Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Потребител
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 1 час, scaner said:

Последната опорка на руските пропагандисти:

Патриотичният руски лозунг е "мы за мир". Докато "нет войне" е нацистски лозунг, хитлеристите  го били ползвали, нацистска пропаганда значи...

Да им се начудиш на когнитивният дисонанс... "Руснаци, сър!"

Чета изцепките написани от този ник и все си мисля :Глупаците не ги сеят, не ги развъждат а все не свършват?!

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, gmladenov said:

но не се излагай да спориш, че те казват истината. 🙄

"Истината", мой човек, е относително нещо, защото ние живеем в пост-1984 свят, в който бялото е черно, лудият е нормален, нормалният е фашист, расист и тн, а кандидат за върховен съдия не може да даде дефиниция за това какво е "жена", защото видите ли не е биолог!!!

Родените и отрасли в едно предишно време разбират това много добре, но си държат езика зад зъбите. По-младите, такива като теб, обаче дори и не могат да осъзнаят това, защото още от детските ясли им се казва че бялото наистина е черно - и за тях това е АБСОЛЮТНАТА истина. Не може да ви вини човек, старата генерация допусна тази морална деградация.

На запад от 1965 година мозъците им се промиват 24/7 - това са три поколения и една лъжа, повторена сто пъти, става истина. По-възрастните източно европейци могат много добре да разпознаят държавната пропаганда, но по-младото поколение вече е загубило тази способност.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Capitainofmarine said:

Чета изцепките написани от този ник и все си мисля :Глупаците не ги сеят, не ги развъждат а все не свършват?!

Не ти ли говори това, че за понятието "глупак" имаш твърде ограничена представа, вероятно само от себе си черпиш информация? Демек въобразил си си че не си глупак, и всички които попадат в обратната схема са такива? Мъкааааа, мъка... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 минути, scaner said:

Не ти ли говори това, че за понятието "глупак" имаш твърде ограничена представа, вероятно само от себе си черпиш информация? Демек въобразил си си че не си глупак, и всички които попадат в обратната схема са такива? Мъкааааа, мъка... :)

Няма проблем, в скоро време броят на глупаците ще бъде драстично намален - те горките дори и не могат да проумеят, че когато се говори, гласува и въвеждат мерки за "карбон редукшън" се цели именно драстичното намаление на "карбонните" форми на живот с два крака и две ръце.

Прогнозата на deagel.com за 2025 година, направена още през 2014 (изчезна онлине през Април 2021) дава следното население за "развитите" демокрации:

САЩ - 99 милиона,
УК - 14 милиона,
Германия - 28 милиона,
Канада - 26 милиона,
Израел - 4 милиона

Редактирано от Deageltcho2025
малка грешка
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Deageltcho2025 said:

Прогнозата на deagel.com за 2025 година, направена още през 2014 (изчезна онлине през Април 2021) дава следното население за "развитите" демокрации:

САЩ - 99 милиона,
УК - 14 милиона,
Германия - 28 милиона,
Канада - 26 милиона,
Израел - 4 милиона

Много научна фантастика четеш. И аз обичам дистопиите, ама човек все пак винаги трябва да си дава сметка къде е границата с реалността :)

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, scaner said:

Не ти ли говори това, че за понятието "глупак" имаш твърде ограничена представа, вероятно само от себе си черпиш информация? Демек въобразил си си че не си глупак, и всички които попадат в обратната схема са такива? Мъкааааа, мъка... :)

Продължавай да се мъчиш!

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Capitainofmarine said:

Продължавай да се мъчиш!

Хе, аз ти се кефя на напъните, ама често почнаха да ми свършват пуканките, така че задръж за малко :)

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, scaner said:

Много научна фантастика четеш. И аз обичам дистопиите, ама човек все пак винаги трябва да си дава сметка къде е границата с реалността :)

Знам, вие много "учените" харесвате това:

viber_image.jpg

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 часа, Capitainofmarine said:

Огмиос от трета стая на втора палата в Карлуковския дом за нежни души? Тоя същият който беше Наполеон а преди това Цезар?

 

Едновремено забавен и скучен си :)  Следващ една добре утъпкана пътека в живота .Искаш не искаш Путин и Русия си заминават .Всичко е енергия и кръговрат ,всичко трепти , каквото е горе това е и доло ,всичко е ум .Вникни в думите ми дете мое . Не карай автомобила си по автомагистралата на егоизма и суетата следвайки един кръволок .Слез по калния и прашен път в страни за да добиеш мъдрост и знание отвъд най смелите си мечти :)  Милиарди хора съдействат на Украйна по всякакъв начин.Това е енергия разбираш ли ,която се е завихрила покрай цялата Русия + пълната мобилизация на Украйнския народ срещу един колос на глинени крака ,който беше разкрит ,че нито е непобедим нито е готов за тази война  излъчваш страх ,неверие ,съмнение .Ще ти го предам така положителна и отрицателна енергия .+ и – ,добро и зло ,нощ и ден ,ин и ян и т.. Това е космоса приятели :)

 

https://www.facebook.com/1830076032/videos/999249714030081

Украйна

Краят на Русия - това е на масата в момента.

 

https://twitter.com/kamilkazani/status/1507819604105592832?s=21&t=TUr5w06ZuQXiqC_HPLAlsQ&fbclid=IwAR3NulISjq6x-obugRHVui3jawlrdTEKcR8WeDf38D2wZzJ-2koIPilfL8M

И месец по рано по-надолу има в линка пак същото студио .Веднага правя паралел в 2 световна война и след първоначалния шок  руснаците се дигат като един мобилизират се . Обратно немците ,започват да се съмняват да губят ,страх ,зациклят в днешен вариянт .Има го навсякъде в историята назад .В личния живот също ,ще се справиш или не ...Не случайно пише на Българския парламент , че съединението прави силата .

 

The results of the liberation  of Trostyants: one commander of the Russian army shot himself, the second was fired 🔥

https://www.facebook.com/Kurdsglabal2/photos/pcb.132609186001467/132609092668143/

 

Редактирано от Сармат
  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Сармат said:

Всичко е енергия и кръговрат.

Абсолютно съгласен с това ви твърдение, но ще си позволя малко разсъждения тук!

Без енергия животът, така както го разбираме, отива на кино!

Легендарният автор на научна фантастика сър Артър Кларк твърдеше, че в бъдеще парите ще бъдат обезпечени с енергия. Същото това твърдение се е споделяло от Хенри Форд и дори Томас Едисон е говорил за един енергиен долар.....

Сега един варел с петрол струва околоU$100 и ако рублата струва около един цент то това означава, че Русия получава около 10,000 рубли за този варел (точните цифри тук са без значение)

Но този варел с петрол съдържа около 6.1 милиарда джаула енергия.

Представете си сега, че в понеделник Путин излиза и обявява, че от този момент руската рубла е обезпечена с един джаул енергия (или мили-, микро-, или каквато и да е стойност те изчислят).

Това е краят на западния начин на живот - защото пари без покритие лесно се печатат (в наше време те дори не си дават труда да ги принтват), но енергия, храна и ресурси централната банка не може да печати.

ГАМЕ ОВЕР!!!

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 34 минути, scaner said:

Хе, аз ти се кефя на напъните, ама често почнаха да ми свършват пуканките, така че задръж за малко :)

Ами аз такива като тебе казах за какво стават "ни в пизду, ни в червоной армии" Пословица такава от миналия век в Украйна, съчетание от дюстабан и импотенция всмисъл и в секса не става и негоден за армията тоест за нищо не ставаш...

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, Сармат said:

Едновремено забавен и скучен си :)  Следващ една добре утъпкана пътека в живота .Искаш не искаш Путин и Русия си заминават .Всичко е енергия и кръговрат ,всичко трепти , каквото е горе това е и доло ,всичко е ум .Вникни в думите ми дете мое . Не карай автомобила си по автомагистралата на егоизма и суетата следвайки един кръволок .Слез по калния и прашен път в страни за да добиеш мъдрост и знание отвъд най смелите си мечти :)

Тоя точно е избягал от Карлуково!!! Там какво, обиждаха ли те?!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Capitainofmarine said:

Ами аз такива като тебе казах за какво стават "ни в пизду, ни в червоной армии" Пословица такава от миналия век в Украйна, съчетание от дюстабан и импотенция всмисъл и в секса не става и негоден за армията тоест за нищо не ставаш...

А трябва ли да се повтарям, че хоризонта от който черпиш жизнения си опит за такива ти заключения е изключително тесен, и май се свежда само до тебе си?

Капитане, какви комплекси се опитваш да избиваш тука? И русофилството ти е една издънка, не е истина направо...

  • Харесва ми! 5
  • ХаХа 2
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://www.facebook.com/100077387752746/videos/676258980259563

:) за капитана

Алігатори не літають.... Русский окупант, ИДИ ДОМОЙ! Від Телерадіостудія МО України Бриз #stoprussia #StrongerTogether #ОдесаУкраїна #народна_війна

https://www.facebook.com/watch?v=673353747241347 

https://www.facebook.com/100064359595429/posts/339333881555262/

Украйна

Редактирано от Сармат
  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 часа, Capitainofmarine said:

Това са глупости и пропаганда. Ако си помислиш в момента на война на руснаците скандали са им ненужни особенно със страни в които населението е с русофилско настроение.

Настроението на населението най-добре може да се види в търговската мрежа. Това е магазин в центъра на София днес :

655867851_20220327_1651182.thumb.jpg.50bba8d92f7a766b0739252bce028938.jpg

  • Харесва ми! 4
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://www.facebook.com/groups/3582613048463680/permalink/5174979535893682/

Английски зенитни комплекси са вече в Украйна. 

https://www.facebook.com/287819317901071/posts/5654279434588339/

Абхазия ,Южна Осетия и Армения. Руската армия изтегля от всякъде войници зареди войната в Украйна. 

https://www.facebook.com/100077387752746/posts/134983505757907/

Карта на бойните действия . 

https://www.facebook.com/1455830907968758/posts/3177589742459524/

Логистика 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5156688504393682&id=100001577499523

Трофеи 

https://www.facebook.com/523004674462541/posts/4918366178259680/

Около Харков

Редактирано от Сармат
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 минути, Doris said:

Настроението на населението най-добре може да се види в търговската мрежа. Това е магазин в центъра на София днес :

 

В сегашната политическа обстановка ми е много интересно кой нормален трезвомислещ човек ще се осмели да си купи и постави на колата руското знаме или стикери Z в страна от т.н либерални "демокрации"?

В най-добрият случай колата му ще бъде вандализирана с изпочупени стъкла и срязани гуми, дори да е паркирана пред народното събрание посред бял ден. В по-лош случай този човек ще си загуби работата, особено държавна, а в най-лошият случай ще го вкарат в затвора и може да му вземат непълнолетните деца за правилна дресировка.

Но се басирам, че ако имаше начин името на Путин да се постави на бюлетина за избор на президент/министър-председател във всяка една от тези псевдо-демокрации, дори САЩ, той щеше да събере страшно много гласове! За съжаление няма начин как да се тества това...

  • ХаХа 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ВСУ му предстоят сериозни поражения през започващата седмица щом отсега започнаха да си измислят оправдания:

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 часа, tantin said:
Преди 18 часа, Сармат said:

Това са военни престъпления. След тия си действия на украинците ще им се наложи или да превземат Москва, или да бягат към Африка

Днес тези видеота със зверства и жестокост на украинските специални части бяха така да се каже новината на деня, най-коментираното събитие..

Руснаците дори не бяха изненадани - чисто и просто казваха - ето, това са диваци. Ние знаем с какво хора си имаме работа.. ще има и още по- жестоки неща от тези главорези..

Дори и главния стратег Арестович в Фейгин Лайв- призна: това са военни престъпления.

Украйна щяла да разследва кои са извършителите. За тези военни престъпления нямало да има давност - и подобни общи приказки, които никой не ги взема на сериозно..

Мъченията и издевателствата отдавна са нормална практика за украинските структури, но сега целия свят гледа Украйна и това което до сега бе "нормално" от един момент се превръща в "военно престъпление".   Смешни са и опитите им за гузни оправдания..  Първо ще наградят извергите с медали за храброст.. После ще ги търсят 10-20 г. И ако случайно някой бъде окончателно разобличен ще го изкарат че имал леки психични отклонения и заболяване..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...