Отиди на
Форум "Наука"

Мемове, свързани с руско-украинската война през 2022 година

Recommended Posts

• Мнения 183
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

• Глобален Модератор

Руснаци, как е на фронта? 

FB_IMG_1662908120672.jpg

• Харесва ми! 2
  • ХаХа 6

• Потребител
Вицовете от днес:
"След серията поражения на руската армия, правителствата на НАТО-вските държави започнаха да се боят да не би Украйна да възстанови Съветския съюз..."
"ВСУ изказват своята благодарност към Руската федерация за щедро изоставената военна помощ: стотици камиони, десетки танкове, тонове гориво..."
"Украинската армия се оказа напълно неспособна да догони руската..."
"Мотото на Въоръжените сили на РФ: Нас не догонят!..."
"Руската армия в пълен ред се прегрупира, извършвайки обратно настъпление, докато украинската панически тича след нея..."
"Русия явно се кани да унищожи украинската снабдителна система, като я претовари с военнопленници за изхранване..."
"- Г-н президент, Зеленски ви търси! - Ох, добре, подай ми телефона. - Не е по телефона, пред вратата на бункера е..."
"И Русия, и Украйна вече вадят американска техника от ленд-лийза. Но с различни дати на производство..."
  • Харесва ми! 5
  • ХаХа 2

• Глобален Модератор

306925274_525794119549350_5300227149437731326_n.jpg

• Харесва ми! 6
  • ХаХа 3
  • Upvote 1

• Глобален Модератор

304868748_10160343293181880_690387103334307637_n.jpg

• Харесва ми! 1
  • ХаХа 2

• Глобален Модератор

Много ми се иска на дивана да е българския русофил. Моментално стават по-ниски от тревата.

• Харесва ми! 5
  • ХаХа 1

• Потребител

😀 То и на руснаците нещо не им е весело в коментарите, някои се стягат за бой, други показват повестките...този тук типичен руски алкаш - налива се с някаква помия и гледа по тв още по-голяма помия.

• Харесва ми! 1

• Потребител

FdQQTGEX0AAIXKD?format=jpg&name=medium 

• Харесва ми! 1
  • ХаХа 2

• Потребител
Преди 3 часа, kirasirrav said:

😀 То и на руснаците нещо не им е весело в коментарите, някои се стягат за бой, други показват повестките...този тук типичен руски алкаш - налива се с някаква помия и гледа по тв още по-голяма помия.

Тройной

В Шотландия пият Скоч,

В Полша пият Водка,

а в МадаРаша пият тройной от заранта.

• ХаХа 5

• Потребител
Преди 22 часа, Warlord said:

Много ми се иска на дивана да е българския русофил. Моментално стават по-ниски от тревата.

Искам теб да те видя, имам и оръжие, може би, не си спомням😷 имам заровен и автомат калашников, ще ти го връча........ от мен морална подкрепа, ще те гледам по СНН , евронюз,дойюе зеле и ще се гордея с теб!😀

За нас

Вече 17 години "Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

За контакти:

• Create New...