Отиди на
Форум "Наука"

Честит рожден ден на Глишев


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Другарю Глишев, от името на целокупната арменска разведка в България и от името на пусналата мрежите си във форума на БГ наука манипулативна мрежа на БСП си позволявам да Ви честитя помъдряването с още 1 година. Пожелавам Ви здраве, дълголетие и нови художествено-творчески успехи. Както и да не прекалявате довечера с упойващите субстанции, които разсейват революционната бдителност. :)

http://www.youtube.com/watch?v=mX--9m-OvoI

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Присъединявам се и аз с най-искрени пожелания към многоуважавания г-н Глишев, изтъкнатия наш българофил и патриот, да продължава неотстъпно своята мисия за духовно възраждане на българския народ...

ПП

... и още по-безкомпромисно отношение към нарушителите на форума!!!

Редактирано от Зитко
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

:079:

Тов. Глишев, понеже сте отявлен българофоб, Ви пожелавам някой ден да разберете, че от българската средновековна книга по-дебело и съдържателно във всички жанрове нема, и от българската средновековна крепост по-голем стопански и културен център нема! Също така, разберете най-после, че на истинския българин пари му не требват, затова и тогава, и сега ти немаме! :laugh:

А между другото много здраве, щастие, любов и пр. хубави работи. :punk:

Нека настоящата година ти позволи да осъществиш някои от целите си, но нека останат и някои за десерт. Така де - ако се сбъднат мечтите на човека, какво ще му остане?!

Айде със здраве! :drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

От името на пиещите спортисти-костовисти (в оставка разбира се но само за последните две ;)) и все останлая (десная, и либералная) сволоч ;), пожелавам на гус'ин Глишев много успехи, късмет, желязно здраве и тежко стило, не само за модериране или (хайде) стилет (ако стилото не помогне ;), това да ръга де, дет стилото не помага). Жив и здрав (иии имаше и друго де, ама от старост съм го забравил ;)) и продължавай да си отстояваш мненията независимо от всичко и от когото и да било (не че не го правиш де :)!

Айде със здраве и НАЗДРАВЕ!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

След като военната тайна е разкрита - ЧРД на г-нъ Глишевъ, един от най-читавите български автори (sic!). Ей на, казах го, на пък!

Здраве и успех!

http://www.youtube.com/watch?v=5IAss2dlUXM

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

От името на Сената и Римския народ, от името на всички весталки и благоверни матрони, на квирита Глишевус желая непоклатимо Катоновско здраве, суровостта на Сула, извратливостта на Цезар, словоохотливостта на Цицерон, похотливостта на Калигула и самовглъбеността на Марк Аврелий. :smokeing:

Нека Фортуна излее рога на изобилието си над неговия житейски път, а Бакхус да му бъде постоянен и желан спътник в часовете на веселие.

Vale bene! :drinks_cheers::drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Честит Рожден Ден и от мен! :)

Аз ти пожелавам много положителни емоции с изключителни хора.

Продължавай все така и не се отказвай от начинанията :)

:band::band1::cake::beer::drinks_drunk::drinks_cheers::eat::partytime2::thundergod::yahoo:

:bg-science:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

:079:

Честит рожден ден!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

:079:

Честит Рожден Ден!

Пожелавам ти да си жив и здрав. Любовта, щастието и късмета да са ти верни спътници и Музата да не те напуска никога.

Наздраве! :drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Другари и другарки, трогнат съм :) На всички ни - напред, наздраве, хлад, мастика и здрав нощен труд biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Братският японски народ честити рождения ден на Манору сан!

Да си жив и здрав, приятелю и... всичко най-хубаво!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Другари и другарки... и здрав нощен труд!

Да, мен ме чакат три поредни нощни смени на работа (22:00 - 06:00 ч.).

И трудъ е здрав. (Бутилки, ама - празни! Една пълна няма!)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Всякакви хубави неща,

за другаря - Глишева.

А през идната година,

смях, успехи и жени, в твоята градина :)

Редактирано от В.Павлов
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...