Отиди на
Форум "Наука"

Честит Рожден ден IMPERATOR CÆSAR AVGVSTVS


Recommended Posts

  • Потребител

ЧРД и от мен на моя стар (не като възраст разбира се ;)) приятел Императора. Здраве щастие късмет. Надявам се баницата с езици от чучулиги да се подготвя вече, както и печените прасенца (никакви републикански ограничения ;)). Кат стар (турано) персиец ще сдържам "облечените в желязо" конници и тази година ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Честит рожден ден! Всичко най-хубаво!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител

Виж ти, каква тема намирам! До днес не подозирах за нейното съществуване.

Благодаря на всички от името на Сената и Римския народ! :good:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Честит нерожден ден на ИЦА-та biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ей, оспамихте хубавата тема, значи, да му се не види! :biggrin:

Ама нищо, хайде Наздраве! :drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Защо да сте оспамили темата? Всеки ден някой в този форум и извън него има рожден ден. Рожденния ден е хубав празник стига човек да го отпразнува с близки и приятели. Ако човек е сам на празника си, тогава празника от весел се превръща в тъжен. Второто не го пожелавам на никого.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Опитах се да се пошегувам, но не знам дали ми се получи. :)

Както и да е, добре дошла и ти на моя рожден ден на "две патерици" :biggrin: ! Наздраве и на теб! :drinks_cheers:

P. S. То май нищо не остана за пиене. Почти всичко беше излокано за година и половина, но каквото е, това е. ;)

Ще почерпя всички с по едно плюсче. :)

Редактирано от IMPERATOR CÆSAR AVGVSTVS
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Догодина ще празнуваме рождения ти ден в Рим. Ела и ти. :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Отдавна мисля да го направя, но досега си оставам само с мисленето. Може пък догодина да премина от мислене към действие.:drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

По-скоро; честито завръщане на императора във форума!

Дълго време отсъстваше - вероятно е показвал на варварите по четирите краища на света силата на Рим.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... или слабостта на Рим. :unsure:

А може би Рим не успя да се справи с тукашните варвари, които в негово отсъствие са умиротворени и сега БГ Наука изглежда едно по-добро място от преди. :good:

Благодаря, Йончев!

Малко, да не кажем доста, закъсня и в момента няма нищо за пиене, но ми е останало тук едно плюсче. :drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А честито завръщане и от мен! И не се губи толкоз дълго. Обещавам, че хергелетата на (пра)българските конни земеделци, айряни и тур(бал)ани няма да нарушават границите. Напротив ще ги пазят. Все пак сме двата най-велики народи в света! Вие от Еней, ние от мирмидонците на Ахил (Зиези беше нек'ъв навлек изкуствено ни пришит).

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...