Отиди на
Форум "Наука"

Много повече ли са били някога психопатите и социопатите?


Recommended Posts

  • Мнения 649
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Преди 5 минути, tekotaka said:

огава......... ако искате да е коректно иска ровене, търсене.Или някой специалист на помощ.

Аз знам.

Само че от толкова маймунене и лигондрене от двама дълбоко неподготвени участника в тази тема тя стана нечетима.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, dora said:

Аз знам.

Само че от толкова маймунене и лигондрене от двама дълбоко неподготвени участника в тази тема тя стана нечетима.

Какво знаеш?. Кажи как е променена функционалността и баланса при психопатите?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, dora said:

Аз знам.

Само че от толкова маймунене и лигондрене от двама дълбоко неподготвени участника в тази тема тя стана нечетима.

Ами само с вашето участие темата ще заприлича на някаква секта, с обясненията които давате..

Дайте да решиме проблема, каква е генезата на хомосексуализма?:)

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 25 минути, dora said:

Чакам списък с точните диагностични параметри, по които се определя психопатията.

Макрон се ожени за "майка" си,а Меркел няма семейство и деца. И видяхме какви ги свършиха...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, deaf said:

Макрон се ожени за "майка" си,а Меркел няма семейство и деца. И видяхме какви ги свършиха...

Това ли са диагностичните критерии за психопатология?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, cucumerario said:

Не!:)

А кои са?

Ще подскажа, има стандартни (които се използват от психиатрията) и такива, които се използват в правораздавателната система. Нещо като инвентар.

Вие сте на ход.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, tekotaka said:

Кажи как е променена функционалността и баланса при психопатите?

И на вас ли да подсказвам като на cucumerario? Ама само срещу обещание, че след това преставате да пълните темата с нелеп спам

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 минути, dora said:

И на вас ли да подсказвам като на cucumerario? Ама само срещу обещание, че след това преставате да пълните темата с нелеп спам

:)

Ами "научните" ви размисли, са за раздел "паранаука" И ако нещо ви притеснява, там също има думата "наука" в словосъчетанието, подобно на "научна секта".

Каква е генезата на хомосексуализма? Хомосексуализма нещо хубаво ли е? Вие бихте ли го препоръчала на някой, дори на непознат вам?

Как така давате съвети и "помагате", без да познавате генезата? На каква база? Препоръчвам да отидете да събирате билки, така ако отровите някой, поне ще носите пряка отговорност!

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, cucumerario said:

:)

Ами "научните" ви размисли, са за раздел "паранаука" И ако нещо ви притеснява, там също има думата "наука" в словосъчетанието, подобно на "научна секта".

Каква е генезата на хомосексуализма? Хомосексуализма нещо хубаво ли е? Вие бихте ли го препоръчала на някой, дори на непознат вам?

Как така давате съвети и "помагате", без да познавате генезата? На каква база? 

Ахам. Значи от вас да чакам отговора, без да ви подсказвам. И? Диагностичните критери за психопатия?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, dora said:

И на вас ли да подсказвам като на cucumerario? Ама само срещу обещание, че след това преставате да пълните темата с нелеп спам

Преди известно време попаднах на статия , скицираща изследване на психопати, от там и спомените - те ги <измерваха>.

Аз миисля, че ти трябва да престанеш да разпространяваш спонсорирана ЛБГТИ-Пропаганда. Помили си , дали си струва?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, tekotaka said:

Преди известно време попаднах на статия , скицираща изследване на психопати, от там и спомените - те ги <измерваха>.

И с това едно попадане на статия считате, че сте компетентен да изпълните безброй страници тук със спам?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, dora said:

И с това едно попадане на статия считате, че сте компетентен да изпълните безброй страници тук със спам?

Компетентен съм да те оценя като непълноглава. Аз съм специалист  в това , което трябва и съм лекар. Мога да преценям за неща, в които ти си невежа. Не съм специалост по криминални психоанализи, не съм и психиатър.Казвам каквото помня и  до където се ориентирам. Със сигурност в днешно време психопатите се измерват не от психолоьи , ч рез съвременна диагностика, все пак още не съм дементен и имам спомени.При тях има възможност да се прихванат физиччески и то в реално врме функциоморфолог. различия. Функционални и в микроанатомията на мозък- засягащо връзки и количества. Не помня подробности.

 Експериментите вкл. психопати-престъпници и такива , доброволци, но криминалните освен убийци и с тежки престъпления имаше и  патологични измамници-психопати. След обработка ги вкарваха за функционален чмр, поставяха им и електроди, на някои им правиха операции със имплантиране на детекторни импланти.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, tekotaka said:

Компетентен съм да те оценя като непълноглава. Аз съм специалист  в това , което трябва и съм лекар. Мога да преценям за неща, в които ти си невежа. Не съм специалост по криминални психоанализи, не съм и психиатър.Казвам каквото помня и  до където се ориентирам. Със сигурност в днешно време психопатите се измерват не от психолоьи , ч рез съвременна диагностика, все пак още не съм дементен и имам спомени.При тях има възможност да се прихванат физиччески и то в реално врме функциоморфолог. различия. Функционални и в микроанатомията на мозък- засягащо връзки и количества. Не помня подробности.

 Експериментите вкл. психопати-престъпници и такива , доброволци, но криминалните освен убийци и с тежки престъпления имаше и  патологични измамници-психопати. След обработка ги вкарваха за функционален чмр, поставяха им и електроди, на някои им правиха операции със имплантиране на детекторни импланти.

Вие, доколкото разбрах, сте специалист-зъболекар.

Участието ви в каквато и да било "експертна" роля в тема, която касае психиатрична симптоматика, е неуместно. Както и каквито и да било претенции, че знаете за какво говорите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 30 минути, dora said:

Ахам. Значи от вас да чакам отговора, без да ви подсказвам. И? Диагностичните критери за психопатия?

Това "маймунчене и лигондрене" на никого не е необходимо? Не може, да се изкарате особено учена, с нещо което сте прочела преди малко и е обществено достъпно..

Аз ви задавам въпроси, защото си противоречите, съответно вие не можете да отговорите, защото отговор няма. Не можете, да защитите тезата си и разчитате единствено някой да ви повярва, което е присъщо за всички шарлатани.

Каква е вашата цел? Защо ми задавате тези въпроси, отговорите на които всеки може да прочете? Нещо обърках? Противореча си? Защо трябва да играя по вашате сфирка? Това което посочих по-горе не са симптоми на психопатия и съм в някаква грешка ли? Обосновете се!

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, dora said:

Вие, доколкото разбрах, сте специалист-зъболекар.

Участието ви в каквато и да било "експертна" роля в тема, която касае психиатрична симптоматика, е неуместно. Както и каквито и да било претенции, че знаете за какво говорите.

Вие не сте специалист-лекар, а аз съм. Въпросът се измести и насочи към това дали хомосексуалистите са болни хора. Като лекар казах, че те са болни хора. Подробностите са работа на специалисти-колеги в случая психиатри. Също психиатри могат да говорят за патологията на психопатитие. Обявил съм какъв съм.  Ти обяви ли , че не си лекар и не можеш да определяш кой е болен и кой не е?, или заблуждаваш хората.........

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, tekotaka said:

Вие не сте специалист-лекар, а аз съм. Въпросът се измести и насочи към това дали хомосексуалистите са болни хора. Като лекар казах, че те са болни хора. Подробностите са работа на специалисти-колеги в случая психиатри. Също психиатри могат да говорят за патологията на психопатитие. Обявил съм какъв съм.  Ти обяви ли , че не си лекар и не можеш да определяш кой е болен и кой не е?, или заблуждаваш хората.........

Експертиза в психиатрията? Невропсихология?

Редактирано от dora
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, cucumerario said:

Това "маймунчене и лигондрене" на никого не е необходимо? Не може, да се изкарате особено учена, с нещо което сте прочела преди малко и е обществено достъпно..

Аз ви задавам въпроси, защото си противоречите, съответно вие не можете да отговорите, защото отговор няма. Не можете, да защитите тезата си и разчитате единствено някой да ви повярва, което е присъщо за всички шарлатани.

Каква е вашата цел? Защо ми задавате тези въпроси? Нещо обърках? Противореча си? Това което посочих по-горе не са симптоми на психопатия и съм в някаква грешка? Обосновете се!

Тя е спонсорирана , по спомен е от брюксел, работи с местната милиция за експертизи?, психолог. Пропагандатор на дъгообразните, на скоро такива предизвикаха забрана на среща -евроконсерватори в брюксел.

Ако има опит , възможно е да е компетентна в диагностициране- по -скоро прихващане на психопати по полицейски разследвания и обвинения на прокуратура.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, tekotaka said:

я е спонсорирана , по спомен е от брюксел, работи с местната милиция за експертизи?, психолог. Пропагандатор на дъгообразните, на скоро такива предизвикаха забрана на среща -евроконсерватори в брюксел.

Ако има опит , възможно е да е компетентна в диагностициране- по -скоро прихващане на психопати по полицейски разследвания и обвинения на прокуратура.

Така. Това е за сигнал до модератор. Нямате представа с кого си пишете.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...