Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

интересно е. не правителството а процесите.

тез двамцата михов и дендрос млъкняха като дървеса пред секира след мойте постове

сигурно са веч под грасус и не може асимилира какво им казах.

ерзац опоненти...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Що трябва винаги да съм ти опонент, щото не желая гейовете да имат колективни права ли? С последните ти постове съм съгласен.

П.П. Днес не съм пил, че утре имам доста работа да свърша и трябва да съм в перфектна кондиция, но утре, ако всичко е наред - да не си ми насреща! :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Въпрос към Алвата. Значи. Говорихме за педофилите. Според теб, от тях снемали данни, ама тъй, без те да знаят. При това лични данни, как се чувстват, в какво настроение са, каква е причината и доколко са тревожни. Ама те не знаели че ги питат. И това при положение, че се крият от общесвеността. Чакай малко бе Алва, кой в една демократична страна има информация кой е педофил и кой не? Май само полицията, и то ако ги държи под наблюдение, да не направят някоя простотия. Щото педофилите не пишат в фейсбук "Аз съм фен на Славия, а щях да забравя, и харесвам малки момиченца на 4-5 годинки". Или те питат само известни в обществото педофили? Които без да знаят какво ги питат си отговарят честно и прямо!

Това са просто неверни неща. Ако има такова следене на педофили, зоофили, и прочее обществено опасни хора. То то се върши от полицията, с цел превенция. Интересно, как подобни полицейски доклади са изтекли? И ако нещо е изтекло, то няма да са анкети на педофили, а доклади на полицейски инспектори.

Ти няма как да знаеш как се чувстват, какво мислят и от какво са фрустрирани педофили, зоофили и прочее-независимо какво казват и на какви въпроси.

Силно се съмнявам, и с изследванията върху хомосексуални. Защото, например някой хомосексуален може да прати на майната им анкетьори с въпроси "Колко често мислите за самоубийство", "Чувствате ли се подтиснат когато ви боли задника след бурен секс". Просто има и нормални хора сред хомосексуалните, които си живеят живота и толкова. Но като попитате някой гей активист, такива глупости ще наприказва...

Ето ви малко жълта преса. Цяла България знае, че Васко Маратонката е гей и живее на семейни начала с импресариото си Ивайло Манолов. Обаче, Кеца никога и никъде не е споменавал за това, но не го е и отричал. Като го питат жълти журналисти или не отговаря, или отказва да му се бъркат в личния живот.

И ти ще питаш този човек как се чувства и мисли ли за самоубийство.

Ама пък Азисчо ще разкаже дълго и напоително.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А какво стана със свободата на словото, мисълта и изразяването?

Нищо, закона или правилата са нормата. Пак да ти обясня (уауу, нервиш ме вече!), даже не научен форум има правила, ако ги нарушиш ти секвестират правата. Хайде да вземем за пример при нас химията. Ако си си наумил,че в природата има само 49 елемента, определено си имаш право на мнение, но не и тук! Давам истински пример, не съм му крил мненията даже, беше забавен и сам си тръгна. Сега разбра ли? Ако не си, ще взема по-сериоз ни мерки следващия път! Не е заплаха, обяснение е пак, за следващия път. Не зная, какви мерки смятате за да вземете като вземете властта, но за Хитлер знам!

Шейдс, тая нощ не съм спал да мисля как да ти се извиня). Мисли си каквото искаш, не ми пречиш.

Значи, Адаш, забранено е нацсистка пропаганда, расистка, и религиозна. Което автоматично прави съвременното общество условно демократично. Това на мен лично не ми харесва, ама съм принуден да се съобразявам с действителността.

Адаш, въпрос лично към теб. Какво ще стане, ако има референдум и мнозинството избере шериата за основен закон?

Адаш, референдуми се прават по въпроси от практично и възможно естество. Няма начин да се правят референдуми които засягат правата на малцинствата. Както много пъти писах, референдум за 1 000 евро заплата и 500 пенсия е лесно да се направи, ма какво от това? Може ли д-вата да осигури това? И много лъжеш Адаш, много! Лъжи се себе си но не лъжи другите! Не само защото си мод тук! Жените на Иран приели шерията, нали така! Не и жените на Техеран, това беше последната, нагла и тлъста лъжа, за да не кажеш, че съм голословен.

Сега искаш да си селянин, ми бъди си, искаш да си намери булка която да ти готви боса до печката, ми намери си. к'во ми ги пробутваш на мен (не че можеш де), ама и на другите? Не че може и на другите де ;).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

интересно е. не правителството а процесите.

тез двамцата михов и дендрос млъкняха като дървеса пред секира след мойте постове

сигурно са веч под грасус и не може асимилира какво им казах.

ерзац опоненти...

Ей, голям чеп си, ей. Ние ходим на работа, ставаме рано, а на теб само пиенето ти е в главата. Па и ти дадох време да си събереш поразмътените от спиртните изпарения мисли предвид късния час. Че в тази тема много отдавна не става дума за наука, а за политическо бърборене.

Така, сега по същество като изчетох интелектуалното ти творение от снощи. Обстановка е принципно правилно описана (малко не съм съгласен с причините, до колкото си ги описал). Обаче, пак ми бягаш от конкретиката на въпроса - тази партикулация кои ценности изисква да се променят и с какво точно ще бъдат заменени от гледище на морала? Къдете е пряката причинно-следствена връзка, схваната като необходимост на всяка цена да стане описаната (евентуално) промяна на един коя си ценност с еди коя си нова ценност?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Нищо, закона или правилата са нормата. Пак да ти обясня (уауу, нервиш ме вече!), даже не научен форум има правила, ако ги нарушиш ти секвестират правата. Хайде да вземем за пример при нас химията. Ако си си наумил,че в природата има само 49 елемента, определено си имаш право на мнение, но не и тук! Давам истински пример, не съм му крил мненията даже, беше забавен и сам си тръгна. Сега разбра ли? Ако не си, ще взема по-сериоз ни мерки следващия път! Не е заплаха, обяснение е пак, за следващия път. Не зная, какви мерки смятате за да вземете като вземете властта, но за Хитлер знам!

Здравей Митак! Ако визираш мен не съм си тръгнал, но няма нужда да си разплиташ чорапите или потника. Просто нямам много време , не винаги имам компютър под ръка, а лаптопа си го продадох поради стеклите се обстоятелста. Това не значи, че не следя всички коментари.

"ОПРЕДЕЛЕНО СИ ИМАШ ПРАВО НА МНЕНИЕ, НО НЕ И ТУК!" -как да го разбирам?

Уж имам право на мнение, а в същност нямам. Коментарът сам по себе си не е ли вид мнение?

Значи ли според теб, че нямам право на коментар, щом моето мнение не съвпада с твоето?

Колкото до Хитлер, много по-умни от мен (не знам за теб) са стигнали до заключението, че ползите от него не са никак малко, особено за медицината и техниката.

И сега да допуснем (хипотетично), че беше спечелил войната, как щеше да е сега България?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ей, голям чеп си, ей. Ние ходим на работа, ставаме рано, а на теб само пиенето ти е в главата. Па и ти дадох време да си събереш поразмътените от спиртните изпарения мисли предвид късния час. Че в тази тема много отдавна не става дума за наука, а за политическо бърборене.

Така, сега по същество като изчетох интелектуалното ти творение от снощи. Обстановка е принципно правилно описана (малко не съм съгласен с причините, до колкото си ги описал). Обаче, пак ми бягаш от конкретиката на въпроса - тази партикулация кои ценности изисква да се променят и с какво точно ще бъдат заменени от гледище на морала? Къдете е пряката причинно-следствена връзка, схваната като необходимост на всяка цена да стане описаната (евентуално) промяна на един коя си ценност с еди коя си нова ценност?

ами казах вече за морала - партикуляризация на семейния живот, флагментация на социалните контакти, тотална пропаст между старото и новото поколение породена от различните условия, права на малцинствата - религиозни, етнически, религиозни, което точно се случва.

причинно-следствената връзка е фрагментацията, засягаща всяка една сфера от живота ни.

абе каква работа ходите. лочите като лосове на канадско езеро до късни доби, тука науката се задушава под парите на метила.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Як лаф се роди току що :)

И се усеща все още снощният метил, въплатен в мисълта на лафа. :grin:

ами казах вече за морала - партикуляризация на семейния живот, флагментация на социалните контакти, тотална пропаст между старото и новото поколение породена от различните условия, права на малцинствата - религиозни, етнически, религиозни, което точно се случва.

причинно-следствената връзка е фрагментацията, засягаща всяка една сфера от живота ни.

абе каква работа ходите. лочите като лосове на канадско езеро до късни доби, тука науката се задушава под парите на метила.

Фрагментацията не е причинно-следствена връзка, а само предпоставка/причина. Айде, опитай пак в конкретика, спазвайки логическата последователност: причина - пряко следствие - резултат (съответна промяна на еди коя си морална ценност с еди коя си). Това е научност, другото е метилова преситеност.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

естествено, че е предпоставка, породена е от разпадането на индустриалното общество. тя обаче е и следствие, защото се фрагментира всичко. имаш и причината, и следствието. кое не ти е ясно господин метилов лосе?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Без коментар.

iran-revolution-1979-ap-543.jpg

GD8061979@21-Nov-1979,-Tehran,--5980.jpg

tehran_viewpoint_0618.jpg

women3.jpg

Снимките са от Техеран 1979

Значи никой не отрича, че жените са подкрепяли Хомейни, но това не са снимки от протеста им с/у налагането на чадора, който е брутално разстрелян. Протестират не тези с чадорите, а тези дето не желаят да го носят и не желаят да им се ограничават правата. Те не са са в никакъв случай мнозинство, но не са и никак малко. Ти какво, някакъв християнски талибан ли си?

Здравей Митак! Ако визираш мен не съм си тръгнал, но няма нужда да си разплиташ чорапите или потника. Просто нямам много време , не винаги имам компютър под ръка, а лаптопа си го продадох поради стеклите се обстоятелста. Това не значи, че не следя всички коментари.

"ОПРЕДЕЛЕНО СИ ИМАШ ПРАВО НА МНЕНИЕ, НО НЕ И ТУК!" -как да го разбирам?

Уж имам право на мнение, а в същност нямам. Коментарът сам по себе си не е ли вид мнение?

Значи ли според теб, че нямам право на коментар, щом моето мнение не съвпада с твоето?

Колкото до Хитлер, много по-умни от мен (не знам за теб) са стигнали до заключението, че ползите от него не са никак малко, особено за медицината и техниката.

И сега да допуснем (хипотетично), че беше спечелил войната, как щеше да е сега България?

Мнения от типа, че жените са по-нисши, че не могат да имат равни права с мъжете защото физиката им е по-крехка, защото раждат и трябва да се грижат за децата, защото са по-малко интелигентни, защото имат друг вид интелигентност и не стават за шефове и подобни са сексистки и нямат място не само тук.

Точно както мнения, че Земята е плоска, облаците от памук. Имай си ги но не може да ги прокламираш. Свободен си да се самозалъгваш, но не и да лъжеш останалите!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

естествено, че е предпоставка, породена е от разпадането на индустриалното общество. тя обаче е и следствие, защото се фрагментира всичко. имаш и причината, и следствието. кое не ти е ясно господин метилов лосе?

Ами нищо не е ясно, метилов мислителю. Ти общо ми посочваш, че нещо се променя от обективната реалност, но отказваш за трети път да посочиш тази обективна промяна как и защо налага да се променят някои морални категории и с какво точно ще ги заменим. А, аз това те питам още от началото.

Все едно аз те питам: "Вие станахте ли цивилизовани бре?" "Да станахме" "Ами имате ли още човекоядци?" "Не, вече нямаме, защото вчера изядохме последния". И добавяш - и кое точно не ти е ясно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ами приятелю много подробно обясних как след като предишния път се е променила обективната реалност, и нейните принципи са залегнали дълбоко в социалната и моралната сфера

то ако тази обективна реалност се променя отново, и обясних как точно, по абсолютно същия начин следва да се промени и социалната и моралната сфера

ето обяснявам пак - семейството се фрагментира. няма да има един общ тип семейство норма, а няколко десетки разновидности на семейството. ето ти ясна и точна морална промяна.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И какви ще са тези разновидности на семейството?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И какви ще са тези разновидности на семейството?

с брак, без брак, с един родител, с двама подители, с осиновени деца, с майка баба и дете, с майка леля и дъщеря, еднополови, двуполови, а защо не и с трима партньори...и тн. и тн. досега в науката има описани над 50 разновидности на семейството.

ами някога семейството е стигало до 40 човека......

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Адаш, това, че има демонстрация на жени които са против чадрите показва, че Иран е демократичен и който иска носи, който не иска не носи. Повечето носят.

2006_900.jpg

Ето и тия протестират.

7_e60a22409feb682156d56bbce07c1563%5B100

18_697488004494239ea850477bee4c563c%5B10

Та говорихме си, как иранките насилствено са принуждавани да носят чадри от бащите и братята си. Особено тия последните...

Колкото и да не ти се вярва има хора които си искат традиционния морал, чадрите и шериата. И кво праиме ся? Когато мнозинството си иска традиционния морал?

Link to comment
Share on other sites

Абе не мисля, че си много прав тука. В Иран има нещо като полиция по морала или де да знам какво е, но някакви лелки, целите в черно облечени, следят по улиците дали жените са се забрадили както трябва, т.е. да им се вижда максимум няколко сантиметра от косата и ако не са им казват веднага да го направят, а зад тях стоят на пост няколко полицая. Също така има не един или два клипа, където такива черни нинджи се опитват да вкарат в полицейската кола някоя прегрешила, а полицай едвам одържат тълпата, която е на страната на "прегрешилата".

Иначе по домовете е друго. Там е единственото свободно място и затова иранците са принудени да правят партита по домовете си и там повечето не носят забрадки.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Никога не съм вярвал, че ще намеря нещо добро в чалгата, ама...

Тъй, чалгата е тип съвременна музика, слушана е преимуществено от млади хора, множество млади хора. Огромната част от младите слушат чалга. Какъв социален модел наблюдаваме там? Мъжкари с коли, пари и ланци. Полуголи празноглави красавици, чиято мечта в живота е да са готини и да хванат за ушите някой богат красавец. Всъщност чалгата е сексистка музика, защото там жените са в подчинено положение. Ама младите момичета си я харесват. Харесват си модела и социалния модел на готина празноглава секси мацка, която е завъртяла главата на баровеца и му точи паричките.

И какво правим сега? Какво правиме, когато мнозинството от младите си иска традиционния социален модел?

Редактирано от Frujin Assen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Значи никой не отрича, че жените са подкрепяли Хомейни, но това не са снимки от протеста им с/у налагането на чадора, който е брутално разстрелян. Протестират не тези с чадорите, а тези дето не желаят да го носят и не желаят да им се ограничават правата. Те не са са в никакъв случай мнозинство, но не са и никак малко. Ти какво, някакъв християнски талибан ли си?

Мнения от типа, че жените са по-нисши, че не могат да имат равни права с мъжете защото физиката им е по-крехка, защото раждат и трябва да се грижат за децата, защото са по-малко интелигентни, защото имат друг вид интелигентност и не стават за шефове и подобни са сексистки и нямат място не само тук.

Точно както мнения, че Земята е плоска, облаците от памук. Имай си ги но не може да ги прокламираш. Свободен си да се самозалъгваш, но не и да лъжеш останалите!

Не знаех, че си такъв върл феминист. Дори и Клара Цеткин би ти завидяла. Другите като теб поне са по умерени.

Дали тези жени са подкрепяли Хомейни не е важно. По-важното е, че Пахлави пада от власт имено поради причината, че подменя традициите на народа градени с векове. Американското му мислене за равнопоставеност м/у половете му изигра лоша шега. От светска република Иран се превръща в държава със законодателство на Шериата. На референдума от 1979г. не вярвам да са гласували само мъже. Имаше и филм (забележи американски) на тая тема за ислямската революция в Иран. На всичко отгоре (Пахлави) няма и син за наследник.

Лоша шега нали?

Ти какво си мислиш, че всички тези арабски пролети, есени, зими, и други там революции, предизвикани от световния полицай, ще изравнят правата на жените: Много се лъжеш. Да не мислиш, че наложената квота от американските окупатори в авганистанския парламент за 68% жени ще постигне замисъла си.

Точно обратното: Сега избиват около 20 000 жени на година в арабския свят, било то с камъни или с нещо друго

и прогнозата е, че броят им ще нараства. Не само талибаните ги избиват. Просто мъжете упражняват природното си право. Ако жените там, нямаха такива претенции, окуражавани от нашите демокрации, това нямаше да им се случва.

И сега, дали жените са по-висши или по-нисши, дали стават за шефове или не стават, то е ясно. Бъдещето ще го реши, а до тогава, квотите ще са определящ фактор.

Ако попиташ 100 човека на средна възраст едва ли и 10 ще ти отговорят правилно, какво е това сексизъм.

Аз нищо и никъде не прокламирам и нямам намерение да лъжа никого. Просто изразявам собствено мнение.

Хората във форума са даста интелигентни за да си направят заключения. Не ги подценявай толкова.

А, не знам дали аз, или ти се самозалъгваш, че земята е плоска и облаците са от памук.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм вярвал, че ще намеря нещо добро в чалгата, ама...

Тъй, чалгата е тип съвременна музика, слушана е преимуществено от млади хора, множество млади хора. Огромната част от младите слушат чалга. Какъв социален модел наблюдаваме там? Мъжкари с коли, пари и ланци. Полуголи празноглави красавици, чиято мечта в живота е да са готини и да хванат за ушите някой богат красавец. Всъщност чалгата е сексистка музика, защото там жените са в подчинено положение. Ама младите момичета си я харесват. Харесват си модела и социалния модел на готина празноглава секси мацка, която е завъртяла главата на баровеца и му точи паричките.

И какво правим сега? Какво правиме, когато мнозинството от младите си иска традиционния социален модел?

А как мислиш е било преди 2-3000 години? Имаш примерно едно племе, където всяка от жените й се иска да е с вожда, ако вожда пък си има достатъчно жени, 10-15, тогава жените се насочват към най-приближените на вожда. Това е съвсем естествено, жената търси закрила и прехрана и се насочва към този, които може да й осигури тези неща.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Призовавам те Адаш, разгледай снимките във фейсбук. Огромната част от младите момчета са мъжкари. Позират тип мачо. А огромната част от момичетата тип "празноглава красавица". Иначе казано, традиционния морал, макар и в изкривен вид си съществува и днес. Какво правиме, когато огромното мнозинство от млади момичета си мечтаят как ще хванат за някой телесни части баровеца и така ще си осигурят живота, и съвсем не се интересуват от феминизъм?



Ми Батбаяне, не аз, феминистките искат, вместо жените да търсят закрилата на силни мъже, да се борят сами с живота. Обаче, непонятно защо мнозинството жени предпочитат да са празноглави хубавици, мъжът им да ги поступва понякога, да му се подчиняват, ама да не са сами в живота. А сега де, парадокс, либерализма им дава права, ама те не ги искат.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...