Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Потребител

Не разбираш английски! Не е "Но, айм нот ток ту Ю", а е "Ноу, айм нот токинг ту Ю". Мръсен език - мъчи всички! Пък аз си го знам почти като български.

На Северна Корея и трябва една хитлеровска дивизия! "Хитлерюгенд" ще свърши работата.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 352
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Глобален Модератор

Рицарски, изпускаш два факта:

1/ Не щатите почват войната в Корея, а Ким, т.е. Сталин, с което, разбира се, иска да ревизира следвоенното статукво;

2/ СК не се нуждае от чужди войски, защото те са си при нея, а именно Китай. За да дойдат в Корея, на китайците им трябват ден/два. За да дойдат до Корея, на съюзниците й САЩ им трябва превоз на армия през половината свят.

Китай е този, който спасява Севера от поражения през 50-тте, като директно влиза във война със САЩ.

Затова факта, че в СК няма чужди войски, а в Юга има не значи нищо, освен география.

освен туй:

3/ Да пратиш войски срещу режим като северния е най-богоугодното дело, което човек може да си представи през 1950 г. Една кратка разходка из Сеул и Пхенян стига, за да се разбере това.

Ооооо , ю ток ту ми ??!! Но , айм нот ток ту ю :crazy_pilot:

Нали си постигнах целта . :)):

Колкото и да се пънеш , не можеш да не признаеш , решителността на Севернокорейския народ да не се подчини на анкъловия джоб вместяващ един пробит долар.

Факт е ,че при противодействието на всички големи играчи наоколо Северна Корея се опитва да играе на равна нога шах с останалите играчи и това никой не може да й го отнеме. Наистина партията може да си заслужава.

Народа никой не го пита. Ако го питаше, нямаше да има лагерчета в СК.

Каква равна нога? СК е просто екстремистко крилце на Китай.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Некой ден просто на китайците ще им писне от царство Ким.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Силно се надявам да стане така. А до тогава на Т-34-ката му пожелавам да поживее малко в Северна Корея та да види какво представлява светлия му комунизъм на свой гръб, щом е толкова тарикат и разбирач!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

И накрая нищо не казахте за суперекспертите и торпедото дето е произведено в любимата на Емгето страна , дето безплатно си дава на торпедата на комунистите , а на юдеите направо с подводниците им ги подарява....

Та що ли си мисля, че жидовете са взели едно еврейско торпедо мей ин джърман , дали са го на събратята си мазни бесове от юейсейската туристическа жандармна армия и те са гръмнали южнокорейския катер да стане по весело около Жълто море , че беше много тихо.

За взаимо влюбеността на юдеомасонския американски елит към съответния на т.нар. държава Израил, няма какво да се коментира, така ,че едно торпедо , може да мине пряк спокойно пътя от Тир и Сидон до някоя американска база в Япония и оттам да бъде изстреляно от американски торпеден апарат от подводниоца клас "Охайо" или за по сигурно - СийУлф , та да тресне манерката на южнокорейското корветче ,та да става олелия до небесата ....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Не разбираш английски! Не е "Но, айм нот ток ту Ю", а е "Ноу, айм нот токинг ту Ю". Мръсен език - мъчи всички! Пък аз си го знам почти като български.

На Северна Корея и трябва една хитлеровска дивизия! "Хитлерюгенд" ще свърши работата.

ток-токинг , ще направиш цяла група Модърн токинг още малко.

Това за Хитлерюгенд си го остави за антракт, на никъде не върви . Ако беше една девизия , нямаше през Корейската война англо-саксонците да дислоцират едномилионна армия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребители

Точно чета същите новини.

Китайците, подкрепящи КНДР на световното, са били наети

http://www.dnevnik.bg/sport/futbol_sviat/2010/06/17/918875_kitaicite_podkrepiashti_kndr_na_svetovnoto_sa_bili/

Четирима футболисти на КНДР са изчезнали от световното

http://www.dnevnik.bg/sport/futbol_sviat/2010/06/18/919162_chetirima_futbolisti_na_kndr_sa_izcheznali_ot/?ref=rss

До колкото разбрах в КНДР не се излъчва световното или поне официално първия мач

ФИФА опитва да уреди телевизионна картина от световното за Северна Корея

http://www.dnevnik.bg/sport/futbol_sviat/2010/06/14/916734_fifa_opitva_da_uredi_televizionna_kartina_ot/

Май ще излъчват другите http://www.dnevnik.bg/sport/futbol_sviat/2010/06/15/917401_trenyorut_na_kndr_niama_severna_koreia_nie_sme/

Къде ли са отишли четиримата?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Къде ли са отишли четиримата?

Силно се надявам да са ергени и сираци, така че да са "омекнали", търсейки политическо убежище в гнилата буржоазна Южна Африка (с тенденция за беж у Щатите, Париж или Южна Корея).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Обикновено за да ги пуснат в чужбина "ги държат" с нещо у дома.... Във всеки случай, близките им вероятно ги чака сериозен тормоз, за да се разбере дали са знаели или не за бягството им, ако има такова, де.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Само четирима ли? До края на световното може повечето да останат! Имам един клип от новини от СNN, на който корейски туристи в Китай прескачат оградата на американското посолство, а китайската полиция ги дърпа за краката. Комунизмът е омразен на всички, с изключение на комунистите!

През 1983-та партийният секретар на Окръжно пътно управление - Русе ми каза: Младеж, комунизмът е такова нещо, че всеки гледа да се откачи от него, кой както може! Помислих, че е провокация, но сега зная, че не е. Той знаеше за мойте възгледи.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

МГ, процедурна забильешка: най-вече комунистите гледат да се откачат от него :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Силно се надявам да са ергени и сираци, така че да са "омекнали", търсейки политическо убежище в гнилата буржоазна Южна Африка (с тенденция за беж у Щатите, Париж или Южна Корея).

Не знам къде са отишли четиримата и дали изобщо са отишли някъде, но лично мен ме впечатли биографията на Чон Тхе Се (българският коментатор произнасяше името му като Жон Тае Се).

Роден в Япония от родители корейци (майка му даже е от южната част на Корея), Чон Тхе Се след навършването на пълнолетие избира гражданството на КНДР. Сега е един от най-дорите футболисти на Северна Корея.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Във връзка с горното се питам - Кога най-после ще бъде разрушена стената в Южна Корея и хората в Сеул ще могат свободно да посещават своите роднини на север?

За сведение: Стената по границата между двете Кореи е построена от Южна Корея и си стои и досега.

От време на време на нея се появяват некакви хора с високоговорители и викат нещо си.

Все пак е по-добре от берлинската стена, където господата от западногерманската BND пращаха курви да правят стрийптиз шоу на източногерманските граничари.

Леле, какво ли е им е било на горките (на граничарите, де)? Дано поне стриптизът да е бил на ниво, че като ги знам германките. Ужас!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ще да им е харесало, щом като слухът е търгнал из цяло ГДР и през 1988 г. половината прескочи стената....

Впрочем тази стена за какво беше сложена там, че не се сещам? А, да. Да не ходят гедерейците при геферейски мадами.

Е, те севера като пусне гражданите си свободно да пътуват по света, в СК няма да остане никой и въпросът с роднините ще бъде решен по естествен път.

А г-н футболиста - то и в ГДР беше се преселил едно време един американец на име Дийн Рийд - играеше с бате Гойко и пееше разни песни. Намира се по един такъв, който се ползва от властите да казват на своите и света - ето, бе, американец дойде при нас. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Да, за масова емиграция от корейския юг на север или за потоци баварци и франконци, нахлуващи в соц-Бранденбург някак рядко се чува... сигурно ще да е, защото севернокорейското и гедерманското правителство щадят чувствата на крехката западна публика и не искат да я тормозят с данни как населението зарязва домовете си и тича с разтворени обятия към комунизма :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Във връзка с горното се питам - Кога най-после ще бъде разрушена стената в Южна Корея и хората в Сеул ще могат свободно да посещават своите роднини на север?

Когато Севера разреши. От юг проблем нема.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Има, има случаи на емиграция от ФРГ към ГДР. Например Хонекер - роден е на Запад, но отива да живее на Изток :biggrin: . Е, то всъщност и аз пред това да съм обикновен западногерманец бих избрал да съм генерален секретар на ЦК на ГЕСП :tooth: .

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...