Отиди на
Форум "Наука"

Честит рожден ден, lilavke!


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Честит рожден ден!

Здраве, дълъг живот, повече приятни емоции (ела на срещата на форума в Пловдив!!!) и по-малко дистрес на работното място!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Честит рожден ден, Лила! Да си жива и здрава и все така позитивна! Само едно се чудя, майка ти знае ли, че висиш по форумите? Ей, това днешната младеж какво нещо е! На три годинки, а ума и сече като на второкласник! Най-малко... :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Честит рожден ден, Лила! Да си жива и здрава и все така позитивна! Само едно се чудя, майка ти знае ли, че висиш по форумите? Ей, това днешната младеж какво нещо е! На три годинки, а ума и сече като на второкласник! Най-малко... :biggrin:

Благодаря на всички за хубавите пожелания, много сте мили! :) Надявам се да ви видя в Пловдив... ако не ми пресече котка път :biggrin:

ПП: Три годинки минаха, откакто се регистрирах във форума, което за мен си е значима дата :bg-science: Иначе всеки тук знае, че съм типичен палеоценски реликт :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Благодаря на всички за хубавите пожелания, много сте мили! :) Надявам се да ви видя в Пловдив... ако не ми пресече котка път :biggrin:

ПП: Три годинки минаха, откакто се регистрирах във форума, което за мен си е значима дата :bg-science: Иначе всеки тук знае, че съм типичен палеоценски реликт :rolleyes:

Не съм суеверен НО!

Зависи каква котка. Бяла или черна? От ляво на дясно или от дясно на ляво? Значи.

До колкото знам има значение от ляво на дясно да ти мине черна котка. В такъв случай прекъсваш пътя си и се връщаш да заобиколиш по друг път, или чакаш докато дойде някой от среша той да среже или плюеш три пъти над лявото си рамо назад и си продължаваш спокойно пътя....ама не съм суеверен....:w00t: :w00t: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ЧРД и от мен (малко на патерици, ама по-добре късно отколкото...по-късно ;)).Жива и здрава и много щастлива! Абе верно живота започва от както се регнеш в БГНаука ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Честит рожден ден!

Желая ти много щастие и радости!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...