Отиди на
Форум "Наука"

Ново разпалване на конфликта в Украйна?


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 8 минути, Втори след княза said:

Добра илюстрация на демонизирането на Русия.

Кое ви спира да не сключим облог, кой пръв ще нападне?

Демонизиране? Аз ви давам руска преса и вие стигате до извода ,че това е демонизиране? Интересно!:au: С изключение на последното което е от военен анализатор и той е украйнец, но той прекрасно обяснява нещата. За облог .. няма проблем, аз мисля война няма да има/ на какво?

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 88
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 9 минути, Втори след княза said:

На "Не позналият се отнася с респект към позналия". 

Аз смятам, че Украйна ще пролее кръв, навлизайки с войски и техника в ДНР и ЛНР.

В смисъл с респект? Украйна няма нужда да прави каквото и да е. Русия днес обяви ,признава ДНР и ЛНР. Франция след подигравката с Макрон обяви ,снакции като при война. Путин е пътник,така да се издъниш ,това не се прощава. Даже Китай му удари шамар и то звучен. За какво им е на Украйна да правят каквото и да е? Те така или иначе ще си вземат всичко обратно?

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да-а-а ... А междувременно "Джо Байдън назначи небинарен човек на ръководна позиция във федералното правителство – Сам Бринтън, който ще бъде заместник на помощник-секретаря по отработеното гориво и ядрените отпадъци в отдела по ядрена енергия към Министерство на енергетиката в САЩ ... Бринтън, който използва местоимението „те“ за себе си, заяви в публикация в LinkedIn, че вярва, че ще бъдат „първият полово гъвкав човек" на ръководен пост"

Джо Байдън назначи „drag queen“ да отговаря за ядрените отпадъци

https://www.vesti.bg/sviat/bajdyn-naznachi-myzh-v-roklia-na-rykovoden-post-6138215?fbclid=IwAR3V2V9Dm3VnKoSFjxaWW0C8bAQmj0KTBlcCDrotm0tvURLBe91m7CVBQ0g

Редактирано от boyko
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, bulgaroid said:

Демонизиране? Аз ви давам руска преса и вие стигате до извода ,че това е демонизиране? Интересно!:au: С изключение на последното което е от военен анализатор и той е украйнец, но той прекрасно обяснява нещата. За облог .. няма проблем, аз мисля война няма да има/ на какво?

 Това твое изказване отговаря на въпроса дали има смисъл човек да си губи времето с теб.

 Коя е тази руска преса ?

1. BBC - прозападна медия

2. Настоящее время - прозападна медия, финансирана от САЩ : https://ru.wikipedia.org/wiki/Настоящее_время_(телеканал)  

3. DW - Немска прозападна медия.

4.  Риа Новости - да,  тоава е единствена проруска медия от всичките тук споменати.

5. Фейгин Лаиф - руски опозиционер - прозападна позиция / медия.

 Това ли наричаш руска преса ? Хаха.

Да слушаш каквато и да е преса, не е най доброто решение за предобиване на някаква представа на случващото се. Трябва да се слуша (да се черпи от) източника на важна информация а не папагалите.

 

Редактирано от Orbit
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, Orbit said:

Да слушаш каквато и да е преса, не е най добро решение за предобиване на някаква представа на случващото се. Трябва да се слуша източника на важна информация а не папагалите.

Разбира се,то проблема е друг тука нищо не четете само лозунги гледам се повтарят . Най-смешното е русофил връз русофила ама оригиналдъ руснаците никой не ги чете,само как беше, папагали повтарят вестник сега и дума едно към едно?!:ag:

Редактирано от bulgaroid
  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, bulgaroid said:

Разбира се,то проблема е друг тука нищо не четете само лозунги гледам се повтарят . Най-смешното е русофил връз русофила ама оригиналдъ руснаците никой не ги чете,само как беше, папагали повтарят вестник сега и дума едно към едно?!:ag:

Ти си отговори на въпроса как от тази твоя руска преса само една от петте медии е с проруска позиция. Това че някой подава новините на руски, не означава че това е руска преса. Силно ти куцат някои основни положения. 

Да се чете не е достатъчно. Както и няма значение русофилството или русофобството (както и други фИлии и фобии), това не трябва да влияе на преценката на ситуацията.

Редактирано от Orbit
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, Orbit said:

Ти си отговори на въпроса как от тази твоя руска преса само една от петте медии е с проруска позиция. Това че някой подава новините на руски, не означава че това е руска преса. Силно ти куцат някои основни положения. 

Да се чете не е достатъчно. Както и няма значение русофилството или русофобството (както и други фИлии и фобии), това не трябва да влияе на преценката на ситуацията.

А каква е проруската позиция? Тя непрекъснато се мени ,от вчера е друга? За пореден път се потвърждава правилото колкото повече русофил толкова по малко знае за Русия. а най-големите изобщо не разбират езика!  :ag: 

Искаш да ти извадя същите дакти от "проруски източници " без проблем щом за теб търсачката е тайна закрита от седем печата :ag: ,оф почнах като руснак да говоря! Само ме е страх,ще трябва и да превеждам! :ag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Orbit said:

Ти си отговори на въпроса как от тази твоя руска преса само една от петте медии е с проруска позиция. Това че някой подава новините на руски, не означава че това е руска преса

Каква е проруската позиция ще разберем (ако все още сме живи) след властта на Путин.  Засега знаем позицията на Путин и съответно пропутинската позиция на путинските медии.  Реалната оценка на днешните събития  и на всички останали събития около отношенията между Русия и Украйна, руснаците ще си ги направят в пост-путинския период и чак тогава ще стане ясно, кое е било проруско и кое не.  

С други думи за пропутинките медии важи същото, както и за опозиционните: "Това че някой подава новините на руски, не означава че това е руска преса"  

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, bulgaroid said:

А каква е проруската позиция? Тя непрекъснато се мени ,от вчера е друга? За пореден път се потвърждава правилото колкото повече русофил толкова по малко знае за Русия. а най-големите изобщо не разбират езика!  :ag: 

Искаш да ти извадя същите дакти от "проруски източници " без проблем щом за теб търсачката е тайна закрита от седем печата :ag: ,оф почнах като руснак да говоря! Само ме е страх,ще трябва и да превеждам! :ag:

А досега от какви източници бяха ? Не бяха ли от руската преса ? Излиза че тази твоя руска преса която цитираше по рано всъщност са прозападни медии ( в по голяма степен).  

Мислиш ли че ме интересуват твоите фантазии след като ти нарочно или случайно бъркаш очевидните неща ?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 минути, Atom said:

Каква е проруската позиция ще разберем (ако все още сме живи) след властта на Путин.  Засега знаем позицията на Путин и съответно пропутинската позиция на путинските медии.  Реалната оценка на днешните събития  и на всички останали събития около отношенията между Русия и Украйна, руснаците ще си ги направят в пост-путинския период и чак тогава ще стане ясно, кое е било проруско и кое не.  

С други думи за пропутинките медии важи същото, както и за опозиционните: "Това че някой подава новините на руски, не означава че това е руска преса"  

 Кога ще разберем и какво ще разберем и кай ще го разбере... Това е за друга тема .

 Да важи , стига да са руски медии финансирани от самата Русия. Ако са финансирани от САЩ, нещо става съмнително че са руски медии. Всички други чужди за Русия медии, озвучаващи новините на руски език, никак не може да са руски медии.

 

 

 

Редактирано от Orbit
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, Orbit said:

 Кога ще разберем и какво ще разберем и кай ще го разбере... Това е за друга тема .

 Да важи , стига да са руски медии финансирани от самата Русия. Ако са финансирани от САЩ, нещо става съмнително че са руски медии. Всички други чужди медии озвучаващи новините на руски език никак не може да са руски медии.

 

Ами тогава слушай или гледай в тубата Эхо Москвы. Там канят всякакви гости и про-правителствени и опозиционери или просто хора с мнение.  Финансира се от Газпром. Сега да не кажеш, че Газпром като голяма компания също изпитва влияние от запада и медията им не става.

Редактирано от Atom
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 30 минути, Atom said:

Ами тогава слушай или гледай в тубата Эхо Москвы. Там канят всякакви гости и про-правителствени и опозиционери или просто хора с мнение.  Финансира се от Газпром. Сега да не кажеш, че Газпром като голяма компания също изпитва влияние от запада и медията им не става.

Малко са останали по света независими медии с обективна гледна точка. Възможно е  Эхо Москвы да е една от тях. Може да я пробвам някой път.

Редактирано от Orbit
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Подрънкаха със сабите, потропаха с шпорите и след като отвлекоха вниманието от ковида и нарастващата економическа криза/казват, че ще е същата като в 2008, инфлацията поне в унгария е 7,8% /, ще си изтеглят военните сили на 100-200 км.

Утре или след утре ще видим конкретната цена на това споразумение което навярно и в момента се обсъжда някъде тайно....😎

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 часа, boyko said:

Да-а-а ... А междувременно "Джо Байдън назначи небинарен човек на ръководна позиция във федералното правителство – Сам Бринтън, който ще бъде заместник на помощник-секретаря по отработеното гориво и ядрените отпадъци в отдела по ядрена енергия към Министерство на енергетиката в САЩ ... Бринтън, който използва местоимението „те“ за себе си, заяви в публикация в LinkedIn, че вярва, че ще бъдат „първият полово гъвкав човек" на ръководен пост"

Джо Байдън назначи „drag queen“ да отговаря за ядрените отпадъци

https://www.vesti.bg/sviat/bajdyn-naznachi-myzh-v-roklia-na-rykovoden-post-6138215?fbclid=IwAR3V2V9Dm3VnKoSFjxaWW0C8bAQmj0KTBlcCDrotm0tvURLBe91m7CVBQ0g

Молодецка.🤢

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...