Отиди на
Форум "Наука"

Парадоксът на въртящия се диск


gmladenov

Recommended Posts

  • Потребител
Преди 1 час, laplandetza said:

 

Преди 6 часа, scaner said:

Поредните глупости. Значи, неподвижен си спрямо светлината? Умник! :) А спрямо фронта на пулс в друга посока, и спрямо него ли си неподвижен в тоя случай?

 

Да Напълно Неподвижен  <Скорост> на  Фотон, не е обикновенно движение , това е част от Съществуването на фотон. Неподвижен Означава изотропна <скорост> на фронта на вълната измерена във времеви интервали по Методът или със всеки друг от работещите Скоростомери, както и практическа изотропия в среден импулс на Рел. Лъчение .

Хехехе, веселяк :)

Неподвижен спрямо кой фронт? На фотона дето се движи от ляво на дясно, или този от дясно наляво, или и спрямо двата? Спрямо всички? И каква скорост на какъв фронт, когато си неподвижен спрямо него?

Ти печелиш точките по простотия. Аз все се надявах да ни изненадаш с нещп умно, ти ни изненада, ама...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 130
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Преди 2 минути, scaner said:

Хехехе, веселяк :)

Неподвижен спрямо кой фронт? На фотона дето се движи от ляво на дясно, или този от дясно наляво, или и спрямо двата? Спрямо всички? И каква скорост на какъв фронт, когато си неподвижен спрямо него?

Ти печелиш точките по простотия. Аз все се надявах да ни изненадаш с нещп умно, ти ни изненада, ама...

 

Глупи, Изотропна <С> по Методът, Нула Скорост по останалите Скоростомери.  Ма ти си фанатик, жалко създание, твоята душичка  няма калории, за наказание ще Живееш, което е равносилно на Земен Ад.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, laplandetza said:

Глупи, Изотропна <С> по Методът, Нула Скорост по останалите Скоростомери.  Ма ти си фанатик, жалко създание, твоята душичка  няма калории, за наказание ще Живееш, което е равносилно на Земен Ад.

Тръшкай се, кефиш :) Не аз измислям такива глупави определения, нали?

Това ми напомня една стара приказка: "права линия е тази линия, която завива заедно с партийната"

Та и твоята скорост, куца заедно със скоростомерите дето са сбъркани кардинално :D Хохохо :)

Link to comment
Share on other sites

Преди 28 минути, scaner said:

Тръшкай се, кефиш :) Не аз измислям такива глупави определения, нали?

Това ми напомня една стара приказка: "права линия е тази линия, която завива заедно с партийната"

Та и твоята скорост, куца заедно със скоростомерите дето са сбъркани кардинално :D Хохохо :)

Куца ти дъговидната главица.😀Според кръцнати безмозъчни нямало Неподвижност спрямо Константно Съществуване в Пространство в случая простр. промяна със <скорост> <С>. Дори и Айнщайн е прозрял тая работа.  Глупаци с калпаци...на очите с капаци!

Link to comment
Share on other sites

Преди 38 минути, scaner said:

Тръшкай се, кефиш :) Не аз измислям такива глупави определения, нали?

Това ми напомня една стара приказка: "права линия е тази линия, която завива заедно с партийната"

Та и твоята скорост, куца заедно със скоростомерите дето са сбъркани кардинално :D Хохохо :)

Значи Верваш на Бибията 100 за Всевалидна <С> , независимо от състоянието (инерциално, , а не верваш на нещо доста по просто и Естественно, като Неподвижност спрямо подвижна група обекти, чиято подвижност е да го кажем локално <константна>. Шегуваш се, възможно ли е да си толкова примитивен?, ......... всъщност знаем , че сте и намалихме способностите си с над 90 процента...............

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, laplandetza said:

Според кръцнати безмозъчни нямало Неподвижност спрямо Константно Съществуване в Пространство в случая простр. промяна със <скорост> <С>. Дори и Айнщайн е прозрял тая работа.  Глупаци с калпаци...на очите с капаци!

Не се оправдавай. И така си ясен :)

Преди 56 минути, laplandetza said:

Значи Верваш на Бибията 100 за Всевалидна <С> , независимо от състоянието (инерциално, , а не верваш на нещо доста по просто и Естественно, като Неподвижност спрямо подвижна група обекти, чиято подвижност е да го кажем локално <константна>.

Аз вярвам в експеримента и теорията, която го описва добре.

А в такива купища от безсмислени понятия, такава религия ти приляга. То в нея само може да вярваш, нищо друго. Демек полза никаква. :D

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...