Отиди на
Форум "Наука"

Извънземна армада ни напада


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Аз не виждам какво съществено може да има по тази тема!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Проектите на LIGO и LISA са стартирани със съвсем сериозни намерения.

Рекламират се в статия на Кип Торн публикувана в списание Светът на физиката, издадено през 2009 г.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Проектите на LIGO и LISA са стартирани със съвсем сериозни намерения.

Рекламират се в статия на Кип Торн публикувана в списание Светът на физиката, издадено през 2009 г.

Помня - преди години бях инсталирал нещо като скрийнсейвър на машината си, който "смяташе" някакви файлчета когато не работех на него, именно по програмата SETI. Дали това е същото?

А иначе аз вярвам, че извънземните са сред нас - миналото лято през големите жеги намерих едно в кофичката ми с Данон, която бях забравил от 3 дни в тентата. Беше едно такова зеленичко с черни "очи" някъде в зеленото и миришеше особено, не точно на Данон, ама... :tooth:

После 3 дни ставаха чудеса при мен, но за това - друг път.

.:.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Помня - преди години бях инсталирал нещо като скрийнсейвър на машината си, който "смяташе" някакви файлчета когато не работех на него, именно по програмата SETI. Дали това е същото?

А иначе аз вярвам, че извънземните са сред нас - миналото лято през големите жеги намерих едно в кофичката ми с Данон, която бях забравил от 3 дни в тентата. Беше едно такова зеленичко с черни "очи" някъде в зеленото и миришеше особено, не точно на Данон, ама... :tooth:

После 3 дни ставаха чудеса при мен, но за това - друг път.

.:.

Някакъв аналог е. Само рекламата четох , при това в престижно научно списание.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

От идилистичните филми за среща между два разума, разбира се не бива да подминаваме добрите стари класики като Контакт /1997 г./ и Бездната /1989 г./.

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Най-накрая публикуваха кадри нападението - виж http://vbox7.com/play:bde4c4fc&start=78&r=emb

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Модератор Военно дело

Свърши се чакането, даже учените потвърдиха, извънземните идват на 10 септември 2011.

Извънземните идват на 12 септември

31 май 2011, 09:04

Буенос Айрес, Аржентина

Небесните пришълци засега се криели зад комета

Серхио Тоскано, директор на аржентинския Центъра за астрономически изследвания в Мисьонес, публикува доклад, в който назовава точна дата за посещението на нашата планета на представители на извънземна цивилизация.

Доводите в подкрепа на твърдението, че скоро ще осъществим дългоочакваната среща от трети вид с нашите братя по разум, се базират според Тоскано на кометата C/2010 X1 (Elenin), открита през декември 2010 г. Астрономът внимателно разгледал фотографиите на небесното тяло и твърди, че съвсем ясно видял как зад нея се крият два цилиндъра, пише в. "Стандарт".

"Тези цилиндри именно са космическите кораби, които се управляват от пришълците", коментира своето откритие астрономът пред журналисти. Те ще се крият зад кометата, за да не ги открием ние по-рано от предвиденото. Освен това астероидите им служат за щит. Или пък самата комета е част от гигантски кораб, който се състои от два отсека. С този кораб извънземните пътешестват из Космоса, посещавайки различни планети."

По думите на Тоскано същите догадки изказали още миналата година и китайски учени, но информацията била засекретена от Американската космическа агенция. Според него земляните за пръв път ще се срещнат с чуждопланетен разум точно на 10 септември 2011 година.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Почнаха да изтеглят срещата напред, уж за 2012 беше. Тука на 22 септемември 2012 описват финиша. Пак малк по-напред. от Декември на Маите

http://30dumi.pozicii.net/2011/05/prorotchestvoto-za-kraya-na-sveta-mozhe-i-da-se-sbadne/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • Потребител

Извънземните идват - през ноември

Три гигантски кораба с извънземни пътуват към Земята. Срещата ни с тях ще е съвсем скоро – през ноември, изчислиха учени от Изследователския център на SETI, цитирани от „Weekly World News”. Не бързайте да се радвате, че мечтата ви да видите НЛО ще се сбъдне, защото намеренията на извънземните не са ясни.

Пришълците, които наскоро минали покрай Юпитер, са засечени от системата HAARP, базирана в Аляска. Единият от корабите им е широк 200 мили, останалите са по-малки.

Учените са категорични, че става дума за извънземни кораби. През ноември 2011 ще са достатъчно близо, за да се видят с оптичен телескоп. Американското правителство е наясно със „събитието“.

Наскоро скандалният сайт „Уикилийкс“ разкри множество секретни документи, които доказват, че НАСА и високопоставени американски фигури са информирани за пътешествието на трите кораба. Даже се подготвя план за унищожението им. Според „Уикилийкс“ има достатъчно доказателства, че инвазията на НЛО е започнала – нещо, което от SETI са предрекли.

Специалисти се позовават на китайски източници, разкрили снимки на НАСА от Луната, на които се виждат не само човешки следи и стъпки. На естествения спътник на Земята дори имало човешки труп, вероятно донесен от извънземен кораб. Д-р Кен Джонсън твърди, че американски астронавти са намерили и фотографирали древни руини от неестествен произход. Американската преса вече започна да подготвя психически човечеството за инвазията на "чужденците". Тъй като целите на посещението са неизвестни, в медиите се появиха различни сценарии. Британският "Гардиън" публикува шокираща статия, озаглавена "Извънземните могат да унищожат човечеството".

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Първо - няма да дойдат.

Второ - и да дойдат, Щатите и Израел ще ги сразят с ракети, а арабите и китайците - с дюнери и кецове. Цариградската патриаршия ще ги отлъчи, а БПЦ ще ги обяви за несъществуващи.

Трето - и да не ги сразят, ООН ще им прати главния си преговарящ и атаката на извънземните ще се проточи в преговори и уточнения.

Четвърто - ако почнат да ни пият мозъците, нашият съфорумец Alvassareiro просто ще ги забрани.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Извънземните идват - през ноември

Кой точно ноември викаш? Че да посвърша малко работа дотогава. Чакахме ги на 12 септември, но явно са спукали гума някъде около Плутон...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Снощи казаха, че кометата зад която уж се криели вече се ... разпаднала :)

и нямало никой.

И казаха, че се отлагал края на света :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Пето - ако нищо друго не даде резултат, винаги могат да бъдат банати от някой модератор :tooth:

Само ще им забраним да пишат, а ще им оставим възможността да общуват чрез ЛС и така да осъществяват подривната си дейност сред нас.smokeing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Извънземните идват - през ноември

Аааа, аз ги чаках миналия месец. Като са такива мърди и закъсняват - по-добре изобщо да не се вястват тук, а да си ходят отдето са дошли. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Извинявам се за отсъствието ми, още от сега ви казвам че не посещавам често форума, но се опитвам да го следя. Жалко пак се отложи апокалипсиса, тъкмо си мислих че най накрая ще стане нещо интересно, в иначе скучните дни на отминаващото вече лято.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

само загубеняците чакат Апокалипсис, защото той е чудесно оправдание за тях да не правят нищо. Е, когато дългоочакваният край на света не дойде, те просто си набелязват следваща дата и също тъй въжделено я прокламират. :biggrin:

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Извънземните, които пътуват насам, са учени, които пристигат тук в помощ на физиците земляни.

Понеже земляните не можаха да оборят теорията (и формулите) на бай Петков, сега извънземните идват, за да се опитат да го направят.

Става дума за антирелативизъм, за теория МОЖЕ БИ оборваща теорията на Айнщайн за относителността (че е ОТНОСИТЕЛНО възможно/вероятно филията, намазана с мармалад, да пада на пода ВИНАГИ откъм намазаната си страна). Петков казва нещо в смисъл, че няма да намаже филията си с мармалад, а - с конфитюр и ТАКА оборва Айнщайн. После добавя, че ако няма мармалад, конфитюр или сладко върху филията, няма проблем.

Сега извънземните ще дойдат с твърдението, че ако няма хляб, няма да има и филия, която да падне на пода. Но пък това не пречи да падне буркана със сладкото, конфитюра или мармалада. Тоест - при липсата на буркан с нещо за мазане и при липса на филия, няма проблем. Ето как предстои теорията на бай Петков да бъде ОТНОСИТЕЛНО разгромена.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Здравейте, или по точно добро утро! Току що научих, че астероида 2005 YU55 утре ще прелети покрай земята, ако си спомняте едно от предположенията беше, че извънземните, ще дойдат със астероид, точно на тази дата, какво мислите, по въпроса за това съвпадение?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

смятам, че е доста тъпа идея да пътуваш с астероид / комета. Хем дълго, хем неточно.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

смятам, че е доста тъпа идея да пътуваш с астероид / комета. Хем дълго, хем неточно.

Любен Дилов цял роман е написал експлоатирайки тази идея. Може би, инопланетяни да са чели "Пътя на Икар" и да са реализирали проекта.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А за теб е последният шанс да спреш да си смениш снимката от профила. Хахах

айн ранд хаха аз с незадоволени драскачки нимфоманки от руската тундра не се занимавам.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Значи не приемаш незадоволени руски нимфоманки от тундрата, а пък приемаш плешиви руски електрификатори от тундрата!

Тъкмо ме подсети - къде ще го паркират този метеорит зелените сега?

.:.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...