Отиди на
Форум "Наука"

Има ли масово изгонени от форума потребители?


Recommended Posts

  • Потребител
Just now, Втори след княза said:

И в Белград не пострадаха американски граждани.

Американските бомбардировки са ОТГОВОР на варварщините на Милошевич.
С варварите ... и техните поддръжници ... само по варварски.  Никаква милост
за тези скотове. 🤬

  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 3 минути, skiahtro said:

А сега само трябва да се замислиш, как може да интерпретират действията ти в съда. Под доста членове попадаш....🙂

Мъжкар ли си?

Кажи ми ти под кой членове попадам.. 

"Ти написа или каза  еди какво си (цитираш!), по еди кой си член си  попадаш.."

Става ли? Мъжкар  ли си?

 

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, nik1 said:

Мъжкар ли си?

Кажи ми ти под кой членове попадам.. 

"Ти написа или каза  еди какво си (цитираш!), по еди кой си член си  попадаш.."

Става ли? Мъжкар  ли си?

 

🙂

Не знам как ще се оправяш, мен не ме забърквай в твоите схеми, но ето погледни резултата:

Преди 4 минути, gmladenov said:

С варварите ... и техните поддръжници ... само по варварски.  Никаква милост
за тези скотове. 🤬

За това ти ще бъдеш отговорен, след като другия определено не може да отговаря за действията си...😀

  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 5 минути, skiahtro said:

Подбудителството не е затваряне на очи или бездействие! Не се заблуждавай, че ще минеш тънко! Чети НК!!!🙂

Не ми  размахвай увидивителни, ами цитирай къде и кого съм подбуждал.. Не цитираш ли ставаш официално лъжец,,  

 

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nik1 said:

Не ми  размахвай увидивителни, ами цитирай къде и кого съм подбуждал.. Не цитираш ли ставаш официално лъжец,,  

 

Ами чети наказателния кодекс дето си пуснал, докато ти светне!!!🙂

  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Just now, skiahtro said:

🙂

Не знам как ще се оправяш, мен не ме забърквай в твоите схеми, но ето погледни резултата:

За това ти ще бъдеш отговорен, след като другия определено не може да отговаря за действията си...😀

Ти май съвсем изперка  вече?  АЗ не мога да  да отгорен за думите на другите. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Just now, skiahtro said:

Ами чети наказателния кодекс дето си пуснал, докато ти светне!!!🙂

 

Значи бях прав за теб  - не си  "мъжкар", ами си "въшкар"?, ха-ха-ха-ха

Аз няма какво да чета, ти си този който твърдиш нещо за мен и ти трябва  да го докажеш

 

 

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 40 минути, Втори след княза said:

И кой определя кога една война е престъпление срещу мира и човечеството?

Може да се повтарям с написаното от Ник по-горе, но простият отговор е: когато отговаря на характеристиките за "престъпление срещу човечеството" определени в международното право, които накратко са:

Престъпление срещу човечеството в международното право е извършването на тежки жестокости срещу големи маси хора и представлява най-високата степен на криминална дейност.

Масови убийства, изтребления, депортация, поробване на цивилно население преди или по време на война; преследване по политически, расови или религиозни причини и други нечовешки дейности, отговарят на определението, ако са част от широкоразпространена и системна практика.

От Укипедията. Кое от изброените липсва в тази война?

Впрочем, в момента съдът в Хага доста по-професионално от нас придвижва обвинението за престъпления срещу човечеството. Като втаса, вестниците ще известят, няма да пропуснеш.

Преди 45 минути, Втори след княза said:
Преди 50 минути, gmladenov said:

Да бомбардираш жилищни блокове и да убиваш хора си е чиста варварщина.

В Белград има още следи. Какво да мисля за тази война?

Ще мислиш в контекста на причините и последиците от войната. Опитай да приложиш характеристиките на "престъпление срещу човечеството" по-горе, да видим дали ще ти пасне, или май няма? Значи е нещо друго, което сега не обсъждаме, защото е опорка от друга опера...

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, skiahtro said:

🙂

Не знам как ще се оправяш, мен не ме забърквай в твоите схеми, но ето погледни резултата:

 

Типично за путинофил - хвърляш кухи обвинения, лъжеш нагло и си жалък.

Редактирано от Шпага
  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nik1 said:

Ти май съвсем изперка  вече?  АЗ не мога да  да отгорен за думите на другите. 

Не не е така! Дори да оставим настрана подбудителството... Ти си в случая и модератор!!! Допускането само на точно определени мнения изказващи и изразяващи явно насилие, агресия, престъпление с/у човечеството те прави съпричастен!!! И доказателството е, че изтриваш всичко противно на тези мнения, както и гониш всички с различно мнение! В този случай имаме толериране и пропаганда на насилие, лично от твоя страна!

Не вярвай, че ще ти е толкова лесно...🙂

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 6 минути, nik1 said:

 

Значи бях прав за теб  - не си  "мъжкар", ами си "въшкар"?, ха-ха-ха-ха

Аз няма какво да чета, ти си този който твърдиш нещо за мен и ти трябва  да го докажеш

 

 

Въжкар, мъшкар, ти чети, как я вапца, без да се усетиш...

  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Втори след княза said:

Целта на НАТО бе да премахне една силна независима държава като Югославия. Когато Милошевич я укрепи, той беше нарочен за диктатор. Последиците от войната са слаба Сърбия, която не е фактор. 

Кое и е силното на една разпадаща се федерация, в която възникват междусобици между бившите и компоненти за територия и ресурси, на основа етнически и религиозни различия? НАТО само сложи бърз край на този процес, продължил почти 10 години.

Подвеждаш се по някакви чужди мнения, без да си изчистиш предпоставките за осмисляне на проблема.

Впрочем, същите предпоставки ги има в латентно състояние и сега в Русия.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 13 минути, skiahtro said:

Не не е така! Дори да оставим настрана подбудителството... Ти си в случая и модератор!!! Допускането само на точно определени мнения изказващи и изразяващи явно насилие, агресия, престъпление с/у човечеството те прави съпричастен!!! И доказателството е, че изтриваш всичко противно на тези мнения, както и гониш всички с различно мнение! В този случай имаме толериране и пропаганда на насилие, лично от твоя страна!

Не вярвай, че ще ти е толкова лесно...🙂

Много ми е лесно даже. Нямам задължения да изтривам постове, не ми се плаща, и не съм го правил досега..(Ако трябваше  да трия - твоите тролски истории нямаше да видят  свят, ти освен да тролиш друго не правиш)

На който  не му харесва - може да се оплаче  на ръководтсвото, няма да се обидя

 

Редактирано от nik1
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 27 минути, Шпага said:

Типично за путинофил - хвърляш кухи обвинения, лъжеш нагло и си жалък.

Айде помисли още малко...🙂

 

Преди 10 минути, nik1 said:

Много ми е лесно даже. Нямам задължения да изтривам постове, не ми се плаща, и не съм го правил досега..Ако трябваше  да трия - твоите тролски истории нямаще да видят цсвят редаххтирал().. На йихти не му харсева

Точно така! Нямаш задължение, но гониш всичко що е противно на насилието... Затова по-горе казах, че толерираш и пропагандираш насилие, освен подбудителството...

В съда с гномски изказвания, за тролски истории, няма да те оправдаят, защото там гледат по същество!!!

Повярвай не си убедителен и няма да ти повярват, особено след всичко което си извършил...

😍

Редактирано от skiahtro
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Спомняш ли си ...

Аз си спомням, а ти спомняш ли си?

По онова вереме ти най-вероятно си бил невръстно хлапе, докато войната в Югославия аз си я спомням
лично. И особено добре си спомням тогавашните критики към САЩ: че ако в Босня имало петрол, САЩ
отдавна да са се намесили (както в Кувйт). Но понеже в Босна растяли само моркови, САЩ нямали
никакъв интерес да се намесват във войната.

Тогава бях читател на "24 часа" и най-вероятно там съм го прочел това за морковите. Фактът е, че живо
си го спомням това цветисто сравнение.

Известно време след това САЩ най-накрая се намесиха ... като забележи те само бомбардираха без да
окупират. Много съществена разлика!

Значи каква са основните разлики между Югославия и Украйна:
В Босна вече имаше доказан геноцид и САЩ се намесиха едва след като им бе оказан международен
натиск ... при това без никаква окупация на територии.

В Донбас никога не имало геноцид преди войната. Там се биеха финансирани от Русия сепаратисти
с украинската армия. А сега Русия не само бомбардира Украйна, но и окупира.

Въпреки тези разлики, ти си убдеден, че Русия не прави нищо по-различно от САЩ.
На това му се вика (варварска) наглост. 🤬

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 минути, Втори след княза said:

Целта на НАТО бе да премахне една силна независима държава като Югославия. Когато Милошевич я укрепи, той беше нарочен за диктатор. Последиците от войната са слаба Сърбия, която не е фактор. 

Стига с тази безпочвена пропаганда !!

Никой не е подвел Милошевич да прави геноцид, както и никой не е подвел Путин да напада Украйна.

Това не са малки (тъпички) деца, които лесно се подвеждат. Това са манипулативни диктатори, които
ще кажат всякаква лъжа, за да оправдят действията си.

А ти се проявяваш като лапни-шаран да им се връзваш. 🙄

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 8 минути, skiahtro said:

Точно така! Нямаш задължение, но гониш всичко що е противно на насилието... Затова по-горе казах, че толерираш и пропагандираш насилие, освен подбудителството...

Абе ти ненормален ли си? Пропагандирам насилие?

Не толерирам насилие, толерирам правото  на мнение в определени случай.

И не  ми бери гайлето .Аз ще се оправям с прокуратурата,

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Жертвите сред двете армии не се различават, така че не става дума за масови убийства.

Масовите убийства не се отнассят за военните, а за гражданското население. Там нещо да ти прави впечатление?

Преди 4 минути, Втори след княза said:

Изтребленията също... сочи се Буча, но има доста данни, които не публикуваме.

Кой данни не публикувате? Къде са? Отричането данни ли е?

Едно че имаше много доказателства които всички видяхме, две че сега там работят международнни екипи събиращи материал за съд - данни, които тепърва ще видиме. Всичко се прави много стриктно.

Преди 7 минути, Втори след княза said:

Милиони украинки се вляха в западната икономика и не само икономика. Поробването го изключвам.

Какво искаш да кажеш с това? Някакви неясни интерпретации и асоциации? "Щото така, то значи така"? Айде по-сериозно, така се раждат заблудите, после обяснявай че нямаш сестра...

Преди 8 минути, Втори след княза said:

Преследване по расови причини, също. Има преследване по религиозни причини на лица, които предпочитат за глава руския патриарх. По политически причини бе преследван водач на опозиционна партия в Радата. Казва се Медведчук. Е? 

Самата война не е ли по политически причини? Какво по-голямо престъпление, да нападнеш суверенна страна която не те заплашва с нищо? Това си е живо въплъщение на отколешният руски принцип - "ние не знаем как да живеем, но и на вас няма да дадем"...

Какво за Медведчук? Защо го преследват, ти как мислиш? Или пак някакво чуждо мнение ще споделиш? Човече, в Украйна има съд, и той решава кой е виновен и кой не - за разлика от Русия например. Така че какви са причините за преследването на Медведчук, ще се види в скоро време. Но стига с такива готови щампи...

 

  

Преди 17 минути, Втори след княза said:

Не разпадаща се, а разпадната. А НАТО сложи бърз край на това, което именно то подготвяше с години.

Доказателства, че НАТО е подготвяло нещо? Или пак празни щампи и опорки? Не се изсилвай там дето не можеш да постигнеш резултат...

Преди 18 минути, Втори след княза said:

Няма да ме упрекваш за чуждите мнения. Това е широка практика във форума. 

Упреквам те, защото ти третираш чуждите мнения като истина от последна инстанция. А те не са и не могат да бъдат. И това се счупих да го повтарям...

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 17 минути, nik1 said:

Абе ти ненормален ли си? Пропагандирам насилие?

Не толерирам насилие, толерирам правото  на мнение в определени случай.

И не  ми бери гайлето .Аз ще се оправям с прокуратурата,

😀

На твое място не бих размахвал НК! Щях да го скрия и да си го чета сам и вместо да те питам дали си нормален, щях да търся решение, за това дето съм надробил....🙂 Проблема с толерирането ти е, че даваш правото на мнение само и единствено, когато се изразяват точно определени позиви за насилие! И това е твърде показателно...!

А на мен може да разчиташ, аз няма да те предам...🙂

Редактирано от skiahtro
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 30 минути, gmladenov said:

Аз си спомням, а ти спомняш ли си?

По онова вереме ти най-вероятно си бил невръстно хлапе, докато войната в Югославия аз си я спомням
лично. И особено добре си спомням тогавашните критики към САЩ: че ако в Босня имало петрол, САЩ
отдавна да са се намесили (както в Кувйт). Но понеже в Босна растяли само моркови, САЩ нямали
никакъв интерес да се намесват във войната.

Тогава бях читател на "24 часа" и най-вероятно там съм го прочел това за морковите. Фактът е, че живо
си го спомням това цветисто сравнение.

Известно време след това САЩ най-накрая се намесиха ... като забележи те само бомбардираха без да
окупират. Много съществена разлика!

Значи каква са основните разлики между Югославия и Украйна:
В Босна вече имаше доказан геноцид и САЩ се намесиха едва след като им бе оказан международен
натиск ... при това без никаква окупация на територии.

В Донбас никога не имало геноцид преди войната. Там се биеха финансирани от Русия сепаратисти
с украинската армия. А сега Русия не само бомбардира Украйна, но и окупира.

Въпреки тези разлики, ти си убдеден, че Русия не прави нищо по-различно от САЩ.
На това му се вика (варварска) наглост. 🤬

Само една малка бележка: геноцидът над косоварите (етническото прочистване) и хуманитарната криза  (800 000 човека, напуснали и изгонени) предизвикаха намесата на НАТО..

https://bg.wikipedia.org/wiki/Косовска_война

Редактирано от nik1
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, nik1 said:

Само една малка бележка: геноцидът над косоварите (етническото прочистване) и хуманитарната криза  (800 000 човека, напуснали и изгонени) предизвикаха намесата на НАТО..

https://bg.wikipedia.org/wiki/Косовска_война

Но нищо не оправдава това:

"Същевременно бомбардировките на НАТО нанасят тежки поражения на инфраструктурни обекти по цялата територия на Сърбия – военни обекти, промишлени предприятия, мостове, железопътни линии, административни сгради."

Пак цивилни жертви, пак невинни хора, останали без дом, пак разрушения...

 

  • Харесва ми! 1
  • Тъжен 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 37 минути, nik1 said:

Абе ти ненормален ли си? Пропагандирам насилие?

Не толерирам насилие, толерирам правото  на мнение в определени случай.

И не  ми бери гайлето .Аз ще се оправям с прокуратурата,

Ти не си ли го усетил още?  Изключвам фотографските му умения, които наистина са добри. Виж му обаче мненията в другите теми:
- не поства нищо съдържателно.  Информацията която може да се извлече от постовете му е нула.
- употребява много епитети, квалификации и обиди към останалите участници във форума
- непрекъснато  провокира и търси емоции в другите потребители.

Това е типичен профил на интернет трол. Виж определението и характеристиките на трола:  https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll  Общо взето това е рядко явление и аз лично не се сещам за друг трол във форума.  Ако останалите потребители прекаляваме с нещо, то това е по-скоро проява на спам, но не и тролинг.

Тролът се храни от емоциите на останалите и изпитва удоволствие от това.  В случая нашия герой дори не се крие, а го е декларирал многократно. Избрал си е ник Σκιάχτρο (плашило), непрекъснато говори за емоции и на няколко пъти изрично писа, че не го интересуват темите във форума, а емоциите на останалите. 

Според спецовете, троловете изпитват удоволствие от причиняването на болка и емоционално страдание, а способността им да разстройват или нараняват емоционално другите им дава усещане за сила.  Няма смисъл обаче да му се сърдиш. Всъщност той е по-скоро за съжаление.   Вероятно има някакви проблеми или комплекси и ги избива тук.  Предполагам, че при среща "на живо" въобще няма да е страшилището/клоуна каквато роля се опитва да играе във форума. Аз затова и го каних няколко пъти да се видим на живо, да пием по един чай (може и кафе, бира или нещо по-твърдо), но човекът отказва.  

 

  • Харесва ми! 5
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Втори след княза said:

Може да не съм убедителен и да не умея да пропагандирам идеи, но бъдещето е на моя страна.

Ще ти е криво това бъдеще ако си на страната на варварите. 🤣

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 29 минути, Шпага said:

"Същевременно бомбардировките на НАТО нанасят тежки поражения на инфраструктурни обекти по цялата територия на Сърбия – военни обекти, промишлени предприятия, мостове, железопътни линии, административни сгради."

Пак цивилни жертви, пак невинни хора, останали без дом, пак разрушения...

Следващият цитат от същото място обяснява защо НАТО е правило всичко това.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 12 минути, Atom said:

Общо взето това е рядко явление и аз лично не се сещам за друг трол във форума. 

 

Душко и Скуби също..

Всеки е различен, и  си има номер,  общото е нарцисизма и при тримата

Душко например беше (е) и социопат - пукаше гумите на конкуренцията (нали беше таксиджия във Виена), един  се издаде във форума

Скуби не е сициопат като че ли , но номерът му е  са предизвиква дразнение и емоции на всяка цена..

 

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...