Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 14 минути, skiahtro said:

Тук става въпрос за азов, които и запада, даже и зеленски признава за нацисти но вие не.....😀

Задължително четене за такива като теб (пак пуснато от Скенер):
https://hvylya.net/analytics/250153-poslednyaya-voyna-bolshevickoy-rossii

В Русия от 1917-та година насам властва болшевизмът. Според статията, болшевизмът не е
идеология, а "начин на съществуване". Също така и форма на управление, разбира се.

Преди време на това управление му викаха "диктатура на пролетарята". Сега то е просто
диктатура на Путин.

Как се наричат тези хора, които подкрепят диктатори, техните империалистични войни и зверствата,
които се изършват по време на такива войни? "Добри хора", нали така. Ти си добър човек, значи.

Редактирано от gmladenov
  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 9 минути, skiahtro said:

Направо са му я натъпкали сурова у главицата и не може да я смеле...

Видя се кой какъв е. Само не ни говори после за Бог.
Да не срамиш неговото име, не за друго.

Редактирано от gmladenov
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 4 минути, др-бр said:

Разберете се с колегата. Ти като черпещ информация директно от  извора му обясни, че обърква опорките с неговите изсмукани теории. Но всъщност  на коя точно истина да вярвам? На това,че няма никакви убийства и това е снимано с актьори или, че са избити от украинците?

Виж, не се бъркай, убити има! Вие твърдите, че може да са избити само от руснаците и в никакъв случай от украинците, като ми изтъквате някакви милиционерски факти.. Аз не отричам че може да са избити от руснаците, но твърдя, че напълно възможно да са избити и от украйнците.

Много сте натъпкани с пропаганда просто, които не е съгласен с вас значи е с путин...🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, gmladenov said:

Задължително четене за такива като теб (пак пуснато от Скенер):
https://hvylya.net/analytics/250153-poslednyaya-voyna-bolshevickoy-rossii

В Русия от 1917-та година насам властва болшевизмът. Според статията, болшевизмът не е
идеология, а "начин на съществуване". Също така и форма на управление, разбира се.

Преди време на това управление му викаха "диктатура на пролетарята". Сега то е просто
диктатура на Путин.

Как се наричат тези хора, които подкрепят диктатори, техните империалистични войни и зверствата,
които се изършват по време на такива войни? "Добри хора", нали така. Ти си добър човек, значи.

Хотели как лучше, а получилось как всегда.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, skiahtro said:

Нема страшно, Сканер щи говори и за Бог...

Аз няма за какво да се притеснаявам. Ти трябва да се притесняваш Бог да не направи
справедливото нещо с теб.

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

Преди 6 минути, gmladenov said:

Задължително четене за такива като теб (пак пуснато от Скенер):
https://hvylya.net/analytics/250153-poslednyaya-voyna-bolshevickoy-rossii

В Русия от 1917-та година насам властва болшевизмът. Според статията, болшевизмът не е
идеология, а "начин на съществуване". Също така и форма на управление, разбира се.

Преди време на това управление му викаха "диктатура на пролетарята". Сега то е просто
диктатура на Путин.

Как се наричат тези хора, които подкрепят диктатори, техните империалистични войни и зверствата,
които се изършват по време на такива войни? "Добри хора", нали така. Ти си добър човек, значи.

🙂

Гледай, гледай тук и боговете мълчат:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, skiahtro said:

Гледай, гледай тук и боговете мълчат:

И колко са тези азовци бе, майна ?? И те ли са извършителите на всички зверства във войната.
Ти освен пропаганда нищо друго не си казал. 🙄

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Что бы мы ни делали — получается одно и то же: либо КПСС, либо автомат Калашникова.

Основополагащ принцип за едните и другите!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Atom said:

"идеология и практика, утверждающая превосходство и исключительность определённой нации или расы и направленная на разжигание национальной нетерпимости, обоснование дискриминации в отношении представителей иных народов"

цитата ти е некоректен или в РАН са неточни не съм го ч„ел признавам 

следва да се добави 

"закрепено в основни правни норми"

И къде го видя това в конституцията на РФ и в въобще в държавното и право?!

Преди 4 минути, Atom said:

Нима самите руснаци не твърдят, че са "особен" народ,   че имат определена мисия и се различават от всички останали.

Това значи ли че проповядват и практикуват превъзходство над останалите народи и раси?! Атоме ти не си глупак, многа време съм във форумите и Атом досега не е е бил глупак, хитър и изврътлив да, често е.

Това което прпопускате всички нападатели на Русия е немаловажно но е неудобно за вас защото цялята ви теза за рашизма издигнат от украинската националистическа доктрина пада в канала, а засега тя е крайъгърният камък във основата на антируската пропаганда. 

Първо: Закрепено във конституция или специални правни държавноправни норми е единството на водач на нацията, партия на нацията държавни институции на нацията и самата нация. Инъче казано : /един вожд, една партия, един народ, една държава/ Къде в Русия го видя?1 Че там си съществува опозиция има си опозиционни партии и е напълно либерално в отношение на партиии и партийки и обществени движения с изключение на забраненото от закона а конкретно проповядващи фашистки, националистически и гей идеологии.

Атоме има и второ и трето но това са азбучни нещо и съм дълбоко уверен, че ти ги знаеш не по зле а възможно даже и по-добре но се извърташ, за да защитиш някаква теза. 

По повод Национализма в извратен вид в Украйна да често го казвам и пиша. Но не само аз. Признава го и Националният конгрес на Съединените американски щати. Даже някои организации са официално забранени в САЩ с решение на същият този конгрес. Направип си справка. Кой съм аз да противореча на рупора на световната демокрация.

Ако трябва честно, да отговоря на тебе ще ти кажа. Няма все още единен украински народ. Има механично сливане на няколкоизточно славянски етноса в една територия и държава. Това са русини, гуцули, бойки, лемки, полещуки, /това са все западноукраински етноси/ има малороси, има великоруси, бульбаши, черкаси и прочие /това са средноукраински и източноукраински етноси/ допълнително следва да се плюснат некоренното население на Украйна, ще почна от нашите българи, гагаузи, молдовани, поляци /те са най-многобройните и украинските нацисти са полагали много усилия да ги намалят- чувал си волинската резня, а пропо тези в Азов съгласно конгреса на САЩ героизират волинската резня/ и прочие етноси славянски и неславянски от бившият СССР и въобще Европа...

Веднага след получаването на "самостийност" първият президент на Украйна започна борбата за украинизиране на Украйна. Всъщност даже още по-времето на Ленин се започва това като за "украински език е избран най-слабо разпространеният "угорски" диалект. Не знам защо така го наричат. 

Можеш ли да си направиш асоциативен паралел с Македония? Опитай.

Та прочее за тридесет години не успяха да направят даже единен народ, нито пък нация, но създадоха и институализираха националистически организации и превърнаха тяхната идеология в държавна, въпреки че конституцията им беше доста по-демократична от например тази на РБ. Само че след преврата от 2014 година набраха смелост и започнаха творчески да прекрояват конституцията. Например само нашите българи вече нямат право и реално нямат куртуран автономия. Докато се вълнувахме и коментирахме Донбас забравихме да се поинтересуваме а и имаше информационна блокада за рейдовете на нацистките формирования в Одеска област където компактно живеят българи... 

Та прочее изморявам, се и не мога дълго да комуникирам, трудно ми е да се концентрирам над темата, пък и все пак аз съм прозд бачкатур и работя физичаски.

Лека вечер и моля те не разваляй имиджа си пригласяйки на разни платени жрици на политическата любов. Твоята си позиция можеш да я изразиш и защитиш по твоему а то обикновенно е друго ниво не това което сега виждам.

Хубава вечер!

 

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Следя настроенията в БГ и със сигурност минимум две трети от населението подкрепя Русия в конфликта Русия - Западът и всички са наясно кой ще даде най многото жертвите, клетите украински братя.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 16 минути, skiahtro said:

Виж, не се бъркай, убити има! Вие твърдите, че може да са избити само от руснаците и в никакъв случай от украинците, като ми изтъквате някакви милиционерски факти.. Аз не отричам че може да са избити от руснаците, но твърдя, че напълно възможно да са избити и от украйнците.

Много сте натъпкани с пропаганда просто, които не е съгласен с вас значи е с путин...🙂

Из

 

Преди 16 минути, skiahtro said:

Виж, не се бъркай, убити има! Вие твърдите, че може да са избити само от руснаците и в никакъв случай от украинците, като ми изтъквате някакви милиционерски факти.. Аз не отричам че може да са избити от руснаците, но твърдя, че напълно възможно да са избити и от украйнците.

Много сте натъпкани с пропаганда просто, които не е съгласен с вас значи е с путин...🙂

Я го обясни това съчетание "милиционерски факти". Фактите са си факти. И те са, че има избити, при това не само в Буча. Факт е, че избити има от преди настъплението на руските войски доказано със сателитни снимки. Факт е, че там са били руските войски.  С какво относно фактите не си съгласен?Относно тълкуванията е друго.
Но твоята теза-избили са ги украинците защото са самото зло,  защото не са били украинци, при това на няколко километра от центъра на Киев, на какво точно се базира? Както казах, дори самите руснаци не твърдят точно това. Аз мога да твърдя по същия начин, че американци са скочили там, избили са ги и са си тръгнали.

Редактирано от др-бр
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://www.facebook.com/groups/deremilitari.group/permalink/1122169441909677/

Азов Мариопул . 

https://www.facebook.com/groups/3023528687863009/permalink/3190584554490754/

Британски противокорабни ракети с в Одеса

Редактирано от Сармат
Link to comment
Share on other sites

Преди 13 минути, gmladenov said:

Аз няма за какво да се притеснаявам. Ти трябва да се притесняваш Бог да не направи
справедливото нещо с теб.

Бре, толкова ли е страшен и справедлив бога на нацистите?🙂

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, laplandetza said:

Следя настроенията в БГ и със сигурност минимум две трети от населението подкрепя Русия в конфликта Русия - Западът и всички са наясно кой ще даде най многото жертвите, клетите украински братя.

И къде ги следиш тези настроения? Щото ако се вреш в дир. бг и разни подобни клоаки, където нормален работещ човек не влиза, точно на това ще попаднеш. Разбира се, че голяма част от населението подкрепя Русия. Но не е чак такова количество. А и тия са основно диванни герои. Виждал ли си протестите за Русия? Копейкин ги събира с няколко автобуса от страната и ги стоварва да развеят патриотично руски знамена и Z пред парламента. А сетне обикалят по магазините. Нищо общо с шествията в подкрепа на Украйна, които се организират свободно в интернет

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, др-бр said:

И къде ги следиш тези настроения? Щото ако се вреш в дир. бг и разни подобни клоаки, където нормален работещ човек не влиза, точно на това ще попаднеш. Разбира се, че голяма част от населението подкрепя Русия. Но не е чак такова количество. А и тия са основно диванни герои. Виждал ли си протестите за Русия? Копейкин ги събира с няколко автобуса от страната и ги стоварва да развеят патриотично руски знамена и Z пред парламента. А сетне обикалят по магазините. Нищо общо с шествията в подкрепа на Украйна, които се организират свободно в интернет

Как къде , имам все още много приятели с които се чуваме , като се има в предвид и къде работят............ някои от тях знаят много тайни.........

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, skiahtro said:

Прочети фактите които дава Сканер и как ги интерпретира! На това му се викат "милиционерски факти"!🙂

Все по-кратко и по-кратко пишеш. Защо ли? Прочел съм какво пишете и двамата. Така и не съм видял да обясниш твоето тълкувание по случая.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, skiahtro said:

Ай де и ти го подкара по милиционерски...🙂

Важното е да разбереш, че няма добри хора, които поддържат диктатори и техните войни.
Ако случайно се изживяваш като добър човек, това е пълна смехория. 🤣

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, др-бр said:

Все по-кратко и по-кратко пишеш. Защо ли? Прочел съм какво пишете и двамата. Така и не съм видял да обясниш твоето тълкувание по случая.

Не виждам някакъв съществен интерес, нито склонност към разбиране...

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, laplandetza said:

Как къде , имам все още много приятели с които се чуваме , като се има в предвид и къде работят............ някои от тях знаят много тайни.........

Еха, колко приятели имаш? Щото за целите на статистиката, за да изкараш 3/4 трябва това число да е доста сериозно. От различни възрастови групи, професии социални прослойки, местоживеене.....Евала, от чужбина можеш да замениш социалогическите агенции само с разговори с приятелите.
Какво тайни знаят, че 3/4 от българите подкрепят Русия ли? Предполагам, че знаят и кой ще спечели следващите избори? Можеш ли да споделиш?

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...