успява да го издържи. През следващата 1949 г., той все пак получава възможност да изучава радиотехника и електротехника във Франция като национален стипендиант.

И той ли е неграмотник?



Какво ми е в главата си е моя работа, и ще го казвам на когото искам и където искам. Мисля всеки човек има право да запази част от мислите за себе си.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

frujin сега си избра една теза, че грамотен човек може да бъде масов убиец

хубаво фружине ма това не е равно на неграмотния срдновековен човек е добър и хуманен

двете неща нямат нищо общо

свъременното европейско общество е на качествено друго ниво в сравнение със средновековието

въпроси като ще имам ли покрив над главата, какво да ям, колко от децата си ще погреба не стоят пред хората

може би това ги е направило глезени, но не мисля, че ги е направило лоши

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

вижте ако не може да прозрем, че в мизерията човек озверява значи няма изобщо смисъл да пишем тук

хората като огладнеят почват да се ядат едни други, това е простата истина

вземето едно дете живяло в мизерия по домове 10г. и се опитайте да го направите човек ... в 99% от случаите никакъв резултат ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

http://www.standartnews.com/svyat-evropeyski_sayuz/norvegiya_izprashta_zhenite_v_kazarmata-192562.html

Норвегия изпраща жените в казармата

Осло. Норвегия е на път да стане първата европейска страна, в която жените ще подлежат на задължителна военна служба. Новината дойде, след като парламентът одобри законопроект, съобщи на сайта си министерството на отбраната, цитирано от РИА Новости.

Законопроектът бе приет от парламента в петък с нужното мнозинство от народни представители. "Всички граждани трябва да имат равни права и задължения независимо от пола", се посочва в прессъобщението на военното ведомство. "Нямаме намерение да викаме жените в казармата, защото имаме нужда от повече войници. Ние се нуждаем от по-добри войници", заяви министърът на отбраната Ане-Грете Стрьом-Ерихсен. Тя приветства постигнатото споразумение на партиите и заяви, че денят е исторически, припомняйки, че днес се отбелязва 100-годишнината от постигнатото от жените право да гласуват.

Очаква се гласуваната промяна да влезе в сила през 2015 г. До 2020 г. пък 20 на сто от военнослужещите трябва да са представителки на нежния пол. В момента жените в норвежката армия са едва 9%. Ежегодно в армията постъпват между 8000 - 10 000 души, а когато има желаещи, приемът е по-голям.

В момента половината членове на норвежкото правителство са жени. В страната действа закон, по силата на който 40 на сто от членовете на съвета на директорите на публичните акционерни дружества трябва да са жени.

........

но това е нищо, виж като приемат и в името на равенството между половете и акт задължаващ държавата да осигури условия всеки гражданин независимо от пола си да може да роди, и го направят задължително като военната служба, ще настане вече наистина пълното равенство...

инак и без закон - ние сме преди норвежците - България начело в НАТО по процент жени в армията

http://www.mediapool.bg/българия-начело-в-нато-по-процент-жени-в-армията-news176850.html

но според Вицеадмирал Потиджър офицерите жени са малко -

http://pressadaily.bg/publication/1333-В-България-жените-офицери-са-малко

мисля си, че ако почнем да правим едни операции - и България като нищо да си има и свой вицеадмирал -жена

img_227614.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Да Невски, днес технологично сме много по напред от средновековието. За другото си прав, един съвременен образован човек може да бъде масов убиец и жесток злодей. Един необразован средновековен човек също може да бъде жесток масов убиец.

Моята теза е, човека си е един и същ независимо от технологии, място на раждане, време на раждане. В човешката история хората винаги и навсякъде са еднакви в своите човешки качества и чувства.

Смятам, че по своите човешки качества негър роден в сърцето на африка, необразован и живеещ без съвременни удобства е също толкова умен, справедлив, честен, милосърден, жесток, страхлив, егоист, измамник колкото и нобелов лауреат живеещ в САЩ.

Редактирано от Frujin Assen
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пол Пот

И той ли е неграмотник?

Какво ми е в главата си е моя работа, и ще го казвам на когото искам и където искам. Мисля всеки човек има право да запази част от мислите за себе си.

Въпроса е, че се опитваш тук да го казваш. Пази си мислите за себе си като се самосъжеляваш, не ги изливай тук, а и не обвинявай другите. Само ти си си виновен!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да Невски, днес технологично сме много по напред от средновековието. За другото си прав, един съвременен образован човек може да бъде масов убиец и жесток злодей. Един необразован средновековен човек също може да бъде жесток масов убиец.

Моята теза е, човека си е един и същ независимо от технологии, място на раждане, време на раждане. В човешката история хората винаги и навсякъде са еднакви в своите човешки качества и чувства.

не не са

за една майка в средновековието е било нормално да си удави детето в реката защото е сакато

докато сега това не е общоприета практика

в средновековна европа браковете по сметка и кървосмешението са били изключително чести да не говорим, че повечето булки всъщност са давани от бащите си без някой да се допитва до тях

сега няма такова нещо

мисля, няма нужда да продължавам разликите са очевидни

ако не можеш да ги проеумееш то си е за теб

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...