Отиди на
Форум "Наука"

Търсят се двойници на Васил Левски


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Юноши и мъже с атлетични тела и аскетични славянски черти на лицето, на възраст между 15 и 35 години, се търсят за двойник на Левски. Hе е задължително да са актьори, обяви шефката на комитета "Левски" в Пловдив Евдокия Емануилова, цитирана от „24 часа". Задължително условие е да са със сини очи, русопепелява коса и ръст 1,75 метра, уточни тя.

Най-добрите копия ще бъдат ангажирани във филмовата продукция "Мисията на Левски". Ще я снима режисьорът Михаил Гецов, известен с филма си за Дан Колов. Целта е да се разкаже по най-автентичен начин за Апостола.

post-471-1219124498.gif

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Много хубава идея ама защо съм секептичен, че ще излезе нещо добро. Филма за Дан Колов е боза като повечето ни продукции. Предпочитам да не правят филм отколкото да е боклук. Дано греша....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Имах съученик в гимназията копие на Апостола, но около 1.80 висок. Не съм го срещал от години, но ако го видя ще го навия за кастиг. Като личност беше доста далеч от Левски, но това е лично мнение. Пък и едва ли е важно за режисьора :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Юноши и мъже с атлетични тела и аскетични славянски черти на лицето, на възраст между 15 и 35 години, се търсят за двойник на Левски. Hе е задължително да са актьори, обяви шефката на комитета "Левски" в Пловдив Евдокия Емануилова, цитирана от „24 часа". Задължително условие е да са със сини очи, русопепелява коса и ръст 1,75 метра, уточни тя.

Най-добрите копия ще бъдат ангажирани във филмовата продукция "Мисията на Левски". Ще я снима режисьорът Михаил Гецов, известен с филма си за Дан Колов. Целта е да се разкаже по най-автентичен начин за Апостола.

Лично познавам две циганчета, които приличат на Васил Левски(единия ми е братовчед) , но ме съмнява да

биха ангажирали циганин в ролята на българин.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Филма за Дан Колов не беше зле замислен, но некадърността на актьорите беше тотална, особено на тая мутра дето я беха изплескали за главен герой.

А защо да е със славянски черти? Левски, както множеството Българи си е чист Ариец...

Айде без такива малоумни изказвания, а!?

Лично познавам две циганчета, които приличат на Васил Левски(единия ми е братовчед) , но ме съмнява да

биха ангажирали циганин в ролята на българин.

Това като гавра с Апостола ли да го приемам?!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

"Това като гавра с Апостола ли да го приемам?!"

- Предполагам, че - не.

Новината е стара, може кастингът да е приключил. А и в самата новина не е казано кога и къде се е провел, се провежда или ще се провежда. Жалко.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...