Отиди на
Форум "Наука"

Среща на форума


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Всъщност, разкажете, ако обичате, кои са на снимките, как премина събитието, кога и къде ще бъде следващата среща (аз предлагам - в Пловдив!)...

Снимките са много хубави, ама аз не познавам всички по физиономия, защото не всички са си сложили снимка на профила.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 320
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Администратор

Всъщност идеята за градовете не е лоша, но проблема е, че много малко хора ще се съберат...ние преди да дойдем в София отидохме във Варна да се видим с Емилия, за жалост jvess още не пишеше във форума и поради тази причина не сме се видели с теб...

А за Пловдив...прекалено малко пак е, но може да се измисли нещо, аз си мисля за следваща среща на Рождения ден на списанието/сайта/форума!!!

Ще бъде пак тук в София, но може да се съберем дори повече хора...

Общо се събрахме 14 човек (толкова ги преброих...може и да сме били повече...)

Да обясня и за снимките...

На първата снимка се виждат от дясно на ляво...Аз Р. Теодосиев , зад мен е Дениз Deniz, зад Дениз е Радо Warlord, а зад него Николай Sirius и на края се вижда как чете предполагам менюто Вели

Втората снимка:

На втората снимка се виждат Мая, Брат ми П. Теодосиев и Анна (с червеното) - това е момичето дала идеята за аудио статиите..., и която ги чете...

На третата: Сме...Дениз, Аз, Чавдар (в средата) и в края е Мая...

На осма снимка в края усмихнатата е Вели :) , а на последната това е Красимир с Николай и приятелката му :)

:):))::happy::laugh::w00t::punk::good::biggrin::v:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Всъщност идеята за градовете не е лоша.

За Пловдив... може да се измисли нещо...

Аз си мисля за следваща среща на Рождения ден на списанието/сайта/форума!!!

Ще бъде пак тук в София, но може да се съберем дори повече хора...

Кога е рожденият ден и на колко годинки ще стане сайта?

А защо двамата си сменихте никовете? Тъкмо бях свикнал с тях...

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Рождения ден на сайта е на 12 декември...

Сайта ще навърши тази година 2 години, ето темата от миналия рожден ден... Една година БГ Наука...

Сменихме ги, защото смятаме, че така е по добре...всичко става по сериозно и мислим, че е по добре да бъдат имената ни от колкото някакви никове...

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

За Пловдив...мисли се този вариант, но тогава ще е по-индивидуална срещата. Най-много Аз и брат ми да дойдем и да се видим на един път с Теб, Историк, Бриджит и Иво..., това..., което разбира се не е малко, но по-добре би било ако се съберем пак около 15 човека :) Вече времето ще покаже, а нищо не пречи и да отскочим до Пловдив. Вече ни е значително по-близо :bigwink: Просто самото време е страшно малко и...ще видим как ще се организират нещата за напред, че и празници идват... :hmmm:

Но нека и хората, които дойдоха да кажат по някоя дума за това как са изкарали ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Мисля, че една среща извън София би имала успех, ако се проведе под формата на екскурзия за 1-2 дена. Макар, че лично за мен това ще е представлява трудност и едва ли ще дойда, ми се струва най-удачния вариант. В едно по-топло време, на някоя хижа, какво по-хубаво от това? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

http://daobg.com/forum/?showforum=110

Ето част от форума на нашите бъдещи потребители и приятели - почитатели на бойните изкуства.

Тази част от форума е посветена на срещите и различни събития в света на бойните изкуства.

Може да се видим и с тях, когато уреждаме наши срещи. Така ще сме повече, ще бъде по-весело, а може и да потренираме...

Колкото до идеята на Сисинда да се видим някъде на хижа, сещам се за хижата на "Дружба - Стъкларски заводи", Пловдив - недалеч от хижа Здравец. Ама да се постопли времето... А на този етап, може да се видим и в града.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аз също съм за Пловдив. По простата причина този град ми е по удобен. София ми иде много далеч. :plane::titanic: Все пак Пловдив е по-близо до Елена. Аз утре ще пътувам към родния си край и сe надявам да прекарам една хубава почивка. Ако не ми мине котка път ще прескоча и до Пловдив, тъй като имах запланувано едно пътуване натам. :plane::crazy_pilot: Само дано да не ми мине котка път.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Май е по-добре срещите в Пловдив да се организират в отделна тема за да не стане мешавица тук. При мен ще е малко сложно. По принцип мога да дойда някоя събота до Пловдив но срещата ще трябва да е по-рано през деня някъде за да мога да хвана някакъв влак следобяд и в що годе нормално време да съм в Сф вечерта.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Става сложно..., защото на нас ни трябват два почивни дни за това пътуване или както каза Радо да се видим през деня, за да може вечерта да се приберем...

За сега това е за по нататак, а честно казано някак не ми се струва удачно да се събираме с друг форум( http://daobg.com/forum )...нито се познаваме нито нищо...някак...странно ми се вижда, а и така не сме малко хора...и аз съжалявам, че не обърнахме повече внимание на някой хора...онази вечер...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Я, как само искри тая бира от снимките!

Съвсем сериозно, първо бях решил да дойда, ама после се оказа, че трябва да се прави едно нещо... Тия, последните съботи преди Коледа, само дето се наричат съботи - иначе са си работни дни в пълния смисъл на думата.

Ще гледам да дойда на следваща сбирка; пък и на мен София или Пловдив ми е почти еднакво.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Може да се направи - като в Даобг - отделен подраздел за срещи, където да се постват теми за срещи в отделните градове. Постингите от тази тема (ТУК) може да се преместят в друга, вече свързана с моя град. За Пловдив иде реч. Макар, че аз нямам против да се видим и на хижа Здравец (или около нея) или - в Смолян, Чепеларе... някъде в Родопите - любимата ми планина (или - пранина, както биха казали японците; в езика им отсъства звукът "л")...

Колкото до страха да се съберем с хора от Даобг, няма страшно. Те носят на бой, на йедене, на пийенйе... Шегувам се. Има прекрасни хора, които можем да поканим за потребители.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Дали да не я направим следващата среща на морето? ;-}

Администратор: Има нова тема за нова среща - http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=3523

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • Глобален Модератор

Я да събудя аз тази тема...

Смятате ли, че една среща (или няколко срещи) през тази (2013) година ще ни се отразят положително - на настроението, например?

Отдавна не сме се събирали...

И, понеже аз отварям дума за среща, нека следващата по-голяма среща бъде в Пловдив!

Съгласни ли сте да се съберем в Пловдив? Има какво да се види в града - улици, сгради, статуи, музеи, храмове, книжарници, магазини, молове, сладкарници, кръчми, пицарии, ресторанти, кина... Все нещо от града ни ще ви грабне... Е, нямаме си планетариум, например, нито - Айфелова кула, ама какво да се прави... Обаче мога да ви заведа на най-древната част от града ни. Намира се в западната част на Стария град. Да не забравяме и това, че си имаме и форумен модератор от Пловдив. (А, няма да издам кой е! Това е тайна, майна...)

Мисля, че доста потребители пишат от Пловдивъ, а и - от околните селища... Та, все ще се съберем интересни хора.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Много интересно предложение! :bg:

Тези дни прочетох, че Айфеловата кула била много стабилна, понеже конструкцията й имитирала конструкцията на човешката бедрена кост! Това дали е вярно?!

post-471-0-59431200-1360596044_thumb.jpg

post-471-0-44575000-1360596056_thumb.jpg

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Предполагам, че при това положение скромната почерпка ще е в "Розовата мелница". s3736.gif s3736.gif s3736.gif

Макар че като за веднъж в живота не са страшни толкова цените, колкото намирането на места.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

По-точно - в "Червената мелница".

С танцуващите "мелничарки". :dance::dance::dance::dance::dance::dance:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Париж е доста отвратителна столица. Лично аз бих предпочел я Рим, я Лондон, я Амстердам.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Прага също ми е на сърцето. Архитектура, бира, славянски дух - все хубави неща.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...